Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 131 άτομα (16 μέλη και 115 επισκέπτες)

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια! Η Ρενάτα απο Φυλής 66 ξέρουμε αν δουλεύει και σε ποιά βάρδια;
Επίσης η Βερόνικα γύρισε και να ξέρουμε σε ποιά βάρδια;
Ευχαριστώ πολύ! Ναι φιλε μ ειναι στην θεση της πρωι ειναι και μερικες φορες συνεχιζει και απογευμα.Επισης η ρενατα και αυτη εκει ειναι απογευμα
 

ΧΟΡΧΕ

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
103
Like
140
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια! Η Ρενάτα απο Φυλής 66 ξέρουμε αν δουλεύει και σε ποιά βάρδια;
Επίσης η Βερόνικα γύρισε και να ξέρουμε σε ποιά βάρδια;
Ευχαριστώ πολύ!
ναι φιλε γυρισε ειναι στην θεση της και μερικες φορες συνεχιζει και απογευματα.Επισης η ρενατα ειναι απογευμα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.643
Πόντοι
10.686
Νωρίτερα έγινα μάρτυρας εξαπάτησης πορνοπελάτη στο Μ.Αλεξάνδρου 21 κάτω.Συγκεκριμένα μπήκα για τη Σάρα που δούλευε παλιότερα στο Ιάσονος 43 και ήθελα να τη δοκιμάσω σε καλύτερο χώρο,την πέτυχα στο σαλόνι και μου είπε ότι αν ήθελα να περάσω θα έπρεπε να περιμένω γιατί είχε ένα εικοσάλεπτο δωμάτιο,συμφώνησα,πλήρωσα και περίμενα ξαπλωμένος.Βαριά στο δεκάλεπτο άκουσα την τσατσά να τη φωνάζει και άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια,σε δύο-τρία λεπτά τη φώναξε δεύτερη φορά,ντύθηκα και όταν μπήκε σε μένα της ρώτησα για επιβεβαίωση αν ο προηγούμενος είχε πληρώσει για είκοσι λεπτά και μου απάντησε ότι έκατσε δεκαπέντε λεπτά στον άλλον.Ζήτησα το δεκάευρο πίσω και ανανεώσαμε το ραντεβού όταν επιδιορθώσουν τα ρολόγια τους...
Τελικά ανέβηκα στην Γκαλίνα στο Ιάσονος 46 όροφος,εγγυημένες υπηρεσίες στον προβλεπόμενο χρόνο.
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Νωρίτερα έγινα μάρτυρας εξαπάτησης πορνοπελάτη στο [size=20pt]Μ.Αλεξάνδρου 21 κάτω[/size].Συγκεκριμένα μπήκα για τη [size=20pt]Σάρα[/size] που δούλευε παλιότερα στο Ιάσονος 43 και ήθελα να τη δοκιμάσω σε καλύτερο χώρο,την πέτυχα στο σαλόνι και μου είπε ότι αν ήθελα να περάσω θα έπρεπε να περιμένω γιατί είχε ένα εικοσάλεπτο δωμάτιο,συμφώνησα,πλήρωσα και περίμενα ξαπλωμένος.Βαριά στο δεκάλεπτο άκουσα την τσατσά να τη φωνάζει και άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια,σε δύο-τρία λεπτά τη φώναξε δεύτερη φορά,ντύθηκα και όταν μπήκε σε μένα της ρώτησα για επιβεβαίωση αν ο προηγούμενος είχε πληρώσει για είκοσι λεπτά και μου απάντησε ότι έκατσε δεκαπέντε λεπτά στον άλλον.Ζήτησα το δεκάευρο πίσω και ανανεώσαμε το ραντεβού όταν επιδιορθώσουν τα ρολόγια τους...
Τελικά ανέβηκα στην Γκαλίνα στο Ιάσονος 46 όροφος,εγγυημένες υπηρεσίες στον προβλεπόμενο χρόνο.
Μπράβο.Αϊντε με το καθίκι....
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα περασα λοιπόν και επιβεβαιωνω την αναφορά που έγινε χτες για μια καινούργια κοπέλα που εμφανίστηκε στο Διδύμου7Α και δουλεύει τώρα πραγματικά πολύ ωραίο τυπακι όμορφη νεαρή με νεανικό σωματακι αδυνατο μελαχρινή κανονικό ύψος πολύ καλή μπορώ να πω ότι μετά από πολύ καιρό εμφανίζεται στην πιάτσα μια όμορφη αξιολογη παρουσία επιτέλους.
Μιλάμε ανανεώθηκε η Οδός τής αμαρτίας ανέβηκε η ψυχολογία μάλιστα θα σας πρότεινα να περπατήσετε από το τέλος της Διδυμου δηλαδή από το 27 προς το τέρμα το7 γιατί αν το πάρετε ανάποδα μπορεί να πέσει η ψυχολογία σας.
Καλό βράδυ
 

Επισκέπτης
τα ιδια και τα ιδια φυλης-φωκαιας-διδμου

ασε που παραλιγο να τσακωθω ασχημα με μια στην φωκαιας επειδη την ειπα σουκα στα ρωσικα ( τι σημαινει? :grin:) ειχαμε πιει κατι μπρες και ειχαμε ορεξη για πλακα

η συγκεκριμενη παντως δεν αξιζει για 20ρικο, το βρισιδι αυτη το ξεκινησε επειδη πηγαμε να φυγουμε  ,αλλο και παλι τουτο δεν περνας σε σταυρωνουν,βγηκε μεχρι τα σκαλια με τα στρινγκ  :2funny:


Εαν θελετε αλλαγες στο 20ρικο διαφορετικες κοπελες, ανεπιφυλατα συνιστω λιοσιων στουντιο 73 και α και β

ειμαι πολυ ευχαριστημενος,στης 15 επισκεψεις που εχω κανει συνολικα 2 χρονια  ,μονο 1 φορα εφαγα φολα, 4-5 φορες περασα μετρια-τυπικα, και της υπολοιπες πολυ ωραια

Απο φυλης ειμαι απολυτα απογοητευμενος,εμφανιση,υπηρεσιες

η μονη που το σωζει ειναι η βερονικα,και η τζενη ηταν στην αρχη πλεον εγινε επιλεκτικη

Αυτα παιδια, εαν θελετε καλες υπηρεσιες στο 20ρικο πατε στην λιοσιων ,και ντους θα κανετε και πετσετες κλπ,και φολα αν φατε ,ενα ντουσακι και συνηλθατε  :zfuck:

σχετικα με το περιστατικο που πηγε να παιχτει,εχω δει διαφορα σκηνικα τελευταια , Η υπηρεσιες τσατσαδες/τσατσοι βγαζουν κακια,νευρο,ειρωνια

επειδη πολυ απλα η δουλεια εχει πεσει οπως επεσε η μετοχη της airtickets ,και επειδη τα λεφτα που βγαζανε πριν 9-10 δεν προκειτε να τα ξαναβγαλουν,η πλειοψηφια κανει απλα βολτα,το επιπεδο υπηρεσιων ,εμφανισης εχει πεσει στο 20ρικο στην φυλης

εχω ακουσει τσαταδες να προσβαλουν κοσμο για εμφανιση τους χοντρους,αληθορους,ηλικιωμενους

Μην ξεχνανε η υπηρεσιες οτι χωρις τα λεφτα των πελατων δεν πανε πουθενα


Οσο εχω στανταρακια στην λιοσιων ,εχω φυλης δεν ξαναπαταω ουτε για βολτα,μεχρι να ερθει τιποτα φρεσκο αιμα

Και προσοχη στους τσαμπουκαδες και με πορνες και με υπηρεσιες

Η πλειοψηφια εχει αλβανους στα καφενεια γρω και ποτε δεν ερχεται ενας με εναν να λυσετε το προβλημα

ερχονται 10 εναντιων ενος ( παραδοση αλβανων) την επαθε ενας παιδικος μου φιλος στο μεταξουργειο,ενα τηλεφωνο πηρε μια καριολα,μαζευτηκαν 5 αλβανοι

Οταν τρωτε ειρωνιες και εχετε νευρα για τσαμπουκαδες καντε τα αυτα οταν ειστε παρεα τουλαχιστον 3-4 ατομα,μονοι σας θα βρεθειτε στο ΚΑΤ  :rolleyes:

αυτα,ακολουθουν 2-3 κριτικες, 2 απο λιοσιων,θετικες,και μια απο αχχιλεως,μετρια..

καλα να περνατε..Και ψαχτε το πολυ,δεν υπαρχον και πολλα στανταρακια..
Οι Αλβανοι του στουντιο Λιοσιων καθονται απεναντι στο παντοπωλειο και κοζαρουν. Γενικα στους Αλβανους να ξερετε δεν υπαρχει διακριση νοικοκυρη-αλητη. Ο ιδιος που δουλευει το πρωι μεροκαματο και εχει μικρα παιδια και λενε οι γριες α τι καλος κυριος, ενσωματωμενοι οι κ. Αλβανοι, ο ιδιος το απογευμα μπορει να δουλευει νταβατζης ή να σπρωχνει μαυρο ή να ενημερωνει τους διαρρηκτες ποτε πανε διακοπες οι απεναντι.

Τσαμπουκα παντως εμενα δεν εχουν τολμησει να μου κανουν γιατι ξερουν οτι 1-2 τουλαχιστον θα φυγουν μαχαιρωμενοι.

Οσο για τα κοριτσια του στουντιο, οι περισσοτερες ειναι ψυχρες. Μονο με τη Ρακελ εχω περασει καλα. Υποδομες εχει ομως πολυ καλες, ντουσιερα, καθαριοτητα. Δεν ξερω αν προσφατα εφτιαξαν τα φωτα που αναβοσβηνουν στο δωματιο (μαλακια) και αν προμηθευτηκαν καλυτερες καποτες. Αυτα ειναι τα καλα και τα κακα.

Η Βερονικα του Φ86 κανει αρκετα προγραμματα μιας ωρας. Κατι σημαινει αυτο (πιρφοροι;)
 

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Συντομη βολτα στα μεγαλα νούμερα της Φυλής.
134 Α μια σκιννυ ο ομα δεν συγκρατησα
134 Α η Μόνικα Ελληνικό απο Θεσσαλονίκη ειπε,  κωλαρα!  βυζι νο 1, δέρμα σοκολατι.
Στα του αγωνα,  βιαστικη.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Νωρίτερα έγινα μάρτυρας εξαπάτησης πορνοπελάτη στο Μ.Αλεξάνδρου 21 κάτω.Συγκεκριμένα μπήκα για τη Σάρα που δούλευε παλιότερα στο Ιάσονος 43 και ήθελα να τη δοκιμάσω σε καλύτερο χώρο,την πέτυχα στο σαλόνι και μου είπε ότι αν ήθελα να περάσω θα έπρεπε να περιμένω γιατί είχε ένα εικοσάλεπτο δωμάτιο,συμφώνησα,πλήρωσα και περίμενα ξαπλωμένος.Βαριά στο δεκάλεπτο άκουσα την τσατσά να τη φωνάζει και άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια,σε δύο-τρία λεπτά τη φώναξε δεύτερη φορά,ντύθηκα και όταν μπήκε σε μένα της ρώτησα για επιβεβαίωση αν ο προηγούμενος είχε πληρώσει για είκοσι λεπτά και μου απάντησε ότι έκατσε δεκαπέντε λεπτά στον άλλον.Ζήτησα το δεκάευρο πίσω και ανανεώσαμε το ραντεβού όταν επιδιορθώσουν τα ρολόγια τους...
Τελικά ανέβηκα στην Γκαλίνα στο Ιάσονος 46 όροφος,εγγυημένες υπηρεσίες στον προβλεπόμενο χρόνο.
Η πρέπουσα αντίδραση σε τέτοιες περιπτώσεις. Μακάρι να το έκαναν περισσότεροι, τα πράγματα θα ήταν σαφώς καλύτερα
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Οι Αλβανοι του στουντιο Λιοσιων καθονται απεναντι στο παντοπωλειο και κοζαρουν. Γενικα στους Αλβανους να ξερετε δεν υπαρχει διακριση νοικοκυρη-αλητη. Ο ιδιος που δουλευει το πρωι μεροκαματο και εχει μικρα παιδια και λενε οι γριες α τι καλος κυριος, ενσωματωμενοι οι κ. Αλβανοι, ο ιδιος το απογευμα μπορει να δουλευει νταβατζης ή να σπρωχνει μαυρο ή να ενημερωνει τους διαρρηκτες ποτε πανε διακοπες οι απεναντι.
Και να υπηρετεί την θητεία του στον Ελληνικό Στρατό αφού τους κάναμε Έλληνες.Και να βγάζουν φωτογραφιες κάνοντας με τις παλάμες τους τον αετό της Αλβανιας μέσα στα Ελληνικά στρατόπεδα.
Τσαμπουκα παντως εμενα δεν εχουν τολμησει να μου κανουν γιατι ξερουν οτι 1-2 τουλαχιστον θα φυγουν μαχαιρωμενοι
Μεγάλη δουλειά το μαχαίρι,φίλε...καθαρίζεις κρεμμύδια, καθαρίζεις και άνθρωπο....
Η Βερονικα του Φ86 κανει αρκετα προγραμματα μιας ωρας. Κατι σημαινει αυτο (πιρφοροι;)
Ακριβώς.Οτι υπάρχουν πολλοί παρλαπίπες που θέλουν κουβέντες γκόμενας από πουτάνα.Σιγά μην γαμάν μία ώρα.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Καλησπέρα περασα λοιπόν και επιβεβαιωνω την αναφορά που έγινε χτες για μια καινούργια κοπέλα που εμφανίστηκε στο Διδύμου7Α και δουλεύει τώρα πραγματικά πολύ ωραίο τυπακι όμορφη νεαρή με νεανικό σωματακι αδυνατο μελαχρινή κανονικό ύψος πολύ καλή μπορώ να πω ότι μετά από πολύ καιρό εμφανίζεται στην πιάτσα μια όμορφη αξιολογη παρουσία επιτέλους.
Μιλάμε ανανεώθηκε η Οδός τής αμαρτίας ανέβηκε η ψυχολογία μάλιστα θα σας πρότεινα να περπατήσετε από το τέλος της Διδυμου δηλαδή από το 27 προς το τέρμα το7 γιατί αν το πάρετε ανάποδα μπορεί να πέσει η ψυχολογία σας.
Καλό βράδυ
φιλε ποτε περασες γιατι σημερα το απογευμα στο 7α δουλευε η αλεξανδρα η πιτσιρικα και οχι καποια καινουργια ...
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
φιλε ποτε περασες γιατι σημερα το απογευμα στο 7α δουλευε η αλεξανδρα η πιτσιρικα και οχι καποια καινουργια ...
Επειδή αυτή την κοπέλα που αναφέρω για σήμερα το απόγευμα δεν την έχω δει άλλη φορά υπέθεσα πώς είναι η καινούργια κοπέλα οπως γράφτηκε χτες
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
924
Κριτικές
13
Like
2.452
Πόντοι
736
εχει κανεις αποψη για Φωκαίας 27Β για αλεξια λεπτη προστυχοφατσα που κανει το ιδιο σαλοναρισμα συνεχως με το τουρλωτο κωλαρακι??
 

teo10000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
καλησπέρα γνωρίζει κανείς που πήγε η Ρακέλ από  Λιοσίων 73Β
τι έχει πετύχει κανείς αλλού?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom