Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 305 άτομα (26 μέλη και 279 επισκέπτες)

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
Για πες φίλε έχει κανένα καλό σπίτι κ βάρδια ..
ρε φιλε πρωι πηγαινε κολωνου 27 γ πηγαινε κολωνου 27 α 27 β πηγαινε κεραμεικου 15 α 15 β πηγαινε και θα μ  θυμηθεις .ρε τι κωλους εχουν ρεεεε εχω γαμησει και τις 6 σε 2 μερες εχω χασει τον υπνο μου δε μπορει ρε πουσατη ναγαμιουνται αυτες για ενα δεκαρικο .φορτσα μαδουρο.πεινασε τους.πηγαινε φιολε γαμα δε ξερω για πποσο καιρο θα ναι αυτες εδω
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Μάγκες εχει κάποιος εμπειρία από Καρολάιν από Φώκαιας 25 όροφο την είδα πολύ τούμπανο σωμα φάτσα αρκετά καλή δεν πέρασα γιατί πιο πολύ πήγα για ν μπει ο φίλος το μόνο κακό με αυτές τις λατινες είναι μια στις 10 είναι καλή μέσα κ όχι ξεπετα και σε ζαλίζει ...
 αδερφε εχω περασει 5, 6 φορες με αυτη, δινει ρεστα, δεν βιαζεται, στα κανει ολα, οπως θες και κανει την καλυτερη πιπα της φυλης οπως λεει. Τι ωρα πηγες?? 
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Μάγκες , στο Φυλής 67 το πρωί 18-06-2020
πήρα την Αλίσα , ρουμάνα χυμώδη
με βυζόμπαλα φυσικά, όμορφη και γλυκιά
και ήταν καλή μέσα !
Την έχω πάρει π.κ. ( προ κορωνοϊού)
και τώρα ήταν καλύτερη, έχει ξεκουραστεί
στην καραντίνα , απ' ότι είπε,
δεν δούλευε σε γραφείο ντελίβερυ.

Καλή επιλογή , ακόμα και π.κ.  
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

Φευγω για κολωνου στην Εβελιν εκ ρουμανιας ομορφη κοπελα γυρω στα 24 χρονων με βυζι φυσικο 2.5ρη σε σχημα δακρυ μιλαμε το απολυτο βυζι.Μοντελε κορμι και απλες υπηρεσιες που σε αφηνει να την χαιδευεις.Δε λεω να πεσεις πανω της σα ντουβαρι.Θελουν και αυτες λιγο τροπο.  Τα λεμε

Η Έβελιν που αναφέρεις σε ποιο μαγαζί δουλεύει;


Ναι στο κολωνου 32 βρισκεται και ειναι πολυ καλη για τα γουστα καποιου που του αρεσουν οι κοπελες με ωραιο πραγματικα ωραιο σωμα.Δηλαδη normal κωλο οχι τεραστιο βενεζουελανικο ομορφη επιδερμιδα καλο χαρακτηρα μεσα στο δωματιο ομορφο προσωπο γενικα δεν ειναι για τερατολαγνους και μπαζολαγνους και χωντρολαγνους.Η κοπελα ειναι μοντελακι πετιτ.Αυτα ειναι του γουστου μου.Αυτα περι λαγνους που ανεφερα δεν τα κατακρινω απλα εξηγω.Τα γουστα ειναι γουστα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μάγκες , στο Φυλής 67 το πρωί 18-06-2020
πήρα την Αλίσα , ρουμάνα χυμώδη
με βυζόμπαλα φυσικά, όμορφη και γλυκιά
και ήταν καλή μέσα !
Την έχω πάρει π.κ. ( προ κορωνοϊού)
και τώρα ήταν καλύτερη, έχει ξεκουραστεί
στην καραντίνα , απ' ότι είπε,
δεν δούλευε σε γραφείο ντελίβερυ.

Καλή επιλογή , ακόμα και π.κ. 


Καλησπερα συναγωνιστη  :hi: Καλη η Ρουμουνα η Αλισα ε? Ενδιαφερομαι να παω να την δοκιμασω  :knockinb: Δουλευει πρωι μονο? :think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Καλησπερα συναγωνιστη  :hi: Καλη η Ρουμουνα η Αλισα ε? Ενδιαφερομαι να παω να την δοκιμασω  :knockinb: Δουλευει πρωι μονο? :think:

Δεν ρώτησα αν θα ήταν και απόγευμα .

10- 5 ήταν η βάρδια της .

 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
αδερφε εχω περασει 5, 6 φορες με αυτη, δινει ρεστα, δεν βιαζεται, στα κανει ολα, οπως θες και κανει την καλυτερη πιπα της φυλης οπως λεει. Τι ωρα πηγες??
Γύρω στις 10 παρότι δεν μου αρέσουν τ πολύ τουμπανα σώματα έπαθα πλάκα δεν μίλαγα 5,6 φορές σημαίνει ότι πέρασες πολύ καλα για ν πηγές τόσες εγώ νόμιζα ότι ήταν καινούργια η κοπέλα συνήθως αυτές όσο θερμές είναι σαν λαός οι λατινες οι πόρνες είναι φράγκο φονιάδες κοιτάνε μόνο ν αρπάξουν κ να γυρίσουν με περισσότερα στην πατρίδα τους..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
ρε φιλε πρωι πηγαινε κολωνου 27 γ πηγαινε κολωνου 27 α 27 β πηγαινε κεραμεικου 15 α 15 β πηγαινε και θα μ  θυμηθεις .ρε τι κωλους εχουν ρεεεε εχω γαμησει και τις 6 σε 2 μερες εχω χασει τον υπνο μου δε μπορει ρε πουσατη ναγαμιουνται αυτες για ενα δεκαρικο .φορτσα μαδουρο.πεινασε τους.πηγαινε φιολε γαμα δε ξερω για πποσο καιρο θα ναι αυτες εδω
Χαχαχα ωραίος ο φίλος όλες τις δοκίμασε άκουσα γ δύο πολύ δυνατά το βράδυ 12 μέχρι 6 μια Πάολα το άλλο δεν το θυμάμαι απλώς νομίζω ότι είναι στ 15 μερικές από αυτές κ όχι όλες στ 10 δεν με πειράζει αυτό έχω καιρό ν πάω Μεταξουργείο κ αυτές αφήνουν την Σάρα και την Μάρα να μπει κ οι Πακιστανοί σιγά που δεν θα περάσουν με 10 ευρω..
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στα ακάποτα φταίνε και οι δύο εξ ίσου!
Οκ, δεκτο. Να το πω αλλιώς.
Στην πράξη ναι. Έχουν ευθύνη κι οι δυο.
Στην προδιαθεση το κυνηγάει
περισσότερο ο άνδρας από την φύση του.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Σίγουρα μια κοπέλα μπορεί να φτάσει στους 40 πελάτες σε μια βάρδια,όσες κάνουν διπλοβάρδια φτάνει και στους 70-80 αλλά δε θα κάτσει να γαμηθεί ακάποτα και μη ξεχνάμε ότι οι εκδιδόμενες δε κάνουν όλες ελεύθερο στοματικό,ενώ οι περισσέτερες μη εκδιδόμενες με το που δουν τη πούτσα έχουν πέσει με τα μούτρα.Άσε που  γαμιούνται και χωρις προφυλακτικό(οι περισσσότερες).Για μένα προσέχουν πολυ περισσότερο γιατι το κάνουν και για την υγεια τους,από τις δήθεν παρθένες που εχουν πάει με 4-5 κατά τα λεγόμενα τους και τα κάνουν όλα.Πίπες σε τουαλέτες και πολλά άλλα.

Και σε αυτό το σημείο να εκθειασουμε
το κορυφαίο δίδυμο όλων των εποχών
στα μπουρδέλα. Σαμπρινα από Λιοσιων 278 και Ελενη Πολωνεζα από Φυλής 86 ισόγειο.
Δεν είναι μόνο ότι είχαν φοβερό κόσμο αλλά το ότι ήταν και φοβερά πακέτα
και μουναρες.
Όλες οι υπόλοιπες (όλες λέμε)
δεν μπόρεσαν ή μπορούν -καν- να τις προσεγγισουν. Ίσως στο μέλλον έρθει κάποια. Τώρα δεν υπάρχει.

:hi:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Και σε αυτό το σημείο να εκθειασουμε
το κορυφαίο δίδυμο όλων των εποχών
στα μπουρδέλα. Σαμπρινα από Λιοσιων 278 και Ελενη Πολωνεζα από Φυλής 86 ισόγειο.
Δεν είναι μόνο ότι είχαν φοβερό κόσμο αλλά το ότι ήταν και φοβερά πακέτα
και μουναρες.
Όλες οι υπόλοιπες (όλες λέμε)
δεν μπόρεσαν ή μπορούν -καν- να τις προσεγγισουν. Ίσως στο μέλλον έρθει κάποια. Τώρα δεν υπάρχει.

:hi:

Κορυφαίες χωρίς καμμιά κριτική;
 

stronzostubito

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2010
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους, ερ:έχουν αλλάξει πλέον οι τιμές (γενικά) με τα νέα δεδομένα και ως προς το χρόνο?
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Και σε αυτό το σημείο να εκθειασουμε
το κορυφαίο δίδυμο όλων των εποχών
στα μπουρδέλα. Σαμπρινα από Λιοσιων 278 και Ελενη Πολωνεζα από Φυλής 86 ισόγειο.
Δεν είναι μόνο ότι είχαν φοβερό κόσμο αλλά το ότι ήταν και φοβερά πακέτα
και μουναρες.
Όλες οι υπόλοιπες (όλες λέμε)
δεν μπόρεσαν ή μπορούν -καν- να τις προσεγγισουν. Ίσως στο μέλλον έρθει κάποια. Τώρα δεν υπάρχει.

:hi:
Καλημέρα.πότε ήταν αυτές οι κυείες?
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Μάγκες εχει κάποιος εμπειρία από Καρολάιν από Φώκαιας 25 όροφο την είδα πολύ τούμπανο σωμα φάτσα αρκετά καλή δεν πέρασα γιατί πιο πολύ πήγα για ν μπει ο φίλος το μόνο κακό με αυτές τις λατινες είναι μια στις 10 είναι καλή μέσα κ όχι ξεπετα και σε ζαλίζει ...
Με όσες λατίνες έχω περάσει όλες ήταν τούμπανα,είχα περάσει σούπερ.Ρακέλ,Σελινα,Αλεξάντρα Πατρίσια τζέσικα Μισελ και τις 2 απο Λιοσίων,Ντοριάνα και φυσικά το απίστευτο μωρό η Βικτώρια   :respect:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα(έχει αδυνατησει) 2.5αρι βυζι.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 9 Σονια μελαχρινή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι.

Φωκαιας 13 αριστερά κλειστό.

Φωκαιας 13 δεξιά Τζούλια έχει παχύνει, ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι.

Φωκαίας 17α Παολα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 3.5αρι βυζι.

Φωκαιας 17β Άννα ξανθιά με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι 2αρι συν βυζι.

Φωκαιας 19 Μαρία μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι πεταχτώ κωλαράκι.

Φωκαιας 25α κλειστό.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι.

Φωκαίας 27Β κάτω Άντζελα μελαχρινή χοντρουλα με 2.5αρι βυζι.

Φωκαίας 27Β πάνω Γκαμπριέλα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φωκαιας 24 Ρίτα ψηλή ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα (έχει πάρει κιλά) 2αρι συν βυζι.
Καλημερα πολλα πολλα ευχαριστω για την πολυ καλη ενημερωση , μπορεις μονο για τις κοπελεςπου κανουν απλο προγραμμα να το αναγραφεις , γιατι τα παραπερα θα εχουν διαφορετικο ενδιαφερων και θα τα υποψιαζομαστε εμεις , καλη ενημερωση και παλι μπραβο.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.856
Like
4.463
Πόντοι
456
Υπάρχει ακόμα η αγγελία της Μιχαέλας σε γνωστό site και δέχεται ραντεβού απο τις 00:00 εως τις 4:00
Δεν ξερω πιο ειναι το σαιτ και θα το ηθελα να το μαθω , εκεινο που ξερω ειναι οτι μια ημερα πριν την εναρξη στην Φωκαιας  ειχε κανει βιζητα στο bill,ειναι πολυ πηθανο μετα την Φωκαιας να κανει ραντεβου στο bill .
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σαμπρίνα "Βελγίδα"  με κ. Κώστα .. = προ Χριστού...=  πριν ανοιξει το σάϊτ.. :)
 
Εγγρ.
30 Νοε 2018
Μηνύματα
265
Κριτικές
27
Like
1.382
Πόντοι
1.071
Καλησπέρα! Μια Αλίνα (κάπως έτσι) από μοντελοαλυσίδα, σχετικά νεαρή με μαλλάκι μεχρι τον ώμο και πολύ ωραίο βυζάκι (και αν θυμάμαι καλά ψιλο φακίδες στο πρόσωπο), γνωριζουμε που βρίσκεται??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom