Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (29 μέλη και 234 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Kαλα, οι κριτικες για τη Μπαρμπαρα ειναι για γελια και για κλαματα,στη μια τη βγαζουν μουναρα και στην αλλη μπαζο του κιορατα.
Ειπαμε,η ομορφια βγαινει με υποκειμενικο κριτιριο αλλα οχι κι ετσι....
Τελικα αμα δε πας μονος σου δε βγαζεις ακρη...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
οχι lion, απλα οταν γραφονται πολυ καλα λογια για καποια κοπελα
νομιζουμε εμεις οτι σαν πιο εξυπνοι απο τους αλλους θα παμε και θα τους διαψευσουμε και θ αποδειξουμε οτι ξερουμε καλυτερα και οτι τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως παρουσιαζονται
η μπαρμπαρα ειναι πολυ καλη στις υπηρεσιες της ,αλλα σαν ανθρωπος δεν ειναι τελεια ουτε μπορει να ειναι παντα καλη,θα υπαρχουν και στιγμες που θα ειναι μετρια η' κακη απλα αυτο θα συμβαινει λιγοτερο σε σχεση με αλλες κοπελες
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σωστα xilnik αλλα δεν αναφερομαι σε αυτα που γραφονται για τις υπηρεσιες της αλλα σε αυτα για την εξωτερικη της εμφανιση.
Ποση υποκειμενικοτητα να υπαρξει πια...;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εχω γραψει οτι η κοπελα εχει απιστευτα καβλωτικο σωμα και πολυ μετριο προσωπο,μαλιστα επειδη ημουν ο πρωτος που εγραψα γι αυτη
ειπα οτι ηταν ακομη χειροτερη εμφανισιακα στην αρχη και στη συνεχεια διορθωθηκε
αν δεν διαβαζουν καποιους που ξερουν εγω τι φταιω?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
γιατι ρε lion ποιος εγραψε οτι ειναι μουναρα η κοπελα?
εγω παντως δεν εχω δει κατι τετοιο, οι πιο πολλοι εχουν γραψει για το καλο σερβις της...
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Kαλα, οι κριτικες για τη Μπαρμπαρα ειναι για γελια και για κλαματα,στη μια τη βγαζουν μουναρα και στην αλλη μπαζο του κιορατα.
Ειπαμε,η ομορφια βγαινει με υποκειμενικο κριτιριο αλλα οχι κι ετσι....
Τελικα αμα δε πας μονος σου δε βγαζεις ακρη...
καλημερα παιδια
ειναι λογικο να κανει η μπαρμαρα και ξεπετα! εγω της τελευταιες κριτικες τισ πιστευω! οντως εχει πολυ κινιση το μαγαζακι τις
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Οταν βαζεις 9ρια και 8ρια στη μπαρα με την ενδειξη "Εμφανιση κοπελας",δε χρειαζεται να γραψεις οτι ειναι μουναρα και γενικα ενα καυλοειδες πλασμα,εννοειται...

Και στο καπακι βλεπεις τσουπ κατι 2ρια και 3ρια.
Απλα ηθελα να καταληξω σε αυτο που ειπα προηγουμενως,οτι τελικα αμα δε πας μονος σου δε βγαζεις ακρη...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
σωστος!
αντε λοιπον μια βολτα να μας πεις και την δικια σου γνωμη!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
σωστος!
αντε λοιπον μια βολτα να μας πεις και την δικια σου γνωμη!
Ειμαι απο τους πρωτους μαζι με το xilnik που εγραψαν για τη μπαρμπαρα!
Ειναι πολλες σελιδες πιο πισω.
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
σωστος!
αντε λοιπον μια βολτα να μας πεις και την δικια σου γνωμη!
την κριτικαρα 2 φορεσ φιλε μου. δες κρητικες μου , την ειδα στα πανω της και στα κατω της. αρκετα νομιζω δεν ειναι για περισοτερες επαφες..... παμε για αλλα τωρα.....
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Ειμαι απο τους πρωτους μαζι με το xilnik που εγραψαν για τη μπαρμπαρα!
Ειναι πολλες σελιδες πιο πισω.
δεν ανφιβαλω και εγω την εχω κριτικαρη 2 φορες..... αντικιμενηκα με ολα τα πραγματικα περιστατικα .....
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Σημερινη πρωινη ενημερωση


Τελος,φυλης 71 πανω,μπαρμπαρα απο τσεχια,καινουργια,ισως να μη
γεμιζει το ματι σε πρωτη φαση,ομως,καταπληκτικο στηθος,πολυ σεξι σωμα,φιλια,χαδια και ωραιο σεξ,πραγματικα μου θυμισε κατι απο παλιες καλες μερες του 71 πανω

η πρωτη κριτικη για μπαρμπαρα στις 26/06/08
δεν αντιλεγω και εγω την πρωτη φορα περασα θαυμασια και με πολυ χρονο, την δευτερη ηταν πολυ ανχομενη βιαζονταν παρα πολυ ολα ηταν μιχανικα, δεν αντιλεγω οτι οταν ειναι χαλαρη δινη τον εαυτο της στον πελατη......
 

Επισκέπτης
Πολυς ντορος για την Barbora βλεπω !!!
Σε αλλους καθετε καλα σε αλλους οχι.
Πολυ φυσιολογικο μου φαινετε που το προβλημα.
Τωρα απο θεμα εμφανισης γουστα ειναι τουτα οποτε δεν δινω ποτε βαση στο τι λεει ο καθενας εαν δεν δω με τα ιδια μου τα ματια .
Π.Χ. εμενα δεν μου λεει τιποτα η κοκκινομαλα του Φωκαιας 17 και σε αλλους λεει.
Εμενα μου αρεσε η μικρη Αννα στο Φυλης 82 ,στους δε περισσοτερους οχι .
Απλα πραγματα .
Για την δε Barbora ενα θα πω , μουναρα δεν ειναι αλλα να γαμιεται ξερει πολυ καλα .
Την Καλημερα μου !! ;)
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Πολυς ντορος για την Barbora βλεπω !!!
Σε αλλους καθετε καλα σε αλλους οχι.
Πολυ φυσιολογικο μου φαινετε που το προβλημα.
Τωρα απο θεμα εμφανισης γουστα ειναι τουτα οποτε δεν δινω ποτε βαση στο τι λεει ο καθενας εαν δεν δω με τα ιδια μου τα ματια .
Π.Χ. εμενα δεν μου λεει τιποτα η κοκκινομαλα του Φωκαιας 17 και σε αλλους λεει.
Εμενα μου αρεσε η μικρη Αννα στο Φυλης 82 ,στους δε περισσοτερους οχι .
Απλα πραγματα .
Για την δε Barbora ενα θα πω , μουναρα δεν ειναι αλλα να γαμιεται ξερει πολυ καλα .
Την Καλημερα μου !! ;)
σαν γνησια βουλγαρα γαμιετε πολυ καλα..... τα δινη αν ειναι φτιαγμενη..... συνφωνω...
 

Επισκέπτης
Αυτο δε που λεει ο DIMITRIS41 ισχυει για ολες !!
Οταν ειναι τιγκα στον κοσμο καλυτερα να την κανετε γιατι δεν θα σας δωσει τον χρονο που θελεται οσο και να σας γουσταρει.
Κοιτατε Caroline ,Dorin, Barbora κλπ κλπ.
Απλα μαθηματικα ,τρια γεματα δωματια πεντε στο σαλονι να περιμενουν την σειρα τους οποτε ανοιγουμε την πορτα και την κοπαναμε για καπου αλλου πιο ησυχα !!
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
Αυτο δε που λεει ο DIMITRIS41 ισχυει για ολες !!
Οταν ειναι τιγκα στον κοσμο καλυτερα να την κανετε γιατι δεν θα σας δωσει τον χρονο που θελεται οσο και να σας γουσταρει.
Κοιτατε Caroline ,Dorin, Barbora κλπ κλπ.
Απλα μαθηματικα ,τρια γεματα δωματια πεντε στο σαλονι να περιμενουν την σειρα τους οποτε ανοιγουμε την πορτα και την κοπαναμε για καπου αλλου πιο ησυχα !!
η να προτιματε καθημερινη οχι σαββατοκυριακα.... βλεπεις κοσμο? αντε γεια χαρα οπωτε περασω... να σασ πω την αμαρτια μου? η βαρβαρα μου θυμησε μια σχεση μου παρανομη ετσι εκφυλη και αυτη που καρατισε 4 χρονια....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερινη πρωινη ενημερωση


Τελος,φυλης 71 πανω,μπαρμπαρα απο τσεχια,καινουργια,ισως να μη
γεμιζει το ματι σε πρωτη φαση,ομως,καταπληκτικο στηθος,πολυ σεξι σωμα,φιλια,χαδια και ωραιο σεξ,πραγματικα μου θυμισε κατι απο παλιες καλες μερες του 71 πανω

η πρωτη κριτικη για μπαρμπαρα στις 28/06/08

Την μπαρμπαρα την πηρα δυο φορες,την δευτερη ειδα λιγο αγχος με τον χρονο,αλλα και τις δυο ηταν καλα,πιθανον λογω κοσμου να πεσει η αποδοση,δεν μ εκπλησει.

η δευτερη κριτικη την 1/07/08

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η Μπάρμπαρα από Φυλής 71 είναι μελαχρινή (παλιά είχε μακριά μαλλιά), γεματούλα (όσο "χρειάζεται") με την τσατσά που σε "κόβει εχθρικά" ...αν δεν μπείς???
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
παιδια αυτο που λετε για την μπαρμπαρα και το γεματο δωματιο ισχυει αλλα παιζει ρολο και η διαθεση της κοπελας..θυμαμαι τη  μιλενα με φουλ δωματια και κοσμο να ναι με το πασο της..το ιδιο πχ και η λαρισσα στο φ69 κατω το καλοκαιρι που γεμιζε για παρτυ της...προφανως και την εχει δει λιγο και η μπαρμπαρα....δεν ειναι τυχαιο οτι ξαφνικα απο μονο θετικες κριτικες εχουμε παει σε μετριες προς το κακο
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Aπλα οταν γραφονται πολυ καλα λογια για καποια κοπελα
νομιζουμε εμεις οτι σαν πιο εξυπνοι απο τους αλλους θα παμε και θα τους διαψευσουμε και θ αποδειξουμε οτι ξερουμε καλυτερα και οτι τα πραγματα δεν ειναι ετσι οπως παρουσιαζονται
Εγραψες... :thumbsup: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom