Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (32 μέλη και 243 επισκέπτες)

silva87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Φωτεινη απο Κολωνου 27 οροφος, που δουλευει τωρα ;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
τώρα live

Φυλής 54α,54β,56,66α,72 κλειστά.

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι.

Φυλής 74 δεξιά Μπέλα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αννα καστανή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι.

Φυλής 65β, 84α,84β κλειστά.

Φυλής 86α Άννα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθιά με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι.

Φυλής 67 Αντριανα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φυλής 69α,69β,71,71α κλειστά.


Γιατί τόσα κλειστά ρεεέεεεε γαμώτο;;;;  :think:
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
337
Κριτικές
8
Like
2.471
Πόντοι
721
Γιατί τόσα κλειστά ρεεέεεεε γαμώτο;;;;  :think:

Παρασκευή βράδυ τόσα κλειστά μόνο καλή ένδειξη δεν είναι.

Επίσης λείπουν γνωστές παρουσίες της οδού. Ποιος ξέρει πότε θα γυρίσουν.

Η ομαλότητα δεν έχει επιστρέψει. Ελπίζω σύντομα να αλλάξει η κατάσταση.

Μακάρι να μην υπάρξει δεύτερο κύμα, γιατί τα βλέπω πάλι κλειστά. Γενικά ο κλάδος φαίνεται να είναι σε μια αναμονή, να ψάχνει τα πατήματά του, τα έχουν ψιλοχαμένα υπηρεσία και κοπέλες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.524
Κριτικές
1.275
Like
228.690
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φωκαιας 24 κλειστό

Φωκαίας 27Β πάνω Αλινα ξανθια λεπτή με μικρό βυζι.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι.

Φωκαιας 27α Ναταλι μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Καρολαιν καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με μεγάλο πεταχτώ κωλο 3αρι σιλικονατο βυζι και Άννα καστανή με μακρύ κατσαρο μαλλί λεπτή με 1.5αρι βυζι.

Φωκαιας 19,17β κλειστά.

Φωκαιας 17α Παολα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια, 3.5αρι βυζι.

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαιας 9 Εμυ καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα μικρά τατουάζ.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Ειρήνη ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο κανονικό σώμα 2αρι βυζι.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία Έλενα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι διαφορά τατουάζ και Βανέσα καστανοξανθη κοντή λεπτή με μικρό βυζι.
 

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Κατέβηκα και εγώ σήμερα για 1η κατάθεση μετά την καραντίνα.

δυστυχώς η κατάσταση τραγική ακόμα.
δεν μπήκα σε όλα είδα περίπου στις 21:00
φωκ 19 η Μαρία από φυλης 69 και φιλιππίδου 11 με ελάχιστα παραπάνω κιλάκια.
φωκ 24 Ρίτα η κλασική μέτρια
φ71πάνω στέλλα
φ67 μια ανθυπομέτρια
φ65κατω μπιούτη
φ65πανω έλλη η γνωστή ατσούμπαλη πλην τίμια αλβανίδα
φ86πανω η Άννα Ιλόνα με παραπάνω κιλά και καμία σχέση με τη μουνάρα που ήταν (πως περνάνε τα χρόνια!!!)
φωκ9 η Έμυ κλασικά ακάποτο τελειωτικό κτλ

κατέθεσα δυνατά στην Μαρία κλασικά πολύ καλή αλλά δυστυχώς δεν υπάρχουν εναλλακτικές.

με μια τσατσά που μίλησα μου είπε ότι πολλές έχουν μείνει στην πατρίδα τους και θα έρθουν τις επόμενες εβδομάδες.
ας ελπίσουμε να είναι αλήθεια γιατί αν το επίπεδο μείνει έτσι με μόνες αξιόλογες την Μικαέλα και τη Μαρία τότε τη γαμήσαμε!!!

αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η Αρίνα την οποία πετυχαίνω συχνά πικνά στο δρόμο (δηλαδή είναι Αθήνα) δεν έχει ξεκινήσει ακόμα!!!

και κάτι τελευταίο τα μπλοκάκια στα σαλόνια είναι διακοσμιτικά, ακόμα και να μπεις στο δωμάτιο δεν σου ζητάνε να γράψεις!
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
γεια σου φιλαρακι πηγα σημερα, κατα τις 7, ηταν η ντιανα ωραιο εργαλειο ουτε βιαζοταν κομπλε, ρωσιδακι. Και ρωτησα την τσατσα για την καρολινα, και μου ειπε πως μετα τον κορονοιο σταματησε αυτη την δουλεια, τωρα ενας θεος ξερει.
Ρε φίλε κάτσε μήπως έχουμε μπερδευτει Καρολάιν λέγεται η λατίνα στ Φώκαιας 25 μήπως λες εσύ μια Καρολίνα στ Φώκαιας 27 στον όροφο μια Ρωσίδα λίγο γεματουλα ξανθιά με μεγάλα βυζιά?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Μάγκες μετά απ' ένα ποτό στ γκάζι περνάω μια απ φυλής να δοκιμάσω αυτό τ τούμπανο που λένε όλοι την Καρολάιν Η ΤΥΠΙΣΣΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ καλύτερα τα κερναγα 2 ποτά τ κορίτσια δίπλα μου πιο πριν πάρα αυτό η κοπέλα δουλεύει διπλοβαρδιες μου έλεγε σαν δικαίολογια ότι είναι κουρασμένη πάμε στα κακά όσοι βλέπετε αυτές τις βυζάρες μην ξεγελιεστε δεν θυμάμαι καν να τις ακουμπήσεις στην πίπα είχε κάτσει σε τέτοιο σημείο που δεν μπορούσα ν πιάσω τίποτα κάνει μόνο ανάποδο cow girl για να έχει τον έλεγχο των βυζιων της.. δεύτερον επειδή έχει μεγάλη περιφέρεια και είναι ανοιχτή πολύ είναι σαν ν γαματε αέρα..(σχεδόν όλες αυτές οι λατινες δεν είναι κλειστομουνες αλλά οκ όχι κ έτσι ρε αδερφέ..τρίτον στ 5 λεπτό πάνω μου λέει finish έλεος δλδ και γενικά πολύ γκρινιάρα στην αλλαγή στάσεων..συνολικός χρόνος στ δωμάτιο 11 λεπτά δεν ξέρω κ εγώ πως έχυσα αφού δεν είχα πλήρη στυση..Αυτά μαγκες μπορεί ν κούρασα λίγο με τ μεγάλο κείμενο αλλά ήθελα ν βοηθήσω όσους την έχουν στ μυαλό τους γ επίσκεψη μπορεί με μένα να έβγαλε κάτι κακό που δεν νομίζω ευγενικός ξυρισμένος ήμουν αλλά όπως είπαμε οι λατινες 9 στις 10 είναι φίλες έφτιαξε τ βυζιά προσφορά η κοπέλα κ θέλει να βγάλει πίσω και τα διπλα..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Μάγκες μετά απ' ένα ποτό στ γκάζι περνάω μια απ φυλής να δοκιμάσω αυτό τ τούμπανο που λένε όλοι την Καρολάιν Η ΤΥΠΙΣΣΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ καλύτερα τα κερναγα 2 ποτά τ κορίτσια δίπλα μου πιο πριν πάρα αυτό η κοπέλα δουλεύει διπλοβαρδιες μου έλεγε σαν δικαίολογια ότι είναι κουρασμένη πάμε στα κακά όσοι βλέπετε αυτές τις βυζάρες μην ξεγελιεστε δεν θυμάμαι καν να τις ακουμπήσεις στην πίπα είχε κάτσει σε τέτοιο σημείο που δεν μπορούσα ν πιάσω τίποτα κάνει μόνο ανάποδο cow girl για να έχει τον έλεγχο των βυζιων της.. δεύτερον επειδή έχει μεγάλη περιφέρεια και είναι ανοιχτή πολύ είναι σαν ν γαματε αέρα..(σχεδόν όλες αυτές οι λατινες δεν είναι κλειστομουνες αλλά οκ όχι κ έτσι ρε αδερφέ..τρίτον στ 5 λεπτό πάνω μου λέει finish έλεος δλδ και γενικά πολύ γκρινιάρα στην αλλαγή στάσεων..συνολικός χρόνος στ δωμάτιο 11 λεπτά δεν ξέρω κ εγώ πως έχυσα αφού δεν είχα πλήρη στυση..Αυτά μαγκες μπορεί ν κούρασα λίγο με τ μεγάλο κείμενο αλλά ήθελα ν βοηθήσω όσους την έχουν στ μυαλό τους γ επίσκεψη μπορεί με μένα να έβγαλε κάτι κακό που δεν νομίζω ευγενικός ξυρισμένος ήμουν αλλά όπως είπαμε οι λατινες 9 στις 10 είναι φίλες έφτιαξε τ βυζιά προσφορά η κοπέλα κ θέλει να βγάλει πίσω και τα διπλα..

  :hi:
 
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
μπορεις να κανεις μια περιγραφη ???
ξανθο κοντο μαλλακι, ρωσιδα,ηλικια γυρω στα 30 σωμα αδυνατο , καθατο δερμα, με σκουλάριλι στον αφαλο ⁸ψηλη, δυαρι βυζι, πιπα ακαποτη , δυνατο τσιμπουκι, γλυφει αρχιδια φουλ, μολις μου τον πετρωσε ανεβηκε πανω μου και αρχισε να δινει πονο. Πηδαγε πανω μου σαν μην υπηρχε αυριο μετα την πηρα στα 4 οπου την σφυροκοπησα μεχρι που τελειωσα...
Η κοπελα δινει ρεστα παιδια , εννεοειται πως θα περασω παλι
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Ρε φίλε κάτσε μήπως έχουμε μπερδευτει Καρολάιν λέγεται η λατίνα στ Φώκαιας 25 μήπως λες εσύ μια Καρολίνα στ Φώκαιας 27 στον όροφο μια Ρωσίδα λίγο γεματουλα ξανθιά με μεγάλα βυζιά?
ναι ρε φιλε εχεις δικιο
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Επισης περασα με την τζασμινα απο το φωκαιας 25 αυτο με την μπλε πορτα, μια ξανθια 2μετρη πουτανα, η οποια ηθελε να τις κανω γλυφομουνι και γλυφοκωλι αντι να μου κανει αυτη πιπα, δεν κανει για τιποτα, ουτε τελειωσα τζαμπα το 20αρι δεν προκειται να ξαναπατησω
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η Ελένη ήταν μια Ελληνίδα γαλανομάτα ξανθιά με πρόσωπο και σώμα μοντέλου που είχε εργαστεί και στα Φωκαίας 17, Φωκαίας 25 κ.α.;

Για νούμερα Φωκαιας θα σε γελασω.
Ήταν οντως ξανθιά με σενιο κορμί, μικροκαμωμένη και άριστη στην παροχη. Ιδιαιτερότητα ότι έπαιρνε πουτσες
με μεγάλη ευκολια και ζούσε το γαμησι
με πολύ κόσμο. Προσόν για αυτή την δουλειά.
Το Πολωνεζα ήταν μουφα.
Ήταν αλλοι οι λόγοι.
Είχε την μοναδική ιδιότητα να αφήνεται
στο γαμησι κάθε φορά με το που περνούσε
την πόρτα. Σχεδόν καμια δεν μπορει
να τα καταφέρει αλλάζοντας συνεχώς παραστάσεις με διαφορετικούς πελάτες.
Ούτε άνδρας δεν μπορεί να το κάνει αυτό.
Την είχα συμβουλέψει να μην παραδέχεται ποτέ περνάει καλά και να μην αναφέρεται
σε αυτό γιατί δημιουργεί προσδοκίες.
Το ήξερα ότι δεν θα με ακούσει αλλά ακριβώς γι αυτό της το είπα.
Για να πετύχω το αντίθετο.
Αυτά μπορώ να σου πω μεσες άκρες.
Έχεις καταλάβει το πώς καυλωνω γιατί είσαι έξυπνος. Είχα καταλάβει εξαρχης
ότι δεν (θα) ήταν αυστηρή επαγγελματίας. Μετά ήρθε το σάιτ.

:hi:
 

Theodoros12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Παιδια μηπως ξερετε και μια εμιλυ ??? Εμμυ??? Ενα κοκκινομαλικο προστυχο αστερι με τατου? Καπου στα φυλης δουλευει. Πειτε καμια γνωμη για αυτη
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Αν περιμένεις κάτι τέτοιο, περιορίσου στα στούντιο των 50. Ακόμα καλύτερα στα ξενοδοχεία με cg αν το σηκώνει η τσέπη σου. Επίσης, όποιος φοβάται, πέφτει και κοιμάται. Αν δεν θες να το ρισκάρεις, άστο. Πριν δεν είχε κανένα ρίσκο να πας με πουτάνες, τώρα έχει με το κορωνοϊό... Λες και προ κορωνοϊού έκαναν μπάνιο μετά από κάθε πελάτη που της έγλυφε και ξέρω γω τι. Δεν χρειάζεται τρομολαγνία το παρόν νήμα. Ο καθένας να προσέξει για την πάρτη του και να πάρει τα μέτρα που θεωρεί ότι χρειάζονται. Επίσης, αν νομίζει κανείς ότι σε περίπτωση που αυξηθούν τα κρούσματα ευθύνονται ντε και καλά τα μπου και βγει το δίδυμο πάλι να κάνει ενημέρωση, θα πρέπει να είναι αφελής.

Γενικά άμα φοβάστε, μην πάτε. Απλά μην μας ζαλίζετε.

Ε,Φυλής,εδώ δεν παίρνει μέτρα γενικά,θα πάρει τώρα με τον κορονοϊό ;
Λιοσίων 73,Φυλής 81,Φυλής 109Α,Ιωαννίνων θα παίρνουν λογικά..

Πάω και σε στούντιο των 50 που και που..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Μάγκες μετά απ' ένα ποτό στ γκάζι περνάω μια απ φυλής να δοκιμάσω αυτό τ τούμπανο που λένε όλοι την Καρολάιν Η ΤΥΠΙΣΣΑ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ καλύτερα τα κερναγα 2 ποτά τ κορίτσια δίπλα μου πιο πριν πάρα αυτό η κοπέλα δουλεύει διπλοβαρδιες μου έλεγε σαν δικαίολογια ότι είναι κουρασμένη πάμε στα κακά όσοι βλέπετε αυτές τις βυζάρες μην ξεγελιεστε δεν θυμάμαι καν να τις ακουμπήσεις στην πίπα είχε κάτσει σε τέτοιο σημείο που δεν μπορούσα ν πιάσω τίποτα κάνει μόνο ανάποδο cow girl για να έχει τον έλεγχο των βυζιων της.. δεύτερον επειδή έχει μεγάλη περιφέρεια και είναι ανοιχτή πολύ είναι σαν ν γαματε αέρα..(σχεδόν όλες αυτές οι λατινες δεν είναι κλειστομουνες αλλά οκ όχι κ έτσι ρε αδερφέ..τρίτον στ 5 λεπτό πάνω μου λέει finish έλεος δλδ και γενικά πολύ γκρινιάρα στην αλλαγή στάσεων..συνολικός χρόνος στ δωμάτιο 11 λεπτά δεν ξέρω κ εγώ πως έχυσα αφού δεν είχα πλήρη στυση..Αυτά μαγκες μπορεί ν κούρασα λίγο με τ μεγάλο κείμενο αλλά ήθελα ν βοηθήσω όσους την έχουν στ μυαλό τους γ επίσκεψη μπορεί με μένα να έβγαλε κάτι κακό που δεν νομίζω ευγενικός ξυρισμένος ήμουν αλλά όπως είπαμε οι λατινες 9 στις 10 είναι φίλες έφτιαξε τ βυζιά προσφορά η κοπέλα κ θέλει να βγάλει πίσω και τα διπλα..

Φαινεται απο το σαλονι αυτη οτι, ΔΕΝ ειναι για τον πουτσο  :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Επισης περασα με την τζασμινα απο το φωκαιας 25 αυτο με την μπλε πορτα, μια ξανθια 2μετρη πουτανα, η οποια ηθελε να τις κανω γλυφομουνι και γλυφοκωλι αντι να μου κανει αυτη πιπα, δεν κανει για τιποτα, ουτε τελειωσα τζαμπα το 20αρι δεν προκειται να ξαναπατησω

ΤΖΑΝΙΝΑ καταρχην.
μετρια ηθοποιος που πολεμαει για το oscar, αλλα δεν προκειται... ουτε να το ακουμπησει, γιατι απλα δεν το εχει.
ειναι μονο για τα χοντρα και αποκλειστικα για μια μονο σταση.
ΣΤΑ 4 ΑΥΣΤΗΡΑ και οσο αντεξεις μετα εσυ.
αν κανεις και αλλαξεις, μπορει και να ξενερωσεις.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Συναγωνιστές, ξέρει κάποιος αν έχει ανοίξει η Πωλίνα από Καλύμνου;
Επίσης αν έχει ανοίξει το Ιάσονος 2 όροφος γιατί πολύ πρωί που περνάω είναι όλα κλειστά εκεί εκτός από το Ιάσονος 10 που είναι ανοιχτό......προ κορωνοιου ήταν 24ωρο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom