Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 171 άτομα (29 μέλη και 142 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Και όμως δεν τον έριξα  :hi: :hi: :hi:. . .Τίμησα Φωτεινή Κολωνού 27Β και μου έδωσε απλόχερα και το απευθυσμένο της προς σοδομισμό  :cum: :cum: αλλά είχε βάλει ενα τακ παραπάνω κρέμα και πιστόνιασα αιδοίο με ποτακα με γεύση σοκολάτα  :headbang: :headbang: :headbang: !!!!!
αν επερνες κωλοτρυπιδι θα ειχες και γευση μερεντα :S,αφου εφτασες ως εκει επρεπε να το βαλεις.
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
αν επερνες κωλοτρυπιδι θα ειχες και γευση μερεντα :S,αφου εφτασες ως εκει επρεπε να το βαλεις.
Δεν είμαι τόσο μυημένος για ακα λοκο. . .Πάντως όλη η πράξη έγινε με προφύλαξη ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό να κάνω κάτι ακα!!!!!  :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
νασο αυριο ξεκιναει η πορνοεκδρομη μου στα σπιτακια  θα γαμησω μουνακι και κολαρακι και ακα τσιμπουκια   
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Πορνε μου σε πιστεύουμε 1000%... Μπουαχαχαχα

Υ.Γ. Η μόνη μου ένσταση είναι ότι συνήθως είναι σα να γνωριζεσαι χρόνια με πουραντζες
     αντί για πιπινακια που πρέπει να μυηθουν στην γυμνή ηδονή... Χεχεχε
ρε Λουκιανε κανεις δεν σε πιστευει πια :S
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
η σκοποι μου  δεν λεγονται κωλαρακια θελω περισσοτερο απο κορασιδες νασο  
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σήμερα το μεσημέρι κατά τις 3 στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 46 μεσαίο: Λάουρα. Έχει το άσπρο δέρμα και το πράσινο μάτι που μ' αρέσει. Ωραίο μωρό για όσους βαρέθηκαν τις τσιγγάνες.  :-*
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν από λίγο στα πέριξ...

Φυλής 54 όροφος:
Η Χριστίνα,η καστανή μουναροπιπίνα.Όμορφο πρόσωπο,ωραίο κορμί-γυμνόστηθη και σήμερα.
Ίσως το πιο ωραίο πιπίνι που παίζει αυτή τη στιγμή στη Φυλής!

Φυλής 54 ισόγειο:
Η Ναταλί,η ξανθιά κοπέλα με το γλυκό πρόσωπο.Με τα ωραία πιασιματάκια της.

Φυλής 56:
Η Νάντια.Κοντή,ξανθιά πλέον (τουλάχιστον δεν δείχνει σαν ξεπλυμένη) αλλά η κωλάρα...κωλάρα-δεν αλλάζει.

Φωκαίας 7 υπόγειο:
Η Έλενα.Ξανθιά,πορνοσταρικής εμφάνισης πιτσιρίκα.
Με μαύρα δικτυωτά - ζαρτιεροειδή εσώρουχα .Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και 69.

Φωκαίας 9:
Αριστερά,η Αλέκα ένα χοντρό μελαχροινό τσιγγανομπάζο με φουλ-και ο τσάτσος Βιολάρης αναρωτιόνταν γιατί δεν περνάνε μαζί της.
Δεξιά,η Ναταλί η γνωστή όμορφη καστανή μουρίτσα με το αδύνατο σωματάκι.
Με ελεύθερο στοματικό,69 αλλά και με αυταρχικό για τους ενδιαφερόμενους.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Η Κορίνα η καστανόξανθη κοντή μικρούλα με την καμπουριασμένη πλάτη.
Πονηρό μουτράκι,σώμα ψιλοζουμερό.Με τελειωτικό στο σώμα.
Ο διπλανός όροφος φωτισμένος αλλά κλειστός.

Φωκαίας 19:
Η Άννα η κοντή μελαχροινή μιλφ με το χαρακτηριστικό σπασμένο πρόσωπο.Σχετικά αδύνατη αλλά πολύ μέτρια εμφανισιακά.
Με φουλ.

Φωκαίας 25 όροφος:
Ερχόταν καθυστερημένη η γνωστή ξανθιά αδύνατη Ελένη-με φουλ.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Η Άννα η Πολωνή,η γνωστή μιλφ με το συμπαθητικό πρόσωπο και με καλό σώμα-αδύνατο όσο πρέπει.
Και με ωραία μαύρα εσώρουχα.
Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό μόνο αλλά...

Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η Καμέλια η γνωστή καστανόξανθη-ήμουν νιος και γέρασα...
Μαζί της η Μελίσα,η καστανόξανθη πιτσιρίκα,άχρωμη φάτσα,γεμάτο κορμί με κυτταριδοκώλο.
Φουλ η πρώτη,το γνωστό παπατζοπρόγραμμα της συγκεκριμένης αλυσίδας μαγαζιών (τα πάντα εκτός κώλου) για τη δεύτερη.

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Κλασσικά η Αθηνά.

Φωκαίας 27 όροφος:
Η Σιμόνα,η μελαχροινή Ρουμανοπιτσιρίκα με τον ζουμερό κώλο και η Ντάρια,καστανόξανθο πιπίνι με γλυκό πρόσωπο και σώμα με πιασιματάκια.
Τα πάντα εκτός κώλου και εδώ-και όποτε τα δείτε σφυρίξτε μου.

Φωκαίας 24:
Η Ρωξάννη,η μελαχροινή αδύνατη πιτσιρίκα και η Λάουρα η ξανθιά άχαρη με το τραχύ πρόσωπο.Με φουλ η Λάουρα.

Φιλιππίδου 11 ισόγειο:
Η Τάνια η μελαχροινή ψηλή αλογομούρα με περίεργο ψιλοακανόνιστο σε μερικά σημεία κορμί και η Ελένη,η κοντή ξανθιά,συμπαθητική φάτσα και με γυαλάκια σήμερα-κορμί όσο πρέπει ζουμερό.

Φιλιππίδου 11 όροφος:
Η Βανέσα.Συμπαθητική σκουρόδερμη πιτσιρίκα με το γεμάτο στήθος για την οποία ανακοινώθηκε και πρωκτικό σήμερα.
Μαζί της η Ροζαλίντα,το ξανθό μιλφοπαρατράγουδο με το σιλικονάτο στήθος.


Στη Διδύμου...

Διδύμου 16:
Η Άννα και η Σοφία,ξανθιά μιλφ και καστανή γκιλφ-παρ'τη μια και χτύπα την άλλη.

Διδύμου 18 υπόγειο:
Η Μιράντα,η ξανθιά χοντρούλα με το φουλ πρόγραμμα που παίζει και στο συγγενικό Αλκιβιάδου 16α και η Αλίνα,η μελαχροινή ζουμπουρλή μιλφ.

Διδύμου 18 ισόγειο:
Η Κατερίνα η Σέρβα,η γνωστή ξανθιά μιλφ με τα σάπια δόντια - και με το υπερφουλαρισμένο πρόγραμμα.

Διδύμου 20:
Η Γιάννα και η Πωλίνα,οι δύο μελαχροινές αδύνατες κοπέλες-ακριβώς με ίδια κοψιά,λίγο πιο γλυκιά η Γιάννα.

Διδύμου 22:
Η Άννα η μυστήρια-μαυρισμένη σαν ξεροψημένη κουτσομούρα.

Διδυμου 27:
Η Φωτεινή η οποία κόλλησε με το κόκκινο κομπινεζόν και η Ρίτα η καινούρια μελαχροινή μιλφ,αρκετά πιο περιποιημένη στο πρόσωπο-και με γεμάτο κώλο που δεν τον είχα προσέξει τις προάλλες.
 

fleshdiver

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2016
Μηνύματα
27
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα, τον τελευταιο καιρο λόγω αποστασης ειχα χάσει επαφή με τον χώρο και τωρα ανασυντάσομαι. Αν ξερει κανεις που δουλευουν οι κάτωθι κοπέλες θα ήμουν ευγνώμων:

Εμανουέλα, Ιασωνος 43
Χριστίνα, Ιασωνος 31 (χοστελ)
Βερόνικα, Λεωνίδου 28 κατω

:boobies:
 

spprkis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα,μηπως γνωριζει καποιος αν η λισαντρα απο φωκαιας 17β δουλευει;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Φίλε μια και τον έβριζες,πήγαινε ρώτησε (για την Σάντρα) τον Eric Castel
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
τύπε giasou η Σόνια πλέον έχει αποσυρθεί και ασχολείται με άλλες δραστηριότητες εκτός αγοραίου έρωτα

τι μου θύμισες...η καλύτερα τσιμπουκάρα της πιάτσας


υ.γ. τελικά αγόρασες ποντίκι ;  :- :- :- :-   
Κ τορα τι καμη ξερις ποθ θα τιν βρο ?μοθ εχι ληψη!!
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
113
Πόντοι
1
Πορνε μου σε πιστεύουμε 1000%... Μπουαχαχαχα

Υ.Γ. Η μόνη μου ένσταση είναι ότι συνήθως είναι σα να γνωριζεσαι χρόνια με πουραντζες
     αντί για πιπινακια που πρέπει να μυηθουν στην γυμνή ηδονή... Χεχεχε
Απαξιώνω επιδεικτικά πιπινάκια !!!!  :rockon: :rockon:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Αυτό που έχει αρχίσει και με ενοχλεί στο σάιτ.....χωρίς καμία εμπάθεια.....είναι ότι κάποιοι...ανοίγουν διάλογους με τους εαυτούς τους....είναι τοσο εμφανέστατο πλέον....σορρυ για το  :offtopic:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.302
Πόντοι
41.129
σημερα πηγα καρφωτος και εγαμευσα με ανειπωτο παθος και ορμη την πιπινα Ντορινα...
αμετοχη και παγερη χωρις ιχνος συμμετοχης, ενιωσα σα βιαστης... αλλα μου αρεσε.  :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
Αυτό που έχει αρχίσει και με ενοχλεί στο σάιτ.....χωρίς καμία εμπάθεια.....είναι ότι κάποιοι...ανοίγουν διάλογους με τους εαυτούς τους....είναι τοσο εμφανέστατο πλέον....σορρυ για το  :offtopic:
Αυτό έχει αρχίσει εδώ και κάποιος μήνες. ..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.639
Πόντοι
46.232
σημερα πηγα καρφωτος και εγαμευσα με ανειπωτο παθος και ορμη την πιπινα Ντορινα...
αμετοχη και παγερη χωρις ιχνος συμμετοχης, ενιωσα σα βιαστης... αλλα μου αρεσε.  :rockon:
χτες που την πήρα ήταν αρκετά καλή σε συμμετοχή αν και το πιο δυνατό σημείο της είναι ....να κάθεται να την γλυφεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.302
Πόντοι
41.129
χτες που την πήρα ήταν αρκετά καλή σε συμμετοχή αν και το πιο δυνατό σημείο της είναι ....να κάθεται να την γλυφεις

η μονη στιγμη που μπορω να πω οτι μου εδειξε οτι νιωθει ευχαρίστηση ηταν οταν την ειχα στα τεσσερα και ειχα χωσει τη μουρη μου μεσα στον κωλο της και της εγλειφα την τρυπουλα της.
τα υπολοιπα στην κριτικη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
γυρισε το λουιζακι και δουλεψε φιλιππιδου πανω στην δευτερη βαρδια    και η σαρα  ηταν κατω μαζι με την χριστινα  με τα γυαλια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom