Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 290 άτομα (32 μέλη και 258 επισκέπτες)

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
Ο δρομος με εφερε στο σουβλατζιδικο στον σταθμο του ηλεκτρικου Βικτωρίας. Μωρο με τρελα βυζομπαλα και κωλαρα ετοιμαζει τα σουβλακια. Το καλαμακι της κυρα σοφιας λεγεται το μαγαζι
Με καυλωσε το πουτανακι μαλλον θα παω να ριξω εναν τωρα

Έχω σταμπάρει και γω το μωρό και όντως είναι πολυ δυνατό  :erection: Πολύ ωραίο σουβλάκι btw.
Βάρδια και πρόγραμμα;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.520
Πόντοι
46.232
τώρα live


Αλκιβιάδου 16γ Κλεοπάτρα καστανή ψηλή μιλφ με μαλλί μέχρι τους σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αλκιβιάδου 16β Ντιαννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με μεγάλο κωλο 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Αλκιβιάδου 16α κλειστό το φως ανοιχτή η πόρτα, αναμένεται η Βίκυ.

Διδυμου 27 Μαρία ξανθιά μιλφ ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό  Τζούλια καστανή μιλφ πολύ χοντρή 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό κωλαράκι και αυταρχικό και Αμιρα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι και τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ. Το πρωινό της Κυριακής άρχισε με μια ονειρική παρτουζα με τις Αμιρα και Μαρία(τις έχω πάρει και ξεχωριστά) , μπορεί να είναι μέτριες εμφανισιακά αλλά ξέρουν πως να γαμιουνται και σε αποζημιώνουν με υπηρεσίες.

Διδύμου 22   Στέλλα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι τατουάζ δεξιά στο στομάχι  Αγγέλα μελαχρινή σωμα με αρκετά πιασίματα 2αρι βυζι και Άννα ξανθιά μιλφ με σπαστό μαλλάκι κανονικό σώμα μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Διδύμου 20 κλειστό.

Διδύμου 18 ισόγειο Λίζα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 18 υπόγειο Σονια καστανή μιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Διδύμου 16 Όλγα ξανθιά μιλφ πολύ χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 8β Αλινα λεπτή κοπελίτσα με ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 8α Βερονικα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 7 κλειστά.
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Τύπε καλημέρα... :hi:

Για τώρα πρωινή βάρδια σου δίνω δυο δυνατά φαβορί τσιμπουκλούδων με πολύ καλές 'Live' αποδόσεις στην :pipa3: :pipa2:

#Αγκύρας 12 & Πιπίνου 118 → Τζένη η βλάχα! (απόδοση: 1.30).

#Διδύμου 18(υπόγειο) → Σόνια η βυζαρού! (απόδοση: 1.60).

:respect: :heavymetalbig:
καλημερα φιλε,την τζενη την εχω δοκιμάσει μονοτονη πιπα αλλα οκ βαθιά κ υποτακτικη..την σονια δε την εχω παρει θα την τεσταρω αν κ δν εχει κριτικές ευχαριστωω
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
καλημερα φιλε,την τζενη την εχω δοκιμάσει μονοτονη πιπα αλλα οκ βαθιά κ υποτακτικη..την σονια δε την εχω παρει θα την τεσταρω αν κ δν εχει κριτικές ευχαριστωω
Για την Σόνια έχω γράψει κριτική όταν ήταν στο δίδυμου 22.
Βασιλική πίπα από τα Lidl :thubsdown: :S :S :S
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.520
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Φωκαίας 27Β πάνω Εμιλη καστανοξανθη κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Χριστίνα ξανθιά παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Βικτόρια ξανθιά με ανοιχτή περιφέρεια σώμα με πιασίματα με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Νικά ξανθιά κοντή κοπέλα με λεπτό σώμα και μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Κορινα ξανθιά νταρντανα με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 25α Βερονικα κοκκινομάλλα κανονικό σώμα 3αρι σιλικονατο βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 19 Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο και αυταρχικό.

Φωκαιας 17β Τζέσικα ξανθιά λεπτή με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Ηλέκτρα καστανή με πάρα πολύ μακρύ μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζι, με πρωκτικο

Φωκαιας 13 κλειστό.

Φωκαιας 9 δεξια Κατερίνα καστανή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψηλή με κανονικό σώμα κοπέλα με 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φωκαιας 9 αριστερά Άντζελα ξανθιά κοπελίτσα κοντουλα με λίγα πιασιματακια σε κωλο και μπούτια 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά Αλεξάνδρα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία κλειστό.
 

Επισκέπτης
κ εγώ την σταμπαρα την συγκεκριμένη κορασίδα αξιόλογη..
Μου φαίνεται όλοι εδώ στο site ίδια φάρα ήμαστε..
Δύσκολο να την προσέγγισης, θα πρέπει να πας για σουβλάκι πολλές φορές, θα φτάσει η χοληστερίνη 800..
μαζευει πολλους μπαρμπες το αλβανικο σουβλατζιδικο με τις αλβανιδες
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Σμυρνη ειδες αν η Αρινα δουλευει σημερα?/
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
19
Like
13.826
Πόντοι
3.246
συνέχεια live

Φωκαιας 27α κάτω Βικτόρια ξανθιά με ανοιχτή περιφέρεια σώμα με πιασίματα με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικό.................
Καλησπέρα Σμύρνη! Αυτή η Βικτώρια είναι η γνωστή Νίκη καυλιουσκα ή κάποια καινούρια κοπέλα?
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
355
Πόντοι
21

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
χθες τριτη βαρδυα ενημερωση σφηνακι-υποβρυχιο σε οσα μπηκα

Φωκαιας 17α ισογειο, Ειρηνη εσκασε μυτη γυμνη με κατι αλυσιδιτσες να κρεμονται η τσατσα ειπε πως ειναι απο Ρουμανια, μελαχροινη κοπελα με φουλ προγραμμα

Φωκαιας 27α υπογειο, Αννα κου

Φωκαίας 27Β ισογειο, Χριστιννα η ελληνοουκρανεζα σε φουλ προγραμμα πλεον κανει την τριτη βαρδυα σε αυτο το σπιτακι

Φωκαιας 24, μια μελαχροινη αδιαφορη γεματουλα σχετικα

Φυλλης 54β ισογειο, Ορορα με βυζαρες τα γνωστα

Φυλλης 54α οροφος, Χριστιννα η γνωστη μουναρα

και στο Φιλλιπιδου μου ειπαν δουλευε η Τζοαννα/Ζανα δεν πηγα να την δω και δε θυμαμαι στο πανω η κατω

αυτα τα λιγα απο οσα μπηκα
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καποια με καλή κ δυνατή πιπα υπάρχει στα μπουρδελα ?
Καλησπέρα δυστυχώς είναι κυριολεκτικά σαν να ψάχνεις ψύλλους στα άχυρα.Και εδώ προκύπτει ο τεράστιος προβληματισμός γιατί τα μαγαζιά Φυλής και πέριξ ζητάνε 20€ο αφού  δεν μπορούν ούτε υπηρεσίες στοιχειώδεις να προσφέρουν και δεν μιλάω για τίποτα ιδιαίτερο ούτε τα βασικά δεν κάνουν ούτε τα 10 λεπτά χρόνο τηρούν στην μεγάλη πλειοψηφία των μαγαζιών είναι σκέτη κοροϊδία απάτη το20€ο προσωπικά δεν θυμάμαι πότε να είπα άστο το20€ο σήμερα δεν αξίζει να βγει από την τσέπη όταν πάει 15€ο βλέπουμε αλλιώς μια στο τόσο επιλεκτικά σε κάποια λίγα στούντιο που αξίζουν ή αλλιώς πιο οικονομικές ανώδυνες λύσεις Μεταξουργείο το 20€ο πρέπει να τελειώσει με μαζικό μποϊκοτάζ απόρριψη από όλους μέχρι που να πέσει τόσο πολύ η δουλειά τους που να ρίξουν την τιμή εφόσον δεν μπορούν να προσφέρουν τίποτα.
Σας μιλάω έχοντας δώσει όπως και πολλοί από εσάς υποθέτω πολλά φράγκα δοκιμάζοντας διάφορες κοπέλες και δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις μετάνιωσα

Ενδεικτικά πέρασα από δυο τρία μαγαζια

Αλκιβιάδου 16Γ Κλεοπάτρα μια ψηλή Γυναίκα κοντά στα50 με κοντό καστανό μαλλί σώμα κανονικό εντελώς μίζερη και θλιβερή παρουσία στο σαλόνι βγήκε κάνοντας αγγαρεία
Φώκαιας27 Νικά μια καινούργια Μιλφ μακριά ξανθιά μαλλιά κοντή αβυζη και μια Βικτώρια μετριότητες λίαν επιείκως ούτε 7€ο και για τις δύο μαζί δεν έδινα κλασικά η ξανθιά τσατσα μες το ψέμα και την υποκρισία
Φυλής109 ισόγειο Τανια και Μαρίνα καλουτσικη δοκιμασμένη αλλά και αυτή τυποποιημένη εντελώς στο πρόγραμμα της προκαταρκτικά ελάχιστα και στα πρώτα δευτερόλεπτα που έχει μπει δωμάτιο σε ρωτάει πως θες τσιμπούκι με ή χωρίς Καποτά η διαφορά δηλαδή από το Μεταξουργείο είναι ότι εκεί συμβαίνει το ίδιο αλλά πληρώνεις 10€ο όχι 20€ο.

Αυτά κύριοι κλείνοντας να πω ότι ήρθε η ώρα να τελειώσει το 20€ο καλό απόγευμα
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα Σμύρνη! Αυτή η Βικτώρια είναι η γνωστή Νίκη καυλιουσκα ή κάποια καινούρια κοπέλα?
Όχι φίλε μου, καμία σχέση.
Η καυλιούσκα αγνοείται .
Έχει χαθεί οριστικά  :'(
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Η Βερονικα η μελαχρινη το ωραιο πιπινι που δουλευε μεχρι Δεκεμβρη φωκαιας 25Α και πιο πριν στην Κων/πολεως 132 Στουντιο σαν Βικτωρια. Ξερει κανεις που ειναι τωρα;;;
ευχαριστώ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Εγώ πήγα σήμερα μεσημεράκι και εσπροξα την μικρή ατζελα από Φωκαίας 9 αλλά και φυλής 74 , πονάνε  πολύ η μικρή ούρλιαζε και όταν το έβγαζα όλο και το ξανά έβαζα πήγαινε να με σταματηση ώστε να μην το κάνω αυτό !!!  Πέρασα πολύ καλά μου έπαιξε και την πουτσα στην αρχή αλλά σκαλοσε να το βαλη στο στόμα της .... δεν την πρεσαρα και της είπα έλα μωράκι μου να το φας αμεσος στην μουναρα σου ..(δεν νομιζο να κατάλαβε τι είπα)) αλλά τελοσπαντον ,ήταν γενικά πολύ ευδιάθετη
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Μια καταδρομικη επισκεψη πριν απο λιγο στην Ρεμουνδου και απλα για βολτα διοτι ειχα μια δουλεια εκει κοντα, ειδα μια νεα κοπελα στο Ρεμουνδου 21α στον οροφο αλλα εντελως καινουργια απο οτι μου ειπε η υπηρεσια, νεαρη ψηλη ξανθια ρωσσιδα ομορφουλα με φουλ εκτος κολου Μαριαννα την λενε δουλευει απογευμα  πιστευω οτι ειναι αξια δοκιμης αλλωστε το σπιτι αυτο ποτε δεν μ απογοητευσε με τις κοπελες που φερνει την μαριαννα θα την δοκιμασω λιαν συντομως αν και θα προτεινα σε συναδελφους να σπεφσουν γιατι αξιζει οπως την εκοψα
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Πέρασα πολύ καλά μου έπαιξε και την πουτσα στην αρχή αλλά σκαλοσε να το βαλη στο στόμα της ....

τύπε, όποιος σου είπε ότι τα πουτανάκια γουστάρουν πουτσότυρο σε δούλεψε ..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Λοιπόν Κολωνου15 στο βάθος στα δύο καινουργια αριστερά δούλευει τώρα μια νεαρή κοπέλα 20χρονη μελαμψή πολύ όμορφη Χριστίνα την λένε πάρα πολύ καλή εμφανισιακά στο μαγαζί γινόταν χαμός απόβαση Πακιστανών Αφγανών κατά ομάδες

Πέρασα μια καί από Βέργας
Στο 3 δεξιά Λανα ψηλή άχαρη κοπέλα στο σαλόνι βαριεστημενη δεν βγάζει τιποτα ελκυστικό στον όροφο Σάρα επίσης νωθρή αδιαφορη και μέτρια.
Η μόνη που αξίζει σε υπηρεσίες εκει είναι η Χριστίνα Μιλφ Μολδαβή πολύ τίμια.

Πέρασα και μια από Ρεμούνδου21 όροφο νά δω την καινούργια κοπέλα που αναφέρθηκε εντάξει συμπαθητική είναι αλλά με αυτό που φορούσε είχε καλύψει το σώμα της και δεν μπόρεσα να βγάλω συμπέρασμα για σώμα στήθος κατά τα άλλα ξανθιά με καλό πρόσωπο και μόνο ότι ήρθε καινούργια κοπέλα είναι θετικό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom