Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ανοιχτά ειναι κανονικα τα μαγαζια στο μετάξι.  :heavymetalbig:

Γαμησα την Αννα στο Ιασ 10.

Κριτική πιο μετά.
Πηγα και την ειδα,πολυ μετρια,η αλλη που ηταν μαζι πολυ καλυτερη.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.766
Like
11.304
Πόντοι
3.556
Απλά βρίσκω γελοία όλη την νοοτροπία και τρόπο σκέψης.
Μερικοί πάτε στα μπουρδέλα στη Φυλής και στο Μετάξι και νομίζετε ότι έχετε πάει στο Μπάκιγχαμ να γευματίσετε με την Ελισσάβετ.
Κοιτάχτε λίγο γύρω σας και δείτε που είστε.
Είστε σε αυτό που καλώς ή κακώς ονομάζετε πάτος της κοινωνίας, όχι αφρόκρεμα.

Κάποιοι γουστάρουμε τη φάση γιαυτό πάμε.
Οι υπόλοιποι άντε με γκομενάκια της σειράς να φάτε πίτσες και να καληνυχτιστείτε χωρίς φιλιά και χειραψίες για να μην κολλήσετε.
Δεν μίλησα ούτε για Μπάκιγχαμ ούτε για βασίλισσες μίλησα για στοιχειώδη υγιεινή κάτι που για μένα θα έπρεπε να έχει αλλάξει,όσο για το που ανήκει ο καθένας αν είναι στο πάτο η στην αφρόκρεμα μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια γιατί θα εκπλαγεις!
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Ξερει κανεις ποια κοπελα / οικος ειναι;;

100% Φυλής 67, το δωμάτιο όπως μπαίνεις μούρη ευθεία.

Την ξανθιά κοπέλα την θυμάμαι, αλλά μου διαφεύγει όνομα τώρα. Είναι πάντα βάρδια βραδυνή με μια άλλη καστανή με φοβερό σώμα. Κάνουν duo δυνατό κι έτσι.

Αυτή που μιλάει στο 34.01 που λέει "πρέπει προσέχει" είναι η Αλίσια στο Φ67 πάλι και είναι πρωινή.

Αυτό είναι ρεπορτάζ, όχι αστεία.

Έχουμε καεί εντελώς.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
100% Φυλής 67, το δωμάτιο όπως μπαίνεις μούρη ευθεία.

Την ξανθιά κοπέλα την θυμάμαι, αλλά μου διαφεύγει όνομα τώρα. Είναι πάντα βάρδια βραδυνή με μια άλλη καστανή με φοβερό σώμα. Κάνουν duo δυνατό κι έτσι.

Αυτή που μιλάει στο 34.01 που λέει "πρέπει προσέχει" είναι η Αλίσια στο Φ67 πάλι και είναι πρωινή.

Αυτό είναι ρεπορτάζ, όχι αστεία.

Έχουμε καεί εντελώς.

Καλησπερα συναγωνιστες, ωραια μουνακια αυτες στο τσαρδι, ωραια σωματα, πρεπει να τις επισκεφτω για δοκιμη!! :knockinb: Τρελο γελιο ο παππους, ,< τι κανουμε 3μηνες υπομονη καναμε!> :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Κατι ακομη, ξερεις κανεις καποιο μπουρδελακι στη φυλης που να εχει Ρουμανες αποκλειστικα?  :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Κατι ακομη, ξερεις κανεις καποιο μπουρδελακι στη φυλης που να εχει Ρουμανες αποκλειστικα?  :think:

Σαν την Μπιάνκα το πουλέν μου θα κάνουμε χρόνια να δούμε τύπε μου!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μάγκες στο Κολωνού 27 ισόγειο υπάρχουν δύο μουναρες με 15 ευρώ καλύτερες εμφανισιακά από πάρα πολλές του εικοσαρικου. Σάντρα την οποία πήρα από την Βενεζουέλα και την Φερνάντα. Η Σάντρα κάνει προκαταρκτικά και πίπα καλής διάρκειας. Στήνεται τέλεια και δέχεται κολοχαστουκα στην κωλαρα της. Επίσης αφήνει να στραγγίξεις. Δίνει φιλάκια και χαδακια. Αν μου πείτε πολύ για περαιτέρω πληροφορίες μπορεί να γράψω κριτική  :S :S
Επίσης δουλεύουν από τις 00:00-6:00

ΡΕ ΜΠΆΣΤΑΡΔΑ ΑΠΌ ΤΟ ΊΔΡΥΜΑ ΜΗΝ ΠΛΑΚΩΝΕΣΤΕ ΕΔΏ ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ (ΜΑΣ) ΈΧΟΥΝ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ  :headbang:

Καλό βράδυ πουστοπαιδα  :hi:

ΥΓ:Professor  :kneel:  σε παρακαλώ γύρνα πίσω στις ενημερώσεις μπας και ανέβει το νήμα (site)

ΥΓ 2: Προς τους διαχειριστές για να μην ξεχνιόμαστε... ΓΑΜΙΕΣΤΕ :hi:
Καλησπέρα φίλε πάντα έφερνε αυτός ο οίκος ωραίες κ δυνατές λατινες απλώς από την εμπειρία μου που έχω περάσει με μερικές πολύ φιλοχρηματες κ στ 5 λεπτό έλεγαν finish finish και αυτή η μλκια που έχω ακούσει κ από άλλες δεν κάνουμε αυτήν την στάση για cow girl μιλάω εάν άλλαξαν συμπεριφορά κ δεν είναι όπως παλιά θα περάσω μια βόλτα εχω αδυναμία στις μελαμψες γυναίκες και στ τατουάζ που έχουν..
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Σαν την Μπιάνκα το πουλέν μου θα κάνουμε χρόνια να δούμε τύπε μου!

Εχει μεινει καμια καλη Ρουμουνα, φιλε? Εσεις οι εμπειροι συναγωνιστες που γαματε στη φυλης..ολο και κατι θα ξερετε! :wanker:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Εχει μεινει καμια καλη Ρουμουνα, φιλε? Εσεις οι εμπειροι συναγωνιστες που γαματε στη φυλης..ολο και κατι θα ξερετε! :wanker:

Εγώ όσες ξέρω από Φυλής είναι "γυφτορουμάνες" και ΔΕΝ τις προτιμώ προσωπικά.
Αλλά είμαι σίγουρος πως αρκετά παιδιά που δραστηριοποιούνται περισσότερο με την συγκεκριμένη εθνικότητα θα δώσουν τα φώτα τους..
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Σε εμφανιση ειναι ασχημες δηλαδη? Ειχα γαμησει παλια γυφτορουμουνα και ειπα το ΔΕΣΠΟΤΗ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ!! :rockon: :knockinb:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Βουνό τύπε...τεράστια..κοιλάδες λίπους..πες της να σου κάνει face fucking

ειναι πιο νταρντανα απο την μπιουτη δηλαδη? υπαρχει καποια φωτο εδω μεσα απο την ολγα το θηριο μηπως? οταν λες κοιλαδες λιπους εννοεις οτι εχει πχ κανονικο στηθος και το υπολοιπο κορμι ειναι μονο λιπος ή εχει πιασιματα στα σωστα σημεια? πού την βρισκουμε την ολγα το θηριο θυμησε μου αν θες.
σε ευχαριστω.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Είμαι αρκετά χρόνια στο άθλημα... Θα πω μόνο τούτο...όταν μιλάμε για μπουρδέλα μιλάμε για αυτό ακριβώς που οι περισσότεροι που γράφεται εδώ δεν γουστάρετε...το μεγαλύτερο ποσοστό από εδώ μέσα δεν έχουμε πρόβλημα με το να βρούμε γυναίκα... τουλάχιστον εγω και μερικοί άλλοι που γνωρίζω (έχουμε βρεθεί τουλάχιστον 3..4 φορές σε πορνό σινεμά)εγώ δεν χρειάζεται να πληρώσουμε για να κάνουμε σεξ... ΓΟΥΣΤΆΡΟΥΜΕ πουτανες και παρακμή...!!!είναι το ναρκωτικό μας...!!! ΝΑΙ αυτό το χάλι η πουτανα το γραφείο ο πορνό κινηματογράφος με ότι συνεπάγεται...είναι μέρος της ζωής του κλασικού μπουρδελιαρη και μαζί με αυτό το σκηνικό και τον τρόπο ζωής και αυτό το σάιτ...τώρα εσείς που ζητάτε σεντόνια μιας χρήσης αποστειρωμενο σεξ απαξιώνεται τρόπο και στάση ζωής είσαστε μάλλον σε λάθος σάιτ και περισσότερο σε λάθος νήμα...και μάλλον προσπαθήτε να τα βρείτε με λάθος ανθρώπους!!! Πχ εγώ (και πολλοί άλλοι εδώ) αν δεν δω λίγα πρεζακια στον δρόμο αν δεν πάρω γλώσσα στα φιλάκια αν δεν γλύψω την πουτανα αν δεν μου κάνουν ακαποτη πιπα δεν θα περάσω καλά....σε αντίθεση με κάποιους άλλους!!! Και πάντα μαζί με όλη αυτή την παρακμή!!! Αυτά από εμένα ως στάση ζωής από ένα κατά συνείδηση μπουρδελιαρη!!!! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη που δεν συμφωνώ με όλους...!!!

απορω με μερικους με αυτα που κανουν με τις ιεροδουλες.λες αν δεν γλυψεις δεν μπορεις.γλυφεις πού?στο αιδοιο της? τον προηγουμενο πελατη τον σκεφτηκες που μπορει να εχει χυσει εκει κοντα και αυτη δεν εχει πλυθει καλα? ή το οτι οι βρωμοπουτσοτριχες καποιου ακουμπησαν στο αιδοιο της πριν απο σενα και μετα πας εσυ και γλυφεις εκει?
αλλα περα απο αυτα που μπορει για μερικους να ακουγονται ψιλα γραμματα γνωριζετε οτι υπαρχουν πανω απο 100 τυποι του HPV? ιοι των ανθρωπινων κονδυλωματων δηλαδη.προσωπικα θεωρω οτι ολοι οι πουτανες εχουν απλα πολλοι εξ αυτων ειναι ακινδυνοι.
αλλα υπαρχει λογος να γλυψεις το αιδοιο καποιας ή τον πρωκτο της και να κολλησεις ενω δεν ειχες ενα ιο HPV?
γαμησε κανε οτι θες απλα μην ερχεσαι σε στενη επαφη με τα επιμαχα σημεια ΄΄γυμνος΄΄.εννοω στομα με μουνι.
εμενα μου εχουν τυχει διαφορα.πχ  παρα πολλες μετα απο πελατη δεν πλενονται καν.αλλες πλενονται σαν τις γατες,στο περιπου δηλαδη και προχειρα.χυνει ο προηγουμενος στο στομα της και αυτη μετα παιρνει αλλον πελατη χωρις καν να ξεπλυνει το στομα της και εσυ ζητας ακαποτο.ολο και κατι δεν εχει απομεινει στο στομα της απο τον προηγουμενο.
αμ το αλλο. κανει ο αλλος γλυφοκωλι και χωνει βαθια την γλωσσα του μεσα στον πρωκτο της.
μηπως τα λετε αλλα δεν τα εννοειτε? γιατι αν τα πραττετε ολα αυτα μαλλον θεωρειστε ηρωες  αν μη τι αλλο.για να μην πω απλα γενναιοι. παντως εγω αυτα δεν τα θεωρω μαγκιες.

θα μου πει καποιος τωρα.και η γκομενα σου μπορει να πηδιεται με αλλους 2-3 και εσυ να μην εχεις παρει χαμπαρι τιποτα.ναι συμφωνω αλλα αλλο η γκομενα μου που μπορει να γαμιεται με αλλους δυο και αλλο η πορνη που δεχεται καθημερινα 100 πελατες! εδω παιζεις με τους νομους των πιθανοτητων.
δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος αλλα εγω ετσι το βλεπω.γλυφομουνι-γλυφοκωλι δεν θα εκανα ποτε σε πορνη οσο και αν μου αρεσει.τωρα αν παω να γλυψω τα βυζια της και ο προηγουμενος εχει χυσει εκει αλλα αυτη δεν καθαριστηκε καλα οκ παντα υπαρχει το ρισκο.

παντως συναδελφος μου απο τη δουλεια που ειναι ανυπαντρος ακομη καικατα 20 χρονια μεγαλυτερος μου ειναι γυρω στα 55 του τωρα μια ζωη με πουτανες την εβγαζε. δουλευουμε σε διαφορετικους οροφους αλλα μου λεει τα προσωπικα του και μια μερα μου λεει εχω κατι σαν σπυρακια στο πεος θα παω σε δερματολογο.ποτε ειναι σε εξαρση ποτε σε υφεση.του λεω αυτο δεν ειναι σπυρακι ειναι κονδυλωματα.καπου το αρπαξες. μαλλον το ηξερε και μου παριστανε τον χαζο. λογικο βεβαια να εχει κατι.30 χρονια επισκεψεις σε μπουρδελα και στατιστικα να το παρεις ε κατι θα κολλησεις. επισης μου ελεγε παντα οι πιπες που ζηταει ειναι ακαποτες.φαντασου τωρα να πας εσυ μετα απο αυτον και να την φιλησεις την πορνη με γλωσσοφιλο στο στομα ενω πριν του εχει κανει πιπα στον πουτσο του με το κονδυλωμα.επισης οσες γνωριζει  εννοω σαν γκομενες θελει να τις γαμαει χωρις προφυλακτικο.για μενα ειναι εγκληματικο αυτο.εκτος του οτι τις κολλαει τα κονδυλαματα που εχει ειναι και για μεγαλες μπατσες.προσωπικα τους θεωρω δημοσιους κινδυνους κατι τετοιους και θελουν τρελο ξυλο.

sorry για σεντονι μαγκες..
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
απορω με μερικους με αυτα που κανουν με τις ιεροδουλες.λες αν δεν γλυψεις δεν μπορεις.γλυφεις πού?στο αιδοιο της? τον προηγουμενο πελατη τον σκεφτηκες που μπορει να εχει χυσει εκει κοντα και αυτη δεν εχει πλυθει καλα? ή το οτι οι βρωμοπουτσοτριχες καποιου ακουμπησαν στο αιδοιο της πριν απο σενα και μετα πας εσυ και γλυφεις εκει?
αλλα περα απο αυτα που μπορει για μερικους να ακουγονται ψιλα γραμματα γνωριζετε οτι υπαρχουν πανω απο 100 τυποι του HPV? ιοι των ανθρωπινων κονδυλωματων δηλαδη.προσωπικα θεωρω οτι ολοι οι πουτανες εχουν απλα πολλοι εξ αυτων ειναι ακινδυνοι.
αλλα υπαρχει λογος να γλυψεις το αιδοιο καποιας ή τον πρωκτο της και να κολλησεις ενω δεν ειχες ενα ιο HPV?
γαμησε κανε οτι θες απλα μην ερχεσαι σε στενη επαφη με τα επιμαχα σημεια ΄΄γυμνος΄΄.εννοω στομα με μουνι.
εμενα μου εχουν τυχει διαφορα.πχ  παρα πολλες μετα απο πελατη δεν πλενονται καν.αλλες πλενονται σαν τις γατες,στο περιπου δηλαδη και προχειρα.χυνει ο προηγουμενος στο στομα της και αυτη μετα παιρνει αλλον πελατη χωρις καν να ξεπλυνει το στομα της και εσυ ζητας ακαποτο.ολο και κατι δεν εχει απομεινει στο στομα της απο τον προηγουμενο.
αμ το αλλο. κανει ο αλλος γλυφοκωλι και χωνει βαθια την γλωσσα του μεσα στον πρωκτο της.
μηπως τα λετε αλλα δεν τα εννοειτε? γιατι αν τα πραττετε ολα αυτα μαλλον θεωρειστε ηρωες  αν μη τι αλλο.για να μην πω απλα γενναιοι. παντως εγω αυτα δεν τα θεωρω μαγκιες.

θα μου πει καποιος τωρα.και η γκομενα σου μπορει να πηδιεται με αλλους 2-3 και εσυ να μην εχεις παρει χαμπαρι τιποτα.ναι συμφωνω αλλα αλλο η γκομενα μου που μπορει να γαμιεται με αλλους δυο και αλλο η πορνη που δεχεται καθημερινα 100 πελατες! εδω παιζεις με τους νομους των πιθανοτητων.
δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικος αλλα εγω ετσι το βλεπω.γλυφομουνι-γλυφοκωλι δεν θα εκανα ποτε σε πορνη οσο και αν μου αρεσει.τωρα αν παω να γλυψω τα βυζια της και ο προηγουμενος εχει χυσει εκει αλλα αυτη δεν καθαριστηκε καλα οκ παντα υπαρχει το ρισκο.

παντως συναδελφος μου απο τη δουλεια που ειναι ανυπαντρος ακομη καικατα 20 χρονια μεγαλυτερος μου ειναι γυρω στα 55 του τωρα μια ζωη με πουτανες την εβγαζε. δουλευουμε σε διαφορετικους οροφους αλλα μου λεει τα προσωπικα του και μια μερα μου λεει εχω κατι σαν σπυρακια στο πεος θα παω σε δερματολογο.ποτε ειναι σε εξαρση ποτε σε υφεση.του λεω αυτο δεν ειναι σπυρακι ειναι κονδυλωματα.καπου το αρπαξες. μαλλον το ηξερε και μου παριστανε τον χαζο. λογικο βεβαια να εχει κατι.30 χρονια επισκεψεις σε μπουρδελα και στατιστικα να το παρεις ε κατι θα κολλησεις. επισης μου ελεγε παντα οι πιπες που ζηταει ειναι ακαποτες.φαντασου τωρα να πας εσυ μετα απο αυτον και να την φιλησεις την πορνη με γλωσσοφιλο στο στομα ενω πριν του εχει κανει πιπα στον πουτσο του με το κονδυλωμα.επισης οσες γνωριζει  εννοω σαν γκομενες θελει να τις γαμαει χωρις προφυλακτικο.για μενα ειναι εγκληματικο αυτο.εκτος του οτι τις κολλαει τα κονδυλαματα που εχει ειναι και για μεγαλες μπατσες.προσωπικα τους θεωρω δημοσιους κινδυνους κατι τετοιους και θελουν τρελο ξυλο.

sorry για σεντονι μαγκες..
πολυ σωστα τα λες!
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Είχα μάθει ότι δεν δούλεψε και φυσικά μου φάνηκε εντελώς παράλογο.
Υπάρχει ακόμα η αγγελία της Μιχαέλας σε γνωστό site και δέχεται ραντεβού απο τις 00:00 εως τις 4:00
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Είμαι αρκετά χρόνια στο άθλημα... Θα πω μόνο τούτο...όταν μιλάμε για μπουρδέλα μιλάμε για αυτό ακριβώς που οι περισσότεροι που γράφεται εδώ δεν γουστάρετε...το μεγαλύτερο ποσοστό από εδώ μέσα δεν έχουμε πρόβλημα με το να βρούμε γυναίκα... τουλάχιστον εγω και μερικοί άλλοι που γνωρίζω (έχουμε βρεθεί τουλάχιστον 3..4 φορές σε πορνό σινεμά)εγώ δεν χρειάζεται να πληρώσουμε για να κάνουμε σεξ... ΓΟΥΣΤΆΡΟΥΜΕ πουτανες και παρακμή...!!!είναι το ναρκωτικό μας...!!! ΝΑΙ αυτό το χάλι η πουτανα το γραφείο ο πορνό κινηματογράφος με ότι συνεπάγεται...είναι μέρος της ζωής του κλασικού μπουρδελιαρη και μαζί με αυτό το σκηνικό και τον τρόπο ζωής και αυτό το σάιτ...τώρα εσείς που ζητάτε σεντόνια μιας χρήσης αποστειρωμενο σεξ απαξιώνεται τρόπο και στάση ζωής είσαστε μάλλον σε λάθος σάιτ και περισσότερο σε λάθος νήμα...και μάλλον προσπαθήτε να τα βρείτε με λάθος ανθρώπους!!! Πχ εγώ (και πολλοί άλλοι εδώ) αν δεν δω λίγα πρεζακια στον δρόμο αν δεν πάρω γλώσσα στα φιλάκια αν δεν γλύψω την πουτανα αν δεν μου κάνουν ακαποτη πιπα δεν θα περάσω καλά....σε αντίθεση με κάποιους άλλους!!! Και πάντα μαζί με όλη αυτή την παρακμή!!! Αυτά από εμένα ως στάση ζωής από ένα κατά συνείδηση μπουρδελιαρη!!!! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη που δεν συμφωνώ με όλους...!!!
Στα τσοντοσινεμά τι κάνεις?
Γαμιέσαι με Πακιστανούς?
 

ΜΥΣΤΗΣ66

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
44
Like
49
Πόντοι
0
Διάβασα με προσοχή, τις τελευταίες σελίδες, τις απόψεις σας, σε διάφορα θέματα.
Θα γράψω την δική μου άποψη, σε διάφορα θέματα.
Στην ζωή αυτή να πούμε ότι πληρώνεις είναι...
Το εξηγώ σύντομα...
Πας σ΄ένα οίκο ανοχής του δεκάρικου...των 15€...των 20€ ...και περιμένεις όλα να είναι στην εντέλεια;;; Δηλαδή πετσέτες της μίας χρήσεως,να αλλάζουν σεντόνια συχνά και διάφορα άλλα;; Πως να γίνουν όλα αυτά με 10€;;; Γίνεται;; Στα 20€ ορισμένοι οίκοι είναι λειτουργικοί, αλλά ορισμένοι...
Οπότε τι κάνω εγώ, τα τελευταία δύο χρόνια;; Προτιμώ από το να πάω τρεις φορές το μήνα σε οίκο ανοχής των 20 ...να πάω μία φορά το μήνα, σε λαδάδικο που με 60€ αγοράζω μισή ώρα χρόνο...που ισοδυναμεί με το χρόνο(δεκάλεπτο) τριών επισκέψεων σε οίκο ανοχής, και έχω όλες τις ανέσεις που θέλω. Σε οίκους ανοχής πηγαίνω μόνο, όταν εντοπίζω από τα φορουμ των site ερωτικού περιεχομένου, εργαζόμενες που είναι ευκαιρία(vfm)!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom