Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (5 μέλη και 69 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Το χαρτί αφορούσε τους οίκους ανοχής δεν ξέρω για κάτι άλλο.

Τα μουνόπανα της κυβέρνησης πάλι τα δικά τους ξεκίνησαν!
Αντί να μαζέψουν την Σάρα και την Μάρα που σουλατσάρει δίχως κανένα περιορισμό στο κέντρο της Αθήνας και διασπείρει τον ιό.. σκοπεύει να "ξανά" κλείσει τους οίκους ανοχής λες και είναι η κύρια πηγή μετάδοσης!
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Αμα δεν γινει lockdown δεν εχουμε προβλημα ολα τα κοριτσια θα βγουνε στο δρομο
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Προχτές το Σαββάτο κατηφόρισα στους εθιστικούς δρόμους στοχεμένα για Αλίνα από φιλιππίδου,δυστυχώς ήταν η Άννα που ήταν στο δωμάτιο και δεν έκατσα καθόλου,την έκανα διότι έχω περάσει μαζί της και είναι αντικαυλέ,επόμενος στόχος η Ντίανα απο Φωκαίας 27 την οποία την έχω δει 3-4 φορές και δεν έχω περάσει ποτέ,ατύχησα και έκει διότι ήταν κλειστό και για να μη φύγω έτσι κάτι το οποίο δεν έχω κάνει ποτέ πήγα στη Βικτώρια από Διδυμου 27 που πέρασα πάρα πολύ καλά.Απίστευτη τσιμπουκάρα με πολύ καλή περιποίηση αρχιδιών και πολυ ευδιάθετη.Γνωρίζει κάποιος να μου πει για την Αλίνα κάθε πότε δουλεύει και αν η Ντιάνα συνεχίζει να είναι στο Φωκαίας 27?Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Το χαρτί αφορούσε τους οίκους ανοχής δεν ξέρω για κάτι άλλο.

Τα μουνόπανα της κυβέρνησης πάλι τα δικά τους ξεκίνησαν!
Αντί να μαζέψουν την Σάρα και την Μάρα που σουλατσάρει δίχως κανένα περιορισμό στο κέντρο της Αθήνας και διασπείρει τον ιό.. σκοπεύει να "ξανά" κλείσει τους οίκους ανοχής λες και είναι η κύρια πηγή μετάδοσης!

Δυστυχώς αυτή η Σάρα και η Μάρα που αναφέρεις κυκλοφορεί μέσα στα μπουρδέλα στα σαλόνια και χωρίς μάσκα παντού Φυλής, Φώκαιας,Καλά Μεταξουργείο άστο τι θα γίνεται
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Μαγκες οι μάχιμοι, γαμηστε όσο προλαβετε,παρτε τηλ και ξεκινήστε γιατί είδα το χαρτί του υπουργου υπογεγραμμένο για το κλείσιμο των μαγαζιών απο 4 Οκτώβρη έως τέλη του μηνα.

IMG-9fbd98aa8d42bc1563355ffe90a74b15-V.jpg
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Μαγκες οι μάχιμοι, γαμηστε όσο προλαβετε,παρτε τηλ και ξεκινήστε γιατί είδα το χαρτί του υπουργου υπογεγραμμένο για το κλείσιμο των μαγαζιών απο 4 Οκτώβρη έως τέλη του μηνα.

IMG-9fbd98aa8d42bc1563355ffe90a74b15-V.jpg

Ποιός νορμάλ πιστεύει πως θα επαναλειτουργήσουν κανονικά από αρχές Νοέμβρη.. όσο επαναλειτούργησαν τα νυχτερινά κέντρα.. ανά 14 ημέρες παράταση στην παράταση και φτάσαμε στους 5 μήνες!
*Κάποιο μέλος το χε γράψει εδώ, πως θα ξανά κλείσουν τον Οκτώβρη και ύστερα καλή χρονιά & βλέπουμε..! :confused: :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Στη διδυμου, Στο 18 πανω η ΑΛΙΟΝΑ (δεινοσαυρος), με την οποια εκλεισα σεπτεμβριανο deal. Της ειπα οτι μετα το καλοκαιρι θα κλεισουν παλι και δεν το πιστευε. Το deal λοιπον που παιχθηκε ειναι οτι αν κλεισουν θα μπω τζαμπα και αν δεν κλεισουν θα πληρωσω διπλο να τη γαμησω. Ποιος, εγω με αλιονα... Βζιιιιννν.  Πολυ γελιο. Το κλεισαμε ομως και δωσαμε και χερια (στα @@ σας ξερω... Και στα δικα μου ομως περισσοτερο),

ΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ?????????
καιρος να παω να επισκεφτω το δεινοσαυρο :tooth:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Κουλο μου φαινεται παντως ,χωρις lockdown να κλεινουν μονο τα μπουρδελα , δλδ θελουν να βγαλουν ολες τις πουτανες στο δρομο ;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Αυτο το χαρτι ειναι αμφιβολου ποιοτητας, μπορει να το γραψει και να εκτυπωση ο καθενας.
Δε λεω οτι ντε και καλα ειναι ετσι αλλα εχω μαθει να μη πιστευω κατι τοσο ευκολα οποτε ειναι στην κριση του καθενος τι να πιστεψει.
Οσο τελικα αν θα κλεισουν τα μπουρδελα λιγο με νοιαζει μιας που το αθλημα δε το εξασκω τοσο συχνα οσο παλαιοτερα και αυτο λογω της ασχημιας που υπαρχει σε ολους αυτους τους αμαρτωλους δρομμους με πολυ πολυ λιγες εξαιρεσεις.
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Σε αυτό εχεις δίκιο, ο κάθενας θα μπορούσε να το γράψει, με την διαφορά ομως ότι είδα την ίδια την προεδρο την Κωνσταντίνα να το λέει, για αυτό και το έγραψα.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Τρολια ειναι σιγουρα αμα ηταν αληθινο θα ελεγε και για τα μασαζ οπως την προηγουμενη φορα
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Σε αυτό εχεις δίκιο, ο κάθενας θα μπορούσε να το γράψει, με την διαφορά ομως ότι είδα την ίδια την προεδρο την Κωνσταντίνα να το λέει, για αυτό και το έγραψα.
η Κωνσταντινα ποια ειναι η αδερφη της Φρειδερικης ;
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Έπρεπε να σας κάνουν και ιδιαίτερο κείμενο για να το πιστεψετε. Την σφραγίδα δεν την βλέπετε;
 

ματακιας(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2007
Μηνύματα
170
Like
79
Πόντοι
1
Το κείμενο το έχει συνταξει το σωματείο εκδιδομενων Ελλάδος με εντολή του Υπουργου όχι το Υπουργείο. Διαβάστε ακριβώς τι λεει.
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Καποιος να παει να ρωτησει τοτε στα μπουρδελα να μας πει οι τσατσαδες θα ξερουν αν ειναι ετσι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom