Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 471 άτομα (32 μέλη και 439 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny: :2funny:

Ποιος ειναι αυτος!!!

 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εγω συνηθως πηγαινω διδυμου κι λιγο φυλης και φωκαιας.σε πολλα απο αυτα που πηγατε δεν εχω παει ποτε.δεν με βολευει και η συγκοινωνια
 

mojodojo

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Ξερετε κανα καλο και καθαρο κοντα στα νοτια προαστια ??καθε απαντηση ευπροσδεκτη!
 

Επισκέπτης
Τι λέει σαν χώρος στην Περγάμου;Κάνεις παρέα με τα ποντίκια;

Χρειάζεται ὁλίγη προσοχὴ ἀλλὰ στὸ κάτω κάτω ἕνα ἀπὸ τὰ θετικὰ τῆς ψυχαγωγίας μας εἶναι ἡ ἀποκόμισις γνώσεων ...ἱστορίας τῆς ἀρχιτεκτονικῆς.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Παραθετω τις κοπελες που μου εκαναν θετικη εντυπωση καθως και την γρια απο το Αλκιβιαδου16γ!!Αν δεν την δειτε αυτην δεν εχετε δει τιποτα  :new_shocked: :tooth: :tooth:

Ξανθιπης2
Ειρηνη...Κουκλα μελαχρινη με καρε...κορμαρα και τα παντα ολα!!


τι εννοείς " και τα πάντα όλα " ; έχει το πρόγραμμα και κουλούρι;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Πρωινή περίπολος Φυλής.

Φυλής 71 κάτω το σκούρο άβυζο που δίνει κουλούρι.

την διαφήμιζε η σούπερ Εύα;

Φωκαίας 17 άνω άλλαξε ο Μανωλιός .... sorry η πρώην Τζούλια με την σηκωμένη ανάρτηση νυν

καλά αυτή κάθε μέρα αλλάζει στέκι;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
την διαφήμιζε η σούπερ Εύα;

Φωκαίας 17 άνω άλλαξε ο Μανωλιός .... sorry η πρώην Τζούλια με την σηκωμένη ανάρτηση νυν

καλά αυτή κάθε μέρα αλλάζει στέκι;

Οχι την διαφήμιζε ένας ηλικιωμένος παλιός υπηρέτης.

Μα δεν άλλαξε μόνο στέκι αλλά όνομα και μαλιά
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?
Όχι βέβαια! Αν υπήρχε κάτι , θα το γράφαμε εδώ. Παγίδα είναι φαντάζομαι!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?

Μακρια φιλε, συνηθως πανε τους ανυποψιαστους σε κωλομπαρα στη γυρω περιοχη  και τους τα τρωνε χωρις να γαμανε. Μακρια
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?
μακρια και αλαργα φιλε...ειδικα αν εισαι μονος σου θα πας σα προβατο στη σφαγη.θα σε πανε σε κανα κολομπαρο με γριες εκει κοντα,θα σου υποσχεθουν τα παντα(μουναρες,πιτσιρικες κλπ που θα ερθουνε σε λιγο..).με το που πατησεις το μισο σου  ποδι στο μπαρακι θα αρχισεις να χρεωνεσαι-πληρωνεις...οταν πας να τους τσαμπουκαλευτεις για το δαγγωμα, θα φας καμια σουγιαδια για πλακα.στα ατομα αυτα συνηθως εκρεμμουν ενταλματα. και με 5 φιλους να πας παλλι δυσκολα θα ξεμπερδεψετε...πεφτει συρμα γρηγορα και βγαινουνε ατομα και απο τα διπλανα κολομπαρα και στη πεφτουνε ολοι μαζι...
αυτα ,για να μη πληρωσεις ακριβα τη περιεργεια..
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ok συντροφια..Ευχαριστω!Αλλωστε ειμαι και πιτσιρικας οποτε..Μικροδειχνω κιολας..Να μεινω μακρια..
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?
ΚΑΠΟΙΕΣ φορες ειναι και μια γυναικα που κανει τις ιδιες ερωτησεις καποιες φορες ενας χοντρος με γεννια πρεπει να ειναι απο το σκοτεινο κολομπαρο που βρισκεται στη σωκρατους λιγο πριν βγεις στην αγ κωσταντινου.ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ :headbang:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:2funny:Μολις γυρισα απο την αννα στη φυλης59 στο πανω ,ειναι εκει τωρα.Λογω ελλειψης χρονου δεν εκανα σκαουτινγκ για περαιτερο ενημερωση αλλα και χρονο να ειχα το πιο πιθανο ηταν να παω με την ιδια και για β γυρο,ακολουθει κριτικη
 

condor837

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
οπως αναφέρει ο συναθλητής στο 59 πάνω είναι αυτή που λεει, κάτω πρεπει να ειναι η σακίρα ? αν δε κάνω λάθος, της μοιαζει, και στην Μονη Προδρόμου η άλλη Αννα.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
καλή η  ερωτησή σου μεγαλε .... κι εγω είχα παλια την απορία και ανακάλυψα μόνος μου την μούφα...

ήταν ένας αδύνατος πρεζοκατάσταση.... ο οποίος κάθε που βρισκόμουνα ιάσωνος στο κεντρικό σταυροδρόμι ερχόταν και έλεγε ... ΄τι να δίνεις ρε φίλε 20 ευρώ και για 5 λεπτα , δώσε 40 και κάτσε με ωραία κοριτσάκια για καμια ώρα.
επειδή ακούστηκε συμφέρουσα κατάσταση ....
πέρνω και ένα κολλητάρι και πάμε μία μέρα μαζί ...(μην μας πηδηξουν κιόλας... )
και μας πάει στην Αγ. Κωνσταντίνου σε ενα πολύ καταχθόνιο κολομπαρο όπου μετο που καθόμαστε
μας πλευρίζουν κάτι μπαζογιαγιαδες...
προσφέρουν ποτο και λένε να τις κεράσουμε...!!! α καλό εε???
εμείς ρωτάμε που είναι τα κορίτσια τοπ μοντελ που μας εταξε???
και λένε το θεϊκό : δώσε 30 ευρώ και στο πατάρι ειναι η κοπέλες όπου κάποια θα σου αρέσει
ρε παιδια δεν μπορούμε να τις δούμε πριν ??... οοοοοχι!!!
εεε τότε ΆΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ!!! και την κάναμε με ελαφρά....!!!
αυτά !!!


Θελω να ρωτησω κατι ρε παιδες.Οταν κατεβαινω την Αγ.Κωνσταντινου για να παω Μεταξουργειο,με σταματανε μερικες φορες,1 με 2 τυποι οι οποιοι μου λενε εαν ενδιαφερομαι για στουντιο.Παιζει τπτ με αυτους?Να χωθω να δω?
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
οταν λεω εγω να μη πλησιαζετε στο μεταξουργειο και ειδικα στην ιασωνος με λετε προκατειλειμμενο και κολλημενο.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
δεν έχεις άδικο .... εγώ απέχω εδώ και χρόνια...

AMBER  ALERT!!!!!
χάθηκε η Τάνια από 134 μεσαίο που την είδαν κάποιοι στο 59 πάνω....
οσες φορές πήγα δεν την βρήκα .... κανείς που να ξέρει...???

:huh: :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom