Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 422 άτομα (55 μέλη και 367 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Για τον φιλο που ρωτά η Ναταλί από Αχιλλέως κ Μαραθωνος μεχρι πριν λίγες ημέρες ήταν εκεί πάντα απογευματινή βάρδια..
Ίσως να εχει περίοδο κ επιστρέψει αργότερα..
Αν κάποιο μέλος με περισσότερη εμπειρια κ γνώσεις γνωρίζει κάτι ας ενημέρωση..
Τώρα ειναι στη θέση της 3 φόλες πως δεν πλακωθηκαμε στο ξηλο..
Αυτη δίπλα στο μεσαίο η Βίκυ φαίνεται μεγάλος κωλο χαρακτήρας..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Καλημερα μυστες. Πρωτη μου ενημερωση, πριν λιγο πρωινη βαρδια:
Διδυμου 22 Συλβια
Διδυμου 20 Αννα ψηλη ξανθια μιλφ και Καρολινα 19 χρονων με πιασιματα
Διδυμου 8 Βερονικα
Διδυμου 8α Νανσυ μ'ενα περιεργο στριγκακι
Διδυμου 7α Τατιανα

....γυρισε η Βερονικα???
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Για τον φιλο που ρωτά η Ναταλί από Αχιλλέως κ Μαραθωνος μεχρι πριν λίγες ημέρες ήταν εκεί πάντα απογευματινή βάρδια..
Ίσως να εχει περίοδο κ επιστρέψει αργότερα..
Αν κάποιο μέλος με περισσότερη εμπειρια κ γνώσεις γνωρίζει κάτι ας ενημέρωση..
Τώρα ειναι στη θέση της 3 φόλες πως δεν πλακωθηκαμε στο ξηλο..
Αυτη δίπλα στο μεσαίο η Βίκυ φαίνεται μεγάλος κωλο χαρακτήρας..
Η Βίκυ αν και πολύ καλή εμφανισιακά συνεχίζει να είναι ειρωνική και εριστική και στο δωμάτιο δεν νομίζω να είναι εντάξει μάλλον πρέπει να πάει πάλι Ιασωνος2 όροφο.
Τα έχουμε πει πάλι για τα μαγαζιά της Μαραθώνος ότι είναι χάλια τελευταία φορά που είχε καλή κοπέλα εκεί ήταν το2013 μακριά...
 

Mystery99

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2016
Μηνύματα
57
Like
208
Πόντοι
20
Για τον φιλο που ρωτά η Ναταλί από Αχιλλέως κ Μαραθωνος μεχρι πριν λίγες ημέρες ήταν εκεί πάντα απογευματινή βάρδια..
Ίσως να εχει περίοδο κ επιστρέψει αργότερα..
Αν κάποιο μέλος με περισσότερη εμπειρια κ γνώσεις γνωρίζει κάτι ας ενημέρωση..
Τώρα ειναι στη θέση της 3 φόλες πως δεν πλακωθηκαμε στο ξηλο..
Αυτη δίπλα στο μεσαίο η Βίκυ φαίνεται μεγάλος κωλο χαρακτήρας..
Συμφωνώ για τη Βικυ. Μια φορα περιμενα σαλονι, βγηκε κ σταθηκε μεχρι την πορτα. Με κοιταγε αμιλητη κ μολις σηκωθηκα να φυγω μου λεει με νευρα 'μην ξαναρθεις'. Ή με πέρασε για άλλον, γιατι ειχα κανα μηνα να ξαναπερασω απο κει, ή την πειραξε που εφυγα κ δεν μπηκα μαζι της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Οι προλαλήσαντες έχετε απόλυτο δίκιο,απλά έτυχε με μένα και με πήρε με καλό μάτι,όταν την πετύχαινα σε κέφια μού έκανε γαμησάρες!Έχω δει κι εγώ όμως αναίτια απρεπή συμπεριφορά σε πελάτες... :(
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Απογευματινή βόλτα παρέα με ένα νέο φυντανι από τα τμήματα υποδομής του bou.
Το παιδί πρώτη φορά πήγε Μετάξι και έπαθε εγκαύματα 3ου βαθμού στα μάτια από το θέαμα. Τώρα κάνει θεραπεία με κολλυριο.
Επίσης είπε ότι για μερικές δεν θα πήγαινε ακόμα και αν του δίνανε 10 ευρώ...  Περνω απόσταση από τα λόγια του  :S
Μερικές καλές περιπτώσεις ήταν η Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφος, Τζένη κολ. 32γ, και 2 στο κολ. 30, αλλά στα 15. Αυτά για το παιδί, εμένα μου άρεσαν όλες.




Αμπε λαλε
Η Κορινα του Picker είπε η τσα2 ότι λείπει 3 μέρες, τι φάση  :think:
 

ze alef

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Πάντως η Μαρσελα στο μαραθωνος 59 ιδρωνε τη φανέλα ήταν φιλοτιμη.ξέρει κανεις που βρίσκεται ?
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Απογευματινή βόλτα παρέα με ένα νέο φυντανι από τα τμήματα υποδομής του bou.
Το παιδί πρώτη φορά πήγε Μετάξι και έπαθε εγκαύματα 3ου βαθμού στα μάτια από το θέαμα. Τώρα κάνει θεραπεία με κολλυριο.

Επίσης είπε ότι για μερικές δεν θα πήγαινε ακόμα και αν του δίνανε 10 ευρώ...  Περνω απόσταση από τα λόγια του  :S
Μερικές καλές περιπτώσεις ήταν η Αννιτα από Λεωνιδίου 28 όροφος, Τζένη κολ. 32γ, και 2 στο κολ. 30, αλλά στα 15. Αυτά για το παιδί, εμένα μου άρεσαν όλες.




Αμπε λαλε
Η Κορινα του Picker είπε η τσα2 ότι λείπει 3 μέρες, τι φάση  :think:
:2funny: :2funny: :2funny:
πηγες το παιδι αχρειε στα χαμαιτυπεια :huh:
αντε τωρα να τον συνεφερουμε :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
:2funny: :2funny: :2funny:
πηγες το παιδι αχρειε στα χαμαιτυπεια :huh:
αντε τωρα να τον συνεφερουμε :S :S :S
Περάσαμε και από μερικά στούντιο για να βρει το φως του αλλά το κακό είχε είδη γίνει  :'(
Και να φανταστείς ότι δεν βρήκαμε ούτε πλανόδιους πωλητές, ούτε πρεζάκια να τρυπιούνται  :headbaning2: Φαντάσου να έβλεπε και αυτά. :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μία ακόμη καλή περίπτωση ήταν η Σοφία η Σόνια από κολ. 15 δεξιά. Μαύρη με κωλαρα.
Τι παίζει μέσα;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Αυτή την ώρα πέρασμα από τα εξής μαγαζιά

Βεργας2 Μια μιλφ Ρωσσιδα με κοντοκουρεμένο καστανό μαλλί μέτριο σώμα αδιάφορη παρουσία
Βεργας7 Ελένη Μιλφ με καστανοξανθα μαλλιά αρκετά καλό σώμα κανονικό ύψος ενδιαφέρουσα περίπτωση δεν την έχω δει άλλη φορά
Βεργας6 υπερυψωμένο Φωτεινή αδύνατη γκιλφ με ξανθό σπαστό μαλλί και μια Ελληνίδα Μιλφ με μακριά μαλλιά ξανθιά χοντρή μονοκόμματο σώμα νομίζω πως την έχω δει πιο παλιά στο Παιωνίου που είχε παρέα το ντόπερμαν
Φώκαιας 24 δύο κοπέλες μια κοντουλα ξανθιά νεαρή με ωραια βυζια Άννα και μια μελαχρινή πιο ψηλή με κάτι τατουάζ στο μπούτι μέτριες συνηθισμένες παρουσίες
Φωκαιας17 όροφος Μπιάνκα ψηλή νεαρή κοπέλα καστανοξανθα μακριά μαλλιά ίσια ωραία φυσικά βυζιά η μόνη αξιόλογη κοπέλα που είδα
Φώκαιας 25 ισόγειο δύο κοπέλες μελαχρινές κοντές γεματουλες όχι χοντρές έκαναν ελεύθερο στοματικό και παρτουζα στα 30€ο τίποτα ιδιαίτερο όμως

Αυτά δεν μπήκα σε άλλα κόσμος ελάχιστος εντελώς άδεια η Φυλής καλό βράδυ
 

Επισκέπτης
Η Μιρα απο Μαραθωνος δουλευει σε καποιο στουντιο;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ΕΚΤΌΣ ΘΈΜΑΤΟΣ  :spam: :ban: :headbaning2:
Το γράφω και εδώ γιατί στην ενημέρωση για στούντιο δεν παίζει  να απαντησει κάποιος.
Χθεσινή τσάρκα σε στούντιο,τα οποία ή είχαν νέκρα ή οι κοπέλες έκαναν πρόγραμμα μισης και μίας ώρας. Μερικές περιπτώσεις.
Στο Κασσάνδρας 3 άνοιξε η λαουρα με το μπουρνουζι αφού τελείωσε από συναγωνιστή. Χείλη τσιπαρισμενα, βυζουμπες και καλό σώμα. Της λέω για απλό πρόγραμμα και μου λέει 40, βλέπει ότι δισταζω και καταλαβαίνει ότι είμαι μπατιρης και λέει 30. Της λέω για 10 λεπτά  και μου είπε 15. Της είπα ότι πάω να δω και αλλού και μου είπε ότι με 30 δεν παίζει να βρω εδώ.
Μαγγιωρα γυναίκα, έχω διαβάσει  ότι είναι πολύ μέτρια. Αυτό παίζει να οφείλεται λογικά στο ότι έχει σταθερους πελάτες που τις τα ακουμπανε και με τους άλλους είναι τυπική. 
Λέω να δοκιμάσω με 30,  αξίζει ή θα είναι πάγοκωλονα;
Με 30 κάνει και η Μιχαέλα με το μέτριο πρόσωπο και τις βυζάρες  από κωνσταντινουπωλεος 92 ισόγειο. 40 η Ελένη από κωνσταντινουπωλεος 80 με φουλ επιθετικό σαλοναρισμα.
Μία Αννα από μεγάλου Αλεξάνδρου 133 σε πρόγραμμα μιας ώρας. Η Αλίνα είπε ο τσάτσος ότι έκανε χειρουργείο. Την είχα πάρει πριν 5 χρόνια. Κοντοπουτανο που γουστάρει ξεσκισμα, αλλά και φιλιά δίνει και είναι τίμια. Και αυτή απλό στα 40 όταν την ρώτησα πριν καιρό βέβαια
Από ότι έχω καταλάβει το 40αρι για απλό το λένε από την αρχή ενώ το 2012-13 που πήγαινα σε στούντιο για να πέσουν κάτω από 50 έπρεπε να κάνω ολόκληρο Show. Βέβαια τότε επερνα την Ρομινα από Βριλλησου 42, Σιντυ από Βριλλησου 46 (πολύ ευγενική, τίμια, καθόλου βιαστικη  και καλή μέσα).
Οποίος μπορεί ας βοηθήσει  :hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
ΕΚΤΌΣ ΘΈΜΑΤΟΣ  :spam: :ban: :headbaning2:
Το γράφω και εδώ γιατί στην ενημέρωση για στούντιο δεν παίζει  να απαντησει κάποιος.
Χθεσινή τσάρκα σε στούντιο,τα οποία ή είχαν νέκρα ή οι κοπέλες έκαναν πρόγραμμα μισης και μίας ώρας. Μερικές περιπτώσεις.
Στο Κασσάνδρας 3 άνοιξε η λαουρα με το μπουρνουζι αφού τελείωσε από συναγωνιστή. Χείλη τσιπαρισμενα, βυζουμπες και καλό σώμα. Της λέω για απλό πρόγραμμα και μου λέει 40, βλέπει ότι δισταζω και καταλαβαίνει ότι είμαι μπατιρης και λέει 30. Της λέω για 10 λεπτά  και μου είπε 15. Της είπα ότι πάω να δω και αλλού και μου είπε ότι με 30 δεν παίζει να βρω εδώ.
Μαγγιωρα γυναίκα, έχω διαβάσει  ότι είναι πολύ μέτρια. Αυτό παίζει να οφείλεται λογικά στο ότι έχει σταθερους πελάτες που τις τα ακουμπανε και με τους άλλους είναι τυπική. 
Λέω να δοκιμάσω με 30,  αξίζει ή θα είναι πάγοκωλονα;
Με 30 κάνει και η Μιχαέλα με το μέτριο πρόσωπο και τις βυζάρες  από κωνσταντινουπωλεος 92 ισόγειο. 40 η Ελένη από κωνσταντινουπωλεος 80 με φουλ επιθετικό σαλοναρισμα.
Μία Αννα από μεγάλου Αλεξάνδρου 133 σε πρόγραμμα μιας ώρας. Η Αλίνα είπε ο τσάτσος ότι έκανε χειρουργείο. Την είχα πάρει πριν 5 χρόνια. Κοντοπουτανο που γουστάρει ξεσκισμα, αλλά και φιλιά δίνει και είναι τίμια. Και αυτή απλό στα 40 όταν την ρώτησα πριν καιρό βέβαια
Από ότι έχω καταλάβει το 40αρι για απλό το λένε από την αρχή ενώ το 2012-13 που πήγαινα σε στούντιο για να πέσουν κάτω από 50 έπρεπε να κάνω ολόκληρο Show. Βέβαια τότε επερνα την Ρομινα από Βριλλησου 42, Σιντυ από Βριλλησου 46 (πολύ ευγενική, τίμια, καθόλου βιαστικη  και καλή μέσα).
Οποίος μπορεί ας βοηθήσει  :hi:

Αν υπαρξει πιεση μεθοδευμενα θα ριξουμε και  στα μπουρδελακια και στα στουντιακια.Απλα πρεπει ναυπαρξει συνοχη,ομφωνια και κοινη δραση στο θεμα.Μηπως να συνδικαλιστουμε???
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αν υπαρξει πιεση μεθοδευμενα θα ριξουμε και  στα μπουρδελακια και στα στουντιακια.Απλα πρεπει ναυπαρξει συνοχη,ομφωνια και κοινη δραση στο θεμα.Μηπως να συνδικαλιστουμε???
Εγώ έγραψα αυτά μόνο γιατί 30 ευρω για 15 λεπτά, δίχως κόσμο με την λαουρα έστω και τυπικά  > 20 ευρώ  για ούτε 10 λεπτά με την Βερονικα από Φυλής 86α που μπορεί να κάνει φουλ, αλλά θα έχει φουλ αναμονή, σκατοτσατσα και δεν έχει ντουζ.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Εγώ έγραψα αυτά μόνο γιατί 30 ευρω για 15 λεπτά, δίχως κόσμο με την λαουρα έστω και τυπικά  > 20 ευρώ  για ούτε 10 λεπτά με την Βερονικα από Φυλής 86α που μπορεί να κάνει φουλ, αλλά θα έχει φουλ αναμονή, σκατοτσατσα και δεν έχει ντουζ.

"...ειναι πολλα τα λεφτα Αρη" που λεγανε και στην ταινια.
θα πρεπει οι ...τανες να παρουν χαμπαριοτιοι εποχες οι καλες εχουν περασει προ πολλου.Ο μεσος μπουρδελιαρης ειναι πλεον με μισθο 90's και ζει σε χωρα με υψηλο κοστος ζωης πλεον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom