Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 244 άτομα (34 μέλη και 210 επισκέπτες)

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
μετά από χρόνια λόγω των εργασιών που γινόταν στο σαιτ η ενημέρωση μου δεν είναι live, οπότε έχουμε και λέμε... βόλτα λίγο μετά τις 18.00


Φυλής 71α Αντζελινα μελαχρινή με ωραίο λεπτό κορμί 1.5αρι στητο βυζι, με πρωκτικο.

Μαζί της δούλευε και η Ντιάνα η οποία ήταν από το πρωί-ανακοινώθηκε πρωκτικό.

GBU τι νουμερο βυζια περιπου να εχει η Αλεξ?

Δεν κάνει για εσένα  :grin: -γύρω στο 3,43 το κόβω  :afro:
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
527
Κριτικές
5
Like
3.270
Πόντοι
446
Χτες βράδυ είχα όρεξη για κωλοτρυπιδοτό γαμήσι κι έφυγα στοχευμένα για το Χριστινάκι , στο Φώκαιας 27 , στην υπόγα....
Το Χριστινάκι έχει αδυνατίσει , έχει κόψει λίγο στο πρόσωπο , έχει βάψει το μαλλί πλέον μελαχρινό και γενικά μου φάνηκε κουρασμένη απ'τις αμέτρητες  ψωλές που έχουν παραβιάσει τον πρωκτό της....
Παρ'όλα αυτά , πέρασα δίχως δεύτερη σκέψη στο δωμάτιο , αφού δεν έχω μείνει μέχρι στιγμής ούτε μια φορά δυσαρεστημένος απ'τις υπηρεσίες της συγκεκριμένης κοπέλας...
Μπήκε στο δωμάτιο , κι αφού μου είπε "που χάθηκες εσύ τόσο καιρό ρε μωρό " , ξεκίνησε μια ακάποτη πίπα , αρκετά καλή , με ένα αξιοπρεπές  αρχιδογλύψιμο.....
"Γύρνα στα τέσσερα " της λέω...."για το κωλάντερο σου ήρθα εδώ απόψε" ....
"Ναι μωρό μου ....βάλτο στο κωλαράκι μου " μου λέει ...
Αρχίζω λοιπόν και τη σοδομίζω ,όπως και τις προηγούμενες φορές(στο Χριστινάκι , μόνο μια φορά της τον έχω βάλει στο μουνί....όλες τις υπόλοιπες , μόνο κώλο !!!)και μετά από 5 λεπτά , με το μπάσε-βγάλε , διαπιστώνω πως για πρώτη φορά , μου είχε σκατώσει τον πούτσο.
"Μου σκάτωσες τον πούτσο μωρό μου " της λέω....κι εκείνη μου απαντά "εεε...συμβαίνουν αυτά."
Μου αφαιρεί την σκατωμένη καπότα , κι αφού αρνήθηκε να τα πάρει στο στόμα ή στο πρόσωπο , ξάπλωσε ανάσκελα και πήρε τα ψωλοχύματα δυο εβδομάδων στα βυζάκια της , ενώ κάποια την πέτυχαν στα μάτια...
Με καληνύχτησε και πρόσταξε την Βάσω να της ετοιμάσει το μπάνιο γιατί κυριολεκτικά την έλουσα στα χύσια ...
Μετά κατηφόρησα για Πιπίνου 118 με στόχο την Άννα ...ή την Τζένη...(όποια έβρισκα...)
Τελικά , ήταν και οι δυο εκεί.
Διάλεξα την Άννα , αν και εμφανησιακά είναι περίπου στο ίδιο επίπεδο...
Μπήκε στο δωμάτιο κι έκανε αυτό που περίμενα ....
Μια γλυφοκωλάδα πολύ καλή και τελικά πήρε τα ψωλοχύματα στο στόμα. Δεν πρόλαβα καν να την γαμήσω.
Το τσιμπούκι της δεν μου άρεσε , καθώς χρησιμοποιεί δόντι , αλλά αρχίδια και κώλο τα περιποιείται καλά.
Με περιμένει λέει , να ξαναπάω...
Καλά γαμήσια παιδιά...
 

nitsche

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
152
Like
128
Πόντοι
1
χθες βραδυ...οταν επεσε το σκοταδι πηγα κεραμεικου 15 για να δω την μαυρη...τζιφος στις 20.00...η εξουθενωμενη τσατσα ειχε σχεδον ξαπλωσει στο σαλονι μου παρουσιασε την μονικα μια απρη, καραμπογια μαυρο φουντωτο μαλλι,κανονικο σωμα τιποτα ιδιαιτερο.....μπορει λεω να ειναι το βραδυ......11.45 κλειστα...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Κάθομαι και διαβάζω τις τελευταίες κριτικές των συναγωνιστών και με θλίψη "επιβεβαιώνεται" σχεδόν σε καθημερινή βάση το πώς έχει καταντήσει η Φυλής και πέριξ!  :-
Κρίμα πραγματικά να πετάς τα χρήματα σου στον κουβά τέτοιες δύσκολες εποχές και να μένεις στο τέλος ανικανοποίητος και με την σκέψη του ΔΕΝ τα έτρωγα σε σουβλάκια καλύτερα!
 

Sproxe Garsia

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Απρ 2017
Μηνύματα
972
Κριτικές
22
Like
4.932
Πόντοι
9.596
Κάθομαι και διαβάζω τις τελευταίες κριτικές των συναγωνιστών και με θλίψη "επιβεβαιώνεται" σχεδόν σε καθημερινή βάση το πώς έχει καταντήσει η Φυλής και πέριξ!  :-
Κρίμα πραγματικά να πετάς τα χρήματα σου στον κουβά τέτοιες δύσκολες εποχές και να μένεις στο τέλος ανικανοποίητος και με την σκέψη του ΔΕΝ τα έτρωγα σε σουβλάκια καλύτερα!
...μαντήλι θα χρειαστείς συνάδελφε?...
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Πήγα στοχευμένα για Ελενα που μετακόμισε στο Ιάσωνος 10 κάτω από Φωκαίας 17 ισόγειο να την ξεμουνιάσω με δεκάρικο, αλλά ούτε 69 ούτε ελεύθερο στοματικό κάνει- ήθελε εικοσάρι η κυρία -τελείωσα με πίεση χρόνου, όχι από τον συμπαθητικό Τσάτσο, αλλά από την δια την κυρία. Όχι τποτε άλλο αλλά άφησα το καινούργιο ξανθοκόμματο στο Κολωνού 15 δεξιά
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
:wanker:
δώσε πληροφορίες καινούργιο ξανθό  :huh: δεν πήραμε είδηση  :o  :think:
Ένα όμορφο ψηλό μωρό με ελαφρώς γεμάτο σώμα, πολύ καλό πίσω σύστημα στο δεκάρικο, δεν θυμάμαι όνομα. Εγώ πρώτη φορά την έβλεπα 2η βάρδια
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
παλια ακουγες και ενα only greeks!!!
τωρα μπαινεις μεσα και εχει καμια 10αρια
πακιστανους να περιμενουν....
απορω πως δεχονται ολες αυτες να κανουν
ακαποτες πιπες με 10ευρω....
το λιγοτερο μια υπατιτιδα θα εχει φερει καποιος
απο τα ταξιδια πηγαινε ελα...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Κάθομαι και διαβάζω τις τελευταίες κριτικές των συναγωνιστών και με θλίψη "επιβεβαιώνεται" σχεδόν σε καθημερινή βάση το πώς έχει καταντήσει η Φυλής και πέριξ!  :-
Κρίμα πραγματικά να πετάς τα χρήματα σου στον κουβά τέτοιες δύσκολες εποχές και να μένεις στο τέλος ανικανοποίητος και με την σκέψη του ΔΕΝ τα έτρωγα σε σουβλάκια καλύτερα!
Έχεις δίκιο. Και εγώ είδα αρκετά νευράκια στα κορίτσια στα μερικά σπιτάκια στην Βέργας.Όλο ειρωνικό χιουμοράκι και ξυνίλα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Αμα ειναι Σαββατο-Κυριακη και εχουν νευρα ειναι που δεν μπαινει πολυς κοσμος στα δωματια ισως. Δεν βγαινουν τα νουμερα στις εισπραξεις και ειναι να εκραγουν.
Αλλες νιωθουν ψυχολογικα καπως λογω οτι εχουν να κανουν με τον καθενα, αλλος θελει κωλο, αλλος χυσια στη μαπα, αλλος βριζει την ωρα που σπρωχνει, αλλος τραβαει μαλλια κτλ κτλ.

Η εκτιμιση μου ειναι οτι ειναι σε υφεση η Φυλης. Αν το 2014 ελεγαν οτι δεν εχει δουλεια και βαρανε μυγες, τωρα ειναι καπως πιο δυσκολα. Βαλε και στο νου οτι ακομα και εκεινα τα μαγαζια που εχουν μεινει ως τελευταια "only greek" φλερταρουν σιγουρα με την ιδεα να σηκωσουν πακιστανικη σημαια.
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Εφαγα τρελη φολα σημερα το πρωι από την μαλακισμενη την Μπελα στο Φυλης 84α.Σε αλλα νεα η Νικολ από Πιπινου 118 μου ειπε η τσατσα ότι σταματησε,και η Βικυ από Βεργας 3 ότι θα είναι στο ποστο της μαλλον από αυριο
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.951
Πόντοι
206
παλια ακουγες και ενα only greeks!!!
τωρα μπαινεις μεσα και εχει καμια 10αρια
πακιστανους να περιμενουν....
απορω πως δεχονται ολες αυτες να κανουν
ακαποτες πιπες με 10ευρω....
το λιγοτερο μια υπατιτιδα θα εχει φερει καποιος
απο τα ταξιδια πηγαινε ελα...
Η πακιστανοποιηση των μπουρδέλων είναι πια γεγονός με ελάχιστες εξαιρέσεις που και αυτές σιγά σιγά θα εκλείψουν. Μου έλεγε εκδιδόμενη ότι πλέον το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της είναι πακιστανοαφγανοινδοι,ενώ στο ξεκίνημα της πριν 3 χρόνια απλα τους έδιωχναν λέγοντας "only Greeks"
 

Επισκέπτης
Η πακιστανοποιηση των μπουρδέλων είναι πια γεγονός με ελάχιστες εξαιρέσεις που και αυτές σιγά σιγά θα εκλείψουν. Μου έλεγε εκδιδόμενη ότι πλέον το μεγαλύτερο ποσοστό των πελατών της είναι πακιστανοαφγανοινδοι,ενώ στο ξεκίνημα της πριν 3 χρόνια απλα τους έδιωχναν λέγοντας "only Greeks"
Το μπουρδελο σωστων προδιαγραφων ειναι το στουντιο. Αλλα εκει παιζει μαδημα με προγραμματα.
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Καλημερα...πηγα με χαρα να γαμησω εχθες στη Φυλης 2η προς 3η βαρδια και δεν ειχε τιποτα αξιολο και ρωτησα ενα τυπο και μου ειπε να παω 3η βαρδια στη Φιλιππιδου σε ενα απο τα δυο για μια Σαρα η μια Λιζα αραξα λοιπον εκανα 2 τσιγαρα και περιμενα μεχρι τις 00.50 αλλα τα τσαρδια δεν ανοιξαν ποτε για την 3η.Ξερει κανεις να μου τι και πως? Τελικα γαμησα τη Σιμονα στο Φ80 και κλαιω το 20αρικο...



 

coachdr

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
0
Κύριοι καλημέρα. Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αντιστοιχης καυλας και χαράς πορνοσταρικό νυμφίδιο όπως ήταν η Βερόνικα απο Φυλής 86 (που δυστυχώς έφυγε ? ) ευχαριστώ προκαταβολικά...
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
687
Πόντοι
86
Η εκτιμιση μου ειναι οτι ειναι σε υφεση η Φυλης. Αν το 2014 ελεγαν οτι δεν εχει δουλεια και βαρανε μυγες, τωρα ειναι καπως πιο δυσκολα. Βαλε και στο νου οτι ακομα και εκεινα τα μαγαζια που εχουν μεινει ως τελευταια "only greek" φλερταρουν σιγουρα με την ιδεα να σηκωσουν πακιστανικη σημαια.
Και να σηκωσουν πακιστανικη σημαια αυτοί που θα χάσουν θα είναι οι ίδιοι οι Πακιστανοί γιατί έτσι θα τους μοιράζουν φόλες στο 20άρικο όπως κάνουν εδώ και χρόνια στους Έλληνες.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Μεταξουργειο μονο πακιστανοι και μπαγκλαντεσιανοι γυρνανε κυριως για ματι και αυτοι. Φυλης στην πλειοψηφια ειναι αλβανοι και ρουμανοι αυτοι που σουλατσαρουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom