Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 370 άτομα (54 μέλη και 316 επισκέπτες)

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
κολονου 30 ειναι γκαβριελα εχει παρει λιγο βαρος εχει αλλαξει χρωμα στον πανο οροφο ειναι η νταντα η νταρταντα μαζι με μια αλλη
ιασονος ναταλυ γυφτοπουλα τσιγανορουμανα
ιασονος 2 δυο γεματουλα
ιασονος 1 γεματουλα
ιαδονος 3 αλβανιδουλα ιννα κοντουλα γεματουλα
στο τελος της ιασονοσ τιποτα το ιδαιτερο τα κανουν εκει το μονο θετικο τους
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
κολονου 30 ειναι γκαβριελα εχει παρει λιγο βαρος εχει αλλαξει χρωμα στον πανο οροφο ειναι η νταντα η νταρταντα μαζι με μια αλλη
Μόλις τώρα βγήκα από το Κολωνού 30 2ος όροφος που πήρα την ξανθιά γλυκοπρόσωπη Ρωσίδα Λίκα,δεν δουλεύει σήμερα η Ντάνα... :think: Καλή και χαμογελαστή κοπέλα, καθαρή και μυρωδάτη, προτείνεται για απλό αλλά χαλαρό σεξ.
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
ΕΚΤΌΣ ΘΈΜΑΤΟΣ  :spam: :ban: :headbaning2:
Το γράφω και εδώ γιατί στην ενημέρωση για στούντιο δεν παίζει  να απαντησει κάποιος.
Χθεσινή τσάρκα σε στούντιο,τα οποία ή είχαν νέκρα ή οι κοπέλες έκαναν πρόγραμμα μισης και μίας ώρας. Μερικές περιπτώσεις.
Στο Κασσάνδρας 3 άνοιξε η λαουρα με το μπουρνουζι αφού τελείωσε από συναγωνιστή. Χείλη τσιπαρισμενα, βυζουμπες και καλό σώμα. Της λέω για απλό πρόγραμμα και μου λέει 40, βλέπει ότι δισταζω και καταλαβαίνει ότι είμαι μπατιρης και λέει 30. Της λέω για 10 λεπτά  και μου είπε 15. Της είπα ότι πάω να δω και αλλού και μου είπε ότι με 30 δεν παίζει να βρω εδώ.
Μαγγιωρα γυναίκα, έχω διαβάσει  ότι είναι πολύ μέτρια. Αυτό παίζει να οφείλεται λογικά στο ότι έχει σταθερους πελάτες που τις τα ακουμπανε και με τους άλλους είναι τυπική. 
Λέω να δοκιμάσω με 30,  αξίζει ή θα είναι πάγοκωλονα;
Με 30 κάνει και η Μιχαέλα με το μέτριο πρόσωπο και τις βυζάρες  από κωνσταντινουπωλεος 92 ισόγειο. 40 η Ελένη από κωνσταντινουπωλεος 80 με φουλ επιθετικό σαλοναρισμα.
Μία Αννα από μεγάλου Αλεξάνδρου 133 σε πρόγραμμα μιας ώρας. Η Αλίνα είπε ο τσάτσος ότι έκανε χειρουργείο. Την είχα πάρει πριν 5 χρόνια. Κοντοπουτανο που γουστάρει ξεσκισμα, αλλά και φιλιά δίνει και είναι τίμια. Και αυτή απλό στα 40 όταν την ρώτησα πριν καιρό βέβαια
Από ότι έχω καταλάβει το 40αρι για απλό το λένε από την αρχή ενώ το 2012-13 που πήγαινα σε στούντιο για να πέσουν κάτω από 50 έπρεπε να κάνω ολόκληρο Show. Βέβαια τότε επερνα την Ρομινα από Βριλλησου 42, Σιντυ από Βριλλησου 46 (πολύ ευγενική, τίμια, καθόλου βιαστικη  και καλή μέσα).
Οποίος μπορεί ας βοηθήσει  :hi:
Για την Λάουρα είναι τούμπανο αλλά δεν......  μην το ρισκάρεις 
η Μιχαελα που ανέφερες  δεν έχει  την εξωτερική εμφανιση της Λαουρας αλλα είναι τίμια μεσα
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Για τον φιλο μας που ρωτά την Βίκυ απο μαραθωνος 59 απογεύματα την πετυχαίνω συνήθως..
Είσαι κασκαντερ βλεπω..εχει συμπεριφορά χάλια εκδοδομενης
δεκαετίας τελος 80 αρχές 90 με το ύφος κ καλα σου κανω χάρη..
 

pasadena

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
Για τον φιλο μας που ρωτά την Βίκυ απο μαραθωνος 59 απογεύματα την πετυχαίνω συνήθως..
Είσαι κασκαντερ βλεπω..εχει συμπεριφορά χάλια εκδοδομενης
δεκαετίας τελος 80 αρχές 90 με το ύφος κ καλα σου κανω χάρη..
Μόλις τώρα βγήκα από το Κολωνού 30 2ος όροφος που πήρα την ξανθιά γλυκοπρόσωπη Ρωσίδα Λίκα,δεν δουλεύει σήμερα η Ντάνα... :think: Καλή και χαμογελαστή κοπέλα, καθαρή και μυρωδάτη, προτείνε

Κυριοι συναγωνιστες καλησπερα το μεσημερι βρεθηκα Φυλης κι επισκεφτηκα το 86
μεσα αστερακι Τανια μολδαβεζα 21 χρονων εξαιρετικη νομιζω μια πολυ καλη επιλογη
ται για απλό αλλά χαλαρό σεξ.
 

KLAINOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
ερωτησουλα
φαντάζομαι οι περισσότεροι έχετε προσέξει κάτι παράξενο στο κουλούρι της Βερόνικας (απο φυλης φυσικα), μπορεί κάποιος χριστιανός να μου εξηγήσει τι είναι αυτό;
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
το κολουρι της βερονικας τι εχει δηλαδη
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Αύριο βράδυ θα είμαι σε συναυλία στο Κύτταρο.Κοντά είναι η Φυλής.Ξέρει κανείς στη μοντελοαλυσίδα ποιες κάνουν τη νυχτερινή βάρδια να ρίξουμε κανά "progresive metal" πούτσο μετά;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
ΦυλΣτρήτ/65β-Β'ημιχρονο.Η εγχρωμη Μπιούτυ.Γλυκια ψηλη και ευτραφης,αλλα με σφικτο σωμα.Σε νορμαλ με ακαπελα.
Περασα για μια αναγνωριστικη συνεδρια.Στο δωματιο μου θυμισε λεαινα σε οιστρο.
Ηταν αναπαντεχα θερμη, με οτι συνεπαγεται αυτο.Χωρις το χρονοσπασουαρ' και την κλεψυδρα.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
ετσι ειναι το καλο απογευματινη βαρδυα ετσι??χωρις βιασινες ε??
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
αννα ιλονα θα ειναι σιγουρα αυριο βραδινη βαρδυα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Αυτη την εχω πηδήξει πολλές φορές.Κουκλάρα αλλα μετά τη δευτερη τριτη φορά ΙΚΕΑ.Η Αουρορα κανει βραδυ;
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
ΦυλΣτρήτ/65β-Β'ημιχρονο.Η εγχρωμη Μπιούτυ.Γλυκια ψηλη και ευτραφης,αλλα με σφικτο σωμα.Σε νορμαλ με ακαπελα.
Περασα για μια αναγνωριστικη συνεδρια.Στο δωματιο μου θυμισε λεαινα σε οιστρο.
Ηταν αναπαντεχα θερμη, με οτι συνεπαγεται αυτο.Χωρις το χρονοσπασουαρ' και την κλεψυδρα.


Την είδα για πρωτη φορά πρίν καμιά δεκαριά μέρες κόμπλαρα και έφυγα. Τα έχει όλα επάνω της σε υπερθετικό βαθμό. Δεν ξερω τι κανει μεσα. Οταν έφυγα είπα απο μέσα μου "Αυτή ρε για να νιώσει θέλει σωλήνα 30+".
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Ρε παίδες, όσο ηταν η Σονια στην Αλκιβιαδου, δεν πλησιαζε κανεις. Τωρα που παίζει μπάλα στη Διδύμου, πάνε όλοι σαν να έχει διαδηλωση;;
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Ξέρεις κανείς στη Φυλής κοπέλα που να γουστάρει ποδολαγνια  και να υπάρχει σαν πρόγραμμα???
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Την είδα για πρωτη φορά πρίν καμιά δεκαριά μέρες κόμπλαρα και έφυγα. Τα έχει όλα επάνω της σε υπερθετικό βαθμό. Δεν ξερω τι κανει μεσα. Οταν έφυγα είπα απο μέσα μου "Αυτή ρε για να νιώσει θέλει σωλήνα 30+".
:cheesy:
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Καλημέρα συναγωνιστές. Ξέρεις κανείς στη Φυλής κοπέλα που να γουστάρει ποδολαγνια  και να υπάρχει σαν πρόγραμμα???
τώρα σοβαρά ψάχνεις για ποδολαγνια στη φυλης ρε τυπε;;; δε παίζει να βρεις νομίζω
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686

Ρε παιδιά , η ψηλή πιπινο- Κρίστυ στο Φωκαίας 17 πάνω
είναι σαν μοντέλο !
Αναμένω να μάθει καλά να κάνει σεξ, και
θα την προτείνω σε συναγωνιστές που
γουστάρουν μοντελάκια !
 

Geoper

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
0
Πάντως η Μαρσελα στο μαραθωνος 59 ιδρωνε τη φανέλα ήταν φιλοτιμη.ξέρει κανεις που βρίσκεται ?
Πρίν κάνα μήνα που είχα περάσει μου είπε η τσα2 οτι πήγε στην χώρα τις για κάποιους μήνες, δεν ξέρει ποτέ και αν θα γυρίσει. Τώρα αν ξέρεις κανείς άλλος κάτι παραπάνω ας μας πει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom