Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (33 μέλη και 247 επισκέπτες)

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Συναδελφοι εχει παρει κανεις προσφατα τη λαρισα?να μας πει αν ειναι ακομα τοσο καλη στις υπηρεσιες της η πηρε ψηλα τον αμανε?
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Αποφασισα να τσεκαρω μονος τη λαρισα παιδια...Κανοντας μια βολτα πολυς κοσμος στα σπιτακια...Στο φ59 κατω ηταν η μυριαμ η μισελ με το τατοο,Στο φυλης65 πανω ηταν μια μελαχρινη ισπανιδα,επιπλο απο δοκιμη,Φυλης 65 κατω ηταν μια με βυζαρες μαλλον η αλεξανδρα,φυλης 84κατω μια ξανθια ψιλομπαζο και φ67 μια μελαχρινη για milf εμοιαζε με μεγαλο βυζι αρα μαλλον δεν ηταν αυτη η ελλη που λεγατε...

Ετσι λοιπον αποιφασισα να περιμενω στη λαρισσα με τον ποοοολυ κοσμο...και ιδου πως περασα

Οτι και να πω ειναι λιγο...Βαζω 9 στην εμφανιση γιατι της λειπε το βυζι.Αν ειχε και αυτο την παντρευομουνα για να την εχω ολη μερα στη διαθεση μου...Ειχα να την παρω κοντα ενα χρονο...Τι να πω λοιπον.Θυμομουνα ενα πανεμορφο πλασμα,και μια εξαιρετικη πιπα...Παω λοιπον σημερα.Η τσατσα πολυ διαφημιση,Κασετουλα για αυτα που γινονται μεσα...Πολυς κοσμος..Περιμενα 1 ωρα για να μπω στο δωματιο...Ουτε στο ικα...Μπηκα λοιπον και απο οτι ακουσα θα μουνα ο τελευταιος..Καταλαβαινεται ποσους ειχε παρει η κοπελα...Λεω απο μεσα μου προβλεπω να χουμε αγγαρεια...

Μπαινει η λαρισσα μεσα.με ρωταει ονομα,συστηνεται σε ξερω της λεω.Γδυνεται κι ανεβαινει πανω μου.Αρχιζει τα φιλια παντου...ουτε γκομενα δεν με εχει φιλησει ετσι..ισπανικο και μετα απο κανα 2 λεπτο ετσι αισθησιακου μπαινει η καποτα...ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...οχι απλως εκαν ακομα απιστευη πιπα ηταν 100% βελτιωμενη...Ειχα τραβηξει μια πιο πριν για να χω αντοχη και παλι μ εκανε με την πιπα της να σφιγγομαι και αν της λεω μη σταματα...ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ....

Ανεβηκε πανω μου κι αρχισε να χτυπιεται με μανια,λεγοντας μου να την σκισω...Της ζητησα ν αλλαξουμε για να την παρω πισοκολλητο με την απιστευτη κ9λαρα της φατσα καρτα...Απιστευτη θεα και το βλεμμα της στν καθρεφτη ολα τα λεφτα...Δεν την κρατησα πολυ ετσι καθως ηθελα να τελειωσω βλεποντας την πανεμορφη φατσα της...Οταν με ρωτησε γιατι αλλαζουμε στο ιεαραποστολικο τοσο γρηγορα της ειπα αυτο και απο πουτανα μεταμορφωθηκε σε ενα απιστευτα αισθησιακο πλασμα...με κοιταγε στα ματια με φιλαγε στα μαγουλα και μου λεγε να την παρω κι αλλο.οτι της αρεσει και να τελειωσω μεσα της.ε δεν ηθελε και πολυ...της τα δωσα ολα και ηρεμησα...

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΤΗ ΦΥΛΗς...ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΒΓΑΙΝΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΩΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
μολισ γυρισα απο Μυτιληνης 23Α.
ειχα τρελλες καυλες πρωι πρωι αλλα ηταν κλειστο ! :tickedoff:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
μολισ γυρισα απο Μυτιληνης 23Α.
ειχα τρελλες καυλες πρωι πρωι αλλα ηταν κλειστο ! :tickedoff:
Χαχα..καλα ρε φιλε,κι εγω εχω σκεφτει να παω μολις ξυπνησω,πριν και το πρωινο κατουρημα για να κρατηθει η καυλα,αλλα εσυ το γαμησες..
 

ach

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
8
Like
86
Πόντοι
0
Είπα και εγώ να πάω να γαμίσω το πρωι που δεν θα εχει και πολύ κόσμο, τι το ήθελα....? Μάπα το καρπούζι... Μύριαμ η κοπέλα λέγεται ξανθιά ψηλή με προστιχόφατσα στο φ67 με καλό κώλο και χάλια βιζί.Αν και ήταν δεκτική η κοπέλα σε όλες τις στάσεις, εντουτοις δεν έκανε τίποτα για να σε κάνει τούμπανο....απλα διεκπεραιωτική.Σαν να γάμαγες άγαλμα...
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
Είπα και εγώ να πάω να γαμίσω το πρωι που δεν θα εχει και πολύ κόσμο, τι το ήθελα....? Μάπα το καρπούζι... Μύριαμ η κοπέλα λέγεται ξανθιά ψηλή με προστιχόφατσα στο φ67 με καλό κώλο και χάλια βιζί.Αν και ήταν δεκτική η κοπέλα σε όλες τις στάσεις, εντουτοις δεν έκανε τίποτα για να σε κάνει τούμπανο....απλα διεκπεραιωτική.Σαν να γάμαγες άγαλμα...
φιλε με το τατοο πανω απο τον κωλο?η ξανθια με το ωραιο προσωπο?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ναι prote μου,αυτη ακριβως ειναι!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
επεστρεψα......ζητω...................και πρωτο ντου στην αγ.πετρου και την ελενα τη ρωσσιδα...την προτεινο για το διημερο καθως φευγει για κρητη τη δευτερα..θα ειναι ολη μερα εκει...καλη πιπα βαθια,ωραιο 2αρι στητο βυζι με ωραια μικρη ρωγα και κωλαρακι για χουφτωμα.... :rockon:
 

Επισκέπτης
καλησπερα ξερει κανεις ποια δουλευει απογευμα στην αγκυρας 1?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Επειδή ήθελα να ρωτήσω το thread αν είναι ακόμη η Ελλη στο Φ67 αλλά ντρεπόμουν να μπώ στο thread με άδεια χέρια (ήταν και η Crystal overbooked...) οπότε έκανα ένα γύρο σήμερα το πρωί και να τ' αποτελέσματα:
Ιάσωνος 19 αντί Καρινακίου Λαρίσα : 1,60-1,70 κορμάρα, μακρύ ξανθό μαλλί πρόσωπο αποδεκτό προς το καλό, υπηρεσίες άνω του αναμενομένου :boobies: :knockinb:.
Φωκαίας 25 κάτω Βικτώρια :  :o  :boobies: :rockon: :knockinb: (μπορεί νάναι ψηλή που δε μου αρέσουν, με όχι και το πιό σφιχτό διαφορικό και δεν ανεβαίνει από πάνω αλλά ΝΟΥΝΑΡΑ για το context Φωκαίας).
Φυλής 59 κάτω : Ντανιέλα αδυνατισμένη λίγο και με νέα κούπ.
Φυλής 59 επάνω: ο Σεφερλής με ξανθιά περούκα (Μισέλ)
Φυλής 67 : Μόνικα κοντούλα κορμάρα με αλογοουρά αγνώστου επιπέδου υπηρεσιών.
Φυλής 69 κάτω : Χριστίνα μικρούλα κοντούλα κορμάκι και λεμονάτο σφιχτό στήθος αλλά μαλλί μακρύ μελαχροινό αφρόντιστο και περπάτημα βαρύ και ασήκωτό (σα το Μπάμπη Χολίδη στα τελευταία μάτς των τουρνουά που είχε σκυλοβαρεθεί)
Φυλής 69 πάνω : Η γνωστή κινεζοειδής Χριστινάρα με κόκκινα εσώρουχα και φοβερή κούπ μαλλί πιασμένο πίσω που τελείωνε σε μπούκλες (αυτή που κάνουν οι γκόμενες στους γάμους)
Φυλής 71 κάτω : Αννυ μελαχροινή (σε όλα) με πολύ έντονα χαρακτηριστικά
Φυλής 71 επάνω : Μπάρμπαρα με μεγάλο στήθος και ψωμάκια.
Φυλής 80 : Νατάσα που ήταν λίγο πιό άσχημη από τη Μαρία την άσχημη στα πρώτα επεισόδια (το απόγευμα θα έπαιζε μία Μόνικα με μακρύ μαύρο μαλλί και μεγάλο στήθος όπως είπε η operations manager οπότε δεν πρέπει να ήταν διπλοβάρδια το 67 αλλά άλλος παίκτης)

Αυτά...
Τώρα δε ντρέπομαι να ρωτήσω αν πάει κανείς σήμερα το απόγευμα στο 67 να μας πεί μήπως είναι ακόμη εκεί η Ελλη :rockon:

 

aseme

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Στα Κ.Πατήσια στην οδό αγ.Δημητρίου Όπλων 92 φαίνεται σαν να έχει ανοίξει σπίτι.
Δεν είμαι σίγουρος 100%΄αλλά τα βράδυα βλέπω το κουδούνι να είναι κόκκινο και να είναι ανοιχτή η πόρτα.
Είναι μονοκατοικία με όροφο,και στον πάνω όροφο τα παντζούρια είναι μονίμως κλειστά.Μιά φίλη μου είπε πως κι αυτή άκουσε πως πρόκειται για μπουρδέλο και πως έχει ξεσηκωθεί η γειτονιά.
Γνωρίζει κανείς τίποτε;
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα μετά απο καιρό έκανα ενα Scout στην περιοχη της Φυλης & Περιξ(Αλκαμένους,Ρεμούνδου,κλπ).Η κατάσταση με μια λέξη είναι ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΗ!
Εχουν φύγει όλες οι καλές για τις χώρες τους ή για διακοπές κι έχουν μείνει όλες οι εφεδρίες(κοινώς Ναυάγια).Ειδα ένα σωρό μπαζα,μεταξύ αυτων κοριτσάκια,που φαινόντουσαν άπειρα,λες και μόλις βγήκαν στο κουρμπέτι.  :think: Καμμία άξια αναφοράς..
Μόνη εξαίρεση μια μελαχρινή μουνάρα με μακρύ μαύρο μαλλί στο 86β που βγήκε βαριεστημένη,και ξαναμπήκε μέσα(μύριζε ξεπέτα μέχρι την πόρτα).Πάλι καλά που υπάρχουν ακόμα δύο σταθερές αξίες: Χριστινάκι το τσαχπίνικο σχιστομάτικο,και Λαρίσσα ο ρώσσικος δυναμίτης στο 67(πάνω και κάτω αντίστοιχα) :rockon:.Και οι δυό Value For Money!
Κατέθεσα στη Λαρίσσα ετσι για να θυμηθώ τα παλιά γιατί με έπιασε το συναισθηματικό μου.. :boobies:

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Επειδή ήθελα να ρωτήσω το thread αν είναι ακόμη η Ελλη στο Φ67 αλλά ντρεπόμουν να μπώ στο thread με άδεια χέρια (ήταν και η Crystal overbooked...) οπότε έκανα ένα γύρο σήμερα το πρωί και να τ' αποτελέσματα:
Τώρα δε ντρέπομαι να ρωτήσω αν πάει κανείς σήμερα το απόγευμα στο 67 να μας πεί μήπως είναι ακόμη εκεί η Ελλη :rockon:
φίλε δυστυχώς που θα σε στεναχωρήσω αλλά η Έλλη του 67 πήγε διακοπές και είπε θα γυρίσει από Σεπτέμβρη .
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
δηλαδή η ντενίζα δεν δουλεύει αυτές τις μέρες?
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
ούφ!!Ησύχασα!!Θα δώ το πρωί που θα με βγάλει ο δρόμος για αλκαμενούς να συναντήσω την Ιβάννα ή για ρεμούνδου να συναντήσω το Ντενιζάκι...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ούφ!!Ησύχασα!!Θα δώ το πρωί που θα με βγάλει ο δρόμος για αλκαμενούς να συναντήσω την Ιβάννα ή για ρεμούνδου να συναντήσω το Ντενιζάκι...
δεν ξέρω άμα είναι πρωί εγώ την είχα δει απογευματινή κοίτα 4 σελίδες πριν που έγραψα ενημέρωση για απογευματινές βάρδιες από Φυλής και πέριξ .
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
η ντενίζα έχει γυρίσει είναι κανονικά στο πόστο της .

Χμμμ..Είσαι σίγουρος;Σήμερα το απόγευμα που πήγα δεν ήταν εκεί,και θυμάμαι που είχε πεί οτι θα έφευγε κάποια στιγμή τον Αυγουστο...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom