Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 158 άτομα (23 μέλη και 135 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Αφού το πιρφορίστικο κλίμα κρατιέται σε ένταση,ίσως ενόψει εορτών,ας γράψω κι εγώ τα δικά μου πιρφοριλίκια με τη Νατάσα στο Κολωνού 30 2ος όροφος... Εδώ κι ενάμιση περίπου χρόνο που την επισκέπτομαι αραιότερα ή πυκνότερα,δεν με δυσαρέστησε ή στενοχώρησε ποτέ σε συμπεριφορά και υπηρεσίες,κάνει ό,τι μπορεί ή της ζητήσω για να με ευχαριστήσει,πάντα στα όρια της νομιμότητας βεβαίως-βεβαίως... Της ευχήθηκα να περάσει καλές γιορτές,κι όταν γυρίσει με το καλό να κρατήσει την ίδια καύλα!
Μαζί της δουλεύει η γλυκιά ξανθιά Λίκα,φιλότιμη και καλόκαρδη κοπέλα μεν, υπολείπεται όμως σε ταπεραμέντο από τη Νατάσα,δουλεύει σε πιο χαλαρούς ρυθμούς.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
:hi: :hi:

ProfessorX ,εγγύηση !  :rockon:

Αντικειμενικότητα και πείρα.  :rockon:
Thanks!

:hi:
Ο professorx είναι καθηγητής στο είδος του.Αυτές κάνουν διπλοβάρδια;Μιλάς για την ογκώδη Ιζαμπέλα από Έλλης 3 και Αλκιβιάδου 16Α;
Όσο ζω μαθαίνω. Λογικά σαν καινούριες που είναι θα πρέπει να κάνουν διπλοβάρδια. Την Ιζαμπέλα που γράφεις περιγράφω.
 

fleshdiver

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2016
Μηνύματα
27
Like
21
Πόντοι
0
Όποιοι απο τους συναγωνιστές εχουν την οικονομικη δυνατοτητα για υπερβάσεις στον αγοραίο, παρακαλούνται να μην χαλανε την πιάτσα και να μην φουσκώνουν τα μυαλά κάποιων ανηπόληπτων έως και κουτοπόνηρων εργαζόμενων διότι εκτός απο την φθίνουσα που προκαλουν στους νόμους της αγοράς, τραβούν αθελά τους το χαλί κάτω απο τα ποδια αλλων, μελλοντικών συναγωνιστων. Υπαρχουν και ακριβά CG/CT στα οποία μπορούν να ξοδέψουν περιουσίες αν έτσι αυτοεπιβεβαιώνονται και τους φτιάχνει αυτό.
Γενικά μιλάω. δεν έχει να κάνει άμεσα αυτό με το θρεντ.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
τα παραλες ρε τυπε.στο 20αρικο η κοπελα ηταν πολυ εργατικη.απο τα πιο τιμια κοριτσια αλλα και παλι εγω δεν ημουν πελατης της γιατι δεν μου αρεσε.τωρα στο 160αρι τι να πω.....
Έλα ντέ. Τι να πείς......
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Μιας και στο Διδύμου 20 όλοι προτιμάτε την Πωλίνα, αντί της Γιάννας, είπα να την πάρω εγώ να δω τι παίζει. Άλλωστε εμφανισιακά είναι σχεδόν ίδιες.
Εμφανισιακά καλή η Γιάννα αλλά όχι και κούκλα. Πιπίνι πάντως δεν είναι, γύρω στα 25+ την κάνω. Πολλά προκαταρκτικά, πίπα ακά μέτρια, καλή στον αγώνα και με άνεση χρόνου. Θα γράψω και μια κριτική να μείνει.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
ο καθενας εχει το δικο του μπατζετ    εγω δεν παω σε στουντιο και σε συνοδους λογο ιδεολογιας  οχι χρηματων   
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Μιας και στο Διδύμου 20 όλοι προτιμάτε την Πωλίνα, αντί της Γιάννας, είπα να την πάρω εγώ να δω τι παίζει. Άλλωστε εμφανισιακά είναι σχεδόν ίδιες.
Εμφανισιακά καλή η Γιάννα αλλά όχι και κούκλα. Πιπίνι πάντως δεν είναι, γύρω στα 25+ την κάνω. Πολλά προκαταρκτικά, πίπα ακά μέτρια, καλή στον αγώνα και με άνεση χρόνου. Θα γράψω και μια κριτική να μείνει.
Πολύ καλά έκανες! Την έχω και εγλω στα υπόψη. Ανέβασε την να μάθουμε εντυπώσεις.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Όποιοι απο τους συναγωνιστές εχουν την οικονομικη δυνατοτητα για υπερβάσεις στον αγοραίο, παρακαλούνται να μην χαλανε την πιάτσα και να μην φουσκώνουν τα μυαλά κάποιων ανηπόληπτων έως και κουτοπόνηρων εργαζόμενων διότι εκτός απο την φθίνουσα που προκαλουν στους νόμους της αγοράς, τραβούν αθελά τους το χαλί κάτω απο τα ποδια αλλων, μελλοντικών συναγωνιστων. Υπαρχουν και ακριβά CG/CT στα οποία μπορούν να ξοδέψουν περιουσίες αν έτσι αυτοεπιβεβαιώνονται και τους φτιάχνει αυτό.
Γενικά μιλάω. δεν έχει να κάνει άμεσα αυτό με το θρεντ.
Σωστά μιλάς όσον αφορά τη νοοτροπία κάποιων με μεγαλύτερη ή μικρότερη οικονομική ευχέρεια,και την έμμεση ζημιά που προκαλούν ηθελημένα ή άθελά τους στους φτωχότερους συναγωνιστές,όμως μιλάμε για ελεύθερη οικονομία όπου οι υπηρεσίες πουλιούνται και αγοράζονται κατά το δοκούν,η καθεμιά μπορεί να ζητάει όσα θέλει,κι ο πελάτης μπορεί να αποδεχτεί ή να απορρίψει τη συναλλαγή...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Γενικά θα απουσιάζει,δεν ρώτησα για συγκεκριμένες ημερομηνίες,έτσι κι αλλιώς νωρίτερα από δεκαπενθήμερο δεν ξαναπερνάω,μην αλληλοβαρεθούμε...  ;)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
η αγοραζεις τις υπηρεσιες της κοπελας    η δεν αγοραζεις  κανεις δεν σε  πιεζει  για αυτο    ο καθενας γαμαει οπου θελει και οπου μπορει 
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Όποιοι απο τους συναγωνιστές εχουν την οικονομικη δυνατοτητα για υπερβάσεις στον αγοραίο, παρακαλούνται να μην χαλανε την πιάτσα και να μην φουσκώνουν τα μυαλά κάποιων ανηπόληπτων έως και κουτοπόνηρων εργαζόμενων διότι εκτός απο την φθίνουσα που προκαλουν στους νόμους της αγοράς, τραβούν αθελά τους το χαλί κάτω απο τα ποδια αλλων, μελλοντικών συναγωνιστων. Υπαρχουν και ακριβά CG/CT στα οποία μπορούν να ξοδέψουν περιουσίες αν έτσι αυτοεπιβεβαιώνονται και τους φτιάχνει αυτό.
Γενικά μιλάω. δεν έχει να κάνει άμεσα αυτό με το θρεντ.
Πές τα ρε φίλε. 'Όχι μονο συμφωνώ. Παρασυμφωνώ. Μερικες ανηπόληπτες, και κουτοπόνηρες(που ξέρουν κι οι ίδιες ότι δεν αξίζουν αυτά που ζητάνε) όπως πολύ εύστοχα είπες, έχουν χάσει τελείως το "μέτρο", δυστυχώς γι αυτές, και τις βλέπεις πάλι μετά από λίγο καιρο να γυρνάνε εκεί που ήταν και πρίν..... ;)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
τωρα   οταν γαμας καποια με 10 και 20 ευρω παει σε στουντιο η  συνοδος βλακας θα εισαι  να τηνη γαμησεις οταν την γαμαγες τσαμπα  με  10 η  20  ευρω 
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Όποιοι απο τους συναγωνιστές εχουν την οικονομικη δυνατοτητα για υπερβάσεις στον αγοραίο, παρακαλούνται να μην χαλανε την πιάτσα και να μην φουσκώνουν τα μυαλά κάποιων ανηπόληπτων έως και κουτοπόνηρων εργαζόμενων διότι εκτός απο την φθίνουσα που προκαλουν στους νόμους της αγοράς, τραβούν αθελά τους το χαλί κάτω απο τα ποδια αλλων, μελλοντικών συναγωνιστων. Υπαρχουν και ακριβά CG/CT στα οποία μπορούν να ξοδέψουν περιουσίες αν έτσι αυτοεπιβεβαιώνονται και τους φτιάχνει αυτό.
Γενικά μιλάω. δεν έχει να κάνει άμεσα αυτό με το θρεντ.
Πολύ καλά τα λες.Αλλά οι θλιβεροί εν λόγω τύποι αυτοεπιβεβαιώνονται με λιγότερα -αναλογικά- λεφτά στις εργαζόμενες του δεκάευρου και του εικοσάευρου.Δεν τά' χουν για να τα σκάσουν σε συνοδούς-CG/CT η βολεύονται με φθηνότερες λύσεις.

Καλωσήρθες  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μια χαρά είναι η Ιζαμπέλα-πολύ σωστός και ακριβέστατος είναι στην περιγραφή του ο Προφέσορας.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Μια χαρά είναι η Ιζαμπέλα-πολύ σωστός και ακριβέστατος είναι στην περιγραφή του ο Προφέσορας.
καλα αυτες η διπλες που εχει η κοπελα δεν ειναι και τοσο αρμονικα κατανεμημενες.αλλα γουστα και στανταρτς ειναι αυτα.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Σημερα επισκέφθηκα την καινουρια τανια απο φιλιππιδου 11.απο ομορφια οκ,εχει μια προστυχια το ολο στυλ της που εμενα μου αρεσει.πιπα αρκετα καλη αλλα οχι deepthroat.δεν αντεχει σκληρο γαμησι η κοπελα αλλα οταν περασα τα ορια που αντεχε με πολυ ευγενικο τροπο μου ζητησε οτι προτιμαει πιο σιγα.η κινηση της οταν καβαλαει απο κανω ολα τα λευτα.συνεννόηση ευκολη αλλα στα αγγλικα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom