Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (21 μέλη και 216 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Έλενα από Φυλής 67 (όροφος) είναι καστανο-μελάχρινη με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους (κάποιες φορές βάζει ποστίς), ψηλό-λεπτη (έχει ψηλά πόδια), με μικρά βυζάκια και πεταχτό κολαράκι.

Όταν βγαίνει στο σαλόνι προσφέρει ένα μικρό χορευτικό σόου... :grin: 
Ισως δεν ακουσα καλα το ονομα μαλλον για αλλη λεω εγω :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αλλάζω θέμα για πρόσωπο κ κατάστημα εννοώ, μιλώ για το come-back της γνωστής milf Ειρήνης, στο Κολωνού 27Α, εκεί που ήταν πριν πάει στο Αχιλλέως 40..
Οντως η Ειρηναρα ηταν στο ποστο της σημερα αλλα τρομερα αδυνατισμενη σε σημειο που τρομαξα να την γνωρισω!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Τι ώρα φίλε γκαζοφίλ???
Τόσο πολύ αδυνάτισε ρε??? Ελπίζω όχι και τα βυζιά της... ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Απογευματινη βαρδια heel!
Αδυνατισε παρα πολυ δεν εχει καμια σχεση με πριν δυστυχως :S
Το στηθος της ομως υπαρχει ακομα!
 

filakas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Η Ειρήνη μια μιλφ με ωραία βυζια? αδυνατησε? οχι ρε παιδιά... :headbang:
 

b.b

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα. προκιται να κατηφορεισω προς τα μερι σας και θα ηθελα να μου προτινεται οτι καλητερω υπαρχη με μεγαλα βυζια. εχω διαβασι για μια λαουρα ομως περιμενω να μου πειτε αν υπαρχου και αλλες. :helpplea:με εκτιμηση ενας συναγωνιστης. :rockon:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Για το Φυλής 69 ήθελα να γράψω ... :headbang:

Πάντως Έλενα δουλεύει και στο Φυλής 67, και στο Φυλής 69 (όροφος)  :sunglasses:

 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ρε μάγκες, η Ζάνα -Αγκύρας 12 τί μέρες & ώρες δουλεύει;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
την καλησπερα μου στους καυλιαρηδες,μια και ειχα κατι ψιλοκαυλιτσες ειπα να περασω απο αχαρνων,πηγα καρφωτος για την τσεχα λιλιαν διδυμου 8 ισογειο αλλα ατυχησα,περιοδο το μωρο(μου αρεσει πολυ εμφανισιακα δεν ξερω τι λεει στο δωματιο)συνεχισω στην φωκαιας στο 25 εκει που ηταν η αντελλα μια με σγουρο μαλλι καλουτσικια φοραγε και ζαρτιερες,απεναντι ακριβως στον λαβυρινθο μια προς το αδυνατο συμπαθητικουλα καλο κορμακι,εριχνε πορτα στα πακιστανια :2funny:ακριβως διπλα εκει που ειναι τα 2 μαζι στο πανω μια αρκετα συμπαθητικια ειχε γραψει στα αρχιδια της τα πακιστανια και παιζαμε ματακια και χαρουλες απο μακροθεν ηταν η επιλογη μου γιατι με καυλωσε το πουτανι,λεω ας δω και 2-3 ακομα και επιστρεφω,παω στο κατω στο δωματιο ακουγα φωνουλες και ξανακαυλωσα ο αλητης αλλα βγαινει μια κοντοχοντρη μαλλος αλβανιδα και την κανω πετωντας!!!ποιος την γαμουσε ρε γαμωτο!!!παω στα 2 απεναντι που ειναι διπλα διπλα ειναι απο τα νεα σχετικα,στο ενα βγαινει μια μελαχροινι προφανως αλβανιδα αν δεν κανω λαθος αφου καναμε χαρουλες και αγκαλιτσες μου μιλαγε ιταλικα :2funny:παντω προσχαρο το αλβανο!!!παω στο διπλα αμεσως και βγαινει μια ξανθια(οχι φυσικη)δωρα την ελεγαν,μιλαμε βυζι τουμπανο και κολαρα!!!καυλωσα (ξανα)αλυπητα!!!λεω επιπλο θα ειναι αλλα μπαινω,λοιπον το μωρο(περιπου 25)ηταν σχετικα ευγενικο και προσχαρο!!μου τον παιζει λιγο με χαδακια και φοραει το καποτιδι και αρχιζει η βεντουζα!!!αρκετα καλη,μετα οπως ηταν στο πλαι τον παιζει στις βυζαρες και βλεπω απο τον καθρεπτη την κολαρα με το ξυρισμενο μουνακι της,με πιασαν ημικρανιες!!!της λεω μωρο μου να σε παρω πισοκολλητο; στηνεται στα 4 και σε 1 λεπτο ξεφορτωσα τα μπαζα!!καναμε ματι και οι 2 απο τον πλαινο καθρεφτη!!καλα μιλαμε μαγκες εβλεπα και τα χαλια μου οπως γαμουσα :2funny:αρχιζω διαιτα γιατι παει να ξεκινησει κοιλουμπα!!!γαμω τις λαγανες και τις ταραμοσαλατες που σαβουρωσα :headbang:ολα αυτα εγινα στην απογευματινη βαρδια
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
!καλα μιλαμε μαγκες εβλεπα και τα χαλια μου οπως γαμουσα :2funny:αρχιζω διαιτα γιατι παει να ξεκινησει κοιλουμπα!!!γαμω τις λαγανες και τις ταραμοσαλατες που σαβουρωσα :headbang:ολα αυτα εγινα στην απογευματινη βαρδια

χαίρομαι που κάθε τσάρκα είναι αφορμή για τον καθένα, να ανακαλύψει κάτι για τον εαυτό του...
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
πρωινη μινι ενημερωση
διδυμου16α αλικη πενηνταρα νταρντανα που εχει τιμηθει δεοντως
διδυμου 20 ριτα νεα γυρω στα 25 με γλυκο προσωπο
διδυμου 8 βικυ μιλφ καλη.προτεινεται.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
την καλησπερα μου στους καυλιαρηδες,μια και ειχα κατι ψιλοκαυλιτσες ειπα να περασω απο αχαρνων,πηγα καρφωτος για την τσεχα λιλιαν διδυμου 8 ισογειο αλλα ατυχησα,περιοδο το μωρο(μου αρεσει πολυ εμφανισιακα δεν ξερω τι λεει στο δωματιο)συνεχισω στην φωκαιας στο 25 εκει που ηταν η αντελλα μια με σγουρο μαλλι καλουτσικια φοραγε και ζαρτιερες,απεναντι ακριβως στον λαβυρινθο μια προς το αδυνατο συμπαθητικουλα καλο κορμακι,εριχνε πορτα στα πακιστανια :2funny:ακριβως διπλα εκει που ειναι τα 2 μαζι στο πανω μια αρκετα συμπαθητικια ειχε γραψει στα αρχιδια της τα πακιστανια και παιζαμε ματακια και χαρουλες απο μακροθεν ηταν η επιλογη μου γιατι με καυλωσε το πουτανι,λεω ας δω και 2-3 ακομα και επιστρεφω,παω στο κατω στο δωματιο ακουγα φωνουλες και ξανακαυλωσα ο αλητης αλλα βγαινει μια κοντοχοντρη μαλλος αλβανιδα και την κανω πετωντας!!!ποιος την γαμουσε ρε γαμωτο!!!παω στα 2 απεναντι που ειναι διπλα διπλα ειναι απο τα νεα σχετικα,στο ενα βγαινει μια μελαχροινι προφανως αλβανιδα αν δεν κανω λαθος αφου καναμε χαρουλες και αγκαλιτσες μου μιλαγε ιταλικα :2funny:παντω προσχαρο το αλβανο!!!παω στο διπλα αμεσως και βγαινει μια ξανθια(οχι φυσικη)δωρα την ελεγαν,μιλαμε βυζι τουμπανο και κολαρα!!!καυλωσα (ξανα)αλυπητα!!!λεω επιπλο θα ειναι αλλα μπαινω,λοιπον το μωρο(περιπου 25)ηταν σχετικα ευγενικο και προσχαρο!!μου τον παιζει λιγο με χαδακια και φοραει το καποτιδι και αρχιζει η βεντουζα!!!αρκετα καλη,μετα οπως ηταν στο πλαι τον παιζει στις βυζαρες και βλεπω απο τον καθρεπτη την κολαρα με το ξυρισμενο μουνακι της,με πιασαν ημικρανιες!!!της λεω μωρο μου να σε παρω πισοκολλητο; στηνεται στα 4 και σε 1 λεπτο ξεφορτωσα τα μπαζα!!καναμε ματι και οι 2 απο τον πλαινο καθρεφτη!!καλα μιλαμε μαγκες εβλεπα και τα χαλια μου οπως γαμουσα :2funny:αρχιζω διαιτα γιατι παει να ξεκινησει κοιλουμπα!!!γαμω τις λαγανες και τις ταραμοσαλατες που σαβουρωσα :headbang:ολα αυτα εγινα στην απογευματινη βαρδια
την αλλη φορα να τιμησεις μια νιστησιμη τι της θες και συ της καμπυλατεςΤΕΣΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ καβλα η δωρα και πολυ καλος κολος
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η Μαρίνα δούλευε στο Μαγνησίας 11 χθες 3/3/2009 στην βραδυνή βάρδια όπως και την προηγούμενη εβδομάδα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Mεσημεριανο-απογευματινη ενημερωση παρεα με PITSIRIKO1 αλλα και με μια guest συμμετοχη του εκλεκτου φιλου FARKELI σε μεγαλο μερος της...   
Αγαθουπολεως 54..απογευμα
Βανεσσα πλαδαρη κοτσοφορουσα κορασιδα πιο αδιαφορη κι απο το Δαναος Τρικαλων-Αστερας Εξαρχειων!
Αγαθουπολεως54α απογευμα
Οι τυρανοσαυροι επεστρεψαν!!Καλο κορμι μεν αλλα φατσα σαυρας...το νου σας συμπολεμιστες!!
Ακομινατου2 ισογειο πρωι
Η κλασσικη μαυρη λεπτη γαζελα με τα ξανθα ραστα που δεν αφηνει τον πελατη να ανασανει απο την πιεση της προκειμενου να εισχωρησει στο δωματιο!Αν νομιζετε πως σας ερωτευτηκε κανετε λαθος   σε ολους τα ιδια κανει!!
Ακομινατου2 πανω πρωι
Ξανθια με περιεργες αναλογιες και βλεμμα...ουφ μολις το γλιτωσα το εγκεφαλικο και σημερα...για τους φαν των κοριτσιων που γεννηθηκαν αγορια!
Αλκαμενους113...απογευμα
Ευα μιλφ με χαρωπη φατσα αλλα δεν φτανει μονο αυτο!
Αλκαμενους117
Κλειστο και στις 2 βαρδιες αγνωστο το γιατι!!
Αγιου Πετρου 7...απογευμα
Η Κατερινα απο Φυλης200,134 και αλλου!Ξανθια με πολυ γλυκο προσωπο και καλο σχετικα σωμα!Συμφωνα με εγκυροτατες πηγες ειναι και αψογη μεσα!!
Αγκυρας1...απογευμα
Ευα τρανς με κοκκινα εσωρουχα που ανασταιναν και νεκρους! 
Αχαρνων104...απογευμα
Το σπιτι της προεδρου μας  ...οπου σαλοναρισε η Μυρτω γνωστη απο το Πιπινου65!Δηλαδη ψηλη ξανθια με 3αρια  :boobies: !
Αλκιβιαδου16α...απογευμα
Κατερινα απο Αλμπανια με μεγαλη περιφερεια και μετριοτατο παρουσιαστικο προσεφερε το κουλουρι της στα 25ευρω!Το απλο προγραμμα ξεκιναγε στα 20!
Αλκιβιαδου16β...απογευμα
Ουλαλα  :uglystupid:  Γρια βουλγαρα ανω των 60 η οποια σαλοναρισε με λουλουδε εσωρουχα του στυλ πανες βρακακι!!Μανουλα μου δεν θα ξαναπαω σε μπουρδελο ορκιζομαι!   
Αλκιβιαδου16γ...απογευμα
Η Μις Τοφαλος 2009!!Θεε μου τοσες μαζεμενες σαβουρογριες εκει μαζευτηκανε!!
Αχιλλεως40...απογευμα
Απο τα πιο πιτσιλαμπλ κομματια του σημερινου σκαουτινγκ!!Ξανθια μιλφαρα με σεξυ πασαρελα στο σαλονι και με τις βυζαρες της ετοιμες να εκραγουν μεσα απο το μαυρο σουτιεν της!!Σουπερ η θεια!!
Αχιλλεως48...απογευμα
Η τσατσα καθοταν μπροστα στο σπιτι περιμενωντας την απογευματινη βαρδια οποτε δεν ειδαμε τι παιζει!
Βεργας2...απογευμα
Αντζελα...ξανθια με βυζαρες η οποια σαλοναρει με κατι σαν ολοσωμο μαγιο θυμιζωντας την Παμελα Αντερσον στα 60 της..και με ενα τατου πανω απο τον κωλο που βγαζει  ματι!!Εχω μια υποψια οτι ισως να ειναι απο ενχειριση!
Βεργας6 ισογειο...απογευμα
Γαζελα με ωραια εσωρουχα και κωλαρα!
Βεργας6 υπογειο...απογευμα
Γαζελα πιο μετρια απο την προηγουμενη με καρε περουκα!
Διδυμου 20...απογευμα
Ηρα...απο Αριστοτελους177(στουντιο)!Ξανθια ευτραφης με πολυ καλη περιποιηση οταν ηταν στο στουντιο!
Διδυμου18 ισογειο...απογευμα
Ανιτα...ξανθια μιλφ με ανταυγειες και ανεκτο κορμι προσεφερε κουλουρι στα 25!
Διδυμου18 υπογειο
Βικυ απο Καζακσταν
Διδυμου16 υπογειο...απογευμα
Ξανθια ψηλη μιλφ με καλο κορμι αλλα μετρια φατσα....για τα δεδομενα ομως της Διδυμου μια χαρα!
Διδυμου8 ισογειο...απογευμα
Πωλινα..με αγορε μαλλι και ωραιο κορμι!Πιτσιλαμπλ!
Διδυμου8 πανω...απογευμα
Βρε καλως την περδικα!!Η Κωλαρα-Τζουλια απο Φυλης 86ισογειο τωρα στην Διδυμου....αλλα ξεχαστε τα στρινγκακια που φοραγε!Τωρα εμφανιστηκε με λουλουδατο σορτσακι στο σαλονι!Βρε ουστ μωρη σαυρα!!!
Δροσοπουλου98...πρωι
Ο δροσερος τσατος με τους γαλαζιους φακους επαφης παρουσιασε ξανθια φωκια φουλ στα λιπη!!
Εξηκιου...το ενα απο τα δυο ανοιχτο στο οποιο επαιζε...απογευμα
Μελαχρινη μιλφ τιγκα στην κυταρριτιδα!Παλιοκατασταση δηλαδη!
Θασου13...πρωι
Ο δροσεροτατος τσατσος με την περουκα αλλα Ευγενιος Γκεραρντ παρουσιασε την Μις Αδοντη και Μις Μειωμενη Αντιληψη 2009 Τζενη!Πρεπει να ειναι τεραστιος ηρωας αυτος που θα παει μαζι της!
Οι οδοι Ιασωνος...Κολωνου..Κεραμεικου και Μεγαλου Αλεξανδρου κατεγραφησαν ολοκληρες στην πρωινη βαρδια ....
Ιασωνος19 ισογειο
Σοφια απο Φυλης200...η οποια απο το σαλονι κιολας επιβεβαιωνει πολλους συναγωνιστες οι οποιοι πινουν νερο στο ονομα της για το κρεβατι που κανει!Χωρις να την εχω τιμησει ακομα πιασαμε κουβεντουλα και μου αφησε τις καλυτερες των εντυπωσεων!Θα ναι διπλοβαρδια στο εν λογω οικημα για τους ενδιαφερομενους αυτην την βδομαδα!
Ιασωνος19 ισογειο
Ξανθια με πολυ ελκυστικο προσωπο αλλα χαμηλοκωλα!Κατα τα αλλα πιτσιλαμπλ!
Ιασωνος20α
Ενα τραγελαφικο ξανθο τζανκι!
Ιασωνος20β
Καστανη χοντρη μετρια!
Ιασωνος20γ
Συμπαθητικη μελαχρινη!
Ιασωνος25
Μπαζοθυελλα με μαυρα μαλλια!
Ιασωνος30 υπογειο
Ξανθια με καλο κορμι αλλα μουτρα που ξενερωνεις να γαμησεις!
Ιασωνος30 πανω
Τζενη...ενας χοντρος νανος!
Ιασωνος36Και καστανο και αβυζο και αδυνατο!Κατρακυλα!!
Ιασωνος37 πανω
Μελαχρινη Αλμπανα με κορμαρα και προστυχουτσικο προσωπο...μια χαρα για Μεταξι!!
Ιασωνος37 ισογειο
Ξανθια με καλο προσωπο και κορμι..αλλα ως εκει!
Ιασωνος43
Μαυρομαλλα...για 15γιουρια συμπαθητικη!
Ιασωνος44
Σκουροχρωμη αδυνατη η οποια σαλοναρισε με τα μικρα της βυζακια φορα παρτιδα και προσπαθουσε να προσελκυσει πελατες λεγοντας...ειμαι πουλι καλι... 
Ιαωνος46 κατω
Ξανθια με ασχημο χαμογελο και αρκετα κιλα παραπανω...συμπαθητικο κοριτσι φαινεται αλλα ειναι μετριοτατο το ερμο!
Ιασωνος46 πανω
Μαυρομαλλικο βλοσυρο με καλο κορμι...δινει και κωλο στα 20...αλλα πολυ μετριο για τα γουστα μου!
Ιουλιανου71..πρωι
Λιζα...η κλασσικη ξανθια με τις βυζαρες...την εσαρπα και την φωνη νουμερο 4!
Καλλεργη33...πρωι
Μελαχρινο τζανκι
Καλλιφρονα12...πρωι
Ντιο..ενχειρισμενη με καλο κορμι αλλα φατσα βραστα!
Καλυμνου36...πρωι
Τζινα...ασχημη ξανθια!
Καλυμνου48..πρωι
Η θεια Ολγα!
Κεραμεικου13 ισογειο...πρωι
Αδυνατο αβυζο με καστανο μαλλακι...αλλα πιτσιλαμπλ με βαση την κατασταση που επικρατει στην Κεραμεικου!
Κεραμεικου13 πανω
Μαυρομαλλα με χοντρα μπουτια σαν του Σαπανη...για μπαλαδορισα καλη θα ητανε!
Κεραμεικου15 πανω
Καστανοξανθο με ωραιο λεπτο κορμι και καλη φατσουλα!Αξιογαμευτο!!
Κεραμεικου13 ισογειο
Ξανθια με 3αρια μασταρια και πεσμενες καμπυλες!
Κολωνου11 πανω
Γαζελα με καμπυλες
Κολωνου11 ισογειο
Μελαχρινη με καλο σωματακι..συμπθητικη!
Κολωνου11 υπογειο
Ραγια...μαυρομαλλα μετριοτατη αλλα με καλη συμπεριφορα στο σαλονι!
Κολωνου27 πανω
Ξανθια συμπαθητικη αλλα μετρια!
Κολωνου27 ισογειο
Μαυρομαλλα πιο μπαζο απο τα μπαζα!
Κολωνου30..στης Κατερινας
Μαιρη με βυζαρες και ωραιοτατη εμφανιση!Πιτσιλαμπλ μιλφ!!
Κολωνου30β
Ξανθια με κοντο καρρε και αλλοιθωρο φιλοτιμο βλεμμα!Για οποιον θελει να βγαλει βιτσια του στυλ....τι σου κανα μωρη?...σου πεταξα τα ματια εξω..Μια χαρα!!
Κολωνου32α
Δεν ανεβηκα αλλα οσοι κατεβαιναν λεγαν την λεξη μπαζο!
Κολωνου32β
Τραγικη νταρκ μαυρομαλλα
Κολωνου47
Το σπιτι των 10ευρω οπου παιζαν στο ενα σπιτι μια γρια ανω των 65 και στο αλλο μια γαζελα καλης εμφανισης!Οσοι πιστοι προσελθετε   
Κωνσταντινου Σχοινα2...πρωι
Ξανθια ευσωμουλα με συμπαθεστατη εμφανιση...προγραμματα ομως απο 30γιουρια!
Κω8β...πρωι
Ναταλι...η οποια βγηκε τοπλες με παρεο και με αναστατωσε!Μιλφαρα!!
Κωνσταντινουπολεως206...απογευμα
Χριστινα...ξανθια που εχει το στυλακι της Ντενιζας εμφανισιακα..αλλα πολυ καλυτερη συμπεριφορα οταν σαλοναρει!Συμπαθεστατο κοριτσι σε κερδιζει με την συμπεριφορα της!
Λεωνιδου6...πρωι
Ενα ξανθο σκατοδοχειο με ποδια!
Λεωνιδου28 ισογειο...πρωι
Ενα μελαχρινο κοκκαλιαρικο πραγμα που σαλοναρισε με μαγκια λες και κουβαλαγε κερατο!Ρε ουστ αντεροβγαλτη!!
Λιοσιων73 πανω...απογευμα
Ξανθια με βυζαρες   και πολυ ωραιο προσωπο!Καραπιτσιλαμπλ!
Λιοσιων73 ισογειο
Εμμανουελα...μελαχρινη με ωραιοτατο κορμι!
Λουκα Νικα
Χριστινα...τρομερο καστανο ενγχειρισμενο με πλουσιες καμπυλες!
Μεγαλου Αλεξανδρου17
Κοντη χοντρη και ασχημη θεια!
Μεγαλου Αλεξανδρου22 πανω
Κατερινα...Ελληνιδα με μακρια μαυρα μαλλια και ευτραφες σωμα!Πολυ ομορφο προσωπο ομως και συμπαθεστατη!
Μεγαλου Αλεξανδρου22 ισογειο
Χριστινα...Ο Χριστος και Παναγια τι ηταν τουτο 
Μαραθωνος59
Καστανη λεπτη συμπαθητικη!
Ολες οι κοπελες απο εδω και κατω ανηκουν στην απογευματινη βαρδια αποκλειστικα 
Μαγνησιας11
Μαρινα..πολυ ομορφη 45αρα μιλφ με σπασμενο μεν προσωπο αλλα ωραιοτατο κορμι και υπηρεσιες!
Μονης Προδρομου
Τζωρτζια...απο Φυλής59 πανω!Καλο κορμι αλλα μετριοτατο προσωπο!
Ξανθιπης2
Ειρηνη...Κουκλα μελαχρινη με καρε...κορμαρα και τα παντα ολα!!
Παιανιεων24
Ελληνιδα καστανη μιλφ με πολλα παραπανω κιλα...κλασσικη ελλεηνιδα μιλφ μετα τα 40 της...η οποια ομως ειχε γεματα ολα τα δωματια!
Παιωνιου47
Τζουλια...Βουλγαρα ξανθια μιλφ με περιττα κιλακια αλλα εκφυλοτατο βλεμμα και παρουσια συνολικα!
Περγαμου1
Μελαχρινο ασχημομουτρο με καλο κορμι!
Προυσης22
Αναμαλιασμενο καστανο μιλφ πολυ κατω του μετριου!
Ρεμουνδου20
Λεπτη με κοκκινο κοντο μαλλι..καλη φατσουλα αλλα βλοσυρη!
Ρεμουνδου21 ισογειο
Βρωμοντενιζα!
Ρεμουνδου21 πανω
Μελαχρινο με προσωπαρα και λεπτο κορμι αλλα πλαδαρο κωλο!Πιτσιλαμπλ ομως!
Τροφωνιου11 πανω
Ξανθια με ωραια ματια και καλο κορμι!
Τροφωνιου13 ισογειο
Ξερακιανη Ελληνιδα μιλφ!
Τροφωνιου13 πανω
Μετρια γαζελα!
Χωματιανου11 ισογειο
Ενα αδυνατο μετριο πλασμα!
Χωματιανου11 πανω
Ενα ξανθο μετριο χαλι!
Μηθυμνης1
Χριστινα...ξανθια ενχειρισμενη θεια μια χαρα για τους φαν!
Μηθυμνης11
Ξανθια με τα ιδια χαρακτηριστικα με την προηγουμενη!
Φυλης214
Γκαλια...μελαχρινη μελαμψη με ωραιο κορμι και πιτσιλαμπλ φατσουλα!Πολυ μικρη και ομορφη σε σχεση με αυτες που φερνει το συγκεκριμενο σπιτι!
Φυλης200
Ξανθια ψηλη με κρεμαστα ζιαβυ και μετρια φατσα!
Φυλης134 υπογειο
Μονικα...η αλλιως ο θυληκος Τσιαντακης με την σιλικονη και τον ωραιο πατο!
Φυλης134ισογειο
Κλειδωμενη πορτα καθως οπως μας ενημερωσε η τσατσα την Αννουλα καποιος την ειχε κλεισει μισαωρο!
Φυλης134 πανω
Μελαχρινη γνωστη απο Φωκαιας27...η οποια δινει και κωλο στο 20ευρω!
Φυλης109 πανω
Νατασσα..μετρια μελαχρινη!
Φυλης109 ισογειο
Ενα κοντο μπαζο με αραια δοντια!
Φυλης92
Λεπτη καστανη με πανεμορφο προσωπο...η οποια ειναι δευτερη μερα στην δουλεια!
Φυλης71 πανω
Μπαρμπορα
Φυλης69 ισογειο
Λαρισσα
Φυλης69 πανω
Χριστινα
Φυλής 67
Ελενα..η μελαμψη που δινει και κωλο με εξτρα 20 απο το 71 ισογειο!
Φυλης65 ισογειο
Αμαλια
Φυλης65 πανω
Αλεξαντρα...Μις Πιγκυ!
Φυλης59 ισογειο
Σακιρα
Φυλης59 πανω
Αννα...απο το 67!
Φυλης86 ισογειο
Καρμεν
Φυλης86 πανω
Ξανθο με περιεργο καρε και κορμαρα...καραπιτσιλαμπλ!!
Φυλης84 πανω
Το μεγαλοπαλτο Ηλιανα!
Φυλης84 ισογειο
Μαυρομαλλα με σπαστο μαλλι που θυμιζει κομμουνιστρια στα Εξαρχεια...μακρια απο εμας!!
Φυλης80
Χριστινα με καλο κορμι αλλα μετρια φατσα!
Φυλης54 ισογειο
Ωραιο μελαχρινο που Βανεσιζει
Φυλης54 πανω
Νεο μελαχρινο με καρε..μετρια φατσουλα μεν αλλα στρουμπουλο ομορφο κωλαρακι!!
Φυλης40
Αννα ξανθια με κυταριτιδες κλπ!
Φωκαιας17 ισογειο
Μετριο μελαχρινο που τραβαγε τον συναγωνιστη FARKELI να μεινει!
Φωκαιας17 πανω
Δωρα...κορμαρα αλλα η ξανθια περουκα που φοραει την γελοιοποιει!
Φωκαιας19
Αλλο ενα μελαχρινο του σωρου!
Φωκαιας25 πανω
Μαρια-Τζοκερ!
Φωκαιας25 ισογειο
Καστανη συμπαθητικη!
Φωκαιας27 υπογειο
Βυζαρου χοντρογαζελα!
Φωκαιας27 με τα 3 σκαλακια
Βιολετα λεπτη μελαχρινη συμπαθητικη που δινει και κωλο στα 20!
Φωκαιας27 με τα 1237 σκαλακια
Μελαχρινη με καρε και κορμαρα καραπιτσιλαμπλ!!
Φωκαιας24
ΚοντοΣτελλα...ΜΑΚΡΙΑ!!
Φωκαιας22 υπογειο
Τζουλια η Βουλγαρογυφτισσα βυζαρου!
Φωκαιας22 πανω
Βιολεττα..μετρια αλλα εχει ωραιο πατο!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:rockon: :rockon: :rockon:ΑΡΙΣΤΑ και για τους τρεις πρεπει να καψατε πολλα χιλιομετρα για να γινει αυτη η ενημερωση για ολους τους οικους.Ευχαριστω και για την χριστινα απο κων206 γιατι καποιος συναγωνιστης αμφεβαλε οτι μοιαζει με την ντενιζα απλα εδω τιποτα δε γραφεται τυχαια.Η ΑΝΝΑ θα ειναι μονιμα στο φυλης59 πανω και ηταν μετα τις πεντε;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Mεσημεριανο-απογευματινη ενημερωση παρεα με PITSIRIKO1 αλλα και με μια guest συμμετοχη του εκλεκτου φιλου FARKELI σε μεγαλο μερος της...   
............
............
............

Ευγε παιδιά "golden list" μπουρδέλλων είναι αυτό όχι ενημέρωση. Γιαυτό από πρωινή τσάρκα σας βγαίνει βραδυνή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom