Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (34 μέλη και 252 επισκέπτες)

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Οι παρακάτω κοπέλες ξέρετε αν δουλεύουν στην Αθήνα και πού;
1)Αλεξάνδρα.Εμφανίστηκε στο 54 στον όροφο,και εξαφανίστηκε ξανά...
2)Ρίτα ή Μαργαρίτα.Τσέχα κορμάρα που είχε περάσει από το ισόγειο 71
3)Έλενα/Ελένη που τελευταία δούλευε στο 134 στον όροφο.

Κάθε πληροφορία δεκτή.Προτροπές για...προσφυγή στη βοήθεια της Νικολούλη,απορρίπτονται!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Καλημέρα! Τώρα το είδα το αποτέλεσμα και μπορώ να πω ότι αγαλιάζει η πορνοψυχούλα μου!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οτι και να πω για αυτη την απιστευτη ενημερωση ειναι λιγο!!!!τα παιδια φαγανε στην καλυτερη περιπτωση 3 ωρες!!!μπραβο σας
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
:o :o :o

Aν ειναι δυναμον,τι μακρυναρι ειν τουτο;Ουτε αποδειξη σε super market να ηταν!Βravisimo! :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
:rockon: :rockon: :rockon:ΑΡΙΣΤΑ και για τους τρεις πρεπει να καψατε πολλα χιλιομετρα για να γινει αυτη η ενημερωση για ολους τους οικους.Ευχαριστω και για την χριστινα απο κων206 γιατι καποιος συναγωνιστης αμφεβαλε οτι μοιαζει με την ντενιζα απλα εδω τιποτα δε γραφεται τυχαια.Η ΑΝΝΑ θα ειναι μονιμα στο φυλης59 πανω και ηταν μετα τις πεντε;
H Aννα ειναι καθε βραδυ και σε αλλο σπιτι παντα απογευμα!Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις απο το 67 κι αν δεν ειναι εκει να ρωτησεις την ευγενεστατη υπηρεσια!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αγιου Πετρου 7...απογευμα
Η Κατερινα απο Φυλης200,134 και αλλου!Ξανθια με πολυ γλυκο προσωπο και καλο σχετικα σωμα!Συμφωνα με εγκυροτατες πηγες ειναι και αψογη μεσα!!
 

Αλκιβιαδου16β...απογευμα
Ουλαλα  :uglystupid:  Γρια βουλγαρα ανω των 60 η οποια σαλοναρισε με λουλουδε εσωρουχα του στυλ πανες βρακακι!!Μανουλα μου δεν θα ξαναπαω σε μπουρδελο ορκιζομαι!   

Αχιλλεως40...απογευμα
Απο τα πιο πιτσιλαμπλ κομματια του σημερινου σκαουτινγκ!!Ξανθια μιλφαρα με σεξυ πασαρελα στο σαλονι και με τις βυζαρες της ετοιμες να εκραγουν μεσα απο το μαυρο σουτιεν της!!Σουπερ η θεια!!

Ιασωνος19 ισογειο
Σοφια απο Φυλης200...η οποια απο το σαλονι κιολας επιβεβαιωνει πολλους συναγωνιστες οι οποιοι πινουν νερο στο ονομα της για το κρεβατι που κανει!Χωρις να την εχω τιμησει ακομα πιασαμε κουβεντουλα και μου αφησε τις καλυτερες των εντυπωσεων!Θα ναι διπλοβαρδια στο εν λογω οικημα για τους ενδιαφερομενους αυτην την βδομαδα!

Ιασωνος37 πανω
Μελαχρινη Αλμπανα με κορμαρα και προστυχουτσικο προσωπο...μια χαρα για Μεταξι!!

Κολωνου30..στης Κατερινας
Μαιρη με βυζαρες και ωραιοτατη εμφανιση!Πιτσιλαμπλ μιλφ!!

Κω8β...πρωι
Ναταλι...η οποια βγηκε τοπλες με παρεο και με αναστατωσε!Μιλφαρα!!
Κωνσταντινουπολεως206...απογευμα
Χριστινα...ξανθια που εχει το στυλακι της Ντενιζας εμφανισιακα..αλλα πολυ καλυτερη συμπεριφορα οταν σαλοναρει!Συμπαθεστατο κοριτσι σε κερδιζει με την συμπεριφορα της!

Λιοσιων73 πανω...απογευμα
Ξανθια με βυζαρες και πολυ ωραιο προσωπο!Καραπιτσιλαμπλ!

Λουκα Νικα
Χριστινα...τρομερο καστανο ενγχειρισμενο με πλουσιες καμπυλες!

Ξανθιπης2
Ειρηνη...Κουκλα μελαχρινη με καρε...κορμαρα και τα παντα ολα!!

Φυλης92
Λεπτη καστανη με πανεμορφο προσωπο...η οποια ειναι δευτερη μερα στην δουλεια!

Φυλης86 πανω
Ξανθο με περιεργο καρε και κορμαρα...καραπιτσιλαμπλ!!

Φυλης54 πανω
Νεο μελαχρινο με καρε..μετρια φατσουλα μεν αλλα στρουμπουλο ομορφο κωλαρακι!!
Παραθετω τις κοπελες που μου εκαναν θετικη εντυπωση καθως και την γρια απο το Αλκιβιαδου16γ!!Αν δεν την δειτε αυτην δεν εχετε δει τιποτα  :new_shocked: :tooth: :tooth:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αγκυρας1...απογευμα
Ευα τρανς με κοκκινα εσωρουχα που ανασταιναν και νεκρους! 
Το όλο κλίμα πολύ ωραίο στο κατάστημα, ευγένεια, καθαριότητα κτλ! Και Η Εύα μας έκανε να τα χάσουμε... :o

Αλκιβιαδου16α...απογευμα
Κατερινα απο Αλμπανια με μεγαλη περιφερεια και μετριοτατο παρουσιαστικο προσεφερε το κουλουρι της στα 25ευρω!Το απλο προγραμμα ξεκιναγε στα 20!
Αλκιβιαδου16β...απογευμα
Ουλαλα  :uglystupid:  Γρια βουλγαρα ανω των 60 η οποια σαλοναρισε με λουλουδε εσωρουχα του στυλ πανες βρακακι!!Μανουλα μου δεν θα ξαναπαω σε μπουρδελο ορκιζομαι!   
Αλκιβιαδου16γ...απογευμα
Η Μις Τοφαλος 2009!!Θεε μου τοσες μαζεμενες σαβουρογριες εκει μαζευτηκανε!!
Σε αυτό το σημείο άρχισα να αναρωτιέμαι... να γ@μάει κανείς ή να μην γ@μάει?

Αχιλλεως40...απογευμα
Απο τα πιο πιτσιλαμπλ κομματια του σημερινου σκαουτινγκ!!Ξανθια μιλφαρα με σεξυ πασαρελα στο σαλονι και με τις βυζαρες της ετοιμες να εκραγουν μεσα απο το μαυρο σουτιεν της!!Σουπερ η θεια!!
Πολύ καλό μιλφ... πρόσχαρο, προκλητικό και γενικά πιτσιλάμπλ!!!

Δροσοπουλου98...πρωι
Ο δροσερος τσατος με τους γαλαζιους φακους επαφης παρουσιασε ξανθια φωκια φουλ στα λιπη!!
Δεν έχω ματαδει τέτοιο! Έλεος!!!

Ιασωνος19 πάνω
Σοφια απο Φυλης200...η οποια απο το σαλονι κιολας επιβεβαιωνει πολλους συναγωνιστες οι οποιοι πινουν νερο στο ονομα της για το κρεβατι που κανει!Χωρις να την εχω τιμησει ακομα πιασαμε κουβεντουλα και μου αφησε τις καλυτερες των εντυπωσεων!Θα ναι διπλοβαρδια στο εν λογω οικημα για τους ενδιαφερομενους αυτην την βδομαδα!
Η Σοφία που σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή... κοινωνικότατη, με ωραίο, άκρως θυληκό σώμα που σε προδιαθέτει να περάσεις αμέσως μαζί της... :thumbsup:

Κολωνου47
Το σπιτι των 10ευρω οπου παιζαν στο ενα σπιτι μια γρια ανω των 65 και στο αλλο μια γαζελα καλης εμφανισης!Οσοι πιστοι προσελθετε   
  Μαύρη γαζέλα με όνομα Αννίτα...

Κωνσταντινου Σχοινα2...πρωι
Ξανθια ευσωμουλα με συμπαθεστατη εμφανιση...προγραμματα ομως απο 30γιουρια!
Όχι και 30 ευρώπουλα για να κάνω δουλειά σε μια τρύπα όπου τηγανίζανε γαύρο!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές κάποιο νέο για την Τζούλια απο Αλκαμένους 117?
 

Επισκέπτης
Φυλης59 πανω
Αννα...απο το 67!

Χμμ... Ἀτυχία, διότι ἐχθὲς τὴν ἀνεζήτουν εἰς μάτην. Βεβαίως ἀπεζημιώθην τὰ μᾶλα ἀπὸ τὴν ἀγαπητὴ Ἕλενα (Περγάμου 1 - ἀκοῦτε κ. Imaginas; )

Ὁ κ. PIATSAS παρασάγγας καὶ σταδίους ἐμπρὸς μας!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Χμμ... Ἀτυχία, διότι ἐχθὲς τὴν ἀνεζήτουν εἰς μάτην. Βεβαίως ἀπεζημιώθην τὰ μᾶλα ἀπὸ τὴν ἀγαπητὴ Ἕλενα (Περγάμου 1 - ἀκοῦτε κ. Imaginas; )

Τι λέει σαν χώρος στην Περγάμου;Κάνεις παρέα με τα ποντίκια;
 

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
αυτη στο 86 πάνω τελικα η ξανθια είναι η διαβοητη αννα (περιεργο καρε μαλι με τσουλουφι)..το look-τζανκι που δινει κολαράκι είναι φωκαιας λαβυρινθος ή απέναντι με τα 1.223.444 σκαλιά  ή φυλ 134 ανωθεν??? Να οργανωθούμε μάγκες.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Πρωινή περίπολος Φυλής.

Φυλής 59 κάτω μελαχρινό με 2αρι στήθος.
Φύλής 59 άνω η Τζόρτζια καστανθη βαριεστημένη
Φυλής 80 η Γκαλίνα ίσιωσε πάλι το μαλί. Εχει ωραίο πρόσωπο.
Φυλής 84Α Η Τίνα
Φύλής 84Β μία γνωστή γλυκιά μελαχρινούλα
Φυλής 86Α μετρια στο 1,60 μελαχρινή με 3+ στηθος αφιερώνοντας χρόνο μέσα (περίμενα 10') Βγήκε με κρεμούλα ανά χείρας. Ισως παίζει έξτρα.
Φυλής 65 κάτω η γνωστή καστανθη με το 3αρι στήθος - δεν με πείθει.
Φυλής 67 η Αμαλία.
Φυλής 69 κάτω η πολύ όμορφη καστανθη  - Τζέσυ μου είπε - όπου και η κατάθεσις (βλ. κριτική)
Φυλής 71 κάτω το σκούρο άβυζο που δίνει κουλούρι.
Φυλής 66 το πιο γνωστό κονδοπούτανο της περιοχής (1,50) με το μηδενικό στηθος και την ρώγα κρεμάστρα (την επόμενη φορά θα καταθέσω) δίνει και 69 (καλοπλένεται λέει).
Φυλής 92 λεπτό μελαχρινό με όμορφο πρόσωπο αλλά άστηθο.

Φωκαίας 17 κάτω μία πολύ κάτω του μετριου και παχουλούτσικη μελαχρινή (συναγωνιστής πέρασε !!)
Φωκαίας 17 άνω άλλαξε ο Μανωλιός .... sorry η πρώην Τζούλια με την σηκωμένη ανάρτηση νυν Λάουρα με καστανθοκατσαρή κόμη
Φωκαίας 25 κάτω λεπτή μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο και μικρό στηθος.

Αυτά.


Υ.Γ. κάποια στιγμή άκουσα διπλα μου σκάουτερ του σάιτ μας να μιλά στο κινητό και να λέει ότι ήταν πρωί πρωί στο Μετάξι μετά την δουλειά.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
σημερα υπηρξε μια καποια αναστατωση στην φυλης!
γνωριζει καποιος κατι παραπανω?
εγω μεχρι που εμεινα με το πουλι στο χερι κυριολεκτικα ομως!!! :2funny: :think:
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε free για ποια είναι η Τζούλια που λες?
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
e
H Aννα ειναι καθε βραδυ και σε αλλο σπιτι παντα απογευμα!Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να ξεκινησεις απο το 67 κι αν δεν ειναι εκει να ρωτησεις την ευγενεστατη υπηρεσια!
:rockon:ευχαριστω και παλι
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Γνωριζει κανεις τη βαρδια ειναι η Νελλη στο Φυλης71 κατω? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom