Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στο Λιοσίων 73 σου έκαναν θερμομέτρηση;; υποτίθεται ότι είναι από τα καλά στουντέλα και ότι τηρούν κανόνες υγιεινής.. Οι τσατσάδες φορούσαν μάσκα;;

Όχι, δεν μου έκαναν θερμομέτρηση.
Οι τσατσαδες φορούσαν μάσκα όμως.
Θερμομέτρηση μου έκαναν στο Φυλής 71 όροφο προ λιγων ωρών σε μικρή βόλτα
στην περιοχή για να εντοπίσω
τα στυλιστικά λάθη.

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Ρε μαλακες τι μουνια γαμαμε με ενα δεκαρικο στα λατιναδικα κολωνου?ζησε μαδουρο και κομμουνισμε να τους γαμας να γαμε και μεις!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Σε αυτά που λες δεν αντιλέγω,όλα είναι ένα ρίσκο,πιστεύω όμως ότι οι εκδιδόμενες προσέχουν πολύ περισσότερο  απο τις μη εκδιδόμενες με τα one night stand  τα γαμήσια χωρίς προφυλακτικό τα ακάποτα τσιμπούκια,γνωρίζουν κάποιον σε ένα μπαρ και το ίδιο βράδυ γαμιούνται χωρίς προφυλάξεις.Δε προσπαθώ να συγκρίνω απλά και η μη εκδιδόμενες τα ίδια  είναι και στις περισσότερες περιπτώσεις είναι χειρότερες και πιο ελεεινές.Οι κοπέλες που εργάζονται προσέχουν πόλυ περισσότερο.

...μια φορά...πριν από χρόνια...μια υπηρεσία με είχε καλέσει στα ενδότερα...για να μιλήσουμε πιο άνετα...και όχι μπροστά στους πελάτες που ερχόντουσαν στο σαλόνι...

...το μπουρδελάκι της ήταν στις δόξες του εκείνη την περίοδο...και τις περισσότερες φορές με δύο κοπέλες σε κάθε βάρδια...καθότι υπήρχαν 4 δωμάτια για τους πελάτες...οπότε μπορούσε να δουλέψει με 2 κοπέλες...

...όσο εμείς τα λέγαμε...οι κοπέλες σαλονάριζαν...πήγαιναν στα δωμάτια με τους πελάτες...αλλά ερχόντουσαν και στο δικό μας χώρο για "φρεσκάρισμα"...

...έχετε δει πόσο γρήρορα κάνουν στα pits stop?...έτσι λειτουργούσαν...μηχανικά...

..."καθάρισμα" στο επίμαχο σημείο στα όρθια με 2 μωρομάντιλα..."γρασάρισμα" στα όρθια...αρίθμηση του επόμενου πελάτη στην ημερήσια λίστα...προφυλακτικό...και δρόμο...

...40 άτομα στην πρώτη βάρδια...από 10:00 μέχρι 17:00...

...μιλούσα με την υπηρεσία δήθεν ανέμελα και χαλαρά...αλλά είχα πάθει σοκ...

...πέρασαν 2-3 μήνες για να επανέλθω...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 147626

Επισκέπτης
Ειδε κανεις μηπως την αρινα απο 84 οροφο?
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
...μια φορά...πριν από χρόνια...μια υπηρεσία με είχε καλέσει στα ενδότερα...για να μιλήσουμε πιο άνετα...και όχι μπροστά στους πελάτες που ερχόντουσαν στο σαλόνι...

...το μπουρδελάκι της ήταν στις δόξες του εκείνη την περίοδο...και τις περισσότερες φορές με δύο κοπέλες σε κάθε βάρδια...καθότι υπήρχαν 4 δωμάτια για τους πελάτες...οπότε μπορούσε να δουλέψει με 2 κοπέλες...

...όσο εμείς τα λέγαμε...οι κοπέλες σαλονάριζαν...πήγαιναν στα δωμάτια με τους πελάτες...αλλά ερχόντουσαν και στο δικό μας χώρο για "φρεσκάρισμα"...

...έχετε δει πόσο γρήρορα κάνουν στα pits stop?...έτσι λειτουργούσαν...μηχανικά...

..."καθάρισμα" στο επίμαχο σημείο στα όρθια με 2 μωρομάντιλα..."γρασάρισμα" στα όρθια...αρίθμηση του επόμενου πελάτη στην ημερήσια λίστα...προφυλακτικό...και δρόμο...

...40 άτομα στην πρώτη βάρδια...από 10:00 μέχρι 17:00...

...μιλούσα με την υπηρεσία δήθεν ανέμελα και χαλαρά...αλλά είχα πάθει σοκ...

...πέρασαν 2-3 μήνες για να επανέλθω...
Σίγουρα μια κοπέλα μπορεί να φτάσει στους 40 πελάτες σε μια βάρδια,όσες κάνουν διπλοβάρδια φτάνει και στους 70-80 αλλά δε θα κάτσει να γαμηθεί ακάποτα και μη ξεχνάμε ότι οι εκδιδόμενες δε κάνουν όλες ελεύθερο στοματικό,ενώ οι περισσέτερες μη εκδιδόμενες με το που δουν τη πούτσα έχουν πέσει με τα μούτρα.Άσε που  γαμιούνται και χωρις προφυλακτικό(οι περισσσότερες).Για μένα προσέχουν πολυ περισσότερο γιατι το κάνουν και για την υγεια τους,από τις δήθεν παρθένες που εχουν πάει με 4-5 κατά τα λεγόμενα τους και τα κάνουν όλα.Πίπες σε τουαλέτες και πολλά άλλα.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Σίγουρα μια κοπέλα μπορεί να φτάσει στους 40 πελάτες σε μια βάρδια,όσες κάνουν διπλοβάρδια φτάνει και στους 70-80 αλλά δε θα κάτσει να γαμηθεί ακάποτα και μη ξεχνάμε ότι οι εκδιδόμενες δε κάνουν όλες ελεύθερο στοματικό,ενώ οι περισσέτερες μη εκδιδόμενες με το που δουν τη πούτσα έχουν πέσει με τα μούτρα.Άσε που  γαμιούνται και χωρις προφυλακτικό(οι περισσσότερες).Για μένα προσέχουν πολυ περισσότερο γιατι το κάνουν και για την υγεια τους,από τις δήθεν παρθένες που εχουν πάει με 4-5 κατά τα λεγόμενα τους και τα κάνουν όλα.Πίπες σε τουαλέτες και πολλά άλλα.
συν ότι οι εκδιδόμενες το μεγαλύτερο ποσοστο κάνει εξετάσεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Μυστες μου καλησπερα. Επειδη στις λατινες τρωω παντα φολα εχετε να προτεινεται κατι καλο ? το εχει η μοιρα μου σε αυτες να ειναι ικεα
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Ρε μαλακες τι μουνια γαμαμε με ενα δεκαρικο στα λατιναδικα κολωνου?ζησε μαδουρο και κομμουνισμε να τους γαμας να γαμε και μεις!
Για πες φίλε έχει κανένα καλό σπίτι κ βάρδια ..
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Χαιρετε μυστες με προφαση τα τελευταια για τις λατινες να προσθεσω και εγω την προχθεσινη μου εμπειρια.
Σαμανθα λενε την κοπελα απο στουντελα λιοσιων.
Ναι σωστα ομορφο κορμι με σωστες καμπυλες βελουτε δερματακι καλο υψος ομορφο μουτρακι και λιγο πεταχτο κωλο οχι σαν τις αλλες με τους κωλους μεγαλους ατσουμπαλους.Μεχρι εδω ητανε τα καλα ομως.
Η κοπελα μπηκε στο δωματιο και ητανε σαν να μην υπηρχα.Βρε hello να της λεω τιποτα αυτη βρε εκεινο βρε το αλλο αυτη στον κοσμο της.Ακουμπαγα με τρυφερο τροπο το μουνι της αυτη πεταγοτανε.Οπα λεω στον εαυτο μου τη φαγαμε τη φολαααα.
Συνεχεια για χαδακια στα βυζια της οπου σχεδον καπως ας πουμε τα δεχοτανε.Πεσμενος πουτσος και προσπαθουσε να βαλει το σκουφι.Ενταξει λεω να προσπαθησω για να μη κλαψω το εικοσαρικο.Με τα πολλα ξεκιναμε cow και μετα απο 1 λεπτο αρχισε να δυσανασχετει.Τη γυριζω πισοκωλητα οπου και ηρθε το τελος με τα χιλια ζορια.
Υπαρχουν καποιες κοπελες απο βενεζουελα που ισως να ειναι καλες αλλα η εμπειρια μου εχει δειξει να τις αποφευγω.
Τωρα αν εχεις και τις τρελλες καυλες ενταξει και τη κυρα κουλα θα τη χυσης.
Πλεον μακρια απο βενεζουελανες κατα τη γνωμη μου και τα γουστα μου.Παντος κριμα γιατι τη συγκεκριμενη κοπελα την ειχα γαμησει παλαιοτερα και ητανε διαφορετικη.Τι να πω ισως ειχα περισσοτερες καυλες τοτε.
Φευγω για κολωνου στην Εβελιν εκ ρουμανιας ομορφη κοπελα γυρω στα 24 χρονων με βυζι φυσικο 2.5ρη σε σχημα δακρυ μιλαμε το απολυτο βυζι.Μοντελε κορμι και απλες υπηρεσιες που σε αφηνει να την χαιδευεις.Δε λεω να πεσεις πανω της σα ντουβαρι.Θελουν και αυτες λιγο τροπο.  Τα λεμε
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Φευγω για κολωνου στην Εβελιν εκ ρουμανιας ομορφη κοπελα γυρω στα 24 χρονων με βυζι φυσικο 2.5ρη σε σχημα δακρυ μιλαμε το απολυτο βυζι.Μοντελε κορμι και απλες υπηρεσιες που σε αφηνει να την χαιδευεις.Δε λεω να πεσεις πανω της σα ντουβαρι.Θελουν και αυτες λιγο τροπο.   Τα λεμε
Η Έβελιν που αναφέρεις σε ποιο μαγαζί δουλεύει;
 

Dranel

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
Συναγωνιστες η Μπιούτη η μαυρη νταρντανα της φυλής διαβασα οτι ειναι παρα, παρα πολυ ''ρομαντικη'' στο κρεβατι, ισχύει αυτο κανονικα?
Και αν ναι, κατα την διαρκεια της ''ρομαντικης'' πραξης τελειωνεις κανονικα?
Και αν ναι, πως τα καθαριζει μετα? :2funny:
 

Sexymotherfucker

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
54
Πόντοι
0
Περασα απο Χωματιανου 11 χτες το βραδυ  αν δω την Λιντα...
Ωραιο σκιννυ μωρακι...απο βενεζουελα οχι ομως σκουροχρωμη..
Δεν περασα δωματιο, ισως και μαλακια μου...
Η Τσα2 (ευγενικοτατη) με ενημερωσε οτι πλεον ολα με προφυλαξη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

mistis13

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2020
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες επειδη κατεβαινω Αθηνα και ψαχνω την υπερβαση στο θεμα στηθους ξερει κανεις κοπελα με βυζι 6-7-8 νουμερο να παιζει στην αγορα?ξερω δυσκολο αλλα ελεγα μην παιζει τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: 2002

makis1995

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
παιδεια εχει παει κανεις τροφωνιου 13 στον οροφο? ηταν μια αλικη πολλη καλη την ειχα παρει προ κορονωιου
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.416
Κριτικές
512
Like
69.377
Πόντοι
41.129

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
752
Κριτικές
131
Like
7.015
Πόντοι
17.576
Στα τσοντοσινεμά τι κάνεις?
Γαμιέσαι με Πακιστανούς?
δεν έχουμε όλοι τα κουσουρια σου...αν σου αρέσει η πουτσα δεν είναι ανάγκη να αρέσει σε ολους...αν ήσουν λίγο πιο κόσμιος (αμφιβάλω αν ξέρεις την λέξη γιατί για αγράμματο σε κόβω) θα σου απαντούσα... μείνε λοιπόν στις δικές σου εμπειρίες να τρως πουτσα από Πακιστανούς (εσύ το ανέφερες όχι εγώ και για να το λες μάλλον τον τρως)και εγώ τι κάνω εκεί είναι δικό θέμα εσένα και κάτι ψευτομαγκες του πληκτρολογίου και κρυφοαδεφες ούτε καν τους βλέπω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom