Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 301 άτομα (33 μέλη και 268 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ :-( :tickedoff: :tickedoff:

Επισκεψη σημερα στις 1800 περιπου στην πλ.Βικτωριας,τι χαλι ρε πουστη :effemine: εφυγαν οι μπουρδελιαριδες :fuck2: κ ρημαξε η περιοχη :vomit:
Τα μονα που ηταν ανοιχτα ησαν τα Φωκ μονοψηφια αλλα κ το Περγ27Α,δεν περασα απο τα 3ψηφια της Φυλ.
Διδ κ Ρεμ κλειστα επισης.

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

Ελπιζω αυριο να ειναι μια καλυτερη μερα.

                                               
                                             :orchestra:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
ηλιθιοβλαμμενε στο ειπα αλλα προφανως δεν το'πιασες, γιατι εχεις κουραδες μεσα στην κεφαλα σου.
οταν σιγουρευτω 100% (αν δε σε εχουν βρει πρωτα οι αναλογοι) θα το πω μην ανησυχεις... μην τα ξαναλεμε.
μεχρι τοτε υπομονη απλα και κανε γαργαρα.
και σα λορδος της μαλακιας που εισαι, το παραδεχομαι... εισαι ασυγκριτος  :jerking2:.
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Πηγαίνετε αλλού να ξεκατινιαστείτε.[/color]

[/quote][QUOTE="papaphilips, post: 9564656, member: 184870"]
κλωναρακο τι λεει???
μετα το warned κρυφτηκες στη φωλιτσα σου και τωρα ξεπορτησες παλι ???
τυχαιο οτι τοτε που ελεγα για το αλλο κλωναρακι σου, ειδα οτι το κανανε Ban γιατι πουλουσες κουραδομαγκιτσα σε αλλο thread ????

[/quote]

Σε ευχαριστώ που μου έδωσες την πάσα!! Είχες πει ότι δεν θα ξαναμιλήσεις για κλώνους μέχρι να βεβαιωθείς... Ακόμα δεν έχεις πει ποιος κλώνος είμαι και ακόμα εκτίθεσαι!! Άλλα λες, άλλα γράφεις και απορώ αν σκέφτεσαι στα ενδιάμεσα... όταν γράφεις!!

Δεύτερον δεν κρύφτηκα βαρέθηκα, ολόκληρο θέμα άνοιξα για την πάρτη μας, να ξεκατινιαζόμασταν με την ησυχία μας... και μου το κατέβασαν, οπότε τι να ασχολούμαι;;

Τρίτον κουράστηκα να διαβάζω παρείσακτους, παράσιτα που γράφουν για να γράψουν, (τουλάχιστον εσύ έχεις μια άποψη, σωστή, λάθος, δεν έχει σημασία... τρως κολλήματα, ούτε αυτό μας νοιάζει...) τον ενοχλεί τον άλλον αν στο σαλόνι τηρούνται τα μέτρα προστασίας, το ότι θα γαμήσει μέσα στο δωμάτιο μια που έχει πάρει τόσους και άλλους τόσους δεν τον επηρεάζει. Με ενοχλεί για να κάνουν εντύπωση βλέπε το 130 του μπουρδελοκόριστου... €50 μισάωρο €80 η ώρα!! Βουίζει 3 εβδομάδες η σελίδα της και ο άλλος ο προφήτης, επικινδυνολόγος έρχεται να πει την αμπελοφιλοσοφία του...

Αυτές είναι καταστάσεις που με μπουχτήσανε κομματάκι και είχα πολύ μικρή συμμετοχή!! Αν σε κάλυψα, επειδή ρώτησες που κρύφτηκα... Όσο για τους κλώνους που βλέπεις δεν ξεκινάς να κανεις παρέα στην βιτριολού;; γιατί και εκείνη φαντάσματα έβλεπε!!

 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
οτι και να στηριζεις, μετα απο αυτο το μονταζ γελασε και ο καθε πικραμενος.
δεν ειναι τυχαιο επισης οτι και η πιο fail ever παρουσιαστρια ειναι εκει (καινουριου).
καλα για αννιτα αστο... ειναι ιδεολογια απλα η τυπισσα  :tooth:

  :happy:
 
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.781
Like
11.426
Πόντοι
3.556
..δεν υπάρχει γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα στην Ελλάδα..αν υπήρχε δε θα σου άρεσε..καλή διασκέδαση και γάμα τις 'κοινωνικές αποστάσεις'' και τους κανόνες υγιεινής που μας φόρτωσαν ξαφνικά..
..μη φοβάσαι,λειτούργησε ελεύθερα-αν έχεις τη στοιχειώδη υποδομή-και ζήσε..
Δεν μου αρέσει να σπαμαρο γιατί βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά πρέπει όμως να σου απαντήσω λοιπόν επειδή η γαστρονομία και το καλό φαγητό μου αρέσει ιδιαίτερα και από τα γραφόμενα σου σε βλέπω ανενημερωτο θα γκουγκλαρης <La Bella Napoli> στο νέο κόσμο διάβασε κριτικές και κάνε και δοκιμή μόνος σου και θα καταλάβεις.Οσο για τη στοιχειώδη υποδομή μια χαρά την έχω και μην ανησυχείς καθόλου.Να είσαι καλά φίλε μου!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Σε ευχαριστώ που μου έδωσες την πάσα!! Είχες πει ότι δεν θα ξαναμιλήσεις για κλώνους μέχρι να βεβαιωθείς... Ακόμα δεν έχεις πει ποιος κλώνος είμαι και ακόμα εκτίθεσαι!! Άλλα λες, άλλα γράφεις και απορώ αν σκέφτεσαι στα ενδιάμεσα... όταν γράφεις!!

Δεύτερον δεν κρύφτηκα βαρέθηκα, ολόκληρο θέμα άνοιξα για την πάρτη μας, να ξεκατινιαζόμασταν με την ησυχία μας... και μου το κατέβασαν, οπότε τι να ασχολούμαι;;

Τρίτον κουράστηκα να διαβάζω παρείσακτους, παράσιτα που γράψουν για να γράφουν, (τουλάχιστον εσύ έχεις μια άποψη, σωστή, λάθος, δεν έχει σημασία... τρως κολλήματα, ούτε αυτό μας νοιάζει...) τον ενοχλεί τον άλλον αν στο σαλόνι τηρούνται τα μέτρα προστασίας, το ότι θα γαμήσει μέσα στο δωμάτιο μια που έχει πάρει τόσους και άλλους τόσους δεν τον επηρεάζει. Με ενοχλεί για να κάνουν εντύπωση βλέπε το 130 του μπουρδελοκόριστου... €50 μισάωρο €80 η ώρα!! Βουίζει 3 εβδομάδες η σελίδα της και ο άλλος ο προφήτης, επικινδυνολόγος έρχεται να πει την αμπελοφιλοσοφία του...

Αυτές είναι καταστάσεις που με μπουχτήσανε κομματάκι και είχα πολύ μικρή συμμετοχή!! Αν σε κάλυψα, επειδή ρώτησες που κρύφτηκα... Όσο για τους κλώνους που βλέπεις δεν ξεκινάς να κανεις παρέα στην βιτριολού;; γιατί και εκείνη φαντάσματα έβλεπε!!

εγινε κλωναρακο, οτι πεις.
παραδεχτηκα εξαλλου οτι στη μαλακια εισαι ασυγκριτος, γιατι την εχεις κανει επιστημη... κοινως εισαι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ.
επισης σου ειχα πει οτι προσωπικα δεν εχω προβλημα με τους κλωνους και αντι να κανεις τουμπεκι και να το αφησεις, το συνεχισες.
προβλημα εχω ομως με αυτους που το παιζουν εξυπνακηδες, ενω δεν ειναι.
εσυ εισαι ενας απο αυτους.
ευτυχως ομως θελουν δε θελουν βγαινουν στη φορα οι μαλακιες τους, γιατι οπως ειπα και πριν...το παιζουν εξυπνακηδες ενω δεν ειναι.

το Σωμα ηταν το κλωναρακι σου που banαριστηκε και τωρα ο leclerc, οσο εχω παρατηρησει.

και για να δεις οτι δεν εχω κομπλεξ, στα υπολοιπα που γραφεις (αλλα και τα παρουσιαζεις σα δικαιολογιες για την απουσια σου), ΣΥΜΦΩΝΩ μαζι σου.

αντε γεια τωρα λεμε.
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Στο άρθρο υπάρχει και βίντεο με ρεπορτάζ του σταρ. Κλάμα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
δεν μου λεει κατι αυτο φιλε σορρυ κιολας. ξερεις καποιος αλλος να κανει περιγραφη για την ολγα το θηριο?

Βουνό τύπε...τεράστια..κοιλάδες λίπους..πες της να σου κάνει face fucking
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261

δε ξερω τι να πρωτογραψω σα σχολιο, για το λογο οτι ολο το ρεπορταζ (της πουτσας) ειναι... για τον μπουτσο.
απλα καταλαβαινεις ΠΟΣΟ ΠΛΕΜΠΑ ειναι η ελληνικη δημοσιογραφια και ποσο προβατοποιημενοι μαλακες ειναι αυτοι που καθονται και τους ακουνε-βλεπουν τοσα χρονια.

μαλλον ολο αυτον τον καιρο, πρεπει να πηγαινω σε αλλα μπουρδελα, σε αλλη πολη, με αλλες πουτανες, με αλλες τσατσαδες και να βλεπω αλλους πελατες εννοειται.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
εγινε κλωναρακο, οτι πεις.
παραδεχτηκα εξαλλου οτι στη μαλακια εισαι ασυγκριτος, γιατι την εχεις κανει επιστημη... κοινως εισαι ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ.
επισης σου ειχα πει οτι προσωπικα δεν εχω προβλημα με τους κλωνους και αντι να κανεις τουμπεκι και να το αφησεις, το συνεχισες.
προβλημα εχω ομως με αυτους που το παιζουν εξυπνακηδες, ενω δεν ειναι.
εσυ εισαι ενας απο αυτους.
ευτυχως ομως θελουν δε θελουν βγαινουν στη φορα οι μαλακιες τους, γιατι οπως ειπα και πριν...το παιζουν εξυπνακηδες ενω δεν ειναι.

το Σωμα ηταν το κλωναρακι σου που banαριστηκε και τωρα ο leclerc, οσο εχω παρατηρησει.

και για να δεις οτι δεν εχω κομπλεξ, στα υπολοιπα που γραφεις (αλλα και τα παρουσιαζεις σα δικαιολογιες για την απουσια σου), ΣΥΜΦΩΝΩ μαζι σου.

αντε γεια τωρα λεμε.
Όχι έξυπνος δεν είμαι!! Υπάρχουν εδω μέσα άτομα που θαυμάζω να διαβάζω την σκέψη τους!! Γράφω εξυπνάδες όταν μου έρχονται, αλλά οι περισσότερες είναι πετυχημένες... Όσο για το Σώμα, πραγματικά λυπάμαι που έχεις πέσει και εσυ στην λούμπα απο το παρεάκι εδω μέσα... Όσο για τον leclerc πραγματικά σου βγάζω το καπέλο...  :hi: (αυτή είναι μια απο τις εξυπνάδες μου)  :2funny:

Λοιπόν άντε καλο βράδυ να έχουμε, και όχι οτι θα σου κάνω τα μούτρα κρέας, απλώς σε ενημερώνω οτι θα κάνω αναφορά στους διαχειριστές για το θέμα των κλώνων!!
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
δε ξερω τι να πρωτογραψω σα σχολιο, για το λογο οτι ολο το ρεπορταζ (της πουτσας) ειναι... για τον μπουτσο.
απλα καταλαβαινεις ΠΟΣΟ ΠΛΕΜΠΑ ειναι η ελληνικη δημοσιογραφια και ποσο προβατοποιημενοι μαλακες ειναι αυτοι που καθονται και τους ακουνε-βλεπουν τοσα χρονια.
Γκουμας εγγύηση στο στημένο ρεπορτάζ. Μια απορία έχω. Ποιο είναι το σπίτι αυτό γιατί έχω κολλήσει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Γκουμας εγγύηση στο στημένο ρεπορτάζ. Μια απορία έχω. Ποιο είναι το σπίτι αυτό γιατί έχω κολλήσει

ρωτα καλυτερα τον nsmirni.
ειναι "μανουλα" σε κατι τετοια, εχει ολοκληρο φωτογραφικο υλικο αλλωστε.
τα εχουμε δει ολοι πιστευω.
εγω προσωπικα δεν κοιταω πως ειναι μεσα τα σπιτια, εκτος αν ειναι καμια τρωγλη η' κανα ερειπιο, επομενως κανω μεταβολη στα καπακια.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.781
Like
11.426
Πόντοι
3.556
Ρε τύπε γουστάρω καθαριότητα και προφυλακτικά φοράω.
Αλλά εδώ μιλάμε για το σεξ. Που δύο κορμιά γίνονται ένα.
Και για σεξ με πόρνες. Που τις γαμάει όλη η υφήλιος.

Όσο κι αν απολυμαίνεις, τα μπουρδέλα και οι πουτάνες αποτελούν εστίες μικροβίων.
Δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό, παρά μόνο να προφυλαχθείς από τα πολύ βαριά, όπως το AIDS, φορώντας προφυλακτικό. Που κιαυτό ακόμα δεν σε προστατεύει 100%.

Όσο κι αν εθελοτυφλείς, το γαμήσι στα μπουρδέλα είναι επικίνδυνο σπορ, που δεν είναι για όλους.
Οι πουτάνες είναι άτομα υψηλού κινδύνου όσον αφορά τη μετάδοση νοσημάτων. Πάντα ήταν και πάντα θα είναι.
Όσα μπάνια κι αν κάνουν δεν αλλάζει κάτι.

Αν φοβάσαι τόσο πολύ κόφτο. Γιαυτό εφευρέθηκε η μονογαμία.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις στα γραφόμενα μου και προς τη η εκρηξη σου, αναφερθηκα σε στοιχειώδη υγιεινή χώρου δηλαδή για σένα είναι παράλογο να υπάρχει ένα σεντόνι μιας χρήσης και να αλλάζει σε κάθε πελάτη?? Γουστάρεις να τρίβεσε στη βρωμιά του προηγούμενου?Δεν θα έπρεπε κανονικά σε κάθε δωμάτιο μετά από τη συνεύρεση να ανοίγουν ένα παράθυρο να αεριστη λιγω ο χώρος? Σου άρεσε να μυρίζεις τη σκατιλα και τη ποδαριλα του προηγούμενου?και όλα αυτά εσύ τα βρίσκεις φυσιολογικά επειδή όπως λες είναι Φυλής και έτσι πρέπει να είναι? Έπρεπε να εμφανιστεί ο ιός για να αλλάξουν αυτά κατά τη γνώμη σου? Και ένταξη σίγουρα το αντισηπτικό πολλοί το έμαθαν τώρα αλλά μερικοί το ξέραμε από χρόνια!!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
..δεν υπάρχει γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα στην Ελλάδα..αν υπήρχε δε θα σου άρεσε..καλή διασκέδαση και γάμα τις 'κοινωνικές αποστάσεις'' και τους κανόνες υγιεινής που μας φόρτωσαν ξαφνικά..
..μη φοβάσαι,λειτούργησε ελεύθερα-αν έχεις τη στοιχειώδη υποδομή-και ζήσε..

...τύπε κοίταξε να το προλάβεις το πρόβλημα...

...και εγώ με 2 τελίτσες είχα ξεκινήσει...αλλά κατέληξα με 3...

...βέβαια η κατάσταση τώρα έχει σταθεροποιηθεί...αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

... :hi:  :grin: :grin:  :hi:...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις στα γραφόμενα μου και προς τη η εκρηξη σου, αναφερθηκα σε στοιχειώδη υγιεινή χώρου δηλαδή για σένα είναι παράλογο να υπάρχει ένα σεντόνι μιας χρήσης και να αλλάζει σε κάθε πελάτη?? Γουστάρεις να τρίβεσε στη βρωμιά του προηγούμενου?Δεν θα έπρεπε κανονικά σε κάθε δωμάτιο μετά από τη συνεύρεση να ανοίγουν ένα παράθυρο να αεριστη λιγω ο χώρος? Σου άρεσε να μυρίζεις τη σκατιλα και τη ποδαριλα του προηγούμενου?και όλα αυτά εσύ τα βρίσκεις φυσιολογικά επειδή όπως λες είναι Φυλής και έτσι πρέπει να είναι? Έπρεπε να εμφανιστεί ο ιός για να αλλάξουν αυτά κατά τη γνώμη σου? Και ένταξη σίγουρα το αντισηπτικό πολλοί το έμαθαν τώρα αλλά μερικοί το ξέραμε από χρόνια!!
Τι έγινε;; τα Καληνύχτησες τα γκομενάκια;;
:2funny:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις στα γραφόμενα μου και προς τη η εκρηξη σου, αναφερθηκα σε στοιχειώδη υγιεινή χώρου δηλαδή για σένα είναι παράλογο να υπάρχει ένα σεντόνι μιας χρήσης και να αλλάζει σε κάθε πελάτη?? Γουστάρεις να τρίβεσε στη βρωμιά του προηγούμενου?Δεν θα έπρεπε κανονικά σε κάθε δωμάτιο μετά από τη συνεύρεση να ανοίγουν ένα παράθυρο να αεριστη λιγω ο χώρος? Σου άρεσε να μυρίζεις τη σκατιλα και τη ποδαριλα του προηγούμενου?και όλα αυτά εσύ τα βρίσκεις φυσιολογικά επειδή όπως λες είναι Φυλής και έτσι πρέπει να είναι? Έπρεπε να εμφανιστεί ο ιός για να αλλάξουν αυτά κατά τη γνώμη σου? Και ένταξη σίγουρα το αντισηπτικό πολλοί το έμαθαν τώρα αλλά μερικοί το ξέραμε από χρόνια!!

Σώπα ρε τύπε που θες και σεντόνι μιας χρήσης με ένα 20ρικο.
Δηλαδή τι θα βγάλουν κι αυτοί οι έρμοι;

Όλα τα λεφτά σεντόνια θα τα κάνουν;

Για τα παράθυρα δεν αντιλέγω, δεν κοστίζει κάτι. Και στα μαγαζιά που πηγαινα εγώ συνήθως ανοιχτά τα έβρισκα αν ήταν από προηγούμενο πελάτη και έμπαινε η τσατσά και τα έκλεινε και προ κορωνοϊού.
Αλλά μη νομίζεις ότι σε προστατεύει σε κάτι εκτός από το placebo.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις στα γραφόμενα μου και προς τη η εκρηξη σου, αναφερθηκα σε στοιχειώδη υγιεινή χώρου δηλαδή για σένα είναι παράλογο να υπάρχει ένα σεντόνι μιας χρήσης και να αλλάζει σε κάθε πελάτη?? Γουστάρεις να τρίβεσε στη βρωμιά του προηγούμενου?Δεν θα έπρεπε κανονικά σε κάθε δωμάτιο μετά από τη συνεύρεση να ανοίγουν ένα παράθυρο να αεριστη λιγω ο χώρος? Σου άρεσε να μυρίζεις τη σκατιλα και τη ποδαριλα του προηγούμενου?και όλα αυτά εσύ τα βρίσκεις φυσιολογικά επειδή όπως λες είναι Φυλής και έτσι πρέπει να είναι? Έπρεπε να εμφανιστεί ο ιός για να αλλάξουν αυτά κατά τη γνώμη σου? Και ένταξη σίγουρα το αντισηπτικό πολλοί το έμαθαν τώρα αλλά μερικοί το ξέραμε από χρόνια!!

Απλά βρίσκω γελοία όλη την νοοτροπία και τρόπο σκέψης.
Μερικοί πάτε στα μπουρδέλα στη Φυλής και στο Μετάξι και νομίζετε ότι έχετε πάει στο Μπάκιγχαμ να γευματίσετε με την Ελισσάβετ.
Κοιτάχτε λίγο γύρω σας και δείτε που είστε.
Είστε σε αυτό που καλώς ή κακώς ονομάζετε πάτος της κοινωνίας, όχι αφρόκρεμα.

Κάποιοι γουστάρουμε τη φάση γιαυτό πάμε.
Οι υπόλοιποι άντε με γκομενάκια της σειράς να φάτε πίτσες και να καληνυχτιστείτε χωρίς φιλιά και χειραψίες για να μην κολλήσετε.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Στα γρήγορα λίγα από Λιοσίων...

Βέργας 3

αριστερά - Εύα η καστανόξανθη ψηλή (με τακουνάρα) μορφονιά με τυπικό σαλονάρισμα
και μετρημένο χαμόγελο. Φουσκωτή κωλάρα (copyright n.smirni76) και γεμάτο κορμί.
Γήινο βάψιμο με καλλυντικά της προκοπής κι όχι της πλάκας. Ελ.στοματικό. Μέτρια.

δεξιά - Όλγα η ξανθιά καλοσχηματισμένη μουνίτσα με μαλλί κάντυ-κάντυ και στημένο σαλονάρισμα.
Γνωστή από Ιάσωνος 46 όροφο και Μεγ.Αλεξάνδρου 28 (τριπλέτα). Ελ.στοματικό.
Δυστυχώς υπακούει πιστά στα κελεύσματα των υπηρεσιών και το γαμήσι δεν ολοκληρώνεται ποτέ άρτια.

Λιοσίων 73 ισόγειο

Μαίρη - η μελαχρινή συμπαθητική φυσιογνωμία με ελ.στοματικό.
Παχάκια και τίποτα το ιδιαίτερο. Αδιάφορο σαλονάρισμα.

Κωνσταντίνα - η καστανόξανθη σλιμ φιγούρα του μαγαζιού που έμεινε τελευταία να κρατά την σημαία
από τις αρκετές καλές που έχουν περάσει. Ικανότατη ανάφτρα με υπέροχες ανάσες, ρεαλισμό
και γαμήσι σε αργό τέμπο που ομολογουμένως μπορεί και επεκτείνει. Απλό πρόγραμμα. Τελεσίδικα.  
Αν ήταν πιο ομορφη, δεν θα ήταν εκεί. Ήρεμο σαλονάρισμα.

Λιοσίων 73 όροφος

Καίτη - η εξαιρετική πετίτ καστανή παρουσία με τις βαθιές ξανθιές ανταύγειες που χτενίζει σε περιστροφή.
Βάψιμο φοιτήτριας (με καλή σειρά καλλυντικών) που ετοιμάζεται να ξεσκιστεί.
Όμορφα χείλη και τρυφερό κωλαράκι. Δυναμικό σαλονάρισμα.
Κι εκεί που πιστεύεις ότι θα περάσεις απλά καλά λόγω σεξαπίλ, σε απογειώνει τυλίγοντάς σε
με τα πόδια (μπαλαρίνας) που ομολογουμένως έχουν πολύ δύναμη. Τέτοιες θέλουμε. Ευκίνητες. Αιλουροειδή.
Ελ.στοματικό κατ'επιλογήν.

Οριάννα - η γνωστή μελαχρινή λατίνα με την θλιμμένη έκφραση και τον ζουμερό κώλο με ραγάδες.
Απλό πρόγραμμα. Βαρετό σαλονάρισμα. Μέτρια.

:hi:
Στο Λιοσίων 73 σου έκαναν θερμομέτρηση;; υποτίθεται ότι είναι από τα καλά στουντέλα και ότι τηρούν κανόνες υγιεινής.. Οι τσατσάδες φορούσαν μάσκα;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Καλησπέρα σας :hi:

20Γ Γκαμπριέλα και Πάολα. 10 και 15€ αντίστοιχα. Μικρές και οι δύο. Η Γκαμπριέλα είναι χοντρή και η Πάολα αδύνατη, νομίζω 18 χρόνων. Ξεχωρίζουν τα φρύδια της. Λογικά με την αντίθεση του βαμμένου μαλλιού; Ξανθιές και οι δύο.

Ιάσωνος:
     Έχουμε μπει πια στην Τρίτη βάρδια. Στο Κολωνού 48 δουλεύει μια γνωστή Μαρία. Μπρστά σε αυτ´που αντίκρυσα πρηγουμένως ήταν ξέφωτο. Μιλφ ξένη. Μπήκε μέσα συναγωνιστής (πριν τη δούμε) μπροστά μας και μετά από τρία -όπως ξαναέγραψα- λεπτά παραμονής η τσατσά χτύπησε την πόρτα. Τραντάχτηκα άθελά μου και το βλέμμα μου συνάντησε έναν (επίσης) γουρλωμένο Πακιστανό που είδε το συμβάν. Κρίμα για το Μαράκι και έχω διαβάσει -νομίζω- επαινετικά σχόλια.

Στο Μ.Α. και Περδίκκα γωνία μια μικρή ξανθιά κορμάρα. Νομίζω Κάτια.

Τέλος, στο Κολωνού 32Γ έκλεινε όταν πήγα την πρώτη φορά και έβγαιναν δύο ισπανόφωνες, η μία ήταν κόλαση. Αρχίσαμε με έναν νεαρό να τα παθαίνουμε όλα.

...ε...αφού η μικρή έχει κορμάρα...και αφού θα πάω στο Κ27 να δω τις λατίνες...τράβα και στο τσαρδί της Κάτιας να ρίξεις ένα βλέφαρο...

...ήταν 02:00 όταν είχα φτάσει για να δω τις λατίνες...μόνο Έλληνες εκείνη την ώρα στους δρόμους...παρέες των 2-3 ατόμων...εξαφανισμένοι οι αλλοδαποί...

...ωραία κορμιά οι λατίνες...ελαφρώς "γεμάτα"...με tattoo...αλλά αγέλαστες ρε πούστη μου...

...άμα δω γυναίκα αγέλαστη δεν μπορώ να μπω δωμάτιο...δυσκολεύομαι...

...φεύγω...πάω στο Κολωνού 30Β...(ελάτε και πάνω,πολύ καλό sex)...δούλευε η Άννα...έφυγα τρέχοντας...

...πάω στο Μ.Α. και Περδίκκα γωνία...

...μετά από αρκετή αναμονή βγαίνει η Κάτια...ωραίο κορμάκι...αλλά...έσκασε και χαμόγελα στο room!!...οπότε βγάζω κατευθείαν το κόκκινο και ζητάω δωμάτιο...

...εισέρχεται στο δωμάτιο...αλλά φέρνει μαζί της και το χαμόγελο που είχε νωρίτερα...(σημαντικό αυτό...γιατί κάποιες το ξεχνάνε όταν η υπηρεσία πάρει το δεκάρικο)...

...μιλούσε ελληνικά...χαμογελούσε...ήταν τρυφερή...οπότε δεν το σκέφτηκα πολύ...βγάζω ένα μπλε...και της λέω να το δώσει στην υπηρεσία...

...είμαι μεγάλος πια...δεν μου φτάνουν τα 10 λεπτά...οπότε πήρα τον χρόνο που ήθελα...και μια τζούρα από την φρεσκάδα της...

...όσοι θέλετε χαμόγελα να πάτε...αλλά οι προικισμένοι να μην περιμένουν πολλά...πονάει...

...οι πάνω από 13cm δεν θα την ευχαριστηθούν... :grin: :grin: :grin:

...αυτά... :hi:

 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
755
Κριτικές
131
Like
7.025
Πόντοι
17.576
Είμαι αρκετά χρόνια στο άθλημα... Θα πω μόνο τούτο...όταν μιλάμε για μπουρδέλα μιλάμε για αυτό ακριβώς που οι περισσότεροι που γράφεται εδώ δεν γουστάρετε...το μεγαλύτερο ποσοστό από εδώ μέσα δεν έχουμε πρόβλημα με το να βρούμε γυναίκα... τουλάχιστον εγω και μερικοί άλλοι που γνωρίζω (έχουμε βρεθεί τουλάχιστον 3..4 φορές σε πορνό σινεμά)εγώ δεν χρειάζεται να πληρώσουμε για να κάνουμε σεξ... ΓΟΥΣΤΆΡΟΥΜΕ πουτανες και παρακμή...!!!είναι το ναρκωτικό μας...!!! ΝΑΙ αυτό το χάλι η πουτανα το γραφείο ο πορνό κινηματογράφος με ότι συνεπάγεται...είναι μέρος της ζωής του κλασικού μπουρδελιαρη και μαζί με αυτό το σκηνικό και τον τρόπο ζωής και αυτό το σάιτ...τώρα εσείς που ζητάτε σεντόνια μιας χρήσης αποστειρωμενο σεξ απαξιώνεται τρόπο και στάση ζωής είσαστε μάλλον σε λάθος σάιτ και περισσότερο σε λάθος νήμα...και μάλλον προσπαθήτε να τα βρείτε με λάθος ανθρώπους!!! Πχ εγώ (και πολλοί άλλοι εδώ) αν δεν δω λίγα πρεζακια στον δρόμο αν δεν πάρω γλώσσα στα φιλάκια αν δεν γλύψω την πουτανα αν δεν μου κάνουν ακαποτη πιπα δεν θα περάσω καλά....σε αντίθεση με κάποιους άλλους!!! Και πάντα μαζί με όλη αυτή την παρακμή!!! Αυτά από εμένα ως στάση ζωής από ένα κατά συνείδηση μπουρδελιαρη!!!! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη που δεν συμφωνώ με όλους...!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom