Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 332 άτομα (34 μέλη και 298 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
..παντως πριν μια δυο μερες που την ξαναπηρα στη φυλης μολις αρχισε τις φωνες, της εκλεισα το στομα με το χερι μου, το πηρε το μηνυμα και αρχισε να βγαζει κατι ψιλο λυγμους στενοχωρημενη....
Μη μου στενοχωρειτε τις πουτανες αμαρτια
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
*ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ*

Μπορεί επιτέλους να μου πεί κάποιος σε ποιό μπουρδέλο δουλεύει αυτή η "Ντενίζ" και τι ώρες? Απο όλα αυτά που ακούω απο σας εδω μέσα θέλω να πάω να την γαμήσω οπωσδίποτε. Ας με φωτήσει κάποιος :cheesy:
 

Επισκέπτης
φιλισ 109 τα απογευματα μεγαλε χιστι gsxr!!!πιγενε χιστο!!!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ για την ταχύτατη σου απάντηση σου πιτσιλιστις. Κάνει τίποτα το ιδιαίτερο? Ρωτάω για να ξέρω να έχω απαιτήσεις η όχι...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε παιδιά μήπως κανένας έχει πάρει την κοπέλα απο το φυλής 200 πρωινή βάρδια τελικά πως την λένε Ντάνα ή Μάντα και την ηλίκια της άμα γίνεται να πείτε .
 

Επισκέπτης
gsxr οι περισοτεροι εδω μεσα εγρινουν!!!!εγω παδος που περασα και τιν ειδα απο εμφανισι ειναι πολι μετρια.αλλα απο γαμισι δε ξερω!οι εμποιροι απο δω μεσα ασ δοσουν τα φωτα τουσ!!!!
 

Επισκέπτης
gsxr εχει ακουστει οτι μπορεισ να χισεισ πανω  τισ!!!!!καλο πουτανιδιο!!!!ανεβα στο εργαλιο σου και πιγαινε να το χινεισ!!!!
 

Επισκέπτης
καπιος αγαπιτος σινεμπουρδελιαρησ για βραδινι καταθεσι??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
*ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ*

Μπορεί επιτέλους να μου πεί κάποιος σε ποιό μπουρδέλο δουλεύει αυτή η "Ντενίζ" και τι ώρες? Απο όλα αυτά που ακούω απο σας εδω μέσα θέλω να πάω να την γαμήσω οπωσδίποτε. Ας με φωτήσει κάποιος :cheesy:

για να μην λεμε πολλα και περιττα μπορεις να διαβασεις στο παρακατω λινκ και να κρινεις...οπως και να εχει παντως  μια δοκιμη,τουλαχιστον αξιζει...
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, επισκεύτικα εχθές το μπουρδέλο στην κεραμικού, στο μεταξουργίο, το πάνω. Πήρα μία Ιουλία (ή, όπως μου συστήθηκε, Γιουλία). Έδινε και κωλαράκι. Παιδιά, παρασήρθηκα και μπήκα. Σκέτη απογοήτευση!!!!!!!! Ο κώλος της ορθάνιχτος, ή είχε βάλει ένα τόνο κρέμα. Πάντως δεν ένιωθα τίποτα. Αυτή, κατά τη διάρκεια της πράξης δεν έβγαλε άχνα. Και ο καναπές μου μιλάει πιο πολύ. Ήταν απαράδεκτα. Ήταν σα να γαμούσα ένα έπιπλο. Επίσης, για να καταλάβετε την ξενέρα, όταν ήρθε, δεν είχα καβλώσει, και αντί να με χαϊδέψει λίγο, ή τέλος πάντων, κάτι να κάνει, προσπαθούσε να μου βάλει το προφυλακτικό. Φυσικά, δεν μπορούσε, και προσπάθησα να το βάλω εγώ. Φανταστείτε σκηνή, να προσπαθούμε και οι δύο να βάλουμε προφυλακτικό σε ακάβλωτο πούτσο. ʼσε που είχε κάτσει 10 μέτρα μακριά και δεν έφτανα ούτε να την ακουμπίσω λίγο. Μία πίπα λίγων δευτερολέπτων, και μετά γαμίσι. Έχυσα, μόνο και μόνο για να μη φύγω άχυστος. Ξέχασα να πω, 18 ευρώ. Κάποιος θα σκεφτεί:"18 και κώλος, τιμή ευκαιρίας!!" Πιστέψτε με, δεν είναι.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Πρωινη καταθεση σημερα οδος Μαγνησιας(δεν κοιταξα νουμερο),σε ενα απο τα σπιτια με τα λιγοτερα σχολια εδω μεσα και με "Διαμαντια" κατα καιρους.Βραζιλιανα,μελαχρινη(οχι μαυρη),φοβερο σφιχτο κορμι,κλασικη μελαχρινη μουναρα.Στο δωματιο μετρια πραγματα,αδιαφορη πιπα,γλυψιμο στις ρωγες και στο σωμα γενικα,καθεται απο επανω με τελειο στυλ,πισωκολλητο και χυσιμο ιεραποστολικο.Σαν γυναικα ΜΟΥΝΑΡΑ,σαν περιποιηση, απλα πραγματα...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καθυστερημενη αναφορα για επισκεψη που εκανα την πεμπτη  22/02/07 το μεσημερακι στην φυλης.Σε γενικες γραμμες δεν βρηκα κατι το αξιολογο,παρα μονο μια πιτσιρικα 20-22 χρονων στο 71 το ισογειο με καστανα σπαστα μαλλια και πολυ αξιολογο σωματακι αν και με μικρο στηθος.
Στο 134 το υπογειο η κατια σταθερη αξια,κουκλιτσα οπως παντα.
Στο 59 ηταν η μιλενα και επειδη ειχα ορεξη να δοκιμασω κατι καινουργιο εδωσα τα 25 και περασα...Το κοριτσι ειναι 18 χρονων απο την ουκρανια,εχει ξανθα μακρια μαλλια και μπλε ματια...Υψος 1,65 περιπου,ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα,δυο τατουαζ χαμηλα στην μεση και βυζι καλου μεγεθους 2-3  ελαφρως χαλαρωμενο.Συνολικα την λες ευπαρουσιαστη.
Στο δωματιο θα την βαθμολογησω με ενα 8αρακι.
Στην αρχη ηρθε πανω μου γλυφοντας και δαγκωνοντας σε ολο το σωμα,συνεχισε με πολυ καλη βυζομαλακια και με αριστο πραγματικα γλειψιμο και ρουφηγμα αρχιδων.μου φορεσε την καποτα και μου εκανε πολυ καλη πιπα με deepthroat και συνεχεις αλλαγες σε γλειψιμο αρχιδιων και παλι πιπα...
Επειτα ιεραποστολικο και  μετα στα 4.Ηταν αρκετα συμμετοχικη με βρωμολογα και με κατι ακαταλαβιστικα ρωσικα.
στα αρνητικα οτι αρνηθηκε να με τελειωσει με τσιμπουκι και αυτο μαλλον γιατι την ειχα αργησει πολυ για να χυσω.συμβιβαστηκα και την καρφωσα πιο σκληρα για να χυσω.

συνολικα καλο ηταν
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
καθυστερημενη αναφορα για επισκεψη που εκανα την πεμπτη  22/02/07 το μεσημερακι στην φυλης.Σε γενικες γραμμες δεν βρηκα κατι το αξιολογο,παρα μονο μια πιτσιρικα 20-22 χρονων στο 71 το ισογειο με καστανα σπαστα μαλλια και πολυ αξιολογο σωματακι αν και με μικρο στηθος.
Στο 134 το υπογειο η κατια σταθερη αξια,κουκλιτσα οπως παντα.
Στο 59 ηταν η μιλενα και επειδη ειχα ορεξη να δοκιμασω κατι καινουργιο εδωσα τα 25 και περασα...Το κοριτσι ειναι 18 χρονων απο την ουκρανια,εχει ξανθα μακρια μαλλια και μπλε ματια...Υψος 1,65 περιπου,ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα,δυο τατουαζ χαμηλα στην μεση και βυζι καλου μεγεθους 2-3  ελαφρως χαλαρωμενο.Συνολικα την λες ευπαρουσιαστη.
Στο δωματιο θα την βαθμολογησω με ενα 8αρακι.
Στην αρχη ηρθε πανω μου γλυφοντας και δαγκωνοντας σε ολο το σωμα,συνεχισε με πολυ καλη βυζομαλακια και με αριστο πραγματικα γλειψιμο και ρουφηγμα αρχιδων.μου φορεσε την καποτα και μου εκανε πολυ καλη πιπα με deepthroat και συνεχεις αλλαγες σε γλειψιμο αρχιδιων και παλι πιπα...
Επειτα ιεραποστολικο και  μετα στα 4.Ηταν αρκετα συμμετοχικη με βρωμολογα και με κατι ακαταλαβιστικα ρωσικα.
στα αρνητικα οτι αρνηθηκε να με τελειωσει με τσιμπουκι και αυτο μαλλον γιατι την ειχα αργησει πολυ για να χυσω.συμβιβαστηκα και την καρφωσα πιο σκληρα για να χυσω.

συνολικα καλο ηταν
Ώρα τσάρκας?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

το προσθεσα μετα...μεσημερακι περιπου στις 1.
η Μιλενα πρεπει να παιζει και στο 134 στον οροφο.την ειχα πετυχει καποια στιγμη πριν απο 2 περιπου εβδομαδες εκει ενα απογευμα.
Αξιζει μια δοκιμη germaon
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Δυστυχώς βλέπω οτι το επίπεδο τελευταία έχει πέσει ΓΕΝΙΚΑ και δεν ξέρω γιατί.Απο απογευματινη βόλτα στη φυλής μετά τις 6 διαπίστωσα πάλι τα ίδια:μπάζα σχεδόν παντού,με ελάχιστες εξαιρέσεις όπως αυτή της Φυλής 84(το πρώτο απο δεξιά) οπού ήταν μια καστανή ελληνίδα πολύ καλό κορμί,καλό κομμάτι γενικά αλλά δεν την πήρα ρε γαμώτο.Οποιος πάει ας ενημερώσει,είμαι περίεργος.
Αντί αυτού πήρα μια ξανθιά απ'το 86Β(με την μπλέ πόρτα) ελληνίδα τελικά κι αυτή -Σμαράγδα,και ήταν χάλια! Εκατό κιλά κρέμα και καθόλου συμμετοχή.Τσάμπα το 20ρικο.By the way,παίζει και πολύ αραπίνα τελευταία,στη Φυλής 54 ήταν μια και άλλη μία στη φωκαίας & Αχαρνών(το υπόγειο δίπλα στης Αντέλλας).Η πρώτη δε,προσπαθεί να σε αρπάξει και απ'τα @@@δια για να πάς μαζί της.Ουυυυστ!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς βλέπω οτι το επίπεδο τελευταία έχει πέσει ΓΕΝΙΚΑ και δεν ξέρω γιατί.Απο απογευματινη βόλτα στη φυλής μετά τις 6 διαπίστωσα πάλι τα ίδια:μπάζα σχεδόν παντού,με ελάχιστες εξαιρέσεις όπως αυτή της Φυλής 84(το πρώτο απο δεξιά) οπού ήταν μια καστανή ελληνίδα πολύ καλό κορμί,καλό κομμάτι γενικά αλλά δεν την πήρα ρε γαμώτο.Οποιος πάει ας ενημερώσει,είμαι περίεργος.
Αντί αυτού πήρα μια ξανθιά απ'το 86Β(με την μπλέ πόρτα) ελληνίδα τελικά κι αυτή -Σμαράγδα,και ήταν χάλια! Εκατό κιλά κρέμα και καθόλου συμμετοχή.Τσάμπα το 20ρικο.By the way,παίζει και πολύ αραπίνα τελευταία,στη Φυλής 54 ήταν μια και άλλη μία στη φωκαίας & Αχαρνών(το υπόγειο δίπλα στης Αντέλλας).Η πρώτη δε,προσπαθεί να σε αρπάξει και απ'τα @@@δια για να πάς μαζί της.Ουυυυστ!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
φιλε εμενα μου αρεσει πολυ να ειμαι μονος μου στο σαλονι και να μου κανει χαδια η πουτανα για να μπω μεσα.. αυτο το κανουν κυριως οι μαυρες..... βεβαια συνηθως δεν μπαινω αλλα εχει φαση... η τελευταια μαυρη που μπηκα ηταν η παλομα απο χωματιανου η οποια ηταν κορμαρα αλλα απο συμμετοχη τιποτα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom