Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (23 μέλη και 180 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα

εχει κατι ωραια μελαχροινα εκει οπωτε περναω τους κανω κορτε

ασε ειναι ωραια μωρακια αλβανακια κυριως την αλλη φορα ειχε ανεβει πανω να καθαρισει και της εβαζα κατι τσιφτετελια απο το αμαξι και γελαγε
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα

Έχω σταμπάρει και γω το μωρό και όντως είναι πολυ δυνατό  :erection: Πολύ ωραίο σουβλάκι btw.

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα
κ εγώ την σταμπαρα την συγκεκριμένη κορασίδα αξιόλογη..
Μου φαίνεται όλοι εδώ στο site ίδια φάρα ήμαστε..
Δύσκολο να την προσέγγισης, θα πρέπει να πας για σουβλάκι πολλές φορές, θα φτάσει η χοληστερίνη 800..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
κ εγώ την σταμπαρα την συγκεκριμένη κορασίδα αξιόλογη..
Μου φαίνεται όλοι εδώ στο site ίδια φάρα ήμαστε..
Δύσκολο να την προσέγγισης, θα πρέπει να πας για σουβλάκι πολλές φορές, θα φτάσει η χοληστερίνη 800..
αδέρφια είμαστε όλοι τύπε  μου !!
 

Tristan84

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα
Όποια γυναίκα έχει μείνει στην Ελλάδα για πάνω από έναν χρόνο είναι για τον Καιάδα...
Έχει κολλήσει ελλεεινιδίαση.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα

Το σουβλατζίδικο βρίσκεται ακριβώς πάνω στην πλατεία ;;
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Ρε μαγκες ποια κανει τσιμπουκαρα στη φυλης?δν υπάρχει καμια ποια?έχουμε αγανάκτησει βοηθηστε λιγακι οσοι ξερετε!
 

Καθηγητής

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
34
Like
197
Πόντοι
0
Λίαν συντόμως,την τρέχουσα πρωινήν βάρδιαν έχομεν τα εξής:
Φιλιππίδου 11 άνω.Ντάρια & Νικόλ
Ντάρια,ξανθιά καβλόφατσα.Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα,όχι στο στόμα.
Νικόλ.Καστανή κατσαρή λεπτή καλλίγραμμη νεαρή.Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στόμα.
Φιλιππίδου 11 κάτω.Καίτη.Εύμορφη γυνή.
Εκπέμπει ερωτισμό αλλά αναφέρθηκε ως παραβαίνουσα των καθηκόντων της.
Φυλής 65 άνω.Αντζελίνα & Χριστίνα.
Αντζελίνα το νέον.Χριστίνα το παλαιόν.Απλά προγράμματα.Η Αντζελίνα είναι νεαρή και σφριγηλή.Η Χριστίνα είναι η φόλα με τους κρεμαστούς βύζους.
Φυλής 65 κάτω.Ράνια η Ρένια.Νεοτάτη κορασίς με προσόντα.
Λεπτή,καλλίπυγος,τρυφερή λευκή σάρκα.Πρόσωπον γραμματέως.Μάλλον απλό πρόγραμα.
Φυλής 84 κάτω.Χριστίνα.
Κοράσιον που ρωτά αν θέλεις να κάνεις καλό σεξ.Μελαχροινή,λευκή,λεπτή με πρόσωπο χαριτωμένο τσιμπουκοειδές.
Φυλής 86 κάτω.Ο λεβεντάκος τσάτσος & δύο γυνές.
Αδιάφορες.
Φώκαιας 27 ισόγειο.Χριστίνα ξανθιά Ρωσίς.
Ενδιαφέρουσα.Σφριγηλή νταρντάνα.Αν υπάρχουν απόψεις,ας κατατεθούν διότι είναι γαμεύσιμη.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Παίδες η Μαριαλένα από Φιλιππίδου ισόγειο λέει τπτ; Γλυκό μωράκι φαίνεται.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καποια με καλή κ δυνατή πιπα υπάρχει στα μπουρδελα ?
δυστηχος η σονια από φυλής 65 πρωί αλλά και φυλής 84α απογεύματα έχει εξαφανηστη πολλές μέρες τώρα είχε δυνατή πίπα και καλή πίπα !! Δεν νομιζο πως υπαρχη αυτή την στιγμή αυτό που ζητάς τύπε !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
δυστηχος η σονια από φυλής 65 πρωί αλλά και φυλής 84α απογεύματα έχει εξαφανηστη πολλές μέρες τώρα είχε δυνατή πίπα και καλή πίπα !! Δεν νομιζο πως υπαρχη αυτή την στιγμή αυτό που ζητάς τύπε !!
δν μπορω να το διαννοηθω οτι ολοκληρη φυλης κ Μεταξουργείο δν υπαρχουν περιπτώσεις με καλή κ υγρη πιπα..ε τοτε τι πουτανες είναι αυτες..άχρηστες
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
δν μπορω να το διαννοηθω οτι ολοκληρη φυλης κ Μεταξουργείο δν υπαρχουν περιπτώσεις με καλή κ υγρη πιπα..ε τοτε τι πουτανες είναι αυτες..άχρηστες
Αν ξέρει κάποιος άλλος ας πει .. αλλά από δίκη μου εμπειρία δεν υπαρχη .... καιεγω φαντάσου  σκευτομε με πια να πάω σήμερα τώρα το μεσημεράκι έχω ξενεροση τέλειος .... για την Στέλλα από δίδυμου 22 λένε πολύ καλά σχόλια αλλά ρε φίλε πήγα την είδα και είναι φλατ τέλειος  το σώμα της δεν μου βγαίνει να μπω ...
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Αν ξέρει κάποιος άλλος ας πει .. αλλά από δίκη μου εμπειρία δεν υπαρχη .... καιεγω φαντάσου  σκευτομε με πια να πάω σήμερα τώρα το μεσημεράκι έχω ξενεροση τέλειος .... για την Στέλλα από δίδυμου 22 λένε πολύ καλά σχόλια αλλά ρε φίλε πήγα την είδα και είναι φλατ τέλειος  το σώμα της δεν μου βγαίνει να μπω ...
πηγαινε αντριανα χωματιανουβ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom