Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 233 άτομα (41 μέλη και 192 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.643
Πόντοι
10.686
Εν μέσω της θερινής νεροποντής λίγο νωρίτερα κατέδραμα στο πολύπαθο Μεταξουργείο και η έμπνευσή μου επαληθεύτηκε με παθιασμένο σεξ με τη ρωσόφωνη milf Χριστίνα στο Ακομινάτου 2 ισόγειο.Να σημειώσω ότι το μισό παιχνίδι κερδίζεται στο σαλόνι αν πείσεις την εργαζόμενη ότι ταλαιπωρήθηκες έχοντας στόχο να περάσεις μαζί της!Στα θετικά το σχετικά ανακαινισμένο δωμάτιο με καινούργιο κρεβάτι και κλιματισμό,τα άλλα τρία του μαγαζιού δεν τα είδα.
 

Argmas

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Like
22
Πόντοι
0
Συνγαμηστές,η θεία Τζούλια από πιπινου 65 λέει ακόμα;; Τι ώρες την βρίσκουμε ξέρει κανεις;;
 

Επισκέπτης
"Μεγάλη ήττα να ερωτεύεσαι γυναικα πουτανα. Μεγαλη ηττα να βλεπεις τον εναν κ τον αλλον να μπαίνουν μεσα κ να αργουν.. να γαμανε την γυναικα π'αγαπας." Αυτα τα λογια  ηταν γραμμενα σε μισογκρεμισμενο τοιχο σε εναν πεζοδρομο με μπολικα μπουρδελα.
Ο πραγματικος μπουρδελιαρης αγαπαει τις πουτανες ακριβως επειδη δινονται σε ολους.
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
53
Like
1.878
Πόντοι
2.541
Πιπίνου 118  Live... :headbaning2:
Τζενάρα μου τι ακάποτη τσιμπουκλάρα ήταν αυτή που μου έκανες???
Μάγκες ο πουτσοκέφαλος μου ακουμπούσε τα πνευμόνια της...!!!!!!!! :heavymetalbig:
Χαρακτηριστικά? Δεν την εχω πετυχει σε κανένα απο τα δυο μαγαζια, οποτε παω ειναι αλλη βαρδια..
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Γουστάρεις να γαμησεις μικρακι ε;

Θυμάμαι κάποιεα φορά παλιότερα που περίμενα να δω την πουτανα και αντι να μπει να κάνει σαλοναρισματα, κάποια στιγμή βλέπω ενα κεφάλι να ξεπροβάλει από το κασωμα της πόρτας ενώ είχε το σώμα της κρυμμένο και τσεκαρε αγχωμενη να δει ποιος ήρθε να την βιάσει. Ήταν ότι έπρεπε... Hunder-gatherer κατάσταση .
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.441
Κριτικές
514
Like
70.290
Πόντοι
41.129
Επιτυχημενη καταθεση προ ολιγου στο πιπινι Ειρηνη στο Αγκυρας 12. Βεβαια υπηρχαν και τα αρνητικα σημεια.
Φωτο απο το δωματιο.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180628_120021.jpg
    IMG_20180628_120021.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 42

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Την μικρή Ειρηνούλα θα την βρείς στην πρωινή βάρδια. :hi:


Η Τζένη απο φάτσα δεν λέει και πολλά,μέτρια πράγματα!
Κλασική βλαχόφατσα 22χρόνης ρωσίδας από χωριό της Σιβηρίας!

Έχει όμως ωραίο λευκό δέρμα και σώμα λαμπάδα με 1.70 ύψος και 2άρι βυζί.

#Καλός Τσιμπουκομεζές το Τζενάκι μας... :pipa1:
ειναι μικτοκαμομενη?φαινετε εμφανησιακα οτι ειναι μικρη?
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα στο Διδύμου16 επέστρεψε και δουλεύει τώρα η εύσωμη μελαχρινή μιλφ Αλινα Ρωσσιδα για όποιον ενδιαφέρεται πολύ καλή και τίμια εγώ πέρασα ακόμη μια φορά και έμεινα ευχαριστημένος
Επίσης πέρασα και από Διδυμου 27 όπου δούλευαν η Τζούλια το θωρηκτό και η Όλγα αληθωρη το μόνο σίγουρο είναι ότι σε σχέση με αυτά τα τερλικια που είναι εκεί η τσατσά είναι πολύ καλύτερη
Βεργας7 Αλεξάνδρα η γνωστή Μιλφ που δούλευε παλιότερα Εξηκιου
Και μετά από πολύ καιρό πέρασα και μια μία από Εξηκιου 18 όροφο Δούλευε μια Ελένη απλά  τσάμπα τα σκαλιά που έχουν πάρει ακόμα μεγαλύτερη κλίση
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.873
Πόντοι
1.686
Σήμερα Πέμπτη 28.06.2018 απόγευμα στο
Διδύμου 7α ήταν μια νέα κοπέλα ρωσόφωνη
η Σοφία, όμορφη 20χρονη, με γυμνασμένο σώμα
και αντέχει σε δυνατό γαμήσι και βογκάει.
Το μουνί της ήταν καλό, προς το σφιχτό.
Της σήκωσα τα πόδια ψηλά και της τον έχωνα με δύναμη
και έβγαζε καβλωτικά βογγητά και την έχυσα και
το φχαριστήθηκα. Τη ρώτησα αν γυμνάζεται και μου είπε
ότι κάνει συστηματική προπόνηση .
Πολύ κεφάτη, και χαμογελαστή.
θα την ξαναγαμήσω οπωσδήποτε.
Ο dmtrsxxx θεωρώ ότι θα τη βρει του γούστου του.

Στο Φυλής 72 ήταν η Αρίνα με συνεχόμενα δωμάτια.
Συμφωνώ απόλυτα με τον dmtrsxxx ότι είναι κορυφαίο μωρό !


 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.643
Πόντοι
10.686
Live τώρα από βόλτα στο Μεταξουργείο με γνωστά μέλη του site,γράφω μόνο τις αξιοσημείωτες παρουσίες.Στο Ιάσονος 30 υπόγειο η Αλίσα, μελαχρινή προμίλφ με ωραίο σώμα και πολύ γλυκό πρόσωπο.Στο Κολωνού 15 αριστερά μια ψηλή μελαχρινή με χορταστικά βυζιά,Αλίσα κι αυτή μας είπε,ανακοίνωσε μόνη της το πρόγραμμα στα Αγγλικά,θετική αύρα μάς έβγαλε στο σαλόνι.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Live τώρα από βόλτα στο Μεταξουργείο με γνωστά μέλη του site,γράφω μόνο τις αξιοσημείωτες παρουσίες.Στο Ιάσονος 30 υπόγειο η Αλίσα, μελαχρινή προμίλφ με ωραίο σώμα και πολύ γλυκό πρόσωπο.Στο Κολωνού 15 αριστερά μια ψηλή μελαχρινή με χορταστικά βυζιά,Αλίσα κι αυτή μας είπε,ανακοίνωσε μόνη της το πρόγραμμα στα Αγγλικά,θετική αύρα μάς έβγαλε στο σαλόνι.
την καλύτερη δουλειά κάνατε. όχι σαν και μας που βλέπουμε τους βρομωαγγλους
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος φίλος αν έχει γυρίσει η Βερόνικα και να ναι σε ποιά βάρδια;
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
επίσης είδα την Σόφια στην απογευματινη τσάρκα στο διδυμου 7 καινούργια κοπέλα εκ Ρωσίας γαλάζια ματιά ομορφο σωμα κοντα στα εικοσι εμοιαζε με την μαγια και την αλινα εκ μοντεολυσιδας θα τιμηθεί σύντομος με τη ομάδα στης τσαρκες μας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom