Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 279 άτομα (32 μέλη και 247 επισκέπτες)

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Μαγκες χθεσινη καταθεση στην φωκαιας 17β .Να μην πολυλογω ονομα κοπελας δωρα .Χαλια μαυρα!!! Εχω κανει σχετικη κριτικη στο εν λογω σπιτι
 

klimt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Βοηθεια το σοφακι εξαφανιστικε παλι  :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εχω την εντυπωση  ach αν μιλας για το πανω οτι ισως η δωρα που λες ηταν τ ωραιο παιδι που εγραψα οτι ειδα τις προαλες
ηθελα να γραψω την υποψια μου αυτη χτες αλλα δεν προλαβα
οσο περνουσαν οι ωρες τοσο περισσοτερο ερχοταν στο μυαλο μου οτι
ειναι η δωρα
μαλλον αλλαξε το μαλλι..



 

Επισκέπτης
Δωρα απο που ρε xilnik !!!
Τσαμπα πραγμα καταλαβα ουτε που περναω να την δω !!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
εχω την εντυπωση  ach αν μιλας για το πανω οτι ισως η δωρα που λες ηταν τ ωραιο παιδι που εγραψα οτι ειδα τις προαλες
ηθελα να γραψω την υποψια μου αυτη χτες αλλα δεν προλαβα
οσο περνουσαν οι ωρες τοσο περισσοτερο ερχοταν στο μυαλο μου οτι
ειναι η δωρα
μαλλον αλλαξε το μαλλι..
Η Δωρα πρεπει να ειναι οντως...ο κωλος της ειναι χαρακτηριστικος...απλα αλλαξε χρωμα μαλλιων και μας μπερδεψε το παλιοκοριτσο  :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
τον θυμασαι τον κωλο piatsa ε? :cheesy:
εγω θυμαμαι και το στηθος..
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλήσπερα 
Απο χθες σκεφτομουνα να κανω μια βολτιτσα σημερα κατα Αττικη μερια αν βεβαια ο καιρος ηταν  καλος.
Αξιζει να πω οτι σημερα εμαθα πως απο αττικη πας φυλης .Απο το 1994 πηγαινα μονο μεταξουργειο και CG.
το βλεπω το 2009 να μπατιρεψω .....
Ξυπναω σημερα νωρις ετοιμαζομαι και ξεκιναω.Φτανω πλατεια Αττικης και ανηφοριζω την Περγαμου.
Σταση στο 27Β και να σου ηταν το ελενακι απο Κομοτηνη .συνεχισα για Αλακμενους 113 οπου ηταν το σοφακι δεν περιμενα συνεχισα με το σκεφτικο να ξαναπερασω .
Αλκαμενους 117 ηταν η Τζουλια πρωτη φορα την ειδα μου εκανε κλικ και περασα ωραια καταθεση .Θα την επισκεφτω παλι .
συνεχιζω Περγαμου 1 ηταν ενα μελαχροινο οχι και τοσο καλο  .Περιμενα να δω το πιπινακι που ειχε της προαλες με το πλοκλητικο βλεμμα.συνεχιζω και παω προς Ρεμουνδου.Μπσινω στο πρωτο μαλλον η τστσα μαγειρευε.Βγανει ενα κοντοπουτανο δεν 8υμαμαι ονομα δεν περασα δεν το ειδα με καλο ματι.Παω στο απεναντι με το που αν οιγω την πορτα  να κατι καγκελα και εκεινη την στιγμη το μωρο εκανα διαφημιστικο.πολυ  καλο αλλα το προσπερασα να δω παρακατω.
Μπαινω στο Αγ πετρου και ερχεται ενα μπαζακι που απο την κυταρριτιδα ο κολος του μου θυμιζε πορτοκαλι.την ωρα που σηκωνομαι να φυγω κατι ειπε η τσατσα .Μαλλον ειναι απο λευκορωσια  .
ανεβαινω παλι Αχαρνων και απεναντι Βλεπω  Φωκαιας  .Εκανα την μ?λ?κι? και μπηκα στο 27 .Ειχε μια μαυρουλα και απο περιεργεια μπηκα .Τσαμπα το 10αρικο πολυ μπαζο.
Δουλευει εξω και το βραδυ.(την εχει παρει κανεις ?)
Παω παραπερα και μπαινω καθομαι και ερχετε ενα ψηλο αδυνατο με ενα τατουαζ στην πλατη κατω κατω .
Φανηκε καλο αρκετα .
συνεχισαα και στα παραπερα σπιτακια δεν θυμαμαι διευθυνσεις απλα ειχε  καλες παρουσιες αλλ και μπαζακια .
Υποσχομαι την επομενη φορα να κρατηθω να μην παω Αλκαμενους και να συνεχισω παραπανω τωρα που βρηκα μελι.
Θα εφοδιαστω και με χαρτι η καλυτερα ενα κασετοφονακι που κανει rec..
Εντυπωσεις.
Υπαρχουν και σπιτακια με πολυ ωραια κορμια που ειναι κριμα να μην υπαρχει χρονος .
Εχει και κατι τσατσες που νομιοζυν οτι επειδη περιμενεις πρπει να μπεις.και οτι υποχρεωνεσαι να παρεις το καθε μπαζο.
Σεενα στην φυλης ηταν ενας μαλακας που οταν πηγα καθαριζε το πεζοδρομιο περιμενα και μετα ηρθε και μξλησε στην κοπελα και εμφανιστηκε ενα καντο κατερινακι ξανθο.
επειδη δεν περασα αρχισε να λεει μαλακιες ο μαλακας 
αυτα απο μενα 
ειναι η πρωτη μου ενημερωση 
χιχιχιιχχ


 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Φιλε το ξανθο κοντο κατερινακι σε ποιο ηταν?Μηπως στο 80?
 

johnyhandsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες το Ντινακι που εξαφανιστηκε παλι? αυτη η κοντουλα-μελαχρινη που περασε απο φ92-86-65πανω και 134 κατω το καλοκαιρι, αν την εχει πετυχει κανενας προσφατα πουθενα ας πει κατι !
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Λαθος φιλε 
20 ευροπουλα 
Δεν εχο κλαψει ποτε λεφτα αλλα  αυτα ναι 
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε Spoon 
Δεν θυμαμαι δεν τα ξερω τα  μαγαζια απο εξω 
πρωτη φορα πηγα εκει 
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
στο μπουρδελο που ηταν πισω απο το ιπποκρατειο στους αμπελοκηπους πριν 10 χρονια ειχε παει κανενας?
(αν υπαρχει θεμα για παλια μπουρδελα που εχουν κλεισει ας μεταφερθει εκει αλλιως ας ανοιξει ενα θεμα σχετικο)
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Δες κριτικη στην κατηγορια μπουρδελα
 

ntaryl

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Το ψηλο μωρο το ξερει κανεις πως το λενε
Εχει ενα τατουαζ πανω απο την ουρα 
με την πρωτη ευκαιρια θα το τσεκαρω 
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Φιλε το ξανθο κοντο κατερινακι σε ποιο ηταν?Μηπως στο 80?
το κατερινακι ειναι στο 66δ
Το ψηλο μωρο το ξερει κανεις πως το λενε
Εχει ενα τατουαζ πανω απο την ουρα 
με την πρωτη ευκαιρια θα το τσεκαρω 
αν λες φωκαιας 25 στο κατω με tatoo στην ουρα, πρεπει να λες την βικτωρια
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Βοηθεια το σοφακι εξαφανιστικε παλι  :think:

Εννοεις το Σοφακι που ηταν επι χρονια στο Φυλης 54 (κατω) και μετα πηγε στη Λιοσιων? Αν ναι, την βρηκε κανεις?
Εχω να τη πηδηξω απο τον Αυγουστο αυτη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom