Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (4 μέλη και 75 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Live μεσημεριανο λογω δουλειας εκει κοντα στα μερη.

Στο αλκαμενους 117 η Αννα, με ξανθια μαλλια (βαμμενα???) μεχρι ωμους και καλη σχετικα φατσα (???) και σωμα (???), απο οσο μπορεσα να διακρινω. Η τυπισσα εβγαλε απο το κουζινακι μονο το κεφαλι της μαζι με τα βυζια της για 2"" και ξαναμπηκε μεσα. Σα να μου εκανε τζααα :tooth:
Ρωτησα την τσατσα, ετσι βγαινει στο σαλωνι να τη δουνε??? Τι εχει... Ντρεπεται??? Δε μου μιλησε, ενω στο προγραμμα μου ειπε τα γνωστα, αλλα και οτι εδω δε βιαζονται και θελουν να μενει ευχαριστημενος ο πελατης χαχαχαχαχα. Μισογελωντας εφυγα και πηγα απεναντι.

Στο περγαμου 27 λοιπον, 2 "κοπελες".... Βασικα 2 λαχανοκιοφτεδες, η Ναταλυ και η Ειρηνη. Θειτσες του κερατα, ασχημες, χοντρες και γενικα γαμησετα λεμε. Μου θυμησανε τα εκτροπα της μαγνησιας και της αλκιβιαδου περιπου.

Την Αννα θα παω να τη ξαναδω παντως με ησυχια χρονου.

Και στα 2 νουμερα, πρωτη φορα εμπαινα ever.
Ciusss....
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
389
Like
449
Πόντοι
21
Live μεσημεριανο λογω δουλειας εκει κοντα στα μερη.

Στο αλκαμενους 117 η Αννα, με ξανθια μαλλια (βαμμενα???) μεχρι ωμους και καλη σχετικα φατσα (???) και σωμα (???), απο οσο μπορεσα να διακρυνω. Η τυπισσα εβγαλε απο το κουζινακι μονο το κεφαλι της μαζι με τα βυζια της για 2"" και ξαναμπηκε μεσα. Σα να μου εκανε τζααα :tooth:
Ρωτησα την τσατσα, ετσι βγαινει στο σαλωνι να τη δουνε??? Τι εχει... Ντρεπεται??? Δε μου μιλησε, ενω στο προγραμμα μου ειπε τα γνωστα, αλλα και οτι εδω δε βιαζονται και θελουν να μενει ευχαριστημενος ο πελατης χαχαχαχαχα. Μισογελωντας εφυγα και πηγα απεναντι.

Στο περγαμου 27 λοιπον, 2 "κοπελες".... Βασικα 2 λαχανοκιοφτεδες, η Ναταλυ και η Ειρηνη. Θειτσες του κερατα, ασχημες, χοντρες και γενικα γαμησετα λεμε. Μου θυμησανε τα εκτροπα της μαγνησιας και της αλκιβιαδου περιπου.

Την Αννα θα παω να τη ξαναδω παντως με ησυχια χρονου.

Και στα 2 νουμερα, πρωτη φορα εμπαινα ever.
Ciusss....

Που πας και μπαινεις ρε πακετα και μονο που τα διαβαζει καποιος κολαει σμν και αν ειναι τυχερος μονο κοβιντ.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Έτσι για την επαφή...

Κολωνού 48, δεξιά, η Ντάσα, ψηλή μελαχροινή με ενδιαφέρουσες καμπύλες, αλλά αρκετή κυτταρίτιδα και χαλάρωση. Η έκφρασή της ήταν σοβαρή, αλλά με μια ελαφριά δόση ξυνίλας. Αν προσέφερε και ελεύθερο στοματικό, θα είχε ενδιαφέρον.

Θα έλεγα φαρδιά μουνόχειλα θελκτικά. Όταν πρωτοήρθε έκανε ελ.στοματικό including balls. Μετά το έκοψε. Νωχελική πόρνη.
Για δεκάρικο εντάξει την βρίσκω. Έχει και καλύτερες.

Κολωνού 32 υπόγειο Μάγδα τσιγγάνα που δούλευε παλιά Πιπίνου 65 μέτρια εμφάνιση το μαγαζί μυρίζει απαίσια τσιγάριλα κλεισούρα χαλιά μιλάμε ούτε στο σαλόνια δεν μπορεί να σταθεί κανείς

Κλάταρε το μωρό. Παλιά θέριζε ψωλές εκτός του Πιπίνου 65 και στο Φυλής 74 όπου έκανε όνομα
μαζί με την βυζαρού Τερέζα που ήταν καθοδηγούμενη και πλέον έχει αποχωρήσει.

Τα σέβη μου!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Live μεσημεριανο λογω δουλειας εκει κοντα στα μερη.

Στο αλκαμενους 117 η Αννα, με ξανθια μαλλια (βαμμενα???) μεχρι ωμους και καλη σχετικα φατσα (???) και σωμα (???), απο οσο μπορεσα να διακρυνω. Η τυπισσα εβγαλε απο το κουζινακι μονο το κεφαλι της μαζι με τα βυζια της για 2"" και ξαναμπηκε μεσα. Σα να μου εκανε τζααα :tooth:
Ρωτησα την τσατσα, ετσι βγαινει στο σαλωνι να τη δουνε??? Τι εχει... Ντρεπεται??? Δε μου μιλησε, ενω στο προγραμμα μου ειπε τα γνωστα, αλλα και οτι εδω δε βιαζονται και θελουν να μενει ευχαριστημενος ο πελατης χαχαχαχαχα. Μισογελωντας εφυγα και πηγα απεναντι.

Στο περγαμου 27 λοιπον, 2 "κοπελες".... Βασικα 2 λαχανοκιοφτεδες, η Ναταλυ και η Ειρηνη. Θειτσες του κερατα, ασχημες, χοντρες και γενικα γαμησετα λεμε. Μου θυμησανε τα εκτροπα της μαγνησιας και της αλκιβιαδου περιπου.

Την Αννα θα παω να τη ξαναδω παντως με ησυχια χρονου.

Και στα 2 νουμερα, πρωτη φορα εμπαινα ever.
Ciusss....

Που πας και μπαινεις ρε πακετα και μονο που τα διαβαζει καποιος κολαει σμν και αν ειναι τυχερος μονο κοβιντ.

πακετακια εγραψα.....
1) λογω δουλειας εκει κοντα στα μερη.
2) Και στα 2 νουμερα, πρωτη φορα εμπαινα ever.
τι αλλο να πω ???
εκει ημουνα και αφου ειδα και σπιτια ανοιχτα, μπηκα.
ευκαιρια ηταν :wink:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.360
Like
477
Πόντοι
36
Η πιθανότατα να κολήσεις Covid-19 γαμώνταςσε μπουρδέλο είναι υψηλότατη ..... το διακινδυνευεις ? ισως μια γκομενα απο γνωστο περιβάλλον είναι η καλύτερη λύση για 12 -15 μηνες ....
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σήμερα πήγα μετά τη δουλειά πρώτη βάρδια Μεταξουργείο μήπως και βρω κάτι αξιόλογο και αποφύγω τισ ορδές από αφρό-πακι-ινδι-αυγα που γεμίζουν τους δρόμους από απόγευμα και μετά . Με μεγάλη απογοήτευση πάλι μια από τα ίδια γνωστά χάλια ,γριές παντου.Τελικά πέρασα στο Μ Αλεξάνδρου 15 με την παλιά καραβάνα Βίκη . Είχα χρόνια να την πάρω και λεω δεν γαμιεται ας παω. Η μαλακω έχει γίνει καραφολα του κερατά . Αρχισε να με πιπωνει σαν κομπρεσερ για να με τελειωσει αμέσως . στρινκ δεν έβγαλε καθόλου- ούτε και γόβες - και ήταν σε όλα πολύ βιαστική . Μόνο πισοκωλητο και ιερποστολικο άφηνε . Έλεγε κάνε γρήγορα και μου την έπαιζε με καποτα . Της είπα να με πιπωσει χωρίς, για να χύσω στο στόμα της. Ευτυχώς έγινε και έφυγε . Ούτε 10 λεπτα δεν έκατσε μέσα . Από μένα μεγαλο μαύρο σε αυτή την αγελάδα που την έχει ψωνίσει και νομίζει τα 10 ευρα τα βρίσκουμε πεταμένα στο δρόμο. Καλύτερα να κλείσουν όλα τα μπου και να βάλουν μυαλό και οι πουτανενς και οι νταβάδες ειδικά στο μετάξι που έχει πιάσει πάτο . Τα είπα και ξεσκασα !!!

Δουλεύει ακόμα αυτό το παχουλό λυθρίνι;

Εγώ ρε παιδιά, ειλικρινά τώρα, δεν πήρα κανένα μέτρο προφύλαξης, από το Φεβρουάριο και μετά. Και σε πουτάνες πήγα, και μάλιστα προτιμούσα εκείνες με το ελεύθερο στοματικό, και γλωσσόφιλα αντάλλασσα, και γλειφομούνια έκανα, και μάσκα δεν φορούσα, και δεν έπλενα τα χέρια μου τόσο τακτικά με αντισηπτικά, όπως έκαναν γνωστοί μου και είχαν δέρμα σαν τον κώλο της Μαϊμούς. Εξέθεσα τον εαυτό μου σε όλες τις πιθανές αιτίες μόλυνσης.

Πως γίνεται το αίτημα φιλίας;

Απαράδεκτο.
Για κάποιους από εμάς είναι ζήτημα ζωής και θανάτου το μπουρδέλο, δεν είναι χαβαλές.
Υπάρχουν και άνθρωποι με ψυχικά προβλήματα που μόνο οι πουτάνες μας κρατάνε.

Θέλουν να μας τρελλάνουν;

Σκιάχτηκαν!


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
IMG-9fbd98aa8d42bc1563355ffe90a74b15-V.jpg
ολα τα αλλα βλεπεις δουλευουν ρολοι- τα σπιτακια τους φταινε.. απο εκει θα ξεκινησει- η ταξη και η ηθικη :confused:
 

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.360
Like
477
Πόντοι
36
οσοι δεν κολησατε δεν σημαινει οτι αυτο θα συνεχισει στο διηνεκες .... αν σας συμβει ισως δεν το καταλαβετε αμεσα και οταν το καταλαβετε μπορεί να το πληρωσετε ακριβά εσεις και οι γυρω σας ,,,,, η πιθανη κρατηση στην λειτουργεια των οικων θα ειναι αμεση στο επομενο διαστημα ...
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
οσοι δεν κολησατε δεν σημαινει οτι αυτο θα συνεχισει στο διηνεκες .... αν σας συμβει ισως δεν το καταλαβετε αμεσα και οταν το καταλαβετε μπορεί να το πληρωσετε ακριβά εσεις και οι γυρω σας ,,,,, η πιθανη κρατηση στην λειτουργεια των οικων θα ειναι αμεση στο επομενο διαστημα ...
τυπε ποσο καιρο εχεις να γαμησεις ;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Η πιθανότατα να κολήσεις Covid-19 γαμώνταςσε μπουρδέλο είναι υψηλότατη ..... το διακινδυνευεις ? ισως μια γκομενα απο γνωστο περιβάλλον είναι η καλύτερη λύση για 12 -15 μηνες ....

Δεν έχω γκόμενα κι ούτε μου κάθονται.
Προσφέρεσαι να γίνεις το πουτανάκι μου μέχρι να τελειώνει αυτή η ιστορία;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Παίδες ξέρει κανείς τι έγινε η ΚΑΡΟΛΑΙΝ από Φώκαιας 25 πάνω

Πάντως χθες που πέρασα δεν ήταν. Ήταν μια Ελίζαμπεθ Βουλγάρα. Ωραίο μουνί αλλά παραπάταγε στο σαλόνι και κρατιόταν από τους τοίχους. Παραλίγο να πέσει :2funny:
Μάλλον δεν είχε ξαναφορέσει τακούνια στη ζωή της.:2funny:

Εμένα πάντως με κάβλωσε πολύ το όλο σκηνικό. Decadence τελείως.
Πέρασα και δεν το μετάνοιωσα.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
Η πιθανότατα να κολήσεις Covid-19 γαμώνταςσε μπουρδέλο είναι υψηλότατη ..... το διακινδυνευεις ? ισως μια γκομενα απο γνωστο περιβάλλον είναι η καλύτερη λύση για 12 -15 μηνες ....

Δεν έχω γκόμενα κι ούτε μου κάθονται.
Προσφέρεσαι να γίνεις το πουτανάκι μου μέχρι να τελειώνει αυτή η ιστορία;
xaaxaxaxaxaax xaxaxaxxa toν ξεφτιλισεςχαχαχαχαχαχ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Δοκιμαστικές η Μελίνα από Φώκαιας 27 ισόγειο δεύτερη βάρδια, προκειτε για μια σοβιετική Ξάνθη μιλφ με καλές αναλογίες, στο δωμάτιο δεν απέδωσε τα αναμένω ένα και πολύ δύσκολα θα την πρότεινα για δοκιμή.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Καλό μήνα σε όλους,
Χτες είδα στο φωκαιας 25 α'οροφος νύχτα μια Ελίζαμπεθ από Ουγγαρία λέει ότι είναι,
δεν καταλάβαινε Ελληνικά, αδύνατη καλό σώμα μαύρα μαλλιά προς το κόκκινο, ένας που ήταν στο σαλόνι είπε σε όλους μας μακριά.
Ανακοινώθηκε fool πρόγραμμα,
Αμφιβάλω αν κανει...
Πάντως μου άρεσε τι ξέρουμε για αυτή; που έχει περάσει;
Οποίος ξέρει ας βοηθήσει έλεγα να πάω το βράδυ.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Η Τζωρτζια απο Διδυμου ηταν κανονικα στο ποστο της οταν περασα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom