Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (16 μέλη και 187 επισκέπτες)

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
166
Like
424
Πόντοι
21
Μπραβο σε όλα τα παιδια που στηρίζουμε τους πορνο-ενημερωτές.Οτι και να χει συμβει πρέπει να δωθει δευτερη ευκαιρία στον digweed.Συνεχιζουμε τις προσπάθειες μας για να επιστρεψει πισω.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ναι θα ήσουν λάθος...
Ο μπουρδελιάρης θα γαμήσει έτσι κι αλλοιώς...
Απλά γουστάρεις να ζείς στην κοινωνία των μέσων δικτύωσης... και να γεμίζεις τον κενό σου χρόνο μπροστά σε μια οθόνη...
Μην τρελλαθούμε κι όλας, αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί χτυπιέστε...
Λες και θα κρατήσει το μπαν... το μπου για τους μετόχους του βγάζει λεφτά... και χρειάζεται το κοινό του... ας εκτίσει την ποινή του ο γαμάω μανούλες μερικές εβδομάδες για να κρατηθούν τα προσχήματα και μετα θα επανέρθει με νέο νίκ...
Όλα για τα λεφτά δεν γίνονται;
Προτείνω για νέο νικ Revenant... ο επιστρέφων...
Το "Dude007" περιείχε συμβολισμό, γιατί ο Big Lebowski (δηλ. ο Dude), κάθε δυο λέξεις έριχνε και μια βρισιά.
Προτείνω το επόμενο Nickname να είναι "Άγιος Γεώργιος", ως συνέχεια του σπάνιου και συλλεκτικού Avatar του Digweed.
 

serafin

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
267
Κριτικές
21
Like
961
Πόντοι
1.011
Όλοι αναγνωρίζουμε την καταλυτική συμβολή του digweed στην ενημέρωση. Μπορεί να ήταν εξαιρετικά ευέξαπτος αλλά όργωνε τα μπουρδέλα προς ενημέρωση μας.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.057
Πόντοι
1.651
Μ.Α 28 και Πέρδικα γωνία στήνεται νέο τσαρδι.
Έχει πέσει μαστορατζα . Επάνω δε μένουν νοικοκυραίοι .
Ήμουν στο Σοφάκι στο 25 απέναντι και αδειαζα .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.505
Κριτικές
61
Like
42.810
Πόντοι
22.785
Μ.Α 28 και Πέρδικα γωνία στήνεται νέο τσαρδι.
Έχει πέσει μαστορατζα . Επάνω δε μένουν νοικοκυραίοι .
Ήμουν στο Σοφάκι στο 25 απέναντι και αδειαζα .
............

.......... Τό κατάλαβα τεραστιε Πρύτανη . είχε όσμή σπέρματος ή περιοχή...... :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Μ.Α 28 και Πέρδικα γωνία στήνεται νέο τσαρδι.
Έχει πέσει μαστορατζα . Επάνω δε μένουν νοικοκυραίοι .
Ήμουν στο Σοφάκι στο 25 απέναντι και αδειαζα .

Έχω την εντύπωση πως... είχε ανοίξει και παλιά και είχε κλείσει....
εδώ και οι κριτικές...

 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Θεωρώ ότι ο Digweed ήταν ο καλύτερος ενημερωτής για τα μπουρδέλα και πρέπει να του δοθεί ακόμη μία ευκαιρία. Ευέξαπτος μεν, άριστος ενημερωτής δε.
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
Κ μαλλον θα παει εκει η σαντρα απο το απεναντι(οριστε,ηρθε η αναπτυξη,ανοιγουν καινουργια μπουρδελα!!!)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Θεωρώ ότι ο Digweed ήταν ο καλύτερος ενημερωτής για τα μπουρδέλα και πρέπει να του δοθεί ακόμη μία ευκαιρία. Ευέξαπτος μεν, άριστος ενημερωτής δε.
Οποιος δεν βλέπει το κενό που (μας) δημιούργησε η απουσία του, είναι τυφλός ή εμπαθής.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Λοιπόν επειδή κάποιοι κάνουν λες και δεν έχει αλλάξει τίποτα τις τελευταίες μέρες με την απουσία του Digweed και προσπαθούν να το περάσουν στο ντούκου σαν να μην τρέχει κάτι,
Ας πούμε ότι εγώ είμαι ο περίεργος που το παρατηρώ και με έχει χαλάσει τόσο..

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι ένα μεγάλο ποσοστό μπαίνει ακόμα κ σήμερα στο νήμα με την ελπίδα να ξαναδιαβάσει ενημέρωση του Digweed?

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι πάρα πολλοί έχουμε χάσει το ενδιαφέρον μας στο thread?

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι κατ'επέκταση πολλοί θα έχουν χάσει και την ίδια όρεξη που είχαν στο σπόρ;

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι αυτό θα φτάσει σε σημείο να βλάψει μέχρι και τους τζίρους των μαγαζιών αν συνεχίσει έτσι;

Με όλο το σεβασμό στα παιδιά που ενημερώνουν τελευταία,
Το κενό είναι τεράστιο εδώ και τόσες μέρες και όλοι περιμένουμε να γίνει κάτι γι'αυτό..
Κατ' εμε δε νομιζω οτι ειναι θεμα σωστου-λαθους. (Βεβαια οπως το δει κανεις)

Επισης, θεωρω οτι σε καποια σημεια υπερβαλεις.

Παρολα αυτα -και χωρις να τον γνωριζω προσωπικα- θα συμφωνησω οτι ηταν απ τους κορυφαιους ενημερωτες. Θεωρω εξισου σημαντικο -περα απο τις πληρεστατες  ενημερωσεις του-, οτι τα γραφομενα του δεν κουραζαν κατα την αναγνωση. Πραγμα βοηθητικο.  ;)

Στο κομματι, βεβαια, της επικοινωνιας και συνδιαλλαγης με αλλα μελη εκτος του παροντος τοπικ, ειχε ενα θεματακι, λογω και του "εκρηκτικου" του χαρακτηρα...Το μεμπτο ωστοσο για μενα ηταν οτι ειχε μεσολαβησει για το μπαναρισμα καποιον συγκεκριμενων μελων...(ε, να που του γυρισε μπουμερανκ -σε συνδυασμο με τα γνωστα "καρκινογαμωμανιλικια" του...)
Αλλα αυτα ειναι αλλα ζητηματα, ασχετα με την ουσια του παροντος τοπικ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Λοιπόν επειδή κάποιοι κάνουν λες και δεν έχει αλλάξει τίποτα τις τελευταίες μέρες με την απουσία του Digweed και προσπαθούν να το περάσουν στο ντούκου σαν να μην τρέχει κάτι,
Ας πούμε ότι εγώ είμαι ο περίεργος που το παρατηρώ και με έχει χαλάσει τόσο..

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι ένα μεγάλο ποσοστό μπαίνει ακόμα κ σήμερα στο νήμα με την ελπίδα να ξαναδιαβάσει ενημέρωση του Digweed?

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι πάρα πολλοί έχουμε χάσει το ενδιαφέρον μας στο thread?

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι κατ'επέκταση πολλοί θα έχουν χάσει και την ίδια όρεξη που είχαν στο σπόρ;

Θα ήμουν λάθος αν έλεγα ότι αυτό θα φτάσει σε σημείο να βλάψει μέχρι και τους τζίρους των μαγαζιών αν συνεχίσει έτσι;

Με όλο το σεβασμό στα παιδιά που ενημερώνουν τελευταία,
Το κενό είναι τεράστιο εδώ και τόσες μέρες και όλοι περιμένουμε να γίνει κάτι γι'αυτό..
Ναι, να γίνει. Να τον βρείτε όσοι τον ξέρετε και να τον ρωτήσετε γιατί βρίζει μάνες, κάσες, κηδείες, καρκίνους, κρανία, νεκροκρέβατα και τα σχετικά. Ίσως χρειαστεί συμβουλές.
Είναι δυνατόν να αναρωτιέστε γιατί έφυγε ενώ γράφει τέτοια; Κανείς δεν του φταίει. Τί να κάνουμε τώρα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Ναι, να γίνει. Να τον βρείτε όσοι τον ξέρετε και να τον ρωτήσετε γιατί βρίζει μάνες, κάσες, κηδείες, καρκίνους, κρανία, νεκροκρέβατα και τα σχετικά. Ίσως χρειαστεί συμβουλές.
Είναι δυνατόν να αναρωτιέστε γιατί έφυγε ενώ γράφει τέτοια; Κανείς δεν του φταίει. Τί να κάνουμε τώρα;
Σίγουρα, έχει πολλές φορές "ξεφύγει" σε αυτά που γράφει, πέραν των ενημερώσεων. Δεν είναι ο μόνος όμως. Καλό θα ήταν να διαγράφονταν, απλά, αυτά τα μηνύματα. Σε ένα forum σαν κι αυτό, μην περιμένουμε να μπαίνουν αγιόπαιδα. 
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Το "Dude007" περιείχε συμβολισμό, γιατί ο Big Lebowski (δηλ. ο Dude), κάθε δυο λέξεις έριχνε και μια βρισιά.
Προτείνω το επόμενο Nickname να είναι "Άγιος Γεώργιος", ως συνέχεια του σπάνιου και συλλεκτικού Avatar του Digweed.
 ;)
tumblr_o2do0mbbhg1v7mvmdo1_500.jpg
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.643
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.034
Πόντοι
17.085
Σίγουρα, έχει πολλές φορές "ξεφύγει" σε αυτά που γράφει, πέραν των ενημερώσεων. Δεν είναι ο μόνος όμως. Καλό θα ήταν να διαγράφονταν, απλά, αυτά τα μηνύματα. Σε ένα forum σαν κι αυτό, μην περιμένουμε να μπαίνουν αγιόπαιδα. 
Ο μόνος είναι που γράφει τέτοιες αθλιότητες. Δε θα επανέλθω στο θέμα.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα παίδες...
Ήθελα να κάνω μία ερώτηση για Αντριάννα από Χωματιανού 11β (1ος όροφος)...
Έχω καιρό να δω κριτική για το εν λόγο αγγελικό πλάσμα...
Έχει φύγει από την πρωινή βάρδια του σπιτιού αυτού? Ή είναι και απλά δε κριτικάρει κανείς γιατί όλα έχουν ειπωθεί και δεν έχει νόημα για επανάληψη των ιδίων??
Ρωτάω γιατί Τετάρτη θέλω να πάω μία βόλτα γιατί έρχομαι από επαρχία και ήθελα να την περάσω ένα χέρι... <3
Δουλεύει κανονικά, μέχρι τις 17:00 καθημερινά. Ορίστε και το πρόγραμμα του μαγαζιού:
http://www.*****.gr/85--11
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Εψαχνα μια σκιννυ Αλιονα στο Μεταξι που παλια ηταν στο Φ109β κσι εκανε καλο γαμησι.Ατυχος οπως παντα μπηκα να ξαποστασω στο Μ.Α 22 ισογειο οπου ειχε δυο τεμαχια,την Ελενη και την Ρωξανα.Πηρα Ελενη που μου γυαλισε περισσοτερο καθως ηταν ντερεκι με κωλαρα,ποδαρες εναμισαρι βυζι.Καλη σε γενικες γραμμες.Ελευθερο στοματικο τελειωτικο χωρις βιασυνες.Αν την ξαναπετυχω θα προτιμηθει.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.636
Πόντοι
10.686
Αν λες για την ξανθιά Αλιόνα που σαλονάρει πάντα χαμογελαστή και μέχρι πρόσφατα εργάζονταν στο Ιάσονος 46 πάνω στη νυχτερινή και πρωινή βάρδια,την πήρα την προηγούμενη βδομάδα στο Μ.Αλεξάνδρου 21 πάνω στην πρωινή βάρδια.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Εχετε να προτείνετε (εκτός από Φωτεινή Κωλ 27Β) κάποια καλή MILF, 3η βάρδια στο Μετάξι που να κάνει ακάποτο τσιμπούκι ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom