Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 289 άτομα (36 μέλη και 253 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
"...ειναι πολλα τα λεφτα Αρη" που λεγανε και στην ταινια.
θα πρεπει οι ...τανες να παρουν χαμπαριοτιοι εποχες οι καλες εχουν περασει προ πολλου.Ο μεσος μπουρδελιαρης ειναι πλεον με μισθο 90's και ζει σε χωρα με υψηλο κοστος ζωης πλεον.
Όταν όμως υπάρχουν ακόμα  χορηγοί και αγαπουληδες και τους τα σκάνε δεν τους νοιάζει ο μέσος μπουρδελιαρης.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Βεργας2 Μια μιλφ Ρωσσιδα με κοντοκουρεμένο καστανό μαλλί μέτριο σώμα αδιάφορη παρουσία
Η συγκεκριμένη δέχεται τα πάντα...Δάχτυλα παντού, φοβερή ακάποτη πίπα, γλωσσόφιλα, χυσιμο στο πρόσωπο...
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Βεργας7 Ελένη Μιλφ με καστανοξανθα μαλλιά αρκετά καλό σώμα κανονικό ύψος ενδιαφέρουσα περίπτωση δεν την έχω δει άλλη φορά
Την έχω πάρει 2 φορές την Ελένη...Ακάποτη πίπα δεν κάνει με τίποτα, αλλά τουλάχιστον την κάνει καλά χωρίς δόντι και με καλή διάρκεια. Της αρέσει να πιπώνει γενικά και το κάνει και ανάμεσα στις αλλαγές αν θες. Γλωσσόφιλα και φιλιά στο στόμα δεν δέχεται με την καμία. Για μια δοκιμή καλή είναι, αλλά δεν ξετρελαινει.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Τι κατάρα ειναι αυτή και μόνο μεγαλούτσικα MILF είναι δεκτικά σ'αυτό?

έχει να κάνει "νομίζω" με την πελατεία....

πχ μια πιτσιρίκα με καλό σωματάκι .... όσο να'ναι θεωρητικά πάντα έχει πολύ περισσότερους πελάτες.... αν είναι να τα παίρνει από τον καθένα στο πρόσωπο θα χάνει σίγουρα αθροιστικά πολύ χρόνο για καθαρισμούς μετά από κάθε πελάτη κλπ...

μια μιλφάρα...που αν είναι καλή έχει ψιλοστάνταρ μεν πελατεία αλλά όχι σε αριθμό ατόμων τόσους πολλούς ... προσπαθεί τουλάχιστον τους λίγους που περνάνε να τους κρατήσει ...

όλα αυτά θεωρητικά... μια προσέγγιση κάνω...
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
961
Πόντοι
1.011
ΕΚΤΌΣ ΘΈΜΑΤΟΣ  :spam: :ban: :headbaning2:
Το γράφω και εδώ γιατί στην ενημέρωση για στούντιο δεν παίζει  να απαντησει κάποιος.
Χθεσινή τσάρκα σε στούντιο,τα οποία ή είχαν νέκρα ή οι κοπέλες έκαναν πρόγραμμα μισης και μίας ώρας. Μερικές περιπτώσεις.
Στο Κασσάνδρας 3 άνοιξε η λαουρα με το μπουρνουζι αφού τελείωσε από συναγωνιστή. Χείλη τσιπαρισμενα, βυζουμπες και καλό σώμα. Της λέω για απλό πρόγραμμα και μου λέει 40, βλέπει ότι δισταζω και καταλαβαίνει ότι είμαι μπατιρης και λέει 30. Της λέω για 10 λεπτά  και μου είπε 15. Της είπα ότι πάω να δω και αλλού και μου είπε ότι με 30 δεν παίζει να βρω εδώ.
Μαγγιωρα γυναίκα, έχω διαβάσει  ότι είναι πολύ μέτρια. Αυτό παίζει να οφείλεται λογικά στο ότι έχει σταθερους πελάτες που τις τα ακουμπανε και με τους άλλους είναι τυπική. 
Λέω να δοκιμάσω με 30,  αξίζει ή θα είναι πάγοκωλονα;
Με 30 κάνει και η Μιχαέλα με το μέτριο πρόσωπο και τις βυζάρες  από κωνσταντινουπωλεος 92 ισόγειο. 40 η Ελένη από κωνσταντινουπωλεος 80 με φουλ επιθετικό σαλοναρισμα.
Μία Αννα από μεγάλου Αλεξάνδρου 133 σε πρόγραμμα μιας ώρας. Η Αλίνα είπε ο τσάτσος ότι έκανε χειρουργείο. Την είχα πάρει πριν 5 χρόνια. Κοντοπουτανο που γουστάρει ξεσκισμα, αλλά και φιλιά δίνει και είναι τίμια. Και αυτή απλό στα 40 όταν την ρώτησα πριν καιρό βέβαια
Από ότι έχω καταλάβει το 40αρι για απλό το λένε από την αρχή ενώ το 2012-13 που πήγαινα σε στούντιο για να πέσουν κάτω από 50 έπρεπε να κάνω ολόκληρο Show. Βέβαια τότε επερνα την Ρομινα από Βριλλησου 42, Σιντυ από Βριλλησου 46 (πολύ ευγενική, τίμια, καθόλου βιαστικη  και καλή μέσα).
Οποίος μπορεί ας βοηθήσει  :hi:


Δε ξέρω για να σου για τις συγκεκριμένες κοπελες ΑΛΛΑ άποψη μου είναι οτι αν θες να πάρεις υπηρεσίες καλές μην παζαρευεις τόσο πολυ. Γιατι δε θα πάρεις τηλεόραση, θα πάρεις υπηρεσία που είναι μεταβλητή ανάλογα χίλια δυο πράγματα. Ποιος ο λογος να παζαρευεις σε στούντιο για να πάρεις υπηρεσία μπουρδέλου? Πηγενε σε μπουρδέλο που πολλές φορές παίρνεις αντίστοιχη υπηρεσία ή άμα θέλεις μια συγκεκριμένη κοπέλα σε στούντιο δώσε της αυτό που ζητάει και θα έχεις απαιτήσεις μετα να πάρεις οτι πλήρωσες. Αυτή είναι η δική μου οπτική γωνία υποκειμενικα.
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δε ξέρω για να σου για τις συγκεκριμένες κοπελες ΑΛΛΑ άποψη μου είναι οτι αν θες να πάρεις υπηρεσίες καλές μην παζαρευεις τόσο πολυ. Γιατι δε θα πάρεις τηλεόραση, θα πάρεις υπηρεσία που είναι μεταβλητή ανάλογα χίλια δυο πράγματα. Ποιος ο λογος να παζαρευεις σε στούντιο για να πάρεις υπηρεσία μπουρδέλου? Πηγενε σε μπουρδέλο που πολλές φορές παίρνεις αντίστοιχη υπηρεσία ή άμα θέλεις μια συγκεκριμένη κοπέλα σε στούντιο δώσε της αυτό που ζητάει και θα έχεις απαιτήσεις μετα να πάρεις οτι πλήρωσες. Αυτή είναι η δική μου οπτική γωνία υποκειμενικα.
Απλό πρόγραμμα θέλω αλλά από κοπέλες πιο ωραίες από Φυλής. Δεν ξέρω κάποια στην φυλής ή στα περιξ με το σώμα της λαουρας  και να κάθεται 15 λεπτά με 30 ευρω και μετά ντουζ. Αν ξέρεις εσύ πες μου  :hi:
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
σονια στο φυλης απογευματινη βαρδυα απεναντη απο το βεζνιναδικο μπηκα μεσα σονια εκ ρουμανιας και στο σαλονι της μελαχρινης κουνοντας επειδηχτηκα τους γοφους της η σονια.μας ενημερωσε οτι της αρεσει ο εντονος ερωτας σαν τον δρακουλα τον καρπαθιον και γελασαμε αρκετα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Ενδιαφέρουσες οι τοποθετήσεις καλή και η θεωρία ας επανέλθουμε στην ενημέρωση έτσι λοιπόν πέρασμα πριν λίγο από μερικά μαγαζιά στο ηλιόλουστο Μεταξουργείο

Κολωνού 27 όροφος Λυδία Μιλφ προς γκιλφ πλέον νταρντανα μέτριας εμφάνισης χαλαρό σώμα τίμια στο δωμάτιο πέρασα μαζί της για πολλοστή φορά αλλά κορεσμός βαρέθηκα
Κολωνου27 υπόγειο Φλώρα ευτραφής στρουμπουλη μελαμψή νεαρή κοπέλα
Κολωνού30 πρώτος όροφος δύο νεαρές κοπέλες ψηλές γεροδεμενες, στον δεύτερο όροφο Νατάσσα η γνωστή κοπέλα έχει παχύνει από τότε που είχα να την δω και μια μελαχρινή νεαρή πιο αδύνατη συμπαθητική επίσης με ωραια βυζια εδώ η τιμή στα 15€ο
Ιασωνο20 μεσαίο όροφος Νίκη νεαρή αδύνατη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο σωματακι νεανικό πολύ καλή
Ιάσωνος19 ισόγειο μια νεαρή κοπέλα ψηλή σαν γομαρι μέτρια περίπτωση
Κολωνού 11 όροφος μια Νεαρή ξανθιά ψηλή σχετικά κοπέλα καστανοξανθα μαλλιά κανονικό σώμα με λίγα πιασίματα χαμογελαστή ευδιάθετη στο σαλόνι αρκετά καλή
Ιάσωνος10 Μια Ελένη ψηλή μελαχρινή σώμα έδειχνε χαλαρό σ ιδιαίτερα παρά το ότι η κοπέλα δεν είναι μεγάλη προμιλφ θα έλεγα
Ιασωνος37 Μια μελαχρινή Μιλφ Αλβανίδα που δουλεύει χρόνια στο μαγαζί αυτό κανονικό σώμα μέτριο ύψος και φάτσα πάντα ευχάριστη και ευγενική στο σαλόνι

Αυτά όχι πολύ κόσμος κάποιοι κυκλοφορούσαν καλό μεσημέρι
 

Μααλάκας

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
360
Like
752
Πόντοι
81
Βγήκα σήμερα κατά τις 12:00 μια βόλτα αναψυχής και βρώσης.Άντε λέω,πάμε να δούμε αυτή την Άνκα στο Αλκιβιάδου 16Β που γράφτηκε και καλή κριτική.
Και παρουσιάσθηκε μια αδιάφορη,μελαμψότατη,με διευρυμένη περιφέρεια.«Άντα» η «Άνκα» την προσφώνησε η τσατσά.
Φύγαμε όλοι.
Το Αλκιβιάδου 16Γ ήταν κλειστό.Στο Αλκιβιάδου 16Α,η τσατσά είπε οτι εργάζονται η Κατερίνα και η Λουτσία.Και οι δύο ήταν σε δωμάτια.Μπράβο τα κορίτσια!
Διδύμου 22.Σόνια,πως να την ονομάζουμε; Βασίλισσα της πίπας; Παλαιά σοβιετική ρουφήχτρα.
Διδύμου 20.Άννα η μυστήρια και Καρόλινα από το Δ22.69,ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό ανακοινώθηκε και για τις δύο.
Διδύμου 18 ισόγειο.Μαρία με τον κώλο όλο.Φουλ-φουλ-φουλ! διαλαλούσε η Μαρία! Και έθεσε την παλάμη μας στο κωλομάγουλό της.Μελαχροινή μέσου πάχους με...κώλο! Τι να λέει αυτή μέσα;
 

loudeast1

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα,

μηπως εχετε δει το θωρηκτο Όλγα από Διδύμου 16Α...??

 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Σε γενικές γραμμές το τελειωτικό στο προσωπο,
δεν λεω ματια κ μαλλιά μόνο προσωπο..
λειπει απο τις κοπελιες του αγοραίου sex,
προτιμούν  στο στόμα αν κ υπαρχει μεγαλύτερος κίνδυνος για
μετάδοση αςθενειων..σε σχέση με το προσωπο..
Εγώ θέλω κ το αλλο..μεγαλύτερο φετίχ..για να τα καταπίνει το κάνει καποια;;;

 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Σε γενικές γραμμές το τελειωτικό στο προσωπο,
δεν λεω ματια κ μαλλιά μόνο προσωπο..
λειπει απο τις κοπελιες του αγοραίου sex,
προτιμούν  στο στόμα αν κ υπαρχει μεγαλύτερος κίνδυνος για
μετάδοση αςθενειων..σε σχέση με το προσωπο..
Εγώ θέλω κ το αλλο..μεγαλύτερο φετίχ..για να τα καταπίνει το κάνει καποια;;;
αν το έκανε κάποια θα υπήρχε θέμα τυπε ωραία η καυλα αλλά στα μπουρδελα καλό είναι να μη γίνονται αυτά  γιατί πολλά γίνονται
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Η Βικυ απο Μαραθωνος 59 τι ώρες δουλεύει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom