Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.377
Πόντοι
41.129
Μικρη ενημερωση απο οσα μπηκα σημερα απογεμα στο μεταξι κατα τις 1900.

Μεγαλου Αλεξανδρου 21 οροφος η κουκλα και σεξι Χριστινα, η γνωστη σκουροχρωμη αλβανιδα με τα μεγαλα αμυγδαλωτα ματια και τον πολυ ωραιο κωλο.
Καλη μεσα στο δωματιο μου αρεσει να την γαμω και να με κοιταει στα ματια με τις σεξι ματαρες της...σκετη καυλα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο κλειστο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 οροφος σκαλακια Κατια, σεξι ξανθια πιπινα με σεξι κορμι, εχει τιμηθει στο παρελθον με καλες εντυπωσεις .

Ιασωνος 32 ευθεια βαθος η Μολδαβη Βικυ, αδιαφορο προσωπο με παραπανισια κιλα.

Ιασωνος 32 δεξι η Αντζελα, στα ιδια κυβικα με την Μολδαβη Βικυ, αδιαφορη και αυτη.

Ιασωνος 31 ισογειο η Αλινα νανος με υψος 1,35 με θητεια και στο Ιασωνος 32 οροφος το οποιο σημερα ηταν κλειστο. Μαζι της επισης ηταν Μαρια η ξεματιαστρια  :2funny: σκουροχρωμη αδιαφορη με τι βυζαρες οξω.

Ιασωνος 30 οροφος η Μαρια η Λατιν με τα σκιστα ματια γυρολογος σε πολλα τσαρδια.

Ιασωνος 37 ισογειο η Ροδικα η Μολδαβη και η Ντιανα. Καλουτσικες περιπτωσεις ομορφα κορμια οχι στεγνα, με ομορφα προσωπακια.
Τις εχω γαμησει και τις δυο με μετριες εντυπωσεις.

Ιασωνος 20β η Γκαμπριελα χοντρη ξανθια με ασχημο προσωπο και το μελαχρινο κοντοπουτανο Νανσυ με την κωλαρα για facesitting.
Η Νανσυ εχει δοκιμαστει, ειναι υπομονετικη καθαρη χωρις ιδιατερη συμμετοχη και τον τρωει αβιαστα και αβασανιστα.
Το βαρυ χαρτι του οικου η 20χρονη πιπινα  Παολα ειχε ρεπο, ξεκουραζει το μουνι της. Η Παολα εχει τιμηθει παμπολες φορες, σας λεω το μυστικο της για να την ξεκλειδωσετε και να περασετε καλα μαζι της... την στηνεις στα τεσσερα και της γλειφεις τη γλυκια της κωλοτρυπα... η μικρη γουσταρει φουλ γλειφοκωλι,στο γαμησι μετα γινεται αρκετα gfe. Καλο γλειψιμο ομως ε..  ολη η γλωσσα μεσα, αλλωστε τετοια πιπινια δε τα βρισκεις συχνα στη πιατσα.

Ιασωνος 20α ισογειο η Βαλερια, νεα κοπελα ειπε η υπερησια που ηταν ο θυληκος Γιάτσεκ Γκμοχ  :S :S
Η Βαλερια ειναι ψηλη νταρντανα με μετριο προς αδιαφορο προσωπο ωστοσο εμεινε μεσα στο δωματιο 15 λεπτα και γαμιοταν δυνατα που ακουγοταν στο σαλονι.
Η υπηρεσια ουτε που ασχοληθηκε δεν την φωναξε ποτε να βγει την αφησε να στρωσει το μουνι της, και εγω περιμενα σα το μαλακα.

Ιασωνος 10, Αννα νεαρη πιπινα σκουροχρωμη με τουμπανο κορμι με πολλα ταττου και Τζενη αμα θυμαμαι καλα, ομορφη κοπελιτσα με λιγη κοιλιτσα απο γεννα, χανει ομως αρκετα μπροστα στην Αννα. Περασα με την Αννα με μετριες εντυπωσεις, τα υπολοιπα στην κριτικη.

Ιάσονος 39 δεξι κατω, μια πολυ ωραια και σεξι εμφανιση η Μαρια, νεαρη γυρω στα 23-24 Ρωσσιδα με πολυ καλο σφιχτο κορμι, μακρια ισια μαλλια και καυλοφατσα.
Η κορασις χαραμιζεται στο 10ρικο, τιμηθηκε και αυτη τα υπολοιπα στην κριτικη.

Ιάσονος 39 δεξια ημιοροφος η Νικολ με το σεξυ κορμι και τα μακρια ξανθα μαλλια, φολιτσα  μεσα στο δωματιο φοβαται τον κορωνοιο.Μαζι της η Ντανα σκουροχρωμη κοντη με βυζαρες ψιλοαδιαφορη.

Ιάσονος 39 αριστερο η Τζενη, προκειται για την ομορφη και σεξι Αλισια με θητεια στο Μεγ.Αλεξ 21 οροφος, σεξι προσωπο,ομορφο κορμι πολλα ταττου.
Οι επιδοσεις μεσα στο δωματιο αμφιλεγομενες, απο τυπικη εως να ξεσκιζεται αναλογα το ποσο καλος πελατης εισαι.Τιμηθηκε προσφατα και αυτη οπου την βιασα.

Ιάσονος 39 οροφος αριστερο η Λαουρα η Μολδαβη ψηλη με μακρια σκουρα καστανα μαλλια και ζωγραφιστα φρυδια,γνωστη και απο το Κολωνου 11 οροφος, εχει βαλει  μερικα κιλακια και εχει κανει κωλαρα.. τιμηθηκε προσφατα, υπομονετικη φιλικη μεσα στο δωματιο. Ιδανικη για ξεχαρμανιασμα.



 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Συνοπτικά μετά από τρεις μέρες λειτουργίας και για να υπάρχει αντιπροσωπευτικο δείγμα κάνοντας ο ίδιος ας πούμε έρευνα αλλά και μιλώντας με άλλους μπουρδελιαρηδες φίλους όσον αφορά τα νέα μέτρα και της συνθήκες υγιεινής στους οίκους που επισκέφθηκα  παρατήρησα τα έξεις,όλοι οι οίκοι στο σαλόνι στο τραπεζάκι είχαν μπουκάλι με αλκοολούχο αντισηπτικό  τζελ και ορισμένοι και υγρά μαντηλάκια, παρόλα αυτά δεν είδα κανέναν από τους πελάτες  που περίμεναν να χρησιμοποιεί κάτι από αυτά,στο σαλόνι σε μερικούς οίκους από κόσμο γινότανε χαμός κανένα μέτρο ασφαλείας αποστάσεως ο ένας διπλά στον άλλον και καμία παρατήρηση από την κυρία που ήταν υπεύθυνη αν ήμαστε πολλοί η λίγοι, και μερικοί περίμεναν όρθιοι,κάποιες τσατσάδες-τσάτσοι φόραγαν μάσκες και κάποιοι όχι,οι κοπέλες τα ίδια κάποιες με μάσκα κάποιες όχι, περνώντας στο δωμάτιο κανείς δεν ενδιαφέρθηκε αν έβαλα στα χέρια μου αντισηπτικό ούτε είδα και την κοπέλα να βάζει μπαίνοντας στο δωμάτιο, εκτός αν έβαλε στο ενδιάμεσο πριν έρθει σε έμενα,τα σεντόνια δεν ήταν μιας χρήσεως και ούτε αλλάχτηκαν, όταν έφυγε ο συνάδελφος από το δωμάτιο που ήταν μέσα για να μπω εγώ απλά η τσάτσα με το γνωστό ψάθινο σκουπακι σκούπιζε τα σεντόνια,επίσης δεν έγινε κανένας εξαερισμός του χώρου ούτε ανοίχτηκε κάποιο παράθυρο, μέσα στο δωμάτιο δεν βρήκα αντισηπτικό παρά μόνο υγρά μαντηλάκια μάλλον μωρομαντηλα, το πρόγραμμα και οι κινήσεις από της κοπέλες το ίδιο και πριν τον ιό σαν να μην πέρασε μια μέρα.Γενικά η κατάσταση τουλάχιστον στα θέματα υγιεινής δεν μου άρεσαν καθόλου μην απορείτε λοιπών που πλάκωσαν τα κανάλια στη φυλής και οι οίκοι αμέσως φρόντισαν να κλείσουν!!                            
..με το συμπάθειο,μα το άβαταρ σου,σου πάει γάντι..και που'σαι ..η διαφορά του άντρα απ'τον ''γένος αρσενικόν'',ξέρεις ποιά είναι?
ο πρώτος γαμάει..ο δεύτερος κάνει sex..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
γιατι εκει κανουν πιατσες οι μαυρες? οσες φορες εχω περασει ναι οντως εχω δει μαυρες αλλα αυτες μενουν εκει και εχουν οικογενειες.δεν εχει τυχει να δω να κανει καποια πιατσα.εκτος και αν ξερεις κατι που δεν ξερω...

Στην Πατησίων υπάρχει εδώ και χρόνια πιάτσα με Άφρικα girls που εκδίδονται ακόμα και για 5€
Από κει και πέρα (επειδή το υπάρχον νήμα ΔΕΝ είναι το κατάλληλο) για οποιαδήποτε πληροφορία επί του θέματος θα μπεις στο νήμα πιάτσες Αθήνας!
  :hi:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
οκ ότι πεις δεν υπάρχει υγιεινή στο σεξ οπότε συνέχισε απροβληματιστα να γαμας βόθρους σε βρώμικα καταγώγια οι υπόλοιποι που γουστάρουμε καθαριότητα κατά τη λογική σου ήμαστε για ψυχιατρείο, φαντάζομαι για να τα λες αυτά θα είσαι να υποθέσω και τσακομενος με τη καθαριότητα και τα σαπούνια αλλά γούστα είναι αυτά πάω πάσο?!!

Ρε τύπε γουστάρω καθαριότητα και προφυλακτικά φοράω.
Αλλά εδώ μιλάμε για το σεξ. Που δύο κορμιά γίνονται ένα.
Και για σεξ με πόρνες. Που τις γαμάει όλη η υφήλιος.

Όσο κι αν απολυμαίνεις, τα μπουρδέλα και οι πουτάνες αποτελούν εστίες μικροβίων.
Δε μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό, παρά μόνο να προφυλαχθείς από τα πολύ βαριά, όπως το AIDS, φορώντας προφυλακτικό. Που κιαυτό ακόμα δεν σε προστατεύει 100%.

Όσο κι αν εθελοτυφλείς, το γαμήσι στα μπουρδέλα είναι επικίνδυνο σπορ, που δεν είναι για όλους.
Οι πουτάνες είναι άτομα υψηλού κινδύνου όσον αφορά τη μετάδοση νοσημάτων. Πάντα ήταν και πάντα θα είναι.
Όσα μπάνια κι αν κάνουν δεν αλλάζει κάτι.

Αν φοβάσαι τόσο πολύ κόφτο. Γιαυτό εφευρέθηκε η μονογαμία.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.377
Πόντοι
41.129
... απο την άλλη γκρινιάζουμε όταν χτυπάνε πόρτες!!
:think:

Ειμαι υπερ του χτυπηματος πορτας στο 10λεπτο, και υπερ της αποχωρησης της κορασιδας απο το δωματιο αφηνοντας τον αλλο στο κρεββατι με το πουλι στο χερι στο

12λεπτο. Αμα θελουν να πληρωσουν παραπανω η να δωσουν μπουρμπουαρ στη τσατσα για λιγο εξτρα χρονο.  :grin: :grin:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.767
Like
11.309
Πόντοι
3.556
..με το συμπάθειο,μα το άβαταρ σου,σου πάει γάντι..και που'σαι ..η διαφορά του άντρα απ'τον ''γένος αρσενικόν'',ξέρεις ποιά είναι?
ο πρώτος γαμάει..ο δεύτερος κάνει sex..
Απο το άβαταρ μου με εκρινες? Θα σου απαντήσω εν καιρώ, τώρα με περιμένουν δύο γκομενάκια να πάμε να φάμε γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα με παγωμένη μπύρα.Γεια σου φίλε μου!!
 

sgouvi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
0
Καλησπέρα..περατζαδα σήμερα από Φυκης μεσημέρι και μετά Φώκαιας.. Απλή κατάθεση στο 27...εγω συνοδοιπόροι θα πω μόνο ότι αν οι κυρίες των οίκων δεν προσπαθήσουν να διαχειρστουν τον κόσμο μέχρι Αύγουστο μας βλέπω να ξεμονταρουμε πρίζες στο σπίτι για να έχουμε τρυπες να πηδαμε :takethis:..γι αυτό και τα κανάλια αν ισχύει.. Υπάρχουν σπίτια που ανοίγεις την πόρτα και λες μάγκα μου ήρθα σε πάρτυ.. :orchestra:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261
Απο το άβαταρ μου με εκρινες? Θα σου απαντήσω εν καιρώ, τώρα με περιμένουν δύο γκομενάκια να πάμε να φάμε γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα με παγωμένη μπύρα.Γεια σου φίλε μου!!


χαχαχαχαχαχα κλαιω ρε zed λεμε  :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261
Ειμαι υπερ του χτυπηματος πορτας στο 10λεπτο, και υπερ της αποχωρησης της κορασιδας απο το δωματιο αφηνοντας τον αλλο στο κρεββατι με το πουλι στο χερι στο

12λεπτο. Αμα θελουν να πληρωσουν παραπανω η να δωσουν μπουρμπουαρ στη τσατσα για λιγο εξτρα χρονο.  :grin: :grin:

μαθε τους μπαλιτσα ρε c pourboirακια... ελα μπραβο λεμε
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Συνοπτικά μετά από τρεις μέρες λειτουργίας και για να υπάρχει αντιπροσωπευτικο δείγμα κάνοντας ο ίδιος ας πούμε έρευνα αλλά και μιλώντας με άλλους μπουρδελιαρηδες φίλους όσον αφορά τα νέα μέτρα και της συνθήκες υγιεινής στους οίκους που επισκέφθηκα  παρατήρησα τα έξεις,όλοι οι οίκοι στο σαλόνι στο τραπεζάκι είχαν μπουκάλι με αλκοολούχο αντισηπτικό  τζελ και ορισμένοι και υγρά μαντηλάκια, παρόλα αυτά δεν είδα κανέναν από τους πελάτες  που περίμεναν να χρησιμοποιεί κάτι από αυτά,στο σαλόνι σε μερικούς οίκους από κόσμο γινότανε χαμός κανένα μέτρο ασφαλείας αποστάσεως ο ένας διπλά στον άλλον και καμία παρατήρηση από την κυρία που ήταν υπεύθυνη αν ήμαστε πολλοί η λίγοι, και μερικοί περίμεναν όρθιοι,κάποιες τσατσάδες-τσάτσοι φόραγαν μάσκες και κάποιοι όχι,οι κοπέλες τα ίδια κάποιες με μάσκα κάποιες όχι, περνώντας στο δωμάτιο κανείς δεν ενδιαφέρθηκε αν έβαλα στα χέρια μου αντισηπτικό ούτε είδα και την κοπέλα να βάζει μπαίνοντας στο δωμάτιο, εκτός αν έβαλε στο ενδιάμεσο πριν έρθει σε έμενα,τα σεντόνια δεν ήταν μιας χρήσεως και ούτε αλλάχτηκαν, όταν έφυγε ο συνάδελφος από το δωμάτιο που ήταν μέσα για να μπω εγώ απλά η τσάτσα με το γνωστό ψάθινο σκουπακι σκούπιζε τα σεντόνια,επίσης δεν έγινε κανένας εξαερισμός του χώρου ούτε ανοίχτηκε κάποιο παράθυρο, μέσα στο δωμάτιο δεν βρήκα αντισηπτικό παρά μόνο υγρά μαντηλάκια μάλλον μωρομαντηλα, το πρόγραμμα και οι κινήσεις από της κοπέλες το ίδιο και πριν τον ιό σαν να μην πέρασε μια μέρα.Γενικά η κατάσταση τουλάχιστον στα θέματα υγιεινής δεν μου άρεσαν καθόλου μην απορείτε λοιπών που πλάκωσαν τα κανάλια στη φυλής και οι οίκοι αμέσως φρόντισαν να κλείσουν!!                            

Πραγματικά ρεεέεεεε τύπε τώρα, περίμενες στα "ελληνικά" μπουρδέλα ν'αλλάξει κάτι όσον αφορά την υγιεινή και την καθαριότητα;;;;  :think:
*Καλά ήμουν σίγουρος πως οι μαλάκες του STAR θα έκαναν ντου με την κάμερα τις πρώτες μέρες επαναλειτουργίας!
Εάν υπήρχε στανταράκι σε στοιχηματικές θα πόνταρα!
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Απο το άβαταρ μου με εκρινες? Θα σου απαντήσω εν καιρώ, τώρα με περιμένουν δύο γκομενάκια να πάμε να φάμε γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα με παγωμένη μπύρα.Γεια σου φίλε μου!!
..δεν υπάρχει γνήσια ναπολιτάνικη πίτσα στην Ελλάδα..αν υπήρχε δε θα σου άρεσε..καλή διασκέδαση και γάμα τις 'κοινωνικές αποστάσεις'' και τους κανόνες υγιεινής που μας φόρτωσαν ξαφνικά..
..μη φοβάσαι,λειτούργησε ελεύθερα-αν έχεις τη στοιχειώδη υποδομή-και ζήσε..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261
*Καλά ήμουν σίγουρος πως οι μαλάκες του STAR θα έκαναν ντου με την κάμερα τις πρώτες μέρες επαναλειτουργίας!

το OPEN ειναι πλεον το πιο σαπιοκαναλο νομιζω.
μετα το υπερακυρο μονταζ με τη θεσσαλονικη ιδιως  :tooth:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
το OPEN ειναι πλεον το πιο σαπιοκαναλο νομιζω.
μετα το υπερακυρο μονταζ με τη θεσσαλονικη ιδιως  :tooth:

Για να πω την αλήθεια μου άσχετα από την δουλειά που κάνουν στο κανάλι.. προσωπικά στηρίζω τον πρόεδρο οπότε ΔΕΝ μπορώ να είμαι αντικειμενικός...
  :P :grin:
 

sly.

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
114
Like
37
Πόντοι
1
Ειμαι υπερ του χτυπηματος πορτας στο 10λεπτο, και υπερ της αποχωρησης της
κορασιδας απο το δωματιο αφηνοντας τον αλλο στο κρεββατι με το πουλι στο χερι στο 12λεπτο.
Συγγνώμη τύπε αλλά τσάτσος είσαι και τα λες αυτά;  και στο τέλος με ποιούς είσαι,
με έμας ή με τους άλλους.. γιατί όλο κάτι τέτοια μαργαριτάρια πετάς κατα καιρούς..  
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261
Για να πω την αλήθεια μου άσχετα από την δουλειά που κάνουν στο κανάλι.. προσωπικά στηρίζω τον πρόεδρο οπότε ΔΕΝ μπορώ να είμαι αντικειμενικός...
 :P :grin:

οτι και να στηριζεις, μετα απο αυτο το μονταζ γελασε και ο καθε πικραμενος.
δεν ειναι τυχαιο επισης οτι και η πιο fail ever παρουσιαστρια ειναι εκει (καινουριου).
καλα για αννιτα αστο... ειναι ιδεολογια απλα η τυπισσα  :tooth:
 

Συνημμένα

  • 104271196_3078014638933620_5857358053589499420_n.jpg
    104271196_3078014638933620_5857358053589499420_n.jpg
    109,5 KB · Εμφανίσεις: 51

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.107
Κριτικές
123
Like
51.065
Πόντοι
27.261
Συγγνώμη τύπε αλλά τσάτσος είσαι και τα λες αυτά;  και στο τέλος με ποιούς είσαι,
με έμας ή με τους άλλους.. γιατί όλο κάτι τέτοια μαργαριτάρια πετάς κατα καιρούς.. 

:tooth:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom