Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

kdvas

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Ρε παιδια εχω τρελαθει, μια Μιρελα που ηταν βραδινα πιο παλια Μεγαλου Αλεξανδρου 25 ξερετε που ειναι; Εχω πολυ καιρο να τη δω
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Συμφωνώ στην περιγραφή σου.
Όντως δεν έχει έκρηξη. Είναι μεθοδική.
Τραβάει πλήθος κυρίως από εμφάνιση.
Θα την προτιμούσα ως cg
αλλά πρώτα για ποτό.
Προτείνω λαμέ μπουστακι χωρίς σουτιεν
ή δαντελωτο σουτιεν στραπλες.
Μπεζ κατα προτίμηση.
Μαύρη μεταξωτή παντελονα με ψηλά λαμέ
ή μαύρα πέδιλα για να της χαρίσουν αέρα.
Από μέσα μπεζ εσωρουχο στρινγκ.
Θα της ταίριαζε τσαντακι μαύρο ή λαμέ
σε σχήμα φακέλου. Στα χέρια θα πρότεινα ένα ρολόι μεσαίου μεγεθους στο δεξί της χέρι με ασημένιο μπρασελε και μια ασημένια χειροπεδα επίσης μεσαίου μεγέθους
στο αριστερό της χέρι.
Τα μαλλιά wet look προς τα πίσω για να ανοίξει το πρόσωπο και να αναδεικνύεται.
Απαραίτητα ενυδατικη στο πρόσωπο
με ένα ελαφρύ γηινο make up.
Ρουζ κοραλλί και κοράλλι κραγιόν.
Στα μάτια μαύρο eye liner
και μαύρη μάσκαρα.
Ένα άρωμα διακριτικό κι είναι έτοιμη
να κάνει σεισμό.

:hi:

Show businessman & fashion guru!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Συμφωνώ στην περιγραφή σου.
Όντως δεν έχει έκρηξη. Είναι μεθοδική.
Τραβάει πλήθος κυρίως από εμφάνιση.
Θα την προτιμούσα ως cg
αλλά πρώτα για ποτό.
Προτείνω λαμέ μπουστακι χωρίς σουτιεν
ή δαντελωτο σουτιεν στραπλες.
Μπεζ κατα προτίμηση.
Μαύρη μεταξωτή παντελονα με ψηλά λαμέ
ή μαύρα πέδιλα για να της χαρίσουν αέρα.
Από μέσα μπεζ εσωρουχο στρινγκ.
Θα της ταίριαζε τσαντακι μαύρο ή λαμέ
σε σχήμα φακέλου. Στα χέρια θα πρότεινα ένα ρολόι μεσαίου μεγεθους στο δεξί της χέρι με ασημένιο μπρασελε και μια ασημένια χειροπεδα επίσης μεσαίου μεγέθους
στο αριστερό της χέρι.
Τα μαλλιά wet look προς τα πίσω για να ανοίξει το πρόσωπο και να αναδεικνύεται.
Απαραίτητα ενυδατικη στο πρόσωπο
με ένα ελαφρύ γηινο make up.
Ρουζ κοραλλί και κοράλλι κραγιόν.
Στα μάτια μαύρο eye liner
και μαύρη μάσκαρα.
Ένα άρωμα διακριτικό κι είναι έτοιμη
να κάνει σεισμό.

:hi:

αν και γνωμη μου, επειδη ειναι μελαχρινη γνησια, θα την προτιμουσα με ενα ασπρο super mini μεχρι το μουνι, για να κανει αντιθεση.
 

Συνημμένα

  • 389575.jpg
    389575.jpg
    42,3 KB · Εμφανίσεις: 38

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (6).jpg
    αρχείο λήψης (6).jpg
    4,2 KB · Εμφανίσεις: 23

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
λοιπον σε αυτα που ηταν ανοικτα και μπηκα σημερα.
(μαλακα μου 3η μερα σερι στα μπουρδελα δεν το εχω ματαξανακανει ποτες, παω για πατο το ξερω... jeeesus δηλαδη).

στη φυλης,
στο 109 κατω η ΛΟΥΤΣΙΑ που πρωτη φορα την εβλεπα, milfοκατασταση καμμενη ομως (πιο πολυ κωλοbarου μου εκανε) και ξανθια βαμμενη με κοντο μαλλι, μετριου αναστηματος, ακωλη και πανακυρη φατσα. με λιγα λογια μπαζο,
στο 109 οροφο δεν ανεβηκα λογικα και κλασσικα η φολΑΝΝΑ και η ΒΙΚΤΩΡΙΑ,
στο 105 η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ που δοκιμαστηκε ενεκα μαζικης κλεισουρας, με αδιαφορες εντυπωσεις.
οπως ειχα πει στην προηγουμενη φορα οτι, ενω δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο και σου βγαζει μια καυλα στο σαλονι, ε τελικα μεσα ειναι τελειως ντεκαβλε η φαση.
χαδακια ολουθε με πεταχτα φιλακια στα @@, πιπα σκουφατη μετρια προς αδιαφορη.
το κρεβατι εντελως μαπα και δε σε βολευει καθολου, γιατι ακουμπας με τα γονατα και μπαινεις μεσα η' εισαι ορθιος και ακουμπαει η γκομενα με τα γονατα και μπαινει μεσα, με αποτελεσμα να μην εισαι στην ιδια ευθεια και να μη μπορεις να μπεις ολος μεσα με την πουτσα. ακουμπας αναγκαστικα στο εξωτερικο του κρεβατιου και μετα απο καμια 10αρια inout σε κοβει στα γονατα. ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ δηλαδη.
στη μαχη τωρα, πολυ θεατρο με αχ-βαχ-σεβαχ. να γαμαω με μελατη πουτσα και να ακουω βογγητα λες και ειμαι ο supergoofy γαμηκος. οι στασεις που παιχτηκαν μπας και ανεβει λιγο ο παιχτης κατω και το σωσω καπως ηταν: doggy, mission και λιγο cow. στο mission εκανα κατι παραλλαγες με τα ποδια περα-δωθε-δεξια-αριστερα μπας και δωσει σημα ο κατω, αλλα με ειχε γειωσει παντελως απο την ντεκαβλιαση της γκομενας.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...εμεινα αχυστος και την εδιωξα γιατι δε γουσταρα τη φαση καθολου.
αυτη μου ειπε κατι για ψυχολογια και κατι αλλα φουμαρα, στα οποια δεν εδωσα σημασια εννοειται και της ειπα next time απλα.
επειδη οταν δεν περναω καλα με μια, δινω 3 προσπαθειες μπας και δεσει το γλυκο, αλλα εδω δεν παιζει ουτε καν για 2η. απο μενα Χ λοιπον.
η επικοινωνια (ας το πουμε δηλαδη) στα αγγλικα και με οτι μπορουσες να καταλαβεις απο νοηματικη, γιατι ουτε αυτο το πολυεχει.

στο 72 η ΚΑΤΕΡΙΝΑ.

στη φιλιπιδου,
στο 11 οροφος η ΑΝΝΑ και
στο 11 ισογειο η ΣΟΝΙΑ.

στη φωκαιας,
στο 24 η ΡΙΤΑ,
στο 27 οροφος η ΑΛΙΝΑ,
στο 27 σκαλακια η ΑΝΤΖΕΛΑ (νομιζω) που πρωτη φορα την εβλεπα, μελαχρινη-καστανη, μπαμπατσικη προς χοντρη, με βυζαρες προς τα κατω, μετρια προς καλη φατσα, αλλα απο κωλο εντελως ΣΑΠΙΟ και λιγο φαρδυ.
ακυρη για μενα οπως καταλαβαινετε δηλαδη.
στο 27 υπογειο μια ΜΑΡΙΝΑ που δεν εκατσα να δω γιατι, 1ον) ηταν δωματιο και 2ον) με τη ξενερα που εφαγα, ηθελα να λακισω αρων αρων.
το καλο της υποθεσης ειναι οτι στο 27 υπογειο πετυχα την τσατσα που δουλευει με την ΣΤΕΛΛΑ, η οποια μου ειχε δωσει τηλεφωνακι (που εννοειται δεν την πηρα ποτες γιατι δε χρειαζεται να φαινεται οτι εχουμε αναγκες τετοιες και να παιρνουν τον αμανε). τη ρωτησα λοιπον τι παιζει, θα ερθει ???
και μου απαντησε θετικα οτι μεσα στο μηνα, το πολυ στον επομενο, θα ειναι κοντα μας. λογικα οταν ανοιξουν οι πτησεις.
αντε να δουμε λοιπον...

αυτα παιχτες για σημερα...

p.s. : ισως και μπορει να ανοιξουν πιο μετα, γιατι ειδα καποιες κοπελες που περιμεναν στα πεζοδρομια, επομενως οποιος δε βαριεται, ας κανει μια βολτουλα μπας και.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.767
Like
11.312
Πόντοι
3.556
Συνοπτικά μετά από τρεις μέρες λειτουργίας και για να υπάρχει αντιπροσωπευτικο δείγμα κάνοντας ο ίδιος ας πούμε έρευνα αλλά και μιλώντας με άλλους μπουρδελιαρηδες φίλους όσον αφορά τα νέα μέτρα και της συνθήκες υγιεινής στους οίκους που επισκέφθηκα  παρατήρησα τα έξεις,όλοι οι οίκοι στο σαλόνι στο τραπεζάκι είχαν μπουκάλι με αλκοολούχο αντισηπτικό  τζελ και ορισμένοι και υγρά μαντηλάκια, παρόλα αυτά δεν είδα κανέναν από τους πελάτες  που περίμεναν να χρησιμοποιεί κάτι από αυτά,στο σαλόνι σε μερικούς οίκους από κόσμο γινότανε χαμός κανένα μέτρο ασφαλείας αποστάσεως ο ένας διπλά στον άλλον και καμία παρατήρηση από την κυρία που ήταν υπεύθυνη αν ήμαστε πολλοί η λίγοι, και μερικοί περίμεναν όρθιοι,κάποιες τσατσάδες-τσάτσοι φόραγαν μάσκες και κάποιοι όχι,οι κοπέλες τα ίδια κάποιες με μάσκα κάποιες όχι, περνώντας στο δωμάτιο κανείς δεν ενδιαφέρθηκε αν έβαλα στα χέρια μου αντισηπτικό ούτε είδα και την κοπέλα να βάζει μπαίνοντας στο δωμάτιο, εκτός αν έβαλε στο ενδιάμεσο πριν έρθει σε έμενα,τα σεντόνια δεν ήταν μιας χρήσεως και ούτε αλλάχτηκαν, όταν έφυγε ο συνάδελφος από το δωμάτιο που ήταν μέσα για να μπω εγώ απλά η τσάτσα με το γνωστό ψάθινο σκουπακι σκούπιζε τα σεντόνια,επίσης δεν έγινε κανένας εξαερισμός του χώρου ούτε ανοίχτηκε κάποιο παράθυρο, μέσα στο δωμάτιο δεν βρήκα αντισηπτικό παρά μόνο υγρά μαντηλάκια μάλλον μωρομαντηλα, το πρόγραμμα και οι κινήσεις από της κοπέλες το ίδιο και πριν τον ιό σαν να μην πέρασε μια μέρα.Γενικά η κατάσταση τουλάχιστον στα θέματα υγιεινής δεν μου άρεσαν καθόλου μην απορείτε λοιπών που πλάκωσαν τα κανάλια στη φυλής και οι οίκοι αμέσως φρόντισαν να κλείσουν!!                            
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Συνοπτικά μετά από τρεις μέρες λειτουργίας και για να υπάρχει αντιπροσωπευτικο δείγμα κάνοντας ο ίδιος ας πούμε έρευνα αλλά και μιλώντας με άλλους μπουρδελιαρηδες φίλους όσον αφορά τα νέα μέτρα και της συνθήκες υγιεινής στους οίκους που επισκέφθηκα  παρατήρησα τα έξεις,όλοι οι οίκοι στο σαλόνι στο τραπεζάκι είχαν μπουκάλι με αλκοολούχο αντισηπτικό  τζελ και ορισμένοι και υγρά μαντηλάκια, παρόλα αυτά δεν είδα κανέναν από τους πελάτες  που περίμεναν να χρησιμοποιεί κάτι από αυτά,στο σαλόνι σε μερικούς οίκους από κόσμο γινότανε χαμός κανένα μέτρο ασφαλείας αποστάσεως ο ένας διπλά στον άλλον και καμία παρατήρηση από την κυρία που ήταν υπεύθυνη αν ήμαστε πολλοί η λίγοι, και μερικοί περίμεναν όρθιοι,κάποιες τσατσάδες-τσάτσοι φόραγαν μάσκες και κάποιοι όχι,οι κοπέλες τα ίδια κάποιες με μάσκα κάποιες όχι, περνώντας στο δωμάτιο κανείς δεν ενδιαφέρθηκε αν έβαλα στα χέρια μου αντισηπτικό ούτε είδα και την κοπέλα να βάζει μπαίνοντας στο δωμάτιο, εκτός αν έβαλε στο ενδιάμεσο πριν έρθει σε έμενα,τα σεντόνια δεν ήταν μιας χρήσεως και ούτε αλλάχτηκαν, όταν έφυγε ο συνάδελφος από το δωμάτιο που ήταν μέσα για να μπω εγώ απλά η τσάτσα με το γνωστό ψάθινο σκουπακι σκούπιζε τα σεντόνια,επίσης δεν έγινε κανένας εξαερισμός του χώρου ούτε ανοίχτηκε κάποιο παράθυρο, μέσα στο δωμάτιο δεν βρήκα αντισηπτικό παρά μόνο υγρά μαντηλάκια μάλλον μωρομαντηλα, το πρόγραμμα και οι κινήσεις από της κοπέλες το ίδιο και πριν τον ιό σαν να μην πέρασε μια μέρα.Γενικά η κατάσταση τουλάχιστον στα θέματα υγιεινής δεν μου άρεσαν καθόλου μην απορείτε λοιπών που πλάκωσαν τα κανάλια στη φυλής και οι οίκοι αμέσως φρόντισαν να κλείσουν!!                           

Είστε λοβοτομημένοι εντελώς;
Τι συνθήκες υγιεινής στο σεξ;

Μαλάκα δεν αντέχω. Νιώθω ότι ζω μια σουρεαλιστική πραγματικότητα εδώ και μήνες, όπου όλοι έχουν σαλέψει.
Ο άλλος θα πάει να γαμήσει πουτάνα στη Φυλής, και το πρόβλημά του είναι αν φοράει μάσκα η πουτάνα και αν τηρούνται αποστάσεις υγιεινής στο σαλόνι.
Είστε για ψυχιατρείο κανονικά όμως.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
λοιπον σε αυτα που ηταν ανοικτα και μπηκα σημερα.
(μαλακα μου 3η μερα σερι στα μπουρδελα δεν το εχω ματαξανακανει ποτες, παω για πατο το ξερω... jeeesus δηλαδη).

στη φυλης,
στο 109 κατω η ΛΟΥΤΣΙΑ που πρωτη φορα την εβλεπα, milfοκατασταση καμμενη ομως (πιο πολυ κωλοbarου μου εκανε) και ξανθια βαμμενη με κοντο μαλλι, μετριου αναστηματος, ακωλη και πανακυρη φατσα. με λιγα λογια μπαζο,
στο 109 οροφο δεν ανεβηκα λογικα και κλασσικα η φολΑΝΝΑ και η ΒΙΚΤΩΡΙΑ,
στο 105 η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ που δοκιμαστηκε ενεκα μαζικης κλεισουρας, με αδιαφορες εντυπωσεις.
οπως ειχα πει στην προηγουμενη φορα οτι, ενω δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο και σου βγαζει μια καυλα στο σαλονι, ε τελικα μεσα ειναι τελειως ντεκαβλε η φαση.
χαδακια ολουθε με πεταχτα φιλακια στα @@, πιπα σκουφατη μετρια προς αδιαφορη.
το κρεβατι εντελως μαπα και δε σε βολευει καθολου, γιατι ακουμπας με τα γονατα και μπαινεις μεσα η' εισαι ορθιος και ακουμπαει η γκομενα με τα γονατα και μπαινει μεσα, με αποτελεσμα να μην εισαι στην ιδια ευθεια και να μη μπορεις να μπεις ολος μεσα με την πουτσα. ακουμπας αναγκαστικα στο εξωτερικο του κρεβατιου και μετα απο καμια 10αρια inout σε κοβει στα γονατα. ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ δηλαδη.
στη μαχη τωρα, πολυ θεατρο με αχ-βαχ-σεβαχ. να γαμαω με μελατη πουτσα και να ακουω βογγητα λες και ειμαι ο supergoofy γαμηκος. οι στασεις που παιχτηκαν μπας και ανεβει λιγο ο παιχτης κατω και το σωσω καπως ηταν: doggy, mission και λιγο cow. στο mission εκανα κατι παραλλαγες με τα ποδια περα-δωθε-δεξια-αριστερα μπας και δωσει σημα ο κατω, αλλα με ειχε γειωσει παντελως απο την ντεκαβλιαση της γκομενας.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...εμεινα αχυστος και την εδιωξα γιατι δε γουσταρα τη φαση καθολου.
αυτη μου ειπε κατι για ψυχολογια και κατι αλλα φουμαρα, στα οποια δεν εδωσα σημασια εννοειται και της ειπα next time απλα.
επειδη οταν δεν περναω καλα με μια, δινω 3 προσπαθειες μπας και δεσει το γλυκο, αλλα εδω δεν παιζει ουτε καν για 2η. απο μενα Χ λοιπον.
η επικοινωνια (ας το πουμε δηλαδη) στα αγγλικα και με οτι μπορουσες να καταλαβεις απο νοηματικη, γιατι ουτε αυτο το πολυεχει.

στο 72 η ΚΑΤΕΡΙΝΑ.

στη φιλιπιδου,
στο 11 οροφος η ΑΝΝΑ και
στο 11 ισογειο η ΣΟΝΙΑ.

στη φωκαιας,
στο 24 η ΡΙΤΑ,
στο 27 οροφος η ΑΛΙΝΑ,
στο 27 σκαλακια η ΑΝΤΖΕΛΑ (νομιζω) που πρωτη φορα την εβλεπα, μελαχρινη-καστανη, μπαμπατσικη προς χοντρη, με βυζαρες προς τα κατω, μετρια προς καλη φατσα, αλλα απο κωλο εντελως ΣΑΠΙΟ και λιγο φαρδυ.
ακυρη για μενα οπως καταλαβαινετε δηλαδη.
στο 27 υπογειο μια ΜΑΡΙΝΑ που δεν εκατσα να δω γιατι, 1ον) ηταν δωματιο και 2ον) με τη ξενερα που εφαγα, ηθελα να λακισω αρων αρων.
το καλο της υποθεσης ειναι οτι στο 27 υπογειο πετυχα την τσατσα που δουλευει με την ΣΤΕΛΛΑ, η οποια μου ειχε δωσει τηλεφωνακι (που εννοειται δεν την πηρα ποτες γιατι δε χρειαζεται να φαινεται οτι εχουμε αναγκες τετοιες και να παιρνουν τον αμανε). τη ρωτησα λοιπον τι παιζει, θα ερθει ???
και μου απαντησε θετικα οτι μεσα στο μηνα, το πολυ στον επομενο, θα ειναι κοντα μας. λογικα οταν ανοιξουν οι πτησεις.
αντε να δουμε λοιπον...

αυτα παιχτες για σημερα...

p.s. : ισως και μπορει να ανοιξουν πιο μετα, γιατι ειδα καποιες κοπελες που περιμεναν στα πεζοδρομια, επομενως οποιος δε βαριεται, ας κανει μια βολτουλα μπας και.

επισης ξεχασα στη φωκαιας,
στο 7 υπογειο ευθεια η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,
στο 7 υπογειο δεξια η ΕΙΡΗΝΗ,
στο 9 η ΕΜΙΛΥ (απο 7 υπογειο δεξια).

sorry...
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Σεβασμό στην πουτάνα;
Ένα άτομο τόσο ψωνισμένο που θέλει και να γαμιέται και να πληρώνεται;
Και νομίζει ότι όλοι της χρωστάνε κι από πάνω; Μεγαλύτερα ψώνια από τις πουτάνες δε θα βρεις.
Γιαυτό και γουστάρω να τις γαμάω. Για να τις τιμωρώ και να μπαίνουν στη θέση τους.
Και γιαυτό χαίρομαι με κάτι τέτοιες ειδήσεις. Γιατί τις γαμάει η ζωή.Δεν είμαι μισάνθρωπος ούτε μισογύνης.
Αλλά είμαι Δίκαιος.
Εγώ πάντα στα μπουρδέλα γαμάω με πάρα πολύ συναίσθημα γιατί πραγματικά τις πουτάνες τις αγαπάω
και νιώθω μια ταύτιση μαζί τους που δε νιώθω με άλλες γυναίκες.
Είστε λοβοτομημένοι εντελώς;
Μαλάκα δεν αντέχω. Νιώθω ότι ζω μια σουρεαλιστική πραγματικότητα εδώ και μήνες, όπου όλοι έχουν σαλέψει.
:idiot:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Χαχα έχεις πάθει ψύχωση κανονικά ε;
Γούσταρες το πονηρό μας ραντεβουδάκι και θες και δεύτερο γύρο;
ακους τι λες; ή τα πετας ετσι για να πεις κατι..
συνεχισε με αυτο τον ρυθμο .. και πας καρφωτος για μιστερ μαλ@κας '20  χωρις ανταγωνισμο
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
ακους τι λες; ή τα πετας ετσι για να πεις κατι..
συνεχισε με αυτο τον ρυθμο .. και πας καρφωτος για μιστερ μαλ@κας '20  χωρις ανταγωνισμο

Πω πω φοβήθηκα.
Άντε κράξε κανέναν αλλοδαπό και μετά τρέχα γάμα μια αλλοδαπή πουτάνα και μετά έλα πες μας πόσο καλά είσαι στα μυαλά σου.  :2funny:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Για μαυρουλες φίλε μου  δεν πρέπει να υπάρχει μεγάλη ποικιλία εκτός αν πας προς κυψέλη μεριά πατησιών και γύρω στενά μέχρι και την οδό <Φωκιωνος Νέγρη>  δεν είναι τυχαίο που αυτή η οδός ονομαστικέ έτσι και όλα αυτά βράδυ και ποδαράτα!!   

γιατι εκει κανουν πιατσες οι μαυρες? οσες φορες εχω περασει ναι οντως εχω δει μαυρες αλλα αυτες μενουν εκει και εχουν οικογενειες.δεν εχει τυχει να δω να κανει καποια πιατσα.εκτος και αν ξερεις κατι που δεν ξερω...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ξέρει κανείς αν η Όλγα το θηρίο Βέργας 6 κάνει όντως ελεύθερο στοματικό?

μπορει καποιος να μου περιγραψει πώς ειναι η Ολγα το θηριο εμφανισιακα? κιλα?στηθος?κωλαρα κτλ? στο κρεβατι ειναι καλη?
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.767
Like
11.312
Πόντοι
3.556
Είστε λοβοτομημένοι εντελώς;
Τι συνθήκες υγιεινής στο σεξ;

Μαλάκα δεν αντέχω. Νιώθω ότι ζω μια σουρεαλιστική πραγματικότητα εδώ και μήνες, όπου όλοι έχουν σαλέψει.
Ο άλλος θα πάει να γαμήσει πουτάνα στη Φυλής, και το πρόβλημά του είναι αν φοράει μάσκα η πουτάνα και αν τηρούνται αποστάσεις υγιεινής στο σαλόνι.
Είστε για ψυχιατρείο κανονικά όμως.
οκ ότι πεις δεν υπάρχει υγιεινή στο σεξ οπότε συνέχισε απροβληματιστα να γαμας βόθρους σε βρώμικα καταγώγια οι υπόλοιποι που γουστάρουμε καθαριότητα κατά τη λογική σου ήμαστε για ψυχιατρείο, φαντάζομαι για να τα λες αυτά θα είσαι να υποθέσω και τσακομενος με τη καθαριότητα και τα σαπούνια αλλά γούστα είναι αυτά πάω πάσο?!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom