Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 314 άτομα (26 μέλη και 288 επισκέπτες)

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα πέρασμα πριν λίγη ώρα από μερικά μαγαζιά για εν μικρό δειγματοληπτικό έλεγχο

Φυλης109 ισόγειο Νελυ η θλιβερή νεαρή αδύνατη παρουσία
Βέργας 6 όροφος Μιλανα νεαρή αδύνατη κοπέλα με νεανικό σωματακι πολύ μικρά βυζιά ανύπαρκτα έχει δοκιμαστεί πριν λίγους μήνες εντελώς τυπική διαδικασία έχω ανεβάσει κριτική και στο σαλόνι τελείως ψεύτικη
Διδυμου22 ισόγειο καθώς ο όροφος είναι κλειστός έτσι εκεί δούλευε η Λήδα ξανθιά γεματουλα με φουλ πρόγραμμα πολύ τίμια κοπέλα σε υπηρεσίες σε εμφάνιση μέτρια.
Διδυμου 27 Τάνια και Αλιονα στο δωμάτιο

Σε άλλα μαγαζιά δεν μπήκα ούτε κίνητρο ούτε διάθεση βρηκα αφού έχω μιλήσει και παλιότερα για την παρακμή της πιάτσας τα τελευταία χρόνια.

Επίσης από αύριο μεθαύριο αναμένεται πολύ σπουδαία επιστροφή στην Διδύμου πολύ δυνατή  άλλες κοπέλες από Ρωσια ίσως επιστρέψουν μετά την πρώτη Ιουλίου.

Αυτά τα ολίγα καλό απόγευμα
Έμαθες ποια κοπέλα?
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
kalhspera γνωριζεις κανεις ποιες κοπελες ειναι τωρα κολωνου 27β :think: :think: :think:;;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Δεν έχω ξαναδεί τόσους πολλούς ξένους στην φυλής ποτέ !!! Τι γίνεται ρε παιδιά ;; Πέρασα και φρικαρα παρά πολλοί ξένοι πιο πολλοί από ποτέ !!  Κρίμα κρίμα μόνο αυτό θα πω !!!!
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Γύρω στις 10 παρότι δεν μου αρέσουν τ πολύ τουμπανα σώματα έπαθα πλάκα δεν μίλαγα 5,6 φορές σημαίνει ότι πέρασες πολύ καλα για ν πηγές τόσες εγώ νόμιζα ότι ήταν καινούργια η κοπέλα συνήθως αυτές όσο θερμές είναι σαν λαός οι λατινες οι πόρνες είναι φράγκο φονιάδες κοιτάνε μόνο ν αρπάξουν κ να γυρίσουν με περισσότερα στην πατρίδα τους..
γεια σου φιλαρακι πηγα σημερα, κατα τις 7, ηταν η ντιανα ωραιο εργαλειο ουτε βιαζοταν κομπλε, ρωσιδακι. Και ρωτησα την τσατσα για την καρολινα, και μου ειπε πως μετα τον κορονοιο σταματησε αυτη την δουλεια, τωρα ενας θεος ξερει.
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Αν περασει κανεις τσαρκα τωρα ας περασει απο το τελευταιο της φωκαιας στον πανω οροφο να μου πει αν ειναι το ξανθο ζυμαρι, η καρολινα
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
652
Κριτικές
30
Like
5.948
Πόντοι
11.005
Καλησπέρα,

Έχω ξεκινήσει τον αγώνα με δύο πετυχημένες καταθέσεις.

Λίντα στην Χωματιανου. Έχω την εντύπωση ότι έχει περάσει και από Αγ. Πέτρου ( μια ξανθούλα , όνομα Κριστίνα ?), Τώρα έχει μαύρα μαλλιά, όμορφο καλοσχηματισμενο κορμάκι. Σφιχτό μουνακι. Το ένιωθα όταν το γαμαγα και ήταν super. Στα 4 όλα τα λεφτά.
Πέρασα καλά.
Απλό πρόγραμμα, επίσης αν άκουσα καλά την τσατσά, 20€ 15 λεπτά.  


Λίζα Φ54. Το μωρό με θυμόταν και με τρέλανε. Πρέπει να πήρε 2-3 κιλακια και είναι καύλα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Δεν έχω ξαναδεί τόσους πολλούς ξένους στην φυλής ποτέ !!! Τι γίνεται ρε παιδιά ;; Πέρασα και φρικαρα παρά πολλοί ξένοι πιο πολλοί από ποτέ !!  Κρίμα κρίμα μόνο αυτό θα πω !!!!

Έτσι όπως πάει η κατάσταση η περιοχή θα καταντήσει χειρότερη του Μεταξουργείου...
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ρε σεις...τη Καρολάιν στο φ25 τη πήρε κάνεις?...τι υπερτουμπανάρα είναι αυτή?..πείτε καμιά εντύπωση οποίος τη πήρε η σε pm.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
4.006
Έτσι όπως πάει η κατάσταση η περιοχή θα καταντήσει χειρότερη του Μεταξουργείου...
ξέρεις κάτι ;ποτέ δένε ήμουν ρατσιστής ποτέ όμως !!! Θα ήταν γελοίο άλλωστε να κάνω έρωτα με ξένες τόσα χρόνια και μάλιστα να τις παραδέχομαι σε πολλά πράγματα σε σχέση με τις δικιες μας ..και να είμαι ρατσιστής !! Αλλά άλλο αυτό και άλλο να έχει γίνει η πλατεία και τα γύρο στενά καμπουλ κανονική και να άγριο κοιτάνε κιόλας .....και η αστυνομία να κάνει έρευνες σε Έλληνες ...με σταμάτησαν αστυνομικοί και με ρωταγαν τι θέλω στο τάδε σημείο και τι περιμενω ....Μου ήρθε να τους πω σκευτομαι αν θα πάω να γαμησω η όχι ...λόγο του κορονοϊού ..!!!! Το μόνο που είπα ήταν ότι έχω σχολαση από την δουλειά μου και σκευτομαι να πάω να φάω κάτι στα γκουντις ...Ωραίο φαγητό δεν έχει ;; Τους ρώτησα με ειρωνία .... Μου είπαν κύριε δεν θα το συζητήσουμε τώρα αυτό ..... Αυτό ακριβός σκευτικα τους απάντησα ..... Να εισται καλά μου είπαν και έφυγαν ..... Τρέλα πράγματα !!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.651
Like
7.605
Πόντοι
1.056
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΣΑΣ :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Διπλη καταθεση/επενδυση σημερα,κατα τις 1730,στο Φωκ17Κατω στην Θεα Μικαελα :kneel: :kneel: :kneel:

Η φαση εμοιαζε κ με ΝΑΤΟικο βομβαρδισμο :knockinb: :knockinb:  :knockinb: ειχε ομως κ τρυφερες στιγμες :smitten: :smiley6600:

Σημερα ειχε λιγοτερη κινηση σε σχεσει με την Τριτη+την Πεμπτη(1800)

Ο dodos σταθηκε πολυ τυχερος που την απολαυσε στου Bill :thumbsup:

Eλπιζω η ιστορια με τον κωλοιο να μην παρει ασχημη τροπη :priest:+δεν μπορω να ξανακατεβω :turkydance:

Καλα να περνατε :fuck2: με ασφαλεια :coolcondom:


 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
ξέρεις κάτι ;ποτέ δένε ήμουν ρατσιστής ποτέ όμως !!! Θα ήταν γελοίο άλλωστε να κάνω έρωτα με ξένες τόσα χρόνια και μάλιστα να τις παραδέχομαι σε πολλά πράγματα σε σχέση με τις δικιες μας ..και να είμαι ρατσιστής !! Αλλά άλλο αυτό και άλλο να έχει γίνει η πλατεία και τα γύρο στενά καμπουλ κανονική και να άγριο κοιτάνε κιόλας .....και η αστυνομία να κάνει έρευνες σε Έλληνες ...με σταμάτησαν αστυνομικοί και με ρωταγαν τι θέλω στο τάδε σημείο και τι περιμενω ....Μου ήρθε να τους πω σκευτομαι αν θα πάω να γαμησω η όχι ...λόγο του κορονοϊού ..!!!! Το μόνο που είπα ήταν ότι έχω σχολαση από την δουλειά μου και σκευτομαι να πάω να φάω κάτι στα γκουντις ...Ωραίο φαγητό δεν έχει ;; Τους ρώτησα με ειρωνία .... Μου είπαν κύριε δεν θα το συζητήσουμε τώρα αυτό ..... Αυτό ακριβός σκευτικα τους απάντησα ..... Να εισται καλά μου είπαν και έφυγαν ..... Τρέλα πράγματα !!

Ακριβώς όπως τ'αναφέρεις φίλε μου @FORMET.
Τις προάλλες είχα αναφέρει προσωπικό περιστατικό με τους μπασκίνες και κάποιοι μου την είπαν!
Φασίστας ποτέ ΔΕΝ ήμουν αλλά μέσα στο σπίτι σου, να σου πουλάνε μούρη (δίχως αιτία και αφορμή) και να σου ζητάνε ραπόρτο για το πού πας και τί κάνεις, ενώ την Σάρα και την Μάρα τους έχουν ΜΗ στάξει και ΜΗ βρέξει με ξεπερνά!
Διάβασα σε διπλανό νήμα πως ΔΕΝ έχεις επισκεφθεί ακόμα τους οίκους μετά την επαναλειτουργία τους.. κι εγώ το ίδιο!
Αλλά αύριο βράδυ λέω να τσαρκάρω εκ νέου ρισκάροντας διότι όπως βλέπω τα πράγματα πολύ σύντομα θα μας τα "ξανά" κλείσει η κυβέρνηση Μητσοτάκη και θα μείνουμε με το πουλί στο χέρι γι' άλλους τόσους μήνες..!

 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Παιδια  ειδε κανεις αν ανοιξε η Τζωρτζια στο Διδυμου 7Β ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.937
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Έτσι όπως πάει η κατάσταση η περιοχή θα καταντήσει χειρότερη του Μεταξουργείου...

Οσο ηταν κλειστα καναν καταληψη στην φυλης πρεπει να δωσουμε μαχη για να παρουμε πισω τον δρομο μας
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Δεν έχω ξαναδεί τόσους πολλούς ξένους στην φυλής ποτέ !!! Τι γίνεται ρε παιδιά ;; Πέρασα και φρικαρα παρά πολλοί ξένοι πιο πολλοί από ποτέ !!  Κρίμα κρίμα μόνο αυτό θα πω !!!!

Ευρωπαίους ή Ασιάτες ;
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Μέτρα υγιεινής παίρνουν στα μπουρδέλα ; Αλλάζουν σεντόνια ανά πελάτη ; Γιατί εάν δεν το κάνουν,τα κρούσματα ίσως αυξηθούν ραγδαία..
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Η Φυλής έχει γεμίσει μαύρους και πιο συγκεκριμένα στο γνωστό γωνιακό κτίριο στη γωνία της Φυλής και Φιλιππίδου αν δεν κάνω λάθος. Προσωπικά δεν με εκπλήσσει. Επίσης δεν ενοχλούν. Μην σας φοβίζουν αυτοί. Κάτι πιτσιρίκια έχουν, δεν έχουν διάθεση για φασαρίες τέτοιοι άνθρωποι. Άλλοι είναι οι επικίνδυνοι.

Επίσης τσέκαρα σήμερα κλούβα της αστυνομίας στο στενό αλλά έστριψε. Καλό είναι να υπάρχει αστυνόμευση γιατί θυμάστε με τον τύπο που σούφρωνε στην άλλη γωνία και τραμπούκιζε.

Γενικά πολύ αστυνόμευση σήμερα ειδικά.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Μέτρα υγιεινής παίρνουν στα μπουρδέλα ; Αλλάζουν σεντόνια ανά πελάτη ; Γιατί εάν δεν το κάνουν,τα κρούσματα ίσως αυξηθούν ραγδαία..

Αν περιμένεις κάτι τέτοιο, περιορίσου στα στούντιο των 50. Ακόμα καλύτερα στα ξενοδοχεία με cg αν το σηκώνει η τσέπη σου. Επίσης, όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται. Αν δεν θες να το ρισκάρεις, άστο. Πριν δεν είχε κανένα ρίσκο να πας με πουτάνες, τώρα έχει με το κορωνοϊό... Λες και προ κορωνοϊού έκαναν μπάνιο μετά από κάθε πελάτη που της έγλυφε και ξέρω γω τι. Δεν χρειάζεται τρομολαγνία το παρόν νήμα. Ο καθένας να προσέξει για την πάρτη του και να πάρει τα μέτρα που θεωρεί ότι χρειάζονται. Επίσης, αν νομίζει κανείς ότι σε περίπτωση που αυξηθούν τα κρούσματα ευθύνονται ντε και καλά τα μπου και βγει το δίδυμο πάλι να κάνει ενημέρωση, θα πρέπει να είναι αφελής.

Γενικά άμα φοβάστε, μην πάτε. Απλά μην μας ζαλίζετε.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Δύο τελευταίες παρατηρήσεις για σήμερα και κλείνω.

Όσο κι αν φαίνεται περίεργο, είδα σήμερα πρώτη φορά την Μπιούτη. Από τις περιγραφές και μόνο, νόμιζα θα αντικρύσω καμιά φάλαινα όρκα. Η κοπέλα δεν είναι τόσο χοντρή όσο την παρουσιάζουν κάποιοι. Είναι εύσωμη, με απίστευτο στήθος και δυνατή πίσω όψη. Δεν είναι του γούστου μου, αλλά καταλαβαίνω γιατί την βρίσκουν κάποιοι μαζί της. Ξαναλέω, δεν είναι και τόσο χοντρή πια. Ο τσάτσος φαίνεται μορφή. Δεν τον κάνεις για τσάτσο, είναι από τους χαλαρούς τύπους/μπάρμπες που βλέπεις στα καφενεία να παίζουν ταβλάκι. Είναι στα όρια του κριντζ να τον βλέπεις να παρουσιάζει κοπέλες.

Δεύτερον και κλείνω. Πόσο με καβλώνει η Αουρόρα. Πόσο. Με το που τη βλέπω. Είναι ο τύπος μου. Δεν μπορώ να της αντισταθώ. Πολύ θερμή και λαχταριστή. Απορώ που δεν την έχει τσιμπήσει τόσο καιρό κανά στούντιο. Υπάρχουν κοπέλες στα τελευταία που προσφέρουν άθλιες υπηρεσίες, είναι άχρωμες τελείως και θέλουν 50αρι. Τι να πεις.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.808
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 54α,54β,56,66α,72 κλειστά.

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι.

Φυλής 74 δεξιά Μπέλα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αννα καστανή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι.

Φυλής 65β, 84α,84β κλειστά.

Φυλής 86α Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι.

Φυλής 67 Αντριανα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φυλής 69α,69β,71,71α κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom