Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (25 μέλη και 178 επισκέπτες)

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
#Αχαρνών 85 → Εβελίνα♡
#Διδύμου 22 → Στέλλα♡
#Φυλής 109Β → Μαρίνα♡
#Μαραθώνος 59Α → Γιάννα♡
Έχω δοκιμάσει Γιάννα,Εβελίνα,Στέλλα.Η Γιάννα έχει φολέψει.Η Εβελίνα δεν έκανε λαρυγγωτό και γενικά απέφευγε την παιγνιώδη διείσδυση εις την στοματική της κοιλότητα.Η Στέλλα ήταν βιαστική και έκανε αεροχειρόπιπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zorro
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τσικνοπέμπτη 9 το βράδυ

Β) Ναταλί, η γνωστή γκιλφ των μπουρδέλων της περιοχής, με πρόσωπο χαλασμένο από χασάπη πλαστικό χειρουργό.
4/10
Καλημέρα πραγματικά σκιντζης θα ήταν και σε Στράντζα ψαλίδι να πήγαινε καλύτερη δουλειά θα της έκανε,πάντως η Ναταλυ είναι από τις πλέον έντιμες κοπέλες προσωπικά δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ η πιο αξιόπιστη
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ενημερωτικά η Μπάρμπορα  από το υπόγειο στο Βέργας που δουλεύει το απόγευμα θα πηγαίνει στον όροφο του..... Τροφωνιου τέλος το απογευματινό της
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Λίαν συντόμως,την τρέχουσα πρωινήν βάρδιαν έχομεν τα εξής:
Φιλιππίδου 11 άνω.Ντάρια & Νικόλ.
Φιλιππίδου 11 κάτω.Καίτη.Εύμορφη γυνή.
Φυλής 65 άνω.Αντζελίνα & Χριστίνα.
Φυλής 65 κάτω.Ράνια η Ρένια.Νεοτάτη κορασίς με προσόντα.
Φυλής 84 κάτω.Χριστίνα.
Φυλής 86 κάτω.Ο λεβεντάκος τσάτσος & δύο γυνές.
Φυλής 69 κάτω.Κτύπα τα πόδια τσίφτισα,τσιγγάνα τουρκογύφτισα.
Φώκαιας 27 υπόγειο.Χριστίνα & Εμμανουέλα.
Φώκαιας 27 ισόγειο.Χριστίνα ξανθιά Ρωσίς.
Κων/πόλεως 166 κάτω.Ναταλί κουνούσα τον κώλον.Από δίπλα.
Κων/πόλεως 166 ισ.Αλέξια μεγαλοπρεπής Σοβιετική γυνή.Κατερίνα.
Λεπτομέρειες αργότερα, Θεού θέλοντος και εργασίας επιτρέπουσας.
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1


Ιωαννίνων 3 ισόγειο
Α) Καίτη, υπέρβαρη μιλφογκιλφ, κοντή, μαύρο καρρέ μαλλί, βυζιά 4ρια.
Ο κώλος της πρέπει να ζυγίζει πάνω από 40 κιλά, τα βυζιά της άλλα τόσα.
Περπατούσε με το ζόρι.
Μικρός ιπποπόταμος.


Καλησπέρα παιδια.επειδη είμαι μερακλής και τρελενομαι για χοντρές γριές έχουμε καμία πληροφορία για αυτή την κύρια;;αν είναι και αξυριστη πολύ ακόμα καλύτερα.
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Ιωαννίνων 3 ισόγειο
Α) Καίτη, υπέρβαρη μιλφογκιλφ, κοντή, μαύρο καρρέ μαλλί, βυζιά 4ρια.
Ο κώλος της πρέπει να ζυγίζει πάνω από 40 κιλά, τα βυζιά της άλλα τόσα.
Περπατούσε με το ζόρι.
Μικρός ιπποπόταμος.


Καλησπέρα παιδια.επειδη είμαι μερακλής και τρελενομαι για χοντρές γριές έχουμε καμία πληροφορία για αυτή την κύρια;;αν είναι και αξυριστη πολύ ακόμα καλύτερα.

μερακλης  εισαι  φολαρακο........αχαχαχα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Τσικνοπέμπτη χτες και αφού ήπιαμε ένα καφεδάκι, με τον ξάδερφο, στους Διόσκουρους, στο Μοναστηράκι, κατεβήκαμε στην Φυλής για επιτόπια έρευνα:
Φιλιππίδου 11Α: Σόνια, ένα μπάζο από Αλβανία, η οποία εμφανίστηκε γυμνή στο σαλόνι και προσπαθούσε να μας πείσει να περάσουμε μαζί της.
Φιλιππίδου 11Β: Τζοάνα, η γνωστή Ρωσίδα που δούλευε στο Κολωνού 53 ως Ζάνα. Την είδα πολύ φρέσκια και ανανεωμένη. Καμία σχέση από την εποχή που έκανε την θητεία της στο Μεταξουργείο και το σώμα της το "απαλλοτρίωναν" δεκάδες Πασοκιστανοί.
Φυλής  84Α: Μέγκυ, καινούργια άφιξη. Αλβανίδα, νεαρή, ξανθιά, με έκφυλη εμφάνιση. Ρωτήσαμε την τσατσά, για το πότε επιστρέφει η Σόνια, αλλά δεν γνώριζε ημερομηνία.
Φυλής  86Α: Λάουρα, μία ξινή ξανθιά με μέτριο πρόσωπο και σώμα, γεμάτο κυτταρίτιδα.
Φυλής  86Β: Καρολίνα, καινούργια άφιξη. Ρωσίδα, μπάζο, με περίεργο πρόσωπο και χάλια σώμα. Παρατηρώντας την, είδα και τρίχες να προεξέχουν, γύρω από την κιλότα της, στην ευαίσθητη περιοχή. Ο τσάτσος καινούργιος και ευγενικός. Φορούσε κοστούμι και μας είπε ότι ήταν από το Ηράκλειο Κρήτης.
Φυλής 67: 2 κοπέλες. Η Νάντια και η Αλίσα, γνωστές από την θητεία τους στην μοντελοαλυσίδα. Καλά κορίτσια, αλλά δεν είναι για δεύτερη φορά, γιατί προσφέρουν υπεραπλό και αποστειρωμένο πρόγραμμα. Τις είχα γαμήσει και τις δύο, παλαιότερα. Ο ξάδερφος έφαγε κόλλημα με την Νάντια και συμφώνησε μαζί της, να την πάρει για μία ώρα (120€), την προσεχή εβδομάδα.
Φυλής 69Α: Μαρία, μία αδιάφορη παρουσία, γνωστή από το Φιλιππίδου 11Α, σε μελαχρινή version.
Φυλής 71Β: Στέλλα, δεν  την είδαμε γιατί ήταν μέσα στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε.
Φυλής 71Α: Αντζελίνα, καυλοράπανο με φουλ πρόγραμμα. Βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και κάναμε χαβαλέ για αρκετή ώρα.
Φυλής 65Α: Εμμανουέλλα, δεν  την είδαμε γιατί ήταν μέσα στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε.
Φυλής 65Β: Κλειστό
Φυλής 69Β: Κλειστό
Φυλής 84Β: Κλειστό
Φωκαίας 19: 2 κοπέλες. Άννα, πολύ ωραίο ξανθό μουνί, από Μολδαβία, με νορμάλ πρόγραμμα και Μαρία, την οποία  δεν είδαμε γιατί έκανε μπάνιο.
Φωκαίας 25Α: Άννυ, γνωστή κοπέλα από το Φυλής 86Α, με φουλ πρόγραμμα. Την είχα γαμήσει, τότε και θυμήθηκα πως έκανε τσιμπουκάρα.
Φωκαίας 25Β: Άγνωστη χαμηλοκώλα. Την ώρα που μπαίναμε, αυτή έβαινε από το μπάνιο γυμνή και πήγαινε να φορέσει τα εσώρουχά της, για να βγει στο σαλόνι. Δεν την περιμέναμε και φύγαμε, χωρίς να την δούμε στο πρόσωπο και να μάθουμε το όνομά της.
Φωκαίας 27Α: Χριστίνα, η γνωστή Ελληνό-Ουκρανή. Τίμιο κορίτσι με φουλ πρόγραμμα, σε μελαχρινή vesrsion. Την είχα γαμήσει παλαιότερα, πρωκτικό και την έχυσα στη μάπα.
Φωκαίας 27Β: 2 κοπέλες. Νικόλ, μία νόστιμη κοπελίτσα και η Άννα Κου. Η Άννα είναι μία μελαχρινή νεαρή Ρουμάνα, την οποία είχα γαμήσει πριν πολλά χρόνια και είχα φάει φόλα. Αφού της το θύμισα, την ρώτησα τι έγινε με τον Κου, που είχε φάει κόλλημα μαζί της και μου απάντησε πως πλέον είναι φίλοι. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι αρκετοί οι πελάτες, οι οποίοι έχουν ερωτευτεί την Άννα. Αυτό για να γνωρίζουν όλοι οι συναγωνιστές ποιοι γράφουν τις υπερβολικές κριτικές και ποιοι παρομοιάζουν μπάζα με μοντέλα της Victoria Secret.
Φωκαίας 27Β (πάνω): Άννα, μελαχρινή μέτρια Ρωσίδα.
Φυλής 66Α: Ρενάτα, η γνωστή Ρωσίδα. Ωραίο σώμα, αλλά πρησμένη μούρη. Την είχα γαμήσει πριν από πάρα πολλά χρόνια, όταν ήταν πολύ νέα και πολύ όμορφη. Τότε δούλευε στο Φυλής 71Α και είχα φάει φόλα. Απορώ με αρκετούς που έχουν φάει κόλλημα μαζί της και γράφουν καλές κριτικές. Εκτός αν μετά από τόσα χρόνια έχει αλλάξει η συμπεριφορά της.
Αφού καυλαντήσαμε, χαμουρέψαμε και φιλήσαμε σχεδόν όλα τα κορίτσια, πήραμε τον δρόμο της επιστροφής. Εγώ άφησα τον ξάδερφο στο σταθμό του Μετρό και επέστρεψα σπίτι μου. Αφού έκανα ένα ζεστό μπάνιο, έφαγα μία μεγάλη ποικιλία κρεατικών, μία πάστα για επιδόρπιο, κούμπωσα ένα λίτρο coca cola zero και έπεσα για ύπνο. Έξω είχε αρχίσει να ξημερώνει και η νέα ημέρα έφερνε την Άνοιξη!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τσικνοπέμπτη χτες και αφού ήπιαμε ένα καφεδάκι, με τον ξάδερφο, στους Διόσκουρους, στο Μοναστηράκι
Καλησπέρα καλό μήνα να έχουμε ωραία ενημέρωση φίλε μιλάμε για απογευματινή δεύτερη βάρδια έτσι?Στους πάνω η στους κάτω Διόσκουρους που είναι στο σταθμό πηγες
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα καλό μήνα να έχουμε ωραία ενημέρωση φίλε μιλάμε για απογευματινή δεύτερη βάρδια έτσι?Στους πάνω η στους κάτω Διόσκουρους που είναι στο σταθμό πηγες
[/quote
Πήγα στην απογευματινή βάρδια, μετά τις 19:00.
Καφέ ήπια στους κάτω Διόσκουρους, εκεί που έχει φουλ περατζάδα.
 

Tararas1234

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2019
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα καλο μηνα, ξέρετε αν δουλεύει η λαουρα σημερα στο Φ67;
 

Newguyhere

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
23
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Έχετε να προτείνετε κανένα καλό μιλφ;
 

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Φυλής 65Α: Εμμανουέλλα, δεν  την είδαμε γιατί ήταν μέσα στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε.

Φωκαίας 27Β: 2 κοπέλες. Νικόλ, μία νόστιμη κοπελίτσα και η Άννα Κου. Η Άννα είναι μία μελαχρινή νεαρή Ρουμάνα, την οποία είχα γαμήσει πριν πολλά χρόνια και είχα φάει φόλα. Αφού της το θύμισα, την ρώτησα τι έγινε με τον Κου, που είχε φάει κόλλημα μαζί της και μου απάντησε πως πλέον είναι φίλοι. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι αρκετοί οι πελάτες, οι οποίοι έχουν ερωτευτεί την Άννα. Αυτό για να γνωρίζουν όλοι οι συναγωνιστές ποιοι γράφουν τις υπερβολικές κριτικές και ποιοι παρομοιάζουν μπάζα με μοντέλα της Victoria Secret.

Φυλής 66Α: Ρενάτα, η γνωστή Ρωσίδα. Ωραίο σώμα, αλλά πρησμένη μούρη.Την είχα γαμήσει πριν από πάρα πολλά χρόνια, όταν ήταν πολύ νέα και πολύ όμορφη. Τότε δούλευε στο Φυλής 71Α και είχα φάει φόλα.Απορώ με αρκετούς που έχουν φάει κόλλημα μαζί της και γράφουν καλές κριτικές. Εκτός αν μετά από τόσα χρόνια έχει αλλάξει η συμπεριφορά της.
Ρενάτα και Άννα της μοντελοαλυσίδας,Άννα Κου και Εμμανουέλα δείχνουν σαν ηλικιωμένοι που είναι έτοιμοι το πρωί να βγουν στη σύνταξη και ξαφνικά το προηγούμενο βράδυ,ο Κατρουγκαλος τους αλλάζει τα όρια ηλικίας.

Ενημερωτικά η Μπάρμπορα  από το υπόγειο στο Βέργας που δουλεύει το απόγευμα θα πηγαίνει στον όροφο του..... Τροφωνιου τέλος το απογευματινό της
Για την τρελλοΜπαρμπορα έχει κατατεθεί ειδική τροπολογία και μπορεί να σταματήσει και να βγει στη σύνταξη οπότε της γουστάρει.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Kαταδρομικη επισκεψη στο Φωκαιας 17 οροφος προκειμενου να δω και να δοκιμασω την κορασιδα Σακιρα την οποια δεν την εχω ξαναδει.

Ωστοσο με το που εκατσα στο σαλονι ο τσατσος βγηκε απο το δωματιο υπηρεσιας και αφου με σκαναρε για 3-4 δευτερολεπτα μου

ζητησε να αποχωρησω απο τον οικο και να συνεχισω τη βολτα μου.  :think: :think:

-Θα ηθελα να δω τη Σακιρα, του ειπα ευγενικα.   :rolleyes: :rolleyes:

-Πηγαινε πηγαινε μου ειπε ο τσατσος κανοντας και την χαρακτηριστικη κινηση με το δεξι του χερι..   :S :S

-Δηλαδη να μην περιμενω να τη δω ??  :think: :think:

-Οχι οχι πηγαινε συνεχισε τη βολτα σου .. ετσι και αλλιως δε θα περασεις δωματιο.

-Πως εισαι τοσο σιγουρος για αυτο ?  :think:

-Φαινεσαι εισαι απο αυτους που δεν περνανε...   :orchestra:    :2funny: :2funny: :2funny:  :hi: :hi:  :kneel: :kneel: :worship:

Τεσπα εφυγα απο τον οικο χωρις να δω τη Σακιρα :badair: και πηγα στο μαγευτικο  :springsmile:  Μεταξουργειο   :springsmile: οπου κανεις

δε φευγει αχυστος !!!

Καταθεσα στη νεαρη γυφτορουμανα Χριστινα στο Κολ 11 ισογειο με καλες γενικα εντυπωσεις... περισσοτερα στην κριτικη.  :heavymetalbig:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Kαταδρομικη επισκεψη στο Φωκαιας 17 οροφος προκειμενου να δω και να δοκιμασω την κορασιδα Σακιρα την οποια δεν την εχω ξαναδει.

Ωστοσο με το που εκατσα στο σαλονι ο τσατσος βγηκε απο το δωματιο υπηρεσιας και αφου με σκαναρε για 3-4 δευτερολεπτα μου

ζητησε να αποχωρησω απο τον οικο και να συνεχισω τη βολτα μου.  :think: :think:

-Θα ηθελα να δω τη Σακιρα, του ειπα ευγενικα.   :rolleyes: :rolleyes:

-Πηγαινε πηγαινε μου ειπε ο τσατσος κανοντας και την χαρακτηριστικη κινηση με το δεξι του χερι..   :S :S

-Δηλαδη να μην περιμενω να τη δω ??  :think: :think:

-Οχι οχι πηγαινε συνεχισε τη βολτα σου .. ετσι και αλλιως δε θα περασεις δωματιο.

-Πως εισαι τοσο σιγουρος για αυτο ?  :think:

-Φαινεσαι εισαι απο αυτους που δεν περνανε...   :orchestra:    :2funny: :2funny: :2funny:  :hi: :hi:  :kneel: :kneel: :worship:

Τεσπα εφυγα απο τον οικο χωρις να δω τη Σακιρα :badair: και πηγα στο μαγευτικο  :springsmile:  Μεταξουργειο   :springsmile: οπου κανεις

δε φευγει αχυστος !!!

Καταθεσα στη νεαρη γυφτορουμανα Χριστινα στο Κολ 11 ισογειο με καλες γενικα εντυπωσεις... περισσοτερα στην κριτικη.  :heavymetalbig:

Χώρισε τον Πικέ και ήρθε στην Ελλάδα να βγάζει τα προς το ζην στην Φυλής ;;  :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Τσικνοπέμπτη χτες και αφού ήπιαμε ένα καφεδάκι, με τον ξάδερφο, στους Διόσκουρους, στο Μοναστηράκι, κατεβήκαμε στην Φυλής για επιτόπια έρευνα:
Φιλιππίδου 11Α: Σόνια, ένα μπάζο από Αλβανία, η οποία εμφανίστηκε γυμνή στο σαλόνι και προσπαθούσε να μας πείσει να περάσουμε μαζί της.
Φιλιππίδου 11Β: Τζοάνα, η γνωστή Ρωσίδα που δούλευε στο Κολωνού 53 ως Ζάνα. Την είδα πολύ φρέσκια και ανανεωμένη. Καμία σχέση από την εποχή που έκανε την θητεία της στο Μεταξουργείο και το σώμα της το "απαλλοτρίωναν" δεκάδες Πασοκιστανοί.
Φυλής  84Α: Μέγκυ, καινούργια άφιξη. Αλβανίδα, νεαρή, ξανθιά, με έκφυλη εμφάνιση. Ρωτήσαμε την τσατσά, για το πότε επιστρέφει η Σόνια, αλλά δεν γνώριζε ημερομηνία.
Φυλής  86Α: Λάουρα, μία ξινή ξανθιά με μέτριο πρόσωπο και σώμα, γεμάτο κυτταρίτιδα.
Φυλής  86Β: Καρολίνα, καινούργια άφιξη. Ρωσίδα, μπάζο, με περίεργο πρόσωπο και χάλια σώμα. Παρατηρώντας την, είδα και τρίχες να προεξέχουν, γύρω από την κιλότα της, στην ευαίσθητη περιοχή. Ο τσάτσος καινούργιος και ευγενικός. Φορούσε κοστούμι και μας είπε ότι ήταν από το Ηράκλειο Κρήτης.
Φυλής 67: 2 κοπέλες. Η Νάντια και η Αλίσα, γνωστές από την θητεία τους στην μοντελοαλυσίδα. Καλά κορίτσια, αλλά δεν είναι για δεύτερη φορά, γιατί προσφέρουν υπεραπλό και αποστειρωμένο πρόγραμμα. Τις είχα γαμήσει και τις δύο, παλαιότερα. Ο ξάδερφος έφαγε κόλλημα με την Νάντια και συμφώνησε μαζί της, να την πάρει για μία ώρα (120€), την προσεχή εβδομάδα.
Φυλής 69Α: Μαρία, μία αδιάφορη παρουσία, γνωστή από το Φιλιππίδου 11Α, σε μελαχρινή version.
Φυλής 71Β: Στέλλα, δεν  την είδαμε γιατί ήταν μέσα στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε.
Φυλής 71Α: Αντζελίνα, καυλοράπανο με φουλ πρόγραμμα. Βγήκε ολόγυμνη στο σαλόνι και κάναμε χαβαλέ για αρκετή ώρα.
Φυλής 65Α: Εμμανουέλλα, δεν  την είδαμε γιατί ήταν μέσα στο δωμάτιο και βαριόμασταν να περιμένουμε.
Φυλής 65Β: Κλειστό
Φυλής 69Β: Κλειστό
Φυλής 84Β: Κλειστό
Φωκαίας 19: 2 κοπέλες. Άννα, πολύ ωραίο ξανθό μουνί, από Μολδαβία, με νορμάλ πρόγραμμα και Μαρία, την οποία  δεν είδαμε γιατί έκανε μπάνιο.
Φωκαίας 25Α: Άννυ, γνωστή κοπέλα από το Φυλής 86Α, με φουλ πρόγραμμα. Την είχα γαμήσει, τότε και θυμήθηκα πως έκανε τσιμπουκάρα.
Φωκαίας 25Β: Άγνωστη χαμηλοκώλα. Την ώρα που μπαίναμε, αυτή έβαινε από το μπάνιο γυμνή και πήγαινε να φορέσει τα εσώρουχά της, για να βγει στο σαλόνι. Δεν την περιμέναμε και φύγαμε, χωρίς να την δούμε στο πρόσωπο και να μάθουμε το όνομά της.
Φωκαίας 27Α: Χριστίνα, η γνωστή Ελληνό-Ουκρανή. Τίμιο κορίτσι με φουλ πρόγραμμα, σε μελαχρινή vesrsion. Την είχα γαμήσει παλαιότερα, πρωκτικό και την έχυσα στη μάπα.
Φωκαίας 27Β: 2 κοπέλες. Νικόλ, μία νόστιμη κοπελίτσα και η Άννα Κου. Η Άννα είναι μία μελαχρινή νεαρή Ρουμάνα, την οποία είχα γαμήσει πριν πολλά χρόνια και είχα φάει φόλα. Αφού της το θύμισα, την ρώτησα τι έγινε με τον Κου, που είχε φάει κόλλημα μαζί της και μου απάντησε πως πλέον είναι φίλοι. Η τσατσά με ενημέρωσε ότι είναι αρκετοί οι πελάτες, οι οποίοι έχουν ερωτευτεί την Άννα. Αυτό για να γνωρίζουν όλοι οι συναγωνιστές ποιοι γράφουν τις υπερβολικές κριτικές και ποιοι παρομοιάζουν μπάζα με μοντέλα της Victoria Secret.
Φωκαίας 27Β (πάνω): Άννα, μελαχρινή μέτρια Ρωσίδα.
Φυλής 66Α: Ρενάτα, η γνωστή Ρωσίδα. Ωραίο σώμα, αλλά πρησμένη μούρη. Την είχα γαμήσει πριν από πάρα πολλά χρόνια, όταν ήταν πολύ νέα και πολύ όμορφη. Τότε δούλευε στο Φυλής 71Α και είχα φάει φόλα. Απορώ με αρκετούς που έχουν φάει κόλλημα μαζί της και γράφουν καλές κριτικές. Εκτός αν μετά από τόσα χρόνια έχει αλλάξει η συμπεριφορά της.
Αφού καυλαντήσαμε, χαμουρέψαμε και φιλήσαμε σχεδόν όλα τα κορίτσια, πήραμε τον δρόμο της επιστροφής. Εγώ άφησα τον ξάδερφο στο σταθμό του Μετρό και επέστρεψα σπίτι μου. Αφού έκανα ένα ζεστό μπάνιο, έφαγα μία μεγάλη ποικιλία κρεατικών, μία πάστα για επιδόρπιο, κούμπωσα ένα λίτρο coca cola zero και έπεσα για ύπνο. Έξω είχε αρχίσει να ξημερώνει και η νέα ημέρα έφερνε την Άνοιξη!

Εμένα τύπε μου άρεσε η κόκα κόλα zero που την άφησες στο τέλος!
Να σαι καλά!  :hi:
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Kαταδρομικη επισκεψη στο Φωκαιας 17 οροφος προκειμενου να δω και να δοκιμασω την κορασιδα Σακιρα την οποια δεν την εχω ξαναδει.

Ωστοσο με το που εκατσα στο σαλονι ο τσατσος βγηκε απο το δωματιο υπηρεσιας και αφου με σκαναρε για 3-4 δευτερολεπτα μου

ζητησε να αποχωρησω απο τον οικο και να συνεχισω τη βολτα μου.  :think: :think:

-Θα ηθελα να δω τη Σακιρα, του ειπα ευγενικα.  :rolleyes: :rolleyes:

-Πηγαινε πηγαινε μου ειπε ο τσατσος κανοντας και την χαρακτηριστικη κινηση με το δεξι του χερι..  :S :S

-Δηλαδη να μην περιμενω να τη δω ??  :think: :think:

-Οχι οχι πηγαινε συνεχισε τη βολτα σου .. ετσι και αλλιως δε θα περασεις δωματιο.

-Πως εισαι τοσο σιγουρος για αυτο ?  :think:

-Φαινεσαι εισαι απο αυτους που δεν περνανε...  :orchestra:    :2funny: :2funny: :2funny:  :hi: :hi:  :kneel: :kneel: :worship:

Τεσπα εφυγα απο τον οικο χωρις να δω τη Σακιρα :badair: και πηγα στο μαγευτικο  :springsmile:  Μεταξουργειο  :springsmile: οπου κανεις

δε φευγει αχυστος !!!

Καταθεσα στη νεαρη γυφτορουμανα Χριστινα στο Κολ 11 ισογειο με καλες γενικα εντυπωσεις... περισσοτερα στην κριτικη.  :heavymetalbig:
Αυτόν τον μαλακα τον ξερω από τοτε που ηταν σε στουντιο,μιλαμε για πολύ μαλακα ,αμα δεν παρει ποδι από εκει δεν ξαναπηγαίνω
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τεσπα εφυγα απο τον οικο χωρις να δω τη Σακιρα :badair: και πηγα στο μαγευτικο  :springsmile:  Μεταξουργειο   :springsmile: οπου κανεις

δε φευγει αχυστος !!!

Καταθεσα στη νεαρη γυφτορουμανα Χριστινα στο Κολ 11 ισογειο με καλες γενικα εντυπωσεις... περισσοτερα στην κριτικη.  :heavymetalbig:
Καλά έκανες μην νομίζεις ότι άξιζε και πολύ τον κόπο να κάτσεις να δεις αυτή την Σακίρα αυτές στα Κολωνου11-15 είναι πολύ καλύτερες σε εμφάνιση και μάλλον και σε υπηρεσίες.
Αφού σκέφτομαι να διακόψω τις οποίες δοκιμές σε Φυλής και γενικότερα στα20€πουλα γιατί είναι εντελώς κοροϊδία αφού δεν μπορούν να προσφέρουν τίποτα αν γυρίσουν κάποιες κοπέλες ίσως ως τότε back in the future back στο Μετάξι πιο τίμια συναλλαγή.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
πηγα τσαρκα με εναν συναγωνιστη  φυλης  ειδα  φυλης  65  κατω  μπιουτη  πανω η γνωστη χριστινα φυλης  84 ισογειο μεγκη φουλ προγραμμα  φυλης 69 πανω η γνωστη μαρια απο φιλιππιδου 11 α εκει εγινε καταθεση αλλαξε και μαλλισ   φωκαιασ 9  μεσαιο μια τινα  που δεν βλεποταν ξανθια  φωκαιας 17  υπηρχε δουλιτσα με την μιχαελλα   και την ηλεκτρα δοκιμασα ηλεκτρα  δευτερη καταθεση  φιλιππιδου 11 β τζοαννα και κατω σονια  και  η εμανουελλα η ξανθια    και φυλης 59 οροφος μια νεαρη κοπελα με ωραια εμφανιση αλλααπλο προγραμμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom