Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (5 μέλη και 67 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Δοκιμαστικές η Μελίνα από Φώκαιας 27 ισόγειο δεύτερη βάρδια, προκειτε για μια σοβιετική Ξάνθη μιλφ με καλές αναλογίες, στο δωμάτιο δεν απέδωσε τα αναμένω ένα και πολύ δύσκολα θα την πρότεινα για δοκιμή.
Απλώς απαράδεκτη η συγκεκριμένη... Ήθελε να μου συγκριθεί στο τσιμπούκι και με την Λίζα, τρομάρα της.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστά.

Φωκαιας 7 ισόγειο Σάρα μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 2.5 συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα συν αυταρχικό κ ποδολαγνεια.

Φωκαίας 13 Τζούλια ξανθιά μιλφ παχουλη με 2αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό.

Φωκαίας 17α Παολα ξανθιά σώμα με πιασίματα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Αννα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 25α Αναμπελ μελαχρινή μαυρουλα με λεπτό ωραίο κορμί 2-2.5αρι στητο στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α πάνω Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα, 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Βαλερία μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Γκαμπριέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 24 Αννιτα ξανθια κοπέλα  πολύ λεπτή με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα και επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα,η Αλίνα από φιλιππίδου σήμερα δουλεύει απόγευμα ή βράδυ?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Είπα κι εγώ να κατέβω μια βόλτα στο (αποδομημένο) Μεταξουργείο. Ας γράψω κάποια από δεύτερη βάρδια.

Καλλέργη 33 - Ντάρια καστανό πιπίνι με ελαφρές καμπύλες και απλό πρόγραμμα.
Καλή με ελάχιστες πιρουέτες και μάγουλα μικρού χάμστερ για (πιο) άνετο τρομπόνι.

Κολωνού 45 δεξί εξώπορτα - Τζοάννα η αδυνατισμένη ξανθιά με την μπυροκοιλιά γνωστή από Ιάσωνος 2 ισόγειο κι όροφο.
Δεν δηλώνει εύκολα πλέον πρόγραμμα αλλά συνήθως κάνει ελ.στοματικό. Παλιά δήλωνε και κώλο.
Για δεκάρικο είναι οκ αρκεί να γνωριστείτε.

Ιάσωνος 44 μεσαίο όροφος - Φωτεινή και Σοφιά γνωστές από Κολωνού 27. Δίδυμο για αλησμόνητη παρτούζα με ελ.στοματικό
και ερεθιστικές υπηρεσίες. Κάποιοι έψαχναν την Φωτεινή. Ιδού λοιπόν βρε.

Ιάσωνος 46 όροφος - Άννα η μελαχρινή ψιλοκαινούργια Ρωσιδούλα (και καλά) με ελ.στοματικό και πεταχτό κορμί.
Για Μεταξουργείο καλή. Εργασία 9 πρωί με 3 νύχτα σφυρί. Κάτι που συνοδεύεται μόνο με αλκοόλ για να ολοκληρωθεί.
Μπύρα λοιπόν. Γραμμές προσώπου σαν την Ειρήνη του παλιού Μεγ.Αλεξάνδρου 28 που σήμερα είχε...

Μεγ.Αλεξάνδρου 28 - Ειρήνη η γνωστή ικανότατη τσιμπουκλού με κωλάρα πλέον συνοδεία της γνωστής ψηλής μελαχρινής Ελένης.
Άγρια πρόσωπα με έντονες γραμμές αλλά πως αλλιώς να συμβαίνει όταν ρουφάς καυλιά σαν ηλ.σκούπα.
Ελ.στοματικό και δυνατές προκλήσεις.

Ιάσωνος 46 αριστερό - Ντίνα η Σπανιόλα με ελ.στοματικό και τελείωμα βυζιά. Νομίζω μοιάζει με άνδρα. Νομίζω...

Ιάσωνος 2 μεσαίο - Μπέλα η γνωστή χονδρή με ελ.στοματικό. Θα έλεγα η χαρά των οδοντιάτρων.

Κολωνού 48 καινούργιο - Νατάσα κλασσικά. Μιλφοπουρό που στέκεται με αξιώσεις στην μπατιρογειτονιά. Ελ.στοματικό στην ανακοίνωση.

Κολωνού 48 παλιό - Ειρήνη η γνωστή χονδρή με ελ.στοματικό. Νομίζω έτρωγε (πάλι).

Κεραμικού 13 όροφος - μια Νάντια που δεν μπόρεσα να δω γιατί το σκοτάδι στο μαγαζί ήταν αφόρητο.
Στα υπολοιπα Κεραμικού κοιμόνταν κάτι τελειωμένοι ή αδικημένοι. Μπορεί και να μην μάθουμε ποτέ...

nV0RgkNOvm4]Title[/url[/MEDIA]]

:sunglasses:



 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Πέρασα με την Ελίζαμπεθ από Φώκαιας 25 όροφος με το φουλ πρόγραμμα που μόνο φουλ δεν είναι..
Έφαγα φόλα, μακριά, φυλάξτε τα χρήματά σας.
Θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες αλλά κ για να μείνει στο ιστορικό του συγκεκριμένου οίκου, αλλά το γράφω κ εδώ μήπως καλύψω-προστατέψω κανέναν για απόψε..
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
359
Κριτικές
2
Like
276
Πόντοι
21
παίδες...η τζανίνα απο φωκαιας 25...και η μπελλα απο φ74...λέτε να παίζουν τωρα στην απογευματινή;;;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μα γιατί κάποιες λέξεις που γράφω κοκκινίζουν αυτόματα; μου χαλούν την αισθητική. :P
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Η Τζωρτζια απο Διδυμου ηταν κανονικα στο ποστο της οταν περασα...

Και εγω που περασα σημερα κατα τις 18:30 ειδα το φως ανοικτο. Δεν μπηκα αλλα θα περασω πολυ συντομα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Πέρασα με την Ελίζαμπεθ από Φώκαιας 25 όροφος με το φουλ πρόγραμμα που μόνο φουλ δεν είναι..
Έφαγα φόλα, μακριά, φυλάξτε τα χρήματά σας.
Θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες αλλά κ για να μείνει στο ιστορικό του συγκεκριμένου οίκου, αλλά το γράφω κ εδώ μήπως καλύψω-προστατέψω κανέναν για απόψε..

δουλευε και παλια η' ειναι καινουρια ???
κατι μου θυμιζει το ονομα ελιζαμπεθ...:think:
 

Barranco

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα κλεισουν οι οικοι απο 4-10 εως το τελους του μηνα??γνωριζετε κατι επι του θεματος?
Εχει βγει μια ανακοινωση απο το σωματειο που ανακοινωνη το κλεισιμο....ισχυει???
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Πέρασα με την Ελίζαμπεθ από Φώκαιας 25 όροφος με το φουλ πρόγραμμα που μόνο φουλ δεν είναι..
Έφαγα φόλα, μακριά, φυλάξτε τα χρήματά σας.
Θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες αλλά κ για να μείνει στο ιστορικό του συγκεκριμένου οίκου, αλλά το γράφω κ εδώ μήπως καλύψω-προστατέψω κανέναν για απόψε..

δουλευε και παλια η' ειναι καινουρια ???
κατι μου θυμιζει το ονομα ελιζαμπεθ...:think:
Λένε ότι ήταν κ παλιά εκεί κ εμενα κάτι μου θυμίζει το Ελίζαμπεθ ,πάντως κριτική δεν είναι στο φωκαιας 25 ούτε στο α ούτε στο β..κ δεν την βλέπω να είναι κ καιρό θα φάει σουτ..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Πέρασα με την Ελίζαμπεθ από Φώκαιας 25 όροφος με το φουλ πρόγραμμα που μόνο φουλ δεν είναι..
Έφαγα φόλα, μακριά, φυλάξτε τα χρήματά σας.
Θα γράψω κριτική για λεπτομέρειες αλλά κ για να μείνει στο ιστορικό του συγκεκριμένου οίκου, αλλά το γράφω κ εδώ μήπως καλύψω-προστατέψω κανέναν για απόψε..

δουλευε και παλια η' ειναι καινουρια ???
κατι μου θυμιζει το ονομα ελιζαμπεθ...:think:
Λένε ότι ήταν κ παλιά εκεί κ εμενα κάτι μου θυμίζει το Ελίζαμπεθ ,πάντως κριτική δεν είναι στο φωκαιας 25 ούτε στο α ούτε στο β..κ δεν την βλέπω να είναι κ καιρό θα φάει σουτ..
Κανε μια περιγραφη οσο καλα μπορεις και οποτε μπορεσεις.
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
παιδια χρειαζομαι πληροφοριες!εσπασε το προφυλακτικο στο ιασωνος 44β μεσαιο με τις σκαλες,με την φωτεινη λεπτη,η κοπελα μου ειπε οτι κανει εξετασεις κ φαινεται καλα.ξερει κανεις κατι παραπανω ισως για την κοπελα.στειλτε μου μυνημα οποιος γνωριζει για να ηρεμησω..ευχαριστω
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις που δουλεύει η Σόνια;αυτη που ήταν στο 65β;

Έχει ακουστεί ότι δουλεύει στην Γερμανία. Τώρα αν ξέρει κανείς περισσότερα όπως πολη η κάτι αλλο, ας το πει.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις που δουλεύει η Σόνια;αυτη που ήταν στο 65β;

Έχει ακουστεί ότι δουλεύει στην Γερμανία. Τώρα αν ξέρει κανείς περισσότερα όπως πολη η κάτι αλλο, ας το πει.
γιατι λες να πεταχτει κανεις μεχρι γερμανια μερια???:tooth:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
21
Like
11.038
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις που δουλεύει η Σόνια;αυτη που ήταν στο 65β;

Έχει ακουστεί ότι δουλεύει στην Γερμανία. Τώρα αν ξέρει κανείς περισσότερα όπως πολη η κάτι αλλο, ας το πει.
γιατι λες να πεταχτει κανεις μεχρι γερμανια μερια???:tooth:
Δεν το ξέρεις...πάμε Γερμανία να πιούμε καμιά μπύρα και αν τύχει να ρίξουμε και ένα πουλί στη Σόνια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις που δουλεύει η Σόνια;αυτη που ήταν στο 65β;

Έχει ακουστεί ότι δουλεύει στην Γερμανία. Τώρα αν ξέρει κανείς περισσότερα όπως πολη η κάτι αλλο, ας το πει.
γιατι λες να πεταχτει κανεις μεχρι γερμανια μερια???:tooth:
Δεν το ξέρεις...πάμε Γερμανία να πιούμε καμιά μπύρα και αν τύχει να ρίξουμε και ένα πουλί στη Σόνια

ουτε μεχρι το ελ.βενιζελος δε θα φτασουμε ετσι οπως τα'χει κανει το κουλι και το ηλιθιοβλαμμενο παρεακι του.
αφου ακομα παμε και γαμαμε στα γνωστα μερη, καλα να λεμε.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
21
Like
11.038
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα ξέρεις κάνεις που δουλεύει η Σόνια;αυτη που ήταν στο 65β;

Έχει ακουστεί ότι δουλεύει στην Γερμανία. Τώρα αν ξέρει κανείς περισσότερα όπως πολη η κάτι αλλο, ας το πει.
γιατι λες να πεταχτει κανεις μεχρι γερμανια μερια???:tooth:
Δεν το ξέρεις...πάμε Γερμανία να πιούμε καμιά μπύρα και αν τύχει να ρίξουμε και ένα πουλί στη Σόνια

ουτε μεχρι το ελ.βενιζελος δε θα φτασουμε ετσι οπως τα'χει κανει το κουλι και το ηλιθιοβλαμμενο παρεακι του.
αφου ακομα παμε και γαμαμε στα γνωστα μερη, καλα να λεμε.
Μην είμαστε και πλεονέκτες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom