Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (7 μέλη και 123 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.059
Πόντοι
6.796
Αχ το μωρο μου, το ξανθο μου το μωρακι, φευγει τελος του μηνος και τι θα κανω εγω χωρις αυτην  :'(.
-Με ξεχασες ρε μωρο ενα μηνα εχεις να 'ρθεις. Για την ακριβεια τρεις βδομαδες ειχα να παω, ρε τη ρουφιανα τα θυμαται ολα.
Ακολουθησε ενας αγαπησιαρικος ερωτας με μπολικη κουβεντα.
-Να δω τωρα που φευγεις, που θα βρω αλλο ντορινακι. Αντε τωρα που θα πας πισω στην πατριδα να παντρευτεις κιολας.
-Εγκω παντρευτουμε εμεις οι δυο μαζι.
-Παλι τα ιδια της λεω, μου τα εχεις ξαναπει αυτα, τωρα φευγεις μια για παντα, δε γινετε.
-Γυρναω για σενα να παντρευτουμε, ε θα παντρευτουμε, θα παντρευτουμε εμεις.
-Ε τωρα και 'συ εισαι μικρη 20 χρονων, ασε τις παντρειες. Και αυτη,
-Να παντρευτουμε να κανουμε παιδια.
Ουαααααααααααααααααααααα :wanker:.
Σημερα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα θηλασα τα υπεροχα της στηθια σαν λυσσαρικο, σαν να μην υπαρχει αυριο.
Αφου τελειωσαμε, σηκωθηκε, ντυθηκε και λιγο πριν ανοιξει την πορτα, εκει στα ορθια, ξανα αγκαλιες και φιλια και να λεει,
-Το ξερω οτι μ' αγκαπας ρε μωρο και 'γκω εσενα, ολο χαμογελο και ναζι. Ε ναι λοιπον το παραδεχομαι, την αγαπαω τετοιο πλασμα που ειναι, σκοτωστε με  :grin:.
Δεν θα την ξεχασω ποτε, μονο ομορφες αναμνησεις θα εχω απο το ντορινακι  :cool2:.

Τυπε σορρυ που στο λέω αλλά σε πυρφοριζει...  :rolleyes:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.059
Πόντοι
6.796
Το ξερω ρε 'συ ampelales ειμαι και 'γω εμπειρο αγορι, αλλα ετσι κι αλλιως παει τελειωσε, φευγει τελος του μηνος  :sunglasses:. Τωρα που το σκεφτομαι ομως και τι εγινε να σε πυρφοριζει τετοιο μωρο, μονο με 15 ευρω. Σαν να κλεβεις εκκλησια ενα πραγμα  :erection:.

Ποια λες τυπε γτ λέω να πεταχτω σε κάνα ντελο όταν τελειώσει ο εξαστερος...?
Καλή? Μεταξι?
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Ποια λες τυπε γτ λέω να πεταχτω σε κάνα ντελο όταν τελειώσει ο εξαστερος...?
Καλή? Μεταξι?
Ναι για την ντορινα λεω, το γραφω κιολας. Καπου στην κολωνου αλλα δεν ξερω αριθο. Οι εμπειροι μυστες του μεταξιου ας βοηθησουν τον ampelales.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Ποια λες τυπε γτ λέω να πεταχτω σε κάνα ντελο όταν τελειώσει ο εξαστερος...?
Καλή? Μεταξι?
Οσο για το καλη, απο εμφανιση επιπεδου Ντιανας, Ξενιας, Πατριτσιας,  ξερεις εσυ για ποιες λεω. Απο συμμετοχη ομως, εκει θελει τα κουμπια της. Βασικα καθεται και τον τρωει χωρις πολλα πολλα ομορφα και ωραια.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Αχ το μωρο μου, το ξανθο μου το μωρακι, φευγει τελος του μηνος και τι θα κανω εγω χωρις αυτην  :'(.
-Με ξεχασες ρε μωρο ενα μηνα εχεις να 'ρθεις. Για την ακριβεια τρεις βδομαδες ειχα να παω, ρε τη ρουφιανα τα θυμαται ολα.
Ακολουθησε ενας αγαπησιαρικος ερωτας με μπολικη κουβεντα.
-Να δω τωρα που φευγεις, που θα βρω αλλο ντορινακι. Αντε τωρα που θα πας πισω στην πατριδα να παντρευτεις κιολας.
-Εγκω παντρευτουμε εμεις οι δυο μαζι.
-Παλι τα ιδια της λεω, μου τα εχεις ξαναπει αυτα, τωρα φευγεις μια για παντα, δε γινετε.
-Γυρναω για σενα να παντρευτουμε, ε θα παντρευτουμε, θα παντρευτουμε εμεις.
-Ε τωρα και 'συ εισαι μικρη 20 χρονων, ασε τις παντρειες. Και αυτη,
-Να παντρευτουμε να κανουμε παιδια.
Ουαααααααααααααααααααααα :wanker:.
Σημερα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα θηλασα τα υπεροχα της στηθια σαν λυσσαρικο, σαν να μην υπαρχει αυριο.
Αφου τελειωσαμε, σηκωθηκε, ντυθηκε και λιγο πριν ανοιξει την πορτα, εκει στα ορθια, ξανα αγκαλιες και φιλια και να λεει,
-Το ξερω οτι μ' αγκαπας ρε μωρο και 'γκω εσενα, ολο χαμογελο και ναζι. Ε ναι λοιπον το παραδεχομαι, την αγαπαω τετοιο πλασμα που ειναι, σκοτωστε με  :grin:.
Δεν θα την ξεχασω ποτε, μονο ομορφες αναμνησεις θα εχω απο το ντορινακι  :cool2:.
τυπε μην αγχώνεσαι υπαρχουν και πολυ χειρότερα.δες την ιστορια του χοτ βενομ.πικεριστικη ιστορια
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.059
Πόντοι
6.796

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Αντζελα λέμε και κλαιμε. Λιοσίων 73α. Έπαθα μουνοπλακα! Θα ακολουθήσει κριτική για το μαναρι.
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
ελα ρε μαν υπαρχει λυση.πιστευω πως οποτε αισθανεσαι πως πας να πυρφορισεις,θα φωναζεις δυνατα χοτ βενομ και αυτοματα ο οργανισμος σου θα σοκαρεται και θα συνερχεσαι κατευθειαν.μπορει για σενα αυτη η μεθοδος να ειναι υπερβολη και να μην χρειαζεσαι βοηθεια αλλα σε καποιον που πιστευει πως ζει την απολυτη εξαθλιωση του πιρφορου,ενα δυνατο χορ βενομ θα τον γλυτωσει απο αυτη τη καταντια
Καλως θα το δοκιμασω, οχι τιποτα αλλο, να μην παθω και καμια ζημια. Σε ευχαριστω που με σκεφτηκες, ολοι εξαλλου φιλαρακια ειμαστε εδω μεσα  :P.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Καλησπέρα μπουρδελιάρηδες!
Ενημέρωση απο την απογευματινή βάρδια, τσεκαρίστηκαν δύο καινούριες κοπέλες με πολύ καλά αποτελέσματα.
Στο Βέργας 3 στο δεξιό ισόγειο ήταν σε ντουέτο η Σάσα-Αλέξια,ψηλή,υπέρβαρη με καστανά πλέον μαλλιά πιασμένα πάνω και μαζί της μία καινούρια η Λούση,κανονικών κιλών,με καστανά μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,νοστιμούλα σχετικά. Με ελεύθερο στοματικό αμφότερες.
Στο Βέργας 3 στο αριστερό ισόγειο ήταν η Λέιλα,νεαρή λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Βέργας 3 στον όροφο η Κίρα σε ελεύθερο στοματικό,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,καστανόμαυρα μακριά μαλλιά πλεγμένα σε κοτσίδα.Χαρακτηριστικά μαγουλάκια.
Στο Αλκιβιάδου 16Α ήταν η ώριμη Πατρίτσια με κοντά καστανόξανθα μαλλιά και σώμα με πιασιματάκια σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Αλκιβιάδου 16Β κλασσικά των τελευταίο καιρό εκεί είναι η γυφτοβουλγάρα Αλέξια, μελαμψή,με καστανόμαυρα μακριά μαλλιά,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,κοιλιά, μεγάλα στήθη με μαύρο δακτύλιο.Σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήταν η Άντζελα η μιλφ απο το Φυλής 109 όροφος.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,μακριά ξανθά μαλλιά.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο.
Το Ιουλιανού 71 κλειστό το ίδιο και το Διδυμου 27.
Στο Διδύμου 20 ήταν σε ντουέτο οι δύο καινούριες κοπέλες απο Ουκρανία η Γιάννα και η Πωλίνα.Η πρώτη με μακριά μαύρα μαλλιά,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατενεμημένα η δεύτερη κανονικών κιλών,με μαλλιά καστανά στο ύψος περίπου των ώμων της,λίγο πιο κοντή απο την πρώτη.Ομοιάζουν αρκετά.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα τους. Ο δεύτερος γύρος έγινε εδώ και επέλεξα την Πωλίνα. Να προσθέσω ότι η παρτούζα στοιχίζει 30 ευρώ. Οι εντυπώσεις μου απο την συνεύρεση με την Πωλίνα είναι καλές.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο ήταν δύο κοπέλες η πρώτη κλασσικά ήταν η Βαλεντίνα,κανονικών κιλών,με μακριά καστανόξανθα σγουρά μαλλιά σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η δεύτερη ήταν η Ιζαμπέλα απο το Αλκιβιάδου 16Α, ψηλή,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανμεημένα με μαλλιά καστανά κάτω απο τους ώμους σε ισπανικό και πρωκτικό.
Στο Διδύμου 16 ήταν δύο γκράνυ.Η πρώτη η πιο καλοδιατηρημένη Βικτώρια,κανονικών κιλών με μαλλιά καρέ ξανθά και η δεύτερη η πιο σπασμένη Αλεξάνδρα,με κοντά ξανθά μαλλιά,βυζάρες,λίγο πιο γεμάτη απο την Βικτώρια.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το τσιμπούκι σπέσιαλ.
Στο Διδύμου 8 στον όροφο σε ντουέτο η Βαλέρια και η Μόνικα για τις οποίες δεν ανακοινώθηκε γυμνό τσιμπούκι ενώ παλιότερα για την Βαλέρια ανακοινωνόταν. Η Βαλέρια είναι γεματούλα με ξανθά μακριά μαλλιά,βυζάρες.Η Μόνικα είναι ψηλή,γεμάτη,πιο γυμνασμένη με κοντά μαύρσ μαλλιά.
Στο Διδύμου 7 στο αριστερό ήταν η Βικτώρια,συμπαθητική κοπέλα, ψηλή,κανονικών κιλών,με καρέ καστανά μαλλιά. Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 7 στο δεξιό μου παρουσιάσανε μία καινούρια κοπέλα με το όνομα Αουρόρα. Κανονικών κιλών,με μαλλιά ξανθά σγουρά πάνω απο τους ώμους. Η υπηρεσία επέμενε ότι είναι καινούρια αλλά μάλλον είναι η γνωστή Αουρόρα με αλλαγμένο λουκ.Κανονικό πρόγραμμα.
Το Φυλής 40 κλειστό.
Στο Αχαρνών 85 ήταν η καινούρια Μαρίνα, μιλφ με κοντά καστανά μαλλιά,όμορφο πρόσωπο,αρκετά γεμάτη απο την μέση και κάτω.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και αυταρχικό.
Στο Φωκαίας 24 ήταν σε ντουέτο η Βανέσα ή Βαλέρια (ένα απο τα δύο ισχύει)  με την Ρωξάνη. Η πρώτη,αθίγγανη με μελαμψό δέρμα,λεπτή,με μακριά καστανόμαυρα σγουρά μαλλιά η δεύτερη λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά προς το καρέ,πρόσωπο τραχύ.Σε γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα στο σώμα τους.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο έγινε η πρώτη συνεύρεση στοχευμένα. Σε ντουέτο ήταν η Τάνιά μαζί με την Ντάρια. Η Τάνια ήταν κανονικών κιλών,με μαύρα μακριά μαλλιά,πρόσωπο σκυλέ καβλωτικό, φορούσε σέξυ καλτσοδέτες, στο μπράτσο φέρει τατού μανίκι και πίσω στη μέση και ένα μικρότερο λουλούδι. Η Ντάρια,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Αμφότερες οι κοπέλες κάνουν γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι στο σώμα τους.Η συνεύρεση έγινε με την Τάνια μετά απο τα καλά λόγια που διάβασα και μιας και μου έκανε και μεγάλο κλικ.
Στο Φυλής 72 ήταν η Άννα,λεπτό,ψηλό μελανούρι,με μελαμψό δέρμα,μακριά καστανόξανθα μαλλιά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φωκαίας 9 στο δεξιό κλασσικά η Ειρήνη η Βουλγάρα,λεπτή,με μαύρα μακριά μάλλια με κώλο στο πρόγραμμα της.
Στο Φωκαίας 9 στο αριστερό ήταν η Αντωνία απο Αλβανία,λεπτή,με καστανά μαλλιά πιασμένα πάνω.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο δεξιά ήταν η Τάνια με κοντά ξανθά μαλλιά,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια.Σε γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό στο σώμα.
Στο Φυλής 74 στο υπόγειο αριστερά ήταν η Σύλβια με γυμνό τσιμπούκι και κώλο,κοντή,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της κανονικών κιλών με λίγα παισιματάκια.
Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό κλασσικά το ντουέτο Ήρα και Νάντια.Η πρώτη μιλφ γεμάτη,με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα και ισπανικό. Η δεύτερη,με πιασιματάκια,αλλήθωρη,με μακριά καστανά μαλλιά,μελαμψό δέρμα σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι και κώλο.
Στο Φυλής 86 στο ισόγειο ήταν η Αντελίνα απο το Φυλής 84 ισόγειο.Κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε γυμνό τσιμπούκι με τελείωμα σώμα.
Στο Φυλής 86 στον όροφο κλασσικά η Ειρήνη με κώλο.Κανονικών κιλών με πιαισματάκια και ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω.
Στο Φυλής 84 στον όροφο ήταν η Λώρα απο Μολδαβία,λεπτό πιπίνι,με μακριά καστανόξανθά μαλλιά,μεγάλα μάτια.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 65 στο ισόγειο ήταν η Ελένη,ψηλή,με μαύρα μαλλιά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους,κανονικών κιλών,γεροδεμένη με πιασίματα.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 65 στον όροφο η Τζούλια η Ρωσογερμανίδα,λεπτή,με καστανοκόκκινα μαλλιά κατσαρά πάνω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 69 στο ισόγειο η Άντζελα απο τα Φυλής 71. Κοπέλα με πιασιματάκια,λευκό σαν γάλα δέρμα,βυζάρες,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 69 στον όροφο σε ντουέτο η μιλφ Εύα σε γυμνό τσιμπούκι και κώλο,κανονικών κιλών με ξανθά μαλλιά προς το καρέ.Η δεύτερη η Μαρία,λεπτή,με καστανά σγουρά μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Σε γυμνό τσιμπούκι.
Στο Φυλής 71 στο ισόγειο ήταν η Εμμανουέλα,παλιά καραβάνα πλέον,αθίγγανη,με μελαμψό δέρμα,λεπτή,με μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 71 σε ντουέτο δύο κοπέλες ενδιαφέρουσες.Η πρώτη ήταν μία καινούρια νταρντάνα,ψηλή,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,βυζάρες,ξανθά πλατινέ μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Η δεύτερη ήταν η μουνάρα Χρύσα,λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα αμφότερες.
Καλό Σαββατοκύριακο να έχετε!


 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Να προσθεσω οτι στο 109 ισογειο τριτη βαρδια δουλευουν η Ηρα και η Ζανα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Στο Διδύμο 7 στο ισόγειο δεξιά μάλλον τελικά ήταν άλλη κοπέλα γιατί είχε και λευκό δέρμα.Αναρωτιέμαι γιατί χρησιμοποιήσε το όνομα Αουρόρα.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
:hi:
Ο professorx είναι καθηγητής στο είδος του.
Στο Διδύμου 20 ήταν σε ντουέτο οι δύο καινούριες κοπέλες απο Ουκρανία η Γιάννα και η Πωλίνα.Η πρώτη με μακριά μαύρα μαλλιά,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατενεμημένα η δεύτερη κανονικών κιλών,με μαλλιά καστανά στο ύψος περίπου των ώμων της,λίγο πιο κοντή απο την πρώτη.Ομοιάζουν αρκετά.Σε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα τους. Ο δεύτερος γύρος έγινε εδώ και επέλεξα την Πωλίνα. Να προσθέσω ότι η παρτούζα στοιχίζει 30 ευρώ. Οι εντυπώσεις μου απο την συνεύρεση με την Πωλίνα είναι καλές.
Αυτές κάνουν διπλοβάρδια;
το Διδύμου 18 στο υπόγειο ήταν δύο κοπέλες η πρώτη κλασσικά ήταν η Βαλεντίνα,κανονικών κιλών,με μακριά καστανόξανθα σγουρά μαλλιά σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Η δεύτερη ήταν η Ιζαμπέλα απο το Αλκιβιάδου 16Α, ψηλή,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανμεημένα με μαλλιά καστανά κάτω απο τους ώμους σε ισπανικό και πρωκτικό.
Μιλάς για την ογκώδη Ιζαμπέλα από Έλλης 3 και Αλκιβιάδου 16Α;
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
160 φάσκελα μήπως θέλει καλύτερα? Αν "βγάλει" ένα μηδενικό, και πάλι θα το σκέφτω κιόλας αν το συζητήσω με το "αλμπάνι"..... :2funny:
τα παραλες ρε τυπε.στο 20αρικο η κοπελα ηταν πολυ εργατικη.απο τα πιο τιμια κοριτσια αλλα και παλι εγω δεν ημουν πελατης της γιατι δεν μου αρεσε.τωρα στο 160αρι τι να πω.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom