Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (23 μέλη και 231 επισκέπτες)

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
έχει πάρει κανείς την Ηλέκτρα από Φιλλιπίδου?
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Εχει περασει κανεις απο Κολωνου 15 προσφατα;
Εχουμε καμμια ενημερωση γα την Ντορινα;
Φευγω απο την Αθηνα στο τελος του μηνα και θα ηθελα να την περασω αλλο ενα χερακι πριν φυγω.
τίποτα νεώτερο την Κυριακή που πέρασα ήταν 2 άλλες πολύ κατοτερες  :S περιμένουμε να κάνουμε ανάσταση όταν της τελειώσουν τα φράγκα θα φανεί
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
νομίζεις ότι δε θα γίνεις μπαρμπάδι ποτέ, ε;
Ολοι θα γερασουμε καποια στιγμη.Το μονο σιγουρο.Πρεπει ομως να εχουμε γνωθι σαυτον! Να ειμαστε ρεαλιστες!
πχ Δεν μπορει ο αλλος να ειναι 50 , 60 χρονων κοιλαρας φαλακρας κτλ και να θελει το πιπινακι να ειναι vfm μαζι του!!! χαχα
:2funny:
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Την Κυριακή έγινε η επίσκεψη αλλά τώρα βρήκα το χρόνο να γράψω εντυπώσεις. Για την Τάνια την skinny πιπινα ο λόγος. Λόγω γνώσης ρωσικών η εμπειρία μου μπορεί να διαφέρει από αυτή άλλων. Είσοδος της στο δωμάτιο όπου μετά από βροχή κοπλιμεντων από μέρους μου το μωρό άρχισε να χαμογελά πλατιά και να δείχνει πιο άνετη. Την πήρα τρυφερά αγκαλιά και αρχίσαμε να γλωσοφυλιομαστε ενώ το χέρι μου έτριβε την κλειτορίδα της. Την οδήγησα στο κρεβάτι αφού την εγδυσα και την έφερα σε στάση 69 γλυφωντας την ενώ εκείνη με πιπωνε με αρκετή μαεστρία. Το μουνακι της υγραίνεται εύκολα και με λίγη προσπάθεια τα μουνοζουμα σου δροσίζουν το στόμα. Της τον εχωσα μαλακά σε ιεροποστολικη στάση ψιθυρίζοντας της γλυκολογα στο αυτί ενώ εκείνη με είχε αγκαλιάσει με πάθος βγάζοντας όμορφα βογγητα. Την πήρα αρκετή ώρα σε αυτή την στάση καρφώνοντας την το τελευταίο διάστημα δυνατά πράγμα που την έκανε να βγάλει κραυγές ηδονής ενώ το μουνακι της πάλλονταν γύρω από το καβλι μου. Έβγαλα την καποτα και την έχυσα στο στόμα όπου και τον στραγγιξε τελείως. Αποχαιρετισμός με γλωσοφιλο και υπόσχεση από μέρους μου για σύντομη επανάληψη της επίσκεψης. Ενδείκνυται απολύτως για όσους αρέσκονται σε λεπτεπίλεπτα μωρά με gfe τάσεις. Καλό απόγευμα σε όλους
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
Θέλω τις γνώσεις σας..φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολονου..θα το πω ψυχρά κολονου 27 φωτεινή αδύνατη βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..
Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Τελικά δικιο είχαν οι συνοδοιπόροι μας mitsos147 κ skatakis..κ άλλοι που το ανέφεραν..
Τι γνωρίζουμε για αυτη τι παίζει;εχει κάποιο ΣΜΝ κ δεν την νοιάζει;ειναι ελαφρόμυαλη το κάνει απο άγνοια;
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας-γνώσεις σας..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
Θέλω τις γνώσεις σας..φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολονου..θα το πω ψυχρά κολονου 27 φωτεινή αδύνατη βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..
Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Τελικά δικιο είχαν οι συνοδοιπόροι μας mitsos147 κ skatakis..κ άλλοι που το ανέφεραν..
Τι γνωρίζουμε για αυτη τι παίζει;εχει κάποιο ΣΜΝ κ δεν την νοιάζει;ειναι ελαφρόμυαλη το κάνει απο άγνοια;
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας-γνώσεις σας..
Δεν τον ρωτησε ? Ετσι απλα του τον επιασε και τοβαλε μεσα της?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
Θέλω τις γνώσεις σας..φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολονου..θα το πω ψυχρά κολονου 27 φωτεινή αδύνατη βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..
Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Τελικά δικιο είχαν οι συνοδοιπόροι μας mitsos147 κ skatakis..κ άλλοι που το ανέφεραν..
Τι γνωρίζουμε για αυτη τι παίζει;εχει κάποιο ΣΜΝ κ δεν την νοιάζει;ειναι ελαφρόμυαλη το κάνει απο άγνοια;
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας-γνώσεις σας..


Μαλλον γουσταρε η κοκκαλιαρα.Απλα να μην γινεται συνηθεια γιατι οπως καταλαβαινεις αγαπητε τα ακαποτα εχουν και επιπτωσεις.Απο απλο ΣΜΝ εως οροθετικο και δεν συμμαζευεται.Γενικως καλο ειναι με τις κοινες να αποφευγονται αυτα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολ.. θα το πω ψυχρά φωτεινή αδύνατη
βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..  Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας..
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • cebbceb9ceb2ceb1cebdceb9cf83cf84ceb9cf81ceb9.gif
    cebbceb9ceb2ceb1cebdceb9cf83cf84ceb9cf81ceb9.gif
    38,7 KB · Εμφανίσεις: 23

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Δεν το ρώτησε καθόλου το έτριβε ο ίδιος κλειτοριδικα..
Κ με μια ανασηκωση της μέσης της που έκανε η ιδια το έβαλε μεσα..
Ειμαι κ εγώ πελάτης της δεν έκανε κίνηση ποτε τέτοιου ειδους κίνηση..

 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Πάντως την εχω δει την φωτεινή ειναι γενικά καλός χαρακτήρας..
Ορεξάτη καθαρή..πριν κ μετα απο κάθε πελάτη κάνει πλύση με αντισυπτηκο στοματικό διάλυμα..
Τώρα με ποιο σκεπτικό τα κάνει τα ακαποτα..
 

gym freak

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
0
μεσημερακι περασα απο την ολγα, τροφωνιου 13.. μετα απο κριτηκη συναγωνιστη, προτεινεται για γκιλφακιδες τα κανει ολα και δν βιαζεται, ο χωρος κλασσικο ρδελομπου  :rockon: :rockon: δλδ πολυ χαμηλος φωτισμος, θελει αρκετο χρονο να συνηθισουν τα ματια σου και ελαχιστα ακαταστατος... περασα μετα και απο φωκαιας 17β στην τζενη απλα να να την τσεκαρω. Υπερεκτιμημενη ομορφια θα ελεγα οντως ψιλη, επιβαλεται στο μελλον μια συνερευση μαζι της να εχω ολοκληρωμενη αποψη
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Στο ρωσιδομάγαζο Ιάσονος 46 όροφος η ξανθιά Νατάσα με καλό κορμί και η μελαχρινή Μαρία από το Φυλής 109 στο δωμάτιο και άλλο ένα σε αναμονή.
Στο Κολωνού 30 πάνω επέστρεψε η ξανθιά Ντάνα η νταρντάνα μετά από τρίμηνη απουσία,κεφάτη και ορεξάτη,φχαριστήθηκα πάλι γαμήσι! Δουλεύει επίσης και η μελαχρινή παλιά καραβάνα Κρίνα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
Θέλω τις γνώσεις σας..φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολονου..θα το πω ψυχρά κολονου 27 φωτεινή αδύνατη βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..
Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Τελικά δικιο είχαν οι συνοδοιπόροι μας mitsos147 κ skatakis..κ άλλοι που το ανέφεραν..
Τι γνωρίζουμε για αυτη τι παίζει;εχει κάποιο ΣΜΝ κ δεν την νοιάζει;ειναι ελαφρόμυαλη το κάνει απο άγνοια;
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας-γνώσεις σας..

Αντισώματα  :hi:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα..
Θέλω τις γνώσεις σας..φιλαράκι πήγε σε εκδιδομένη επι της κολονου..θα το πω ψυχρά κολονου 27 φωτεινή αδύνατη βραδινή βάρδια και το έβαλε Μονή της ακαποτα..
Σε μένα δεν το εχει κάνει ποτε..
Τελικά δικιο είχαν οι συνοδοιπόροι μας mitsos147 κ skatakis..κ άλλοι που το ανέφεραν..
Τι γνωρίζουμε για αυτη τι παίζει;εχει κάποιο ΣΜΝ κ δεν την νοιάζει;ειναι ελαφρόμυαλη το κάνει απο άγνοια;
Ενα δευτερόλεπτο έμεινε μεςα στο Μουνί μόνο το κεφάλι να κολησε κανα παράσημο;
Περιμένω τις γνώμες σας-γνώσεις σας..
Συναγωνιστη, και σε εμενα το ειχε κανει αυτό το σκηνικο. Ηταν ξαπλωμενη πανω μου, και πηγε να το βαλει μονη της, χωρις να με ρωτησει :headbang: :headbang: Ευτυχως προλαβα και την εβγαλα, προτου μπει μεσα το κεφαλακι του πουτσου μου. Ειχα προειδοποιησει μαλιστα τους συναγωνιστες, ότι πλεον η Φωτεινη εχει ξεφυγει τελειως, γιατι ενώ παλια δεν εκανε κινηση από μονη της, τωρα πλεον αποζητα το ακα γαμησι. Επισης ειχα τονισει το γεγονος ότι και η Λυδια που εργαζεται τα πρωινα στον ιδιο οικο κανει τα ιδια, με τη διαφορα ότι αυτή δεν κανει κινηση από μονη της, αλλα το δεχεται όμως αδιαμαρτύρητα το ακα γαμησι  :jerking: :jerking: Προσοχη συναγωνιστες, δεν παιζουν με αυτά  :coolcondom:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Οντως είχες προειδοποιήσει για Λυδια κ φωτεινή..σου οφείλουμε όλοι ενα ευχαριςτω..
Ίσως να το κάνει για τα χρηματα να τα χρειάζεται..
για να εχει πελάτες κ να παίρνει αψήφιστα τον κίνδυνο..
η να μην εχει την αντίληψη να το καταλάβει..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom