Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (21 μέλη και 189 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Απέναντι, έξω από το Κολωνού 32 υπόγειο ήταν η Λάουρα με τα ρουχαλάκια της. Την πλησίασα και της είπα:

- Τι κάνεις;
- Δεν δουλεύω ρε.
- Πάμε λίγο κάτω να δουλέψεις μωρό μου.
- Δεν μπορώ, έχω περίοδο.
- Μετά πού θα είσαι;
- Θα φύγω, θα πάω Ρουμανία.

Καύλα είναι η άτιμη, πολύ ωραίο κορίτσι. Είναι από τις πουτάνες που είμαι περήφανος που έχω γνωρίσει (και γαμήσει).
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Απέναντι, έξω από το Κολωνού 32 υπόγειο ήταν η Λάουρα με τα ρουχαλάκια της. Την πλησίασα και της είπα:

- Τι κάνεις;
- Δεν δουλεύω ρε.
- Πάμε λίγο κάτω να δουλέψεις μωρό μου.
- Δεν μπορώ, έχω περίοδο.
- Μετά πού θα είσαι;
- Θα φύγω, θα πάω Ρουμανία.

Καύλα είναι η άτιμη, πολύ ωραίο κορίτσι. Είναι από τις πουτάνες που είμαι περήφανος που έχω γνωρίσει (και γαμήσει).
[size=11pt]Δηλαδή, αν απαντούσε καταφατικά θα έκανες δεύτερη κατάθεση...  :zfuck: :rockon:

Χαίρομαι που τηρείς το νόμο σου  :jerking:
[/size]
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Βλάκα Junis ο διάλογος με τη Λάουρα έγινε πριν από το γαμήσι που έκανα στην Ελενίτσα. Απλά πράγματα δεν καταλαβαίνεις.  :-*
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Επισκεψη στις 16:30 για μια τελευταια καταθεση πριν από τις μερες του Πασχα, στη Μαιρη, στο Κολωνου 30β, στο πρωτο οροφο, οπου δουλευε μαζι με την Αντριαννα. Τη συγκεκριμενη κοπελα την ειχα στη λιστα αναμονης πολύ καιρο τωρα, περιμενοντας να δω καποια βελτιωση, σε σχεση με τις κακες κριτικες που ειχε πριν από 18 μηνες στο Ακομινατου 2α, καθως και στο Ιασονος 1β.
Στο μεταξυ, τελευταια ειχα διαβασει και 3 κριτικες που μ' ενθαρρύναν να παω να την επισκεφτω κι εγω. Αλλα τι το ηθελα? Εφαγα μια μεγαλοπρεπεστατη πασχαλινη φολα, και ησυχασα. Η αληθεια είναι ότι ειχα ένα αρκετα καλο σερι με επιτυχημένες καταθεσεις, και ηταν θεμα χρονου να "ερθει" και η φολα. Είναι σα τα σημεια στο στοίχημα, που καθυστερουν να εμφανιστουν, αλλα βαση στατιστικης, καποια στιγμη κανουν την εμφανιση τους. Μιλαμε για ένα ψοφιο, και ανευρο πραγμα.....Τι σχεση εχει αυτή η κοπελα με την Αννουσκα?  Η μερα με τη νυχτα είναι.....
Θα γραψω κριτικη, και θ' αναφερθώ σχετικα. Από τη ξενερα που εφαγα, δεν ειχα τη διαθεση να παω καπου αλλου, ουτε για να δω κατι... 
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τώρα στην δίδυμου
8 όροφος δυο ζουμερές mlf,η ξανθιά κριστυ και η μελαγχροινη κατσαρομαλλα νατασα
8 ισόγειο η ξανθιά σέξι ναζιαρα πληθωρικη mlf λιλιαν από ξανθιπης 2 παλιότερα
16 υπόγειο δυο κοπέλες ,η λεπτή ξανθιά γοητευτική Αναστασία και η bbw καστανή ολγα απο αγκυρας και αλκαμενους
18 υπόγειο ναταλι,ψηλή μελαγχροινη νταρντανε κρεβατογεμιστρα,αρκετά εντυπωσιακή
18 αλονα,τα έξτρα κιλά που έχει πάρει την έχουν μετατρέψει από ξανθιά μπαλαρίνα σε μια ευσωμη κυρια μέσης ηλικίας
Είναι απίστευτο πόσο μπορεί να μεταμορφώσει η αύξηση του βάρους έναν άνθρωπο
20 Αννα η μυστήρια,σημερα εμφανίστηκε ολόγυμνη στο σαλόνι βγαίνοντας από το δωμάτιο και μπορω αβίαστα να πω ότι διαθέτει ενα φοβερό στεγνο λεπτό κορμί
27 δυο κοπέλες,η πλήρη αντίθεση
Τζούλια,μελαγχροινη xxl διαστάσεων και Βαλεντίνα,καστανόξανθη skinny
Δίδυμου 7 α και β καθώς και 22 κλειστα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ρεμούνδου 21
Ισόγειο η ξανθιά ελενη με φουλ πρόγραμμα  η πρώην Βικτώρια από φωκαιας 27 υπόγειο
Όροφος δυο κοπέλες
Η ξανθιά λεπτή Ολγα,σχεδόν παρατημένη σ εμφάνιση και διάθεση και η πολύ μέτρια ξεθωριασμένη mlf ναταλια με πολύ αδύνατα πόδια

Ρεμούνδου 20 Έλενα ,μελαγχροινο ζουμερό τροφαντό κοντοπουτανο
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
χθες το βραδακι 2η βαρδια:

Φιλιππιδου ισογειο : καμελια , μελαχροινη φουλ προγραμμα αδιαφορη εμφανισιακα
""        οροφος  : ηλεκτρα , φουλ προγραμμα μελαχροινη οχι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα ουτε και κακο
Φωκαιας λαβυρινθος : ενα ξανθο κοντοπουτανο με πολυ σκυλοφατσα αλλα οχι ομορφο , βγηκε αγριεμενο απο το δωματιο για αγριες καταστασεις (η στανιση σε μινιον διαστασεις και νεαροτερη σε ηλικια)
Φωκαιας 25α οροφος : μαρια με ερωτηματικο στο ονομα μπορει να κανω και λαθος , μελαχροινη κοντη με ελ.στοματικο , μου ζαλησε τα @@ να μη φυγω και μολις ειδε οτι δεν καθομουν αρχισε να μου τη λεει ...
Αγκυρας 12α        : μαρια μιλφ με κοντο μαυρο μαλλι και μια ξανθια xxl δεν συγκρατησα ονομα
Aγκυρας 12β        : βανεσσα , μελαχροινη πολυ τσαμπουκαλεμενη , οταν βγαιναμε απο το σπιτι αρχισε να βριζει ολο τον κοσμο, νταρντανα ασχημη , αγρια φατσα θα της πηγαινε πιο πολυ να βαλει κανα strap-on και να πηδαει αυτη παρα να πηδιεται
Διδυμου 8 οροφος   : 2 μιλφ μια ξανθια και μια μελαχροινη 30 η παρτουζα
Διδυμου 8 ισογειο  : 2 μιλφ επισης μια ξανθια γεματουλα αλλα οχι ασχημη και μια καστανη η βικτορια οπου και τιμηθηκε.

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Κωνσταντινουπόλεως
166 υπόγειο η ξανθιά skinny ουκρανεζα ευα,κάπως καλύτερα η* εγω την συνήθισα όσον αφορά το κορμί της
166 ισόγειο η μελαγχροινη μονικα από δίδυμου και φωκαιας με κανονικό κοντοπουτανο κορμί
94 ναταλι,ελληνιδα με ωραίο σέξι κορμι,όπως πρέπει για το νεαρό της ηλικίας της με φουλ πρόγραμμα
Μαζι της η λεπτή ψηλη εμιλυ

Μαραθωνος
59 ισόγειο η ξανθιά ειρήνη απο Αχιλλέως γωνια με το tattoo στο στήθος
59 με την σκάλα η λεπτή κοκκινομάλλα mlf Βικτώρια από βέργας 3 αριστερά επίσης
Αχιλλέως γωνια η ψηλή μελαγχροινη Μαίρη με κανονικό κορμί

Ιωαννίνων
3 ισόγειο δυο mlf,η ξανθιά mlf Λανα με κανονικό κορμί και ύψος και η πολύ ωραία γοητευτική μουναρα ειρήνη,μελαγχροινη με ατέλειες στυλ Κλεοπάτρας
5 δυο mlf,η κοντούλα καρλα με κανονικό κορμί και η σχετικά ψηλή ξανθιά κατριν που απο την περιφέρεια και κάτω έχει πολλές ατέλειες
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καμία σχέση η Αννούσκα με τη Μαίρη και σε εμφάνιση επίσης. Τι σας αρέσει στη Μαίρη ρε σεις; Μεγάλες πλάτες και άκωλη τελείως.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.367
Πόντοι
41.447
Τώρα στην δίδυμου

Ρεμούνδου 21
Ισόγειο η ξανθιά ελενη με φουλ πρόγραμμα  η πρώην Βικτώρια από φωκαιας 27 υπόγειο
Όροφος δυο κοπέλες
Η ξανθιά λεπτή Ολγα,σχεδόν παρατημένη σ εμφάνιση και διάθεση και η πολύ μέτρια ξεθωριασμένη mlf ναταλια με πολύ αδύνατα πόδια

Ρεμούνδου 20 Έλενα ,μελαγχροινο ζουμερό τροφαντό κοντοπουτανο

Κωνσταντινουπόλεως
166 υπόγειο η ξανθιά skinny ουκρανεζα ευα,κάπως καλύτερα η* εγω την συνήθισα όσον αφορά το κορμί της
166 ισόγειο η μελαγχροινη μονικα από δίδυμου και φωκαιας με κανονικό κοντοπουτανο κορμί
94 ναταλι,ελληνιδα με ωραίο σέξι κορμι,όπως πρέπει για το νεαρό της ηλικίας της με φουλ πρόγραμμα
Μαζι της η λεπτή ψηλη εμιλυ

Μαραθωνος
59 ισόγειο η ξανθιά ειρήνη απο Αχιλλέως γωνια με το tattoo στο στήθος
59 με την σκάλα η λεπτή κοκκινομάλλα mlf Βικτώρια από βέργας 3 αριστερά επίσης
Αχιλλέως γωνια η ψηλή μελαγχροινη Μαίρη με κανονικό κορμί

Ιωαννίνων
3 ισόγειο δυο mlf,η ξανθιά mlf Λανα με κανονικό κορμί και ύψος και η πολύ ωραία γοητευτική μουναρα ειρήνη,μελαγχροινη με ατέλειες στυλ Κλεοπάτρας
5 δυο mlf,η κοντούλα καρλα με κανονικό κορμί και η σχετικά ψηλή ξανθιά κατριν που απο την περιφέρεια και κάτω έχει πολλές ατέλειες

army-military-helicopter-animated-gif-15.gif


army-military-helicopter-animated-gif-23.gif
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
3
Like
1.603
Πόντοι
216
προ ολιγου, Αχαρνων 85, η γνωστη πλεον Μαρινα, και η 'φρεσκια' Ηρα (Ιρινα, βασικα).

μετριο υψος,καπου 40 κατι, skinny με βυζι μπιζελι, εκφυλο μαλλι και φατσα, εδοκιμασθη και απεδείχθη δυνατοτατη, κυριοι!
για αρκετη ωρα τρεκλιζε πανω στο υπερδιογκωμενο υστερα από χουβεροπιπα μοριο μου, και ετρεμε με κλειστα ματια, ξερογλυφοταν, κι ενιωθα το αιδοιο της να παλλεται, μιλαμε!
Διελυθη το καυλι μου, με περισση χαρα και ικανοποιηση!
Πραγματικα, εάν η τυπισσα δεν το ευχαριστιοταν οντως (μην λεμε μαλακιες, επαγγελμα το χουν οι πουτανες, δουλευουν μηχανικα και απλα υποκρινονται) αξιζε οσκαρ ερμηνείας γυναικειου ρολου, λεμε!
Το εζησα, και ενιωσα ότι το εζησε κι αυτή, δηλαδή.

Ευγε της!

 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
Τώρα στην δίδυμου
8 όροφος δυο ζουμερές mlf,η ξανθιά κριστυ και η μελαγχροινη κατσαρομαλλα νατασα
8 ισόγειο η ξανθιά σέξι ναζιαρα πληθωρικη mlf λιλιαν από ξανθιπης 2 παλιότερα
16 υπόγειο δυο κοπέλες ,η λεπτή ξανθιά γοητευτική Αναστασία και η bbw καστανή ολγα απο αγκυρας και αλκαμενους
18 υπόγειο ναταλι,ψηλή μελαγχροινη νταρντανε κρεβατογεμιστρα,αρκετά εντυπωσιακή
18 αλονα,τα έξτρα κιλά που έχει πάρει την έχουν μετατρέψει από ξανθιά μπαλαρίνα σε μια ευσωμη κυρια μέσης ηλικίας
Είναι απίστευτο πόσο μπορεί να μεταμορφώσει η αύξηση του βάρους έναν άνθρωπο
20 Αννα η μυστήρια,σημερα εμφανίστηκε ολόγυμνη στο σαλόνι βγαίνοντας από το δωμάτιο και μπορω αβίαστα να πω ότι διαθέτει ενα φοβερό στεγνο λεπτό κορμί
27 δυο κοπέλες,η πλήρη αντίθεση
Τζούλια,μελαγχροινη xxl διαστάσεων και Βαλεντίνα,καστανόξανθη skinny
Δίδυμου 7 α και β καθώς και 22 κλειστα
Πηρε και στα βυζιά η Αλιονα? :P
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ρε τυποι η Ειρηνη απο Ιασωνος 44 γαμιεται ακομη εκει?τι βαρδια δουλευει?ευχαριστω.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
αυτη η τσατσα απο αλκαμενους 117 τι creepy που ειναι?την εχετε δει?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.670
Πόντοι
46.232
τωρα live

Φυλης 71 Αννα καστανη ψηλη κανονικο σωμα 1.5-2 αρι, απλο προγραμμα.

Φυλης 69β Στελλα ξανθια κανονικο σωμα μικρο βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλής 67 Αντινα ξανθια μιλφ λεπτη με σιλικονατες τορπιλες, απλο προγραμμα.

Φυλης 86β Τζοανα από Φωκαιας 17 ξανθια κανονικό σώμα 3αρι βυζι, απλό προγραμμα ανακοινωθηκε και οχι ακα τελειωτικο στα βυζια όπως παλια.

Φυλης 84β Κατερινα μελαχρινη με γυαλακια κανονικό σωμα με παρα πολλα τατου 1.5-2αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλης 84α Μονικα μελαχρινη μαυριδερη με λεπτο ωραιο κορμι 2.5αρι βυζι, με ακα.

Φυλης 74 αριστερα Μιλενα καστανη ψηλη κανονικο σωμα μικρο βυζι, απλο προγραμμα.

Φυλης 74 δεξια Χριστινα καστανη κοντη πολυ λεπτη με 1.5αρι βυζι, με κωλο.

Φωκαιας 17α Αλινα καστανοξανθη κανονικο ωραιο κορμι πεταχτω κωλαρακι 2.5αρι βυζι, απλο προγραμμα ανακοινωθηκε.

Φωκαιας 25β Ανκα το μελαχρινο κοντοπουτανο ζυμαρακι με την κωλαρα και το μικρο στητο βυζι, απλο προγραμμα.

Φωκαιας 24 Αγαπη ξανθια μιλφ κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, απλο προγραμμα.

Φωκαιας 27α Τζανινα ξανθια με κανονικό σωμα 2αρι βυζι, απλο προγραμμα ανακοινωθηκε.

Φωκαίας 27Β κατω Σαρα καστανοξανθη με το μαλλί αλογοουρα κανονικο σωμα μικρο βυζι, απλο προγραμμα.

Φωκαίας 27Β πανω Γκαμπριελα ξανθια κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι, με ακα και Αννα ξανθοκαστανο κοντοπουτανο με 1.5αρι βυζι, με ακα και κωλο, τιμηθηκε θα ακολουθησει κριτικη και φωτος του δωματιου, πριν περιπου 6μηνες την ειχα πετύχει στα Φωκαιας 7 και 9 αριστερα και δούλευε σαν Καμελια.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ωραίο μιλφακι.Χριστίνα  κολωνου 53μεταξουργείου.αρκετα καλή και μεσα στο δωμάτιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom