Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (22 μέλη και 234 επισκέπτες)

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
μερικά σπιτάκια πριν λίγη ώρα
Φυλής 66 δεξιά Ελένη ξανθιά χοντρουλα με μεγάλο στήθος απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66 αριστερα μελαχρινή ψηλή με μικρό βυζι απλό πρόγραμμα και διαπραγματεύσεις με κάτι Πακιστανούς Αφγανούς.
Φυλής 72 Άννα μελαχρινή σέξι παρουσία με τσιμπούκι ελεύθερο.
Φυλής 74 στα αριστερά Χριστίνα καστανή με τσιμπούκι ελεύθερο και κωλο.
Φυλής 61 δύο σέξι μελαχρινές παρουσίες Αλεξία κοντουλα με μικρό στήθος και Αλεξάνδρα πιο ψηλή με πιο μακρύ μαλλί και οι δύο απλό πρόγραμμα.
Φιλιππιδου 11δεξιά  Σάρα πιτσιρικά χαδιαρα με ωραίο κορμάκι νορμάλ πρόγραμμα και 69 ,πέρασα μαζί της και ήταν σχετικά καλή.
Φιλιππιδου 11 αριστερά Λίζα ξανθιά κοπέλα με μικρά τατου φαινόταν πολύ μάχιμη, με τσιμπούκι ελεύθερο.
Φυλής 69β Βίκυ μελαχρινή χοντρουλα πιτσιρικά με πολύ έντονο βάψιμο με σχετικά μεγάλο στήθος, ελεύθερο τσιμπούκι και κωλαράκι.
Αχαρνών 85 Ελένη χοντρή μιλφ και Βαλεντινα ξανθιά πολύ λεπτή, και οι δύο τσιμπούκι ελεύθερο ενώ κάνουν και παρτουζα.
 

Chaos666

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
112
Πόντοι
0
στις: 19/08/17, 14:02
Κωνστα/λεως 166 αριστερά έχει δυο κοπέλες μια μελαχρινή χοντρή με μεγάλα βυζια νομίζω Αλινα ,δεύτερη κοπέλα μια ξανθιά λεπτή με μικρό βυζι Βίκυ, και οι δύο τα πάντα εκτός κωλου ενώ η Βίκυ δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα , μέσα στο ημίφως έκανα την Βίκυ πιο μικρή και πέρασα, στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι είναι μιλφακι ,πολύ καλή συμμετοχή πάρα πολλφά γλωσσοφιλα  Και καμία δυσανασχέτηση για τις πολλές στάσεις που αλλάξαμε.
Πολύ καλή συμμετοχή η κοπέλα, πέρασα πολύ καλά.
Μπράβο για την ωραία ενημέρωση σου.

μερικά σπιτάκια πριν λίγη ώρα

Ωραίος ο Σμύρνης!  :sunglasses:
Τελικά το 1994 είσαι ή το '76;  :rolleyes:
 

aeroporos79

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2016
Μηνύματα
33
Like
6
Πόντοι
0
Συναγωνιστες!! την Ιβονη απο το Ιωαννινων 5 την εχετε δει πουθενα? το χασαμε το κορμι!!! φφφ
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Πήγα στοχευμένα πρωϊνή βάρδια στο Πιπίνου 118 για Βίκη - Νίκη και πέτυχα μια καινούργια πετίτ, την Άννα. Κοντούλι αδύνατο με αστείο προσωπάκι. Δεν κάνει ελεύθερο στοματικό μου λέει η τσα2. Είπα για 69 - τη ρώτησε - όχι πάλι η απάντηση. Σηκώθηκα κι έφυγα όπου και κοπάνησα την Αλίνα στο Φυλής 109Β, πολύ καλό το μωρό!!! Γλωσσόφιλα, ελεύθερο στοματικό σπέσιαλ όλο μέσα και περιποίηση της γύρω περιοχής, 69 πολύ καθαρή, πισωκολλητό όλα τα λεφτά!!!  :fuck1:

ΥΓ. Προτείνω στους μπήχτες του μπου να ξεμουνιάσουν την καινούργια Αννούλα στο Πιπίνου 118, να της μάθουν και τα ελεύθερα και τα 69, ώστε να είναι έτοιμη και αυτή σε λίγο καιρό... :hi:
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Η μαρια στο Φυλής 67 ξερει κανεις αν ειναι τωρα απογευματινη βαρδια?  :headbaning2: :hi:
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Αλλη μια μερά σκατα. Παω εχθες το βραδυ κατα της 11:45 ΟΛΗ η studio αλισιδα κλειστη. Προλαβαίνω το 54Β και τους ρωταω απλα και ομορφα ποτε γυρναει η Aurora. Μου λεει η τσατσα οτι ξεκινάει αυριο βραδυ. Γαμω... Παω καπακι για την Σόνια που είναι η μονη κοπέλα που εμπιστευομαι που δεν είναι απο τα γνωριμα στέκια μου. Κλειστο. Ε καθομαι και γυρναω τα περισοτερα που ηταν εκει ανοικτα (φωκαιας, φυλης μεχρι 80κατι, φιλιπιδου). Ολες μπαζα... Δεν γαμιέτε λεω δεν θελω να πεταξω το 20ρικο ας παω αυριο που ειναι stadaraki. Ερχομαι σήμερα με την μια φουριοζος και ορεξατος στο 54Β. Κλειστο.... Ηταν μεσα η τσατσα βέβεα. Ρωταω ποτε ερχετε η Aurora ... Μπαίνει η Χριστίνα εκείνη την ωρα μέσα και μου λέει οτι ξεκιναει απο αύριο :) :) :) Ξενερώνω και λεω ωχ παλυ τα ιδια... Παιρνω όλη την Διδύμου προς τα κατω. ΟΛΑ κλειστα. Μονο το 8Α ηταν ανοιχτο που δεν μπαινω καν μεσα ποια σε αυτο γιατι δεν εχω πετύχει ποτε κοπέλα που να μου αρέσει... Στην επιστροφή ξαναπερνάω απο το 54Β και λεω δεν γαμιέτε ας ξαναρωτισω να είμαι σίγουρος για αυριο. Μπαινω και μη την μια ακουω "ΚΛΕΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑ" Ρωτάω απο την πορτα και η τσατσα τωρα μου λεει "σε 2-3 μερες ΜΑΛΛΟΝ είναι διακοπες ακομα". Δεν εχουν ιδέα τη τους γινετε μα το θεο. Τεσπα ξαναγυρναω τις μαλάκιες της περιοχης πετυχα μια που μου άρεσε εμφανισιακά πάρα πολυ. Μαίρη η Μαρία απο 86Α η το διπλα νομιζω. Μαυρο μαλι με κοκκινες ανταβγιες και μεγαλο βυζη το οποιο δεν εδειχνε γιατι φόραγε ενα ολόσωμο. Η τσατσα είπε οτι κάνει μονο απλο προγραμμα και ξενερωσα... Εχει κανεις να πει κανα καλο λογο? 69 κανει? Συμετοχη? Εμφανισιακα πραγματικα ητανε ο τυπος μου και το μετανιοσα πολυ που δεν πείγα γιατι πειρα απο το απεναντι μια ξανθια αλβανεζα Ευη νομιζω την λεγανε. Ελευθερο στοματικο, αγκαλιτσες φιλάκια κωλο μπλα μπλα μπλα η τσατσα. Στο δωματιο πιπα χωρις ΔΕΝ εκανε. Περασε καποτα χωρις να μου έχει σικωθεί και ξεκίνισε την πιπα. Οταν ειχα μισοκαβλοσει σταματαει και μου λεει ελα παμε... Τεσπα στο τελος την πειρα απο κωλο δεν μιλησε και τελιωσα. Αλλα γενικα σκατα.... Εχει να προτύνει κανεις καμια κοπέλα που να ειναι ΚΑΤΩ απο 30 εμφανισιμη οπως Χριστήνα, Natalie, Nancy, Maya, Aurora, Nikol, Σόνια και να είναι εκεί κοντά. Προγραμμα απλο + 69 το λιγοτερο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.584
Πόντοι
19.505
Πιπίνου 118 Λάνα και Ναταλύ
Αγκύρας 12Α Λάουρα και Μαρίνα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.584
Πόντοι
19.505
Επίσης Φυλής 86Α Νίκη και Στέλλα
 

Heyo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες καμια καλη ξερουμε που και ποτε εχει?
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Παιδια που πηγαν οι κορυφαιοι μας ενημερωτες;;;;; neasmirni kai digweed???? διακοπαρουν ή εγινε κατι και σταματησαν να γραφουν;;;
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom