Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (16 μέλη και 150 επισκέπτες)

macan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Αυτή η Κωνσταντίνα είναι μια ανισοροπη παλιά πουτανα που εκλέχτηκε μόνη της Πρόεδρος μπας και πάρει κανένα φράγκο από τις αφεντικινες των μπουρδελων ! Μεγάλο ΛΑΜΟΓΙΟ !!!!!!!
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Στα μπουρδελα δεν παμε απλα για διασκεδαση ειναι και θεμα υγειας , ψυχικης αλλα και σωματικης , δεν μπορουν να τα κλεινουν και να μας αφηνουν ετσι :angry::angry:
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
Σήμερα πήγα μετά τη δουλειά πρώτη βάρδια Μεταξουργείο μήπως και βρω κάτι αξιόλογο και αποφύγω τισ ορδές από αφρό-πακι-ινδι-αυγα που γεμίζουν τους δρόμους από απόγευμα και μετά . Με μεγάλη απογοήτευση πάλι μια από τα ίδια γνωστά χάλια ,γριές παντου.Τελικά πέρασα στο Μ Αλεξάνδρου 15 με την παλιά καραβάνα Βίκη . Είχα χρόνια να την πάρω και λεω δεν γαμιεται ας παω. Η μαλακω έχει γίνει καραφολα του κερατά . Αρχισε να με πιπωνει σαν κομπρεσερ για να με τελειωσει αμέσως . στρινκ δεν έβγαλε καθόλου- ούτε και γόβες - και ήταν σε όλα πολύ βιαστική . Μόνο πισοκωλητο και ιερποστολικο άφηνε . Έλεγε κάνε γρήγορα και μου την έπαιζε με καποτα . Της είπα να με πιπωσει χωρίς, για να χύσω στο στόμα της. Ευτυχώς έγινε και έφυγε . Ούτε 10 λεπτα δεν έκατσε μέσα . Από μένα μεγαλο μαύρο σε αυτή την αγελάδα που την έχει ψωνίσει και νομίζει τα 10 ευρα τα βρίσκουμε πεταμένα στο δρόμο. Καλύτερα να κλείσουν όλα τα μπου και να βάλουν μυαλό και οι πουτανενς και οι νταβάδες ειδικά στο μετάξι που έχει πιάσει πάτο . Τα είπα και ξεσκασα !!!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Σήμερα πήγα μετά τη δουλειά πρώτη βάρδια Μεταξουργείο μήπως και βρω κάτι αξιόλογο και αποφύγω τισ ορδές από αφρό-πακι-ινδι-αυγα που γεμίζουν τους δρόμους από απόγευμα και μετά . Με μεγάλη απογοήτευση πάλι μια από τα ίδια γνωστά χάλια ,γριές παντου.Τελικά πέρασα στο Μ Αλεξάνδρου 15 με την παλιά καραβάνα Βίκη . Είχα χρόνια να την πάρω και λεω δεν γαμιεται ας παω. Η μαλακω έχει γίνει καραφολα του κερατά . Αρχισε να με πιπωνει σαν κομπρεσερ για να με τελειωσει αμέσως . στρινκ δεν έβγαλε καθόλου- ούτε και γόβες - και ήταν σε όλα πολύ βιαστική . Μόνο πισοκωλητο και ιερποστολικο άφηνε . Έλεγε κάνε γρήγορα και μου την έπαιζε με καποτα . Της είπα να με πιπωσει χωρίς, για να χύσω στο στόμα της. Ευτυχώς έγινε και έφυγε . Ούτε 10 λεπτα δεν έκατσε μέσα . Από μένα μεγαλο μαύρο σε αυτή την αγελάδα που την έχει ψωνίσει και νομίζει τα 10 ευρα τα βρίσκουμε πεταμένα στο δρόμο. Καλύτερα να κλείσουν όλα τα μπου και να βάλουν μυαλό και οι πουτανενς και οι νταβάδες ειδικά στο μετάξι που έχει πιάσει πάτο . Τα είπα και ξεσκασα !!!

Ναι ρε φιλαρακο ολα ενταξει οπως μας τα λες ειναι και συμφωνω.
Σε ενα πραγμα μονο δε συμφωνω.Αφου εσυ ο ιδιος λες οτι το μεταξυ εχει πιασει πατο , εχει αφρο, πακια, ινδο, κτλ τοτε τι στο διαολο θες και πας εκει?
Επισης εσυ ο ιδιος λες πως παντου εκει οι πουτανες ειναι σκατογριες κτλ εεε τοτε τι στο μπουτσο πας και γαμας εκει?
Δηλαδη απο τη μια ναι γνωριζουμε τη σαβουροκατασταση του μεταξουργειου και απο την αλλη παμε και γαμαμε εκει?
Δηλαδη αυτο μου θυμιζει αυτο που λεμε εκει που τρωω εκει φτηνω και εκει χεζω.
Δεν επιτυθομαι απλα αναρωτιεμαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Στη διδυμου, Στο 18 πανω η ΑΛΙΟΝΑ (δεινοσαυρος), με την οποια εκλεισα σεπτεμβριανο deal. Της ειπα οτι μετα το καλοκαιρι θα κλεισουν παλι και δεν το πιστευε. Το deal λοιπον που παιχθηκε ειναι οτι αν κλεισουν θα μπω τζαμπα και αν δεν κλεισουν θα πληρωσω διπλο να τη γαμησω. Ποιος, εγω με αλιονα... Βζιιιιννν.  Πολυ γελιο. Το κλεισαμε ομως και δωσαμε και χερια (στα @@ σας ξερω... Και στα δικα μου ομως περισσοτερο),

ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ?????????
καιρος να παω να επισκεφτω το δεινοσαυρο :tooth:
Σύνδεση, μόνο και μόνο, για like...
:zfuck:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Παιδια κακα τα ψεματα, για να περασεις λιγες στιγμες ομορφες με πουτανες δεν προκειτε να το βρεις ουτε στο μεταξουργειο ουτε στη φυλης και περιξ.
Μπορει καποια στανταρακια να εχει ο καθενας αλλα ειναι τοσο λιγοστα που βαριεσαι γρηγορα γιατι επιλεγεις συνεχως τα ιδια.
Ασε που πρεπει να εισαι τυχερος να ειναι η πουτανα στα κεφια της ετσι ωστε να περασεις ομορφα μαζι της και μιλαω για τα στανταρ κοριτσια που εχει ο καθενας.
Την ηδονη - καυλα μονο με γκομενες μπορεις να εχεις και αν μπορεις να τις αλλαζεις σχετικα συχνα.Και με τις πουτανες θα μπορουσες να εχεις πολυ καλες στιγμες αλλα μιλαμε για φυλης μεταξυ που ειναι ετσι οπως ειναι.Προσωπικα εχω ξεκινηση να πηγαινω στα στουντιο 50κο ομως αλλα περναω πολυ καλυτερα απο οτι στα μουρδελα και διαλεγω απο το σπιτι μου που θα παω, οχι οπως εκανα καταδρομικες στη φυλης και παλαιοτερα και μεταξουργειο που τελικα ενω γυριζα τα παντα εμενα με το πουλι στο χερι.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Μαγκες οι μάχιμοι, γαμηστε όσο προλαβετε,παρτε τηλ και ξεκινήστε γιατί είδα το χαρτί του υπουργου υπογεγραμμένο για το κλείσιμο των μαγαζιών απο 4 Οκτώβρη έως τέλη του μηνα.

IMG-9fbd98aa8d42bc1563355ffe90a74b15-V.jpg

Απαράδεκτο.
Για κάποιους από εμάς είναι ζήτημα ζωής και θανάτου το μπουρδέλο, δεν είναι χαβαλές.
Υπάρχουν και άνθρωποι με ψυχικά προβλήματα που μόνο οι πουτάνες μας κρατάνε.

Θέλουν να μας τρελλάνουν;
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Δηλαδή ξανά μανά τα ίδια. Δεν ξέρουν τι άλλη μαλακία να κάνουν. Εδώ γαμήσανε τα πάντα. Τι να πω; Αν ήταν κίνδυνος τα μπουρδέλα, τότε έπρεπε να γίνετε της πουτάνας με αυτούς που πάνε και ξεδίνουν σε αυτά. Εγώ ρε παιδιά, ειλικρινά τώρα, δεν πήρα κανένα μέτρο προφύλαξης, από το Φεβρουάριο και μετά. Και σε πουτάνες πήγα, και μάλιστα προτιμούσα εκείνες με το ελεύθερο στοματικό, και γλωσσόφιλα αντάλλασσα, και γλειφομούνια έκανα, και μάσκα δεν φορούσα, και δεν έπλενα τα χέρια μου τόσο τακτικά με αντισηπτικά, όπως έκαναν γνωστοί μου και είχαν δέρμα σαν τον κώλο της Μαϊμούς. Εξέθεσα τον εαυτό μου σε όλες τις πιθανές αιτίες μόλυνσης. Θα έπρεπε να μην ήμουν εδώ τώρα, αλλά να κοιτάζω τα ραδίκια ανάποδα. Κι αυτό το λέω γιατί από τα τέλη Μαρτίου με έπιασε αλλεργικό βρογχικό άσθμα μέχρι τον Αύγουστο, με θεραπείες κορτιζόνης και θα έπρεπε κανονικά να είχα πεθάνει. Λοιπόν, το παιγνιδάκι παίζεται και μάλιστα χοντρό. Συμφωνώ με τα παιδιά εδώ μέσα που λένε για τηλέφωνα. Ωραία, και πήρες. θα πάει το γαμήσι με την ίδια πουτάνα 50 ευρώ και βάλε. Καμιά δεν θα σου κάνει το χατίρι για κάτι φθηνότερο, γιατί σε ερωτεύτηκε.
Και για τις ίδιες είναι πρόβλημα. Δυστυχώς. Να το δούμε κι από την άλλη πλευρά. Οι περισσότερες άνεργες θα μείνουν.
Έκοψαν τα περίπτερα μετά τις 12. Και δεν πάω εγώ με μια παρέα στις 11:45 να πάρω ένα καφάσι μπύρες και να την αράξω παραδίπλα με μια παρέα; Αυτά είναι μαλακίες. Δείτε τι κάνουν στα σχολεία. Σε σχολείο της περιοχής μου παρουσιάστηκε κρούσμα. Έκλεισε το τμήμα. Ο Δάσκαλος και τα παιδιά στην καραντίνα, αλλά οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί, Αγγλικών, Εικαστικών, Γυμναστής, κ.α. όχι. Λες και εκείνοι δεν είχαν παρε δώσε με το τμήμα. Πήγε ο ΕΟΔΥ, τη μάνα που τους έκανε, μόνο και μόνο για τα μάτια με τις κάμερες από πίσω και όταν έκαναν τη δουλειά τους οι κάμερες εξαφανίστηκαν χωρίς να κάνουν κανένα τεστ σε κανένα. Ζήτησαν να γίνει τεστ στο σχολείο και δεν έγινε κανένα. Είπαν να το πληρώσει ο καθένας από την τσέπη του.
Και μετά σου λένε ότι θα κλείσουν τους οίκους ανοχής. Γιατί ρε σκουλήκι;
Θα μπορούσαν οι μαλάκες να κάνουν τεστ σε όλες τις κοπέλες που εργάζονται σε αυτό το δύσκολο επάγγελμα.

Μπορεί εδώ μέσα να λέμε καμιά μαλακία για αυτά που διαδραματίζονται μέσα στα μπουρδέλα, αλλά τα θεωρώ πιο φυσιολογικά από αυτά που κάνει αυτή η κυβέρνηση.
Πάμε στους οίκους ανοχής, πότε μας αρέσει η κοπέλα, πότε όχι, γιατί δεν είναι μέσα στις προσδοκίες μας κυρίως. Τέλος πάντων. Αλλά δεν γίνεται και κάτι το μεμπτό εκεί μέσα. γαμώ το μου και να τα κλείσει. Και όταν τα κλείσει για 15 μέρες, ξανά παράταση.
Και εγώ τις επόμενες μέρες θα μπω στον πειρασμό να πάρω κανένα τηλέφωνο, για ώρα ανάγκης. Αλλά βρε παιδιά θα είναι πραγματική αδικία.
Να έχετε όλοι, αλλά και οι κοπέλες που εργάζονται σε όλους τους οίκους, μια υπέροχη μέρα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Bασικα αποκλειετε να κλεισουν δλδ θα μεινουν ανοιχτα σχολεια γυμναστηρια κουρεια μπαρ εστιατόρια μασαζ στουντιο ξενοδοχεια και θα κλεισουν μονο τα μπουρδελα ; Πλακα μας κανετε ;
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Παίδες εγώ έγραψα απλά τι άκουσα και τι είδα. Είδα το ίδιο χαρτί που επυσυναψε ο n smirni και άκουσα την ίδια την προεδρο να απαντάει συγκεκριμένα σε κοπελα της δουλειάς πως μίλησε με τους υπουργους για αυτό το θέμα και πως θα κλείσουν. Δεν το φαντάστηκα και η ίδια η κοπέλα μου το επιβεβαίωσε και αργότερα. Τώρα από κει και περα ουτε εγώ θέλω
γιατι είναι καθαρα μαλακια αυτος ο τρόπος αντιμετώπισης, αφου τόσους μήνες δεν έχει ακουστει ουτε για ένα κρουσμα , να παιρνεις τόσους εργαζόμενους στο λαιμό σου. Μήπως υπάρχει κάτι άλλο, μήπως εννοουναι μετά τις 12, από το χαρτί αυτο δεν βγαίνει παντως αυτό το συμπέρασμα, μακάρι ομως να είναι ετσι. Εγραψα για να κάνουν τα κορίτσια δουλειά μέχρι να κλείσουν, αλλά και για
να καβατζωθουν οι ενδιαφερόμενοι αν επιθυμούν.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
την προηγουμενη φορα που κλεισανε ειχανε κλεισει και σε ολη την ευρωπη και ειχαν κλεισει αφου ειχαν κλεισει πρωτα σχολεια γυμναστηρια και αλλα ,σταΜΜΜ ειναι ο ενας πανω στον αλλο στα σχολεια επησις , δεν εχει λογικη να κλεισουν μονο τα μπουρδελα
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Έχετε υπόψην ότι αυτό το χαρτί το έφτιαξε το σωματείο ,όχι καποιος κρατικός παράγοντας, επομένως ότι ''λάθος'' βλέπεται ανήκει καθαρά σε εκείνην την πλευρά και το χαρτί απευθύνεται προς τους οίκους ανοχής, ίσως λοιπον να παραλείπονται πολλά στοιχεία που θα έφεραν πιο επίσημο χαρακτήρα όπως υπογραφές μελών κλπ. Όμως αφού έχεις την ιδιότητα την δημοσιογραφική, γιατί δεν διασταυρώνεις και τις δύο πλευρές με το να ρωτήσεις και το σωματείο των εκδιδομένων αν ισχύει κάτι τέτοιο.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Λοιπον μετά από ψάξιμο, βλέπω ότι πιθανώς να μην υπάρχει καν η συγκεκριμένη ένωση. Μπορεί λοιπον και να είναι μούφα. Η Κωνσταντίνα Καρατζιώτη δεν βγαίνει πουθενά σαν πρόεδρος οπουδήποτε αν την ψάξεις, απλά χθες τόσο η κοπέλα όσο και η υπηρεσία μου την υπέδειξαν σαν πρόεδρο των εργαζομένων ιερόδουλων, πράγμα που δεν είχα λόγο προφανώς να αμφισβητήσω πόσο μάλλον όταν είδα και το χαρτί πόσο μάλλον όταν και αυτό βγήκε εδώ. Υπάρχει ὀμως η ένωση ιεροδούλων ελλάδος. Τώρα αν όντως είναι ψέμα ,δεν μπορώ να καταλάβω πιο το κίνητρο πίσω από όλο αυτό, αλλά όπως και να έχει παιδιά οφείλω να ζητήσω συγνώμη για την αναστάτωση σε περίπτωση που είναι λάθος.
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Συναγωνιστές, σύμφωνα με τη δομή και τη σύνταξη του παραπάνω εγγράφου, προκύπτει (σχεδόν με βεβαιότητα) ότι αυτό είναι χαλκευμένο (πλαστό).
Το -τυχόν- κλείσιμο των οίκων δεν γίνεται με τέτοιο έγγραφο, αλλά με Υπουργική Απόφαση που αναστέλει την εργασία των ΚΑΔ ιερόδουλων.
Ελπίζω και εύχομαι κάτι τέτοιο να μη συμβεί....
 

mariannaki mariannaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Νοε 2013
Μηνύματα
3.816
Like
5.138
Παιδια ειναι μια φαρσα που σκαρωσε η υπογραφουσα στο κειμενο η οποια παντα θελει να εμφανιζεται ως προεδρος του σωματειου. Και εμεις που δεν πηραμε το χαρτι θορυβηθηκαμε αλλα οταν αργοτερα ειδαμε την υπογραφη καταλαβαμε την φαρσα.....
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Παίδες ξέρει κανείς τι έγινε η ΚΑΡΟΛΑΙΝ από Φώκαιας 25 πάνω
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Αν λες τη Τζώρτζια από διδύμου 7 με τα τατουάζ στην πλάτη , σταμάτησε οριστικά..
Επίσης σε πέρασμα κατά τις 18:30 τα Φ54-56 κλειστά κ τα τρία, όπως και τα τέσσερα της Διδύμου 7-8.
Τα Διδύμου κάτω από την Αχαρνών ήταν ανοικτά.
Πότε θα ξαναβρώ την αγαπημένη μου Τζωρτζια ?

Τώρα, η φαντασία το λες ή δούλεμα από την γκόμενα. Σήμερα το απόγευμα η Τζώρτζια δούλευε κανονικά. Φορούσε ένα στριγκάκι και για δέλεαρ μου έκανε κάτι κουνήματα με το αδυνατισμένο κωλαράκι της, έτοιμος ήμουν να ορμίσω!
Ευχαριατω φιλαρακι !
Ηρθς η καρδια μου στη θεση της !
Θα περασω αμεσα να με περιποιηθει ❤
Ευχαριστω !
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα σε όλους, είδε κανείς την Αννα, Ιάσονος 44Β? Tι βάρδια είναι? Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom