Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (23 μέλη και 192 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η ίδια είναι απλός έχει αλλάξει look από τότε που ήταν στην φυλής και έχει κάνει και tatoo .

Καλά το look και το tattoo δεν με ενοχλούν... Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν αξίζει τον κόπο. Είναι πολύ καλό και καβλιάρικο μουνί αλλά όταν την βλέπω, κάτι μέσα μου λέει "όχι"!!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλά το look και το tattoo δεν με ενοχλούν... Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν αξίζει τον κόπο. Είναι πολύ καλό και καβλιάρικο μουνί αλλά όταν την βλέπω, κάτι μέσα μου λέει "όχι"!!!
για ένα γαμήσει αξίζει τον κόπο για δεύτερο όχι .
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Πέρασα χθες το απόγευμα κατά τις 7:30 με 8 από Φυλής και ήταν σχεδόν όλα κλειστά, όπως προείπαν οι συνάδελφοι. 3-4 βρήκα ανοιχτά και γινόταν μέσα ο χαμός. Αυτό που με παραξένεψε ήταν οτι είχαν κλείσει όλα της Φώκαιας. Και απ' οτι φαίνεται είχα δίκιο, γιατί πέρασα 12:30 πάλι από Φώκαιας και τα βρήκα όλα ανοιχτά.
Άρα κάτι επαιζε, γιατί σε πολλά σπίτια τα φώτα μια άναβαν και μία έσβηναν το απογευματάκι.
Από Φώκαιας δεν με συγκίνησε κάτι, αν και στο 25 (το μεσαίο) είχε ένα έκφυλό αλά με πολύ τουπέ.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
874
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Χθες κατα τις 19:45 ημουν στο 67 κατω και περιμενα να βγει η κοπελα, οταν ξαφνικα κτυπησε το τηλεφωνο και η τσατσα μετα απο 1 λεπτο σηκωθηκε εξαλλη και βιαστικη και μας ειπε "αγορια κλεινουμε για σημερα" και σε ερωτηση συναδελφου γιατι, ειπε οτι πλακωσε η ασφαλεια. Οντως σε 3 λεπτα η φυλης ειχε σκοτεινιασει. Ουτε μια λαμπα για δειγμα δεν αναβε..Γιατι αραγε? Ολες μα ολες ειναι παρανομες?



Πέρασα χθες το απόγευμα κατά τις 7:30 με 8 από Φυλής και ήταν σχεδόν όλα κλειστά, όπως προείπαν οι συνάδελφοι. 3-4 βρήκα ανοιχτά και γινόταν μέσα ο χαμός. Αυτό που με παραξένεψε ήταν οτι είχαν κλείσει όλα της Φώκαιας. Και απ' οτι φαίνεται είχα δίκιο, γιατί πέρασα 12:30 πάλι από Φώκαιας και τα βρήκα όλα ανοιχτά.
Άρα κάτι επαιζε, γιατί σε πολλά σπίτια τα φώτα μια άναβαν και μία έσβηναν το απογευματάκι.
Από Φώκαιας δεν με συγκίνησε κάτι, αν και στο 25 (το μεσαίο) είχε ένα έκφυλό αλά με πολύ τουπέ.
 

Kostas1500

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα λέω να περάσω μια τσάρκα απο Φυλής σήμερα, διαβάζοντας τα post σας μου έχουν κερδίσει το ενδιαφέρον τα εξής ονόματa : roxani, larissa kai victoria κυρίως βέβαια  η Λαρίσσα. Αν και ξαναπήγα χτες γύρω στις 10 βρήκα μόνο 2 ανοιχτά. Τί ώρα πρέπει να πάω για να τις βρώ? ή έστω να βρώ τη larissa που παίζει στο Φ69 όπως λέτε?

είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ το site.
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Σημερινή απογευματινή τσάρκα από Φυλής όπου ήταν όλα κλειστά εκτός του Φυλής 109 πάνω μέχρι της 18:00 που πέρασα εγώ . Στον δρόμο είδα και την Λαρίσσα μαζί με την τσατσά του 69 κάτω . Μετά κατηφόρισα προς Μεταξουργείο οπού έκανα και μία κατάθεση στην Βανέσσα από Ιάσωνος 20α η κοπέλα καλύτερη από την άλλη φορά που την είχα πάρει αλλά γενικά έχει πέσει η απόδοσή της από τότε που έφυγε από Φυλής , τώρα στα άλλα Ιάσωνος 30 πάνω μαύρη με πολύ καλό βυζί στο Ιάσωνος 20γ μια καλούτσικη ξανθιά στο 20β μια μελαχρινή καλή και τώρα τα καλύτερα Ιάσωνος 19 πάνω θεόμουνο ξανθό με τούμπανο βυζί και κάτω το ίδιο αλλά λίγο κατώτερης ομορφιάς από το πάνω . Όποιος ξέρει όνομα να το ρίξει σύντομα θέλω να την επισκεφτώ .
Ξανθιά με κορμάρα στο Ιάσωνος 19α απόγευμα κανονικά αποκαλείται Λαρίσα και την έχω πετύχει πρωί στο ίδιο ν' αντικαθιστά το Καρινάκι. Προσωπική γνώμη: εξαιρετική. Αν δεν ήταν άθλιος ο χώρος θα πήγαινα τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα πρωί Καρίνα και 1 απόγευμα Λαρίσα.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Επειδή γίνονται αναφορές σε δύο Λαρίσες (Φυλής και Ιάσωνος), να ξεκαθαρίσω ότι δε γνωρίζω αν είναι η ίδια και δουλεύει διπλοβάρδια γιατί δεν έχω συναντήσει ακόμη αυτή στη Φυλής, αλλά δε το θεωρώ πιθανό.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πραγματικα η Βανεσσα απο Φυλης 59 που εγινε Αλινα του Ιασωνος 20α κατωτερη σε υπηρεσιες αλλα παραμενει μουναρα!!
 

Kostas1500

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
tespa έχετε να προτείνεται κάτι εναλλακτικό σε περίπτωση που δεν την βρώ? Κατά της 6 σήμερα θα είμαι εκεί ( Φυλής ).
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Η Βανεσσα-Αλινα ειναι απογευμα απο 6 και μετα στο Ιασωνος 20α!Δεν χανεις κατι με το να τη δοκιμασεις ειναι πανεμορφο πλασμα!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Είδε κανείς τπτ καλό σήμερα το πρωί?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Είδε κανείς τπτ καλό σήμερα το πρωί?
Οπως το είπες : Τίποτα καλό. Ούτε η Ντανιέλα στο 59 κάτω (κλειστό) ούτε Μόνικα στο 67 (μέχρι τη Δευτέρα την αντικαθιστά μία που δε μας ενδιαφέρει το όνομα της). Δεν έλεγξα 69 επάνω αν ήταν η Χριστίνα που θα ήταν η μόνη αξιόλογη για το κοινό της.
Περιμένουμε απογευματινό report.
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
πέρασε κανένας συναγωνιστής απο τα θρυλικά σπιτάκια της αλκαμενούς τις τελευταίες μέρες?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ξανθιά με κορμάρα στο Ιάσωνος 19α απόγευμα κανονικά αποκαλείται Λαρίσα και την έχω πετύχει πρωί στο ίδιο ν' αντικαθιστά το Καρινάκι. Προσωπική γνώμη: εξαιρετική. Αν δεν ήταν άθλιος ο χώρος θα πήγαινα τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα πρωί Καρίνα και 1 απόγευμα Λαρίσα.
Επειδή γίνονται αναφορές σε δύο Λαρίσες (Φυλής και Ιάσωνος), να ξεκαθαρίσω ότι δε γνωρίζω αν είναι η ίδια και δουλεύει διπλοβάρδια γιατί δεν έχω συναντήσει ακόμη αυτή στη Φυλής, αλλά δε το θεωρώ πιθανό.
Ευχαριστώ φίλε για την απάντησή σου θα την επισκεφτώ λίαν συντόμως . Η Λαρίσσα του Μεταξουργείου που είδα και εγώ δεν έχει καμία σχέση με την Λαρίσσα της Φυλής που ξέρω αν και είναι και η δύο ξανθές είναι η κάθε μία έχει διαφορετική ομορφιά αλλά αυτή στο 19 πάνω ήταν τρελό τούμπανο .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα λέω να περάσω μια τσάρκα απο Φυλής σήμερα, διαβάζοντας τα post σας μου έχουν κερδίσει το ενδιαφέρον τα εξής ονόματa : roxani, larissa kai victoria κυρίως βέβαια  η Λαρίσσα. Αν και ξαναπήγα χτες γύρω στις 10 βρήκα μόνο 2 ανοιχτά. Τί ώρα πρέπει να πάω για να τις βρώ? ή έστω να βρώ τη larissa που παίζει στο Φ69 όπως λέτε?

είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ το site.
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Η απογευματινή βάρδια στην Φυλής αρχίζει από 17:30 μέχρι και 23:30 με 24:00 τα σπιτάκια της Φωκαίας μένουν και μέχρι 03:00 πρωί . Την Λαρίσσα θα την βρείς στο 69 κάτω απο 17:30 μέχρι και 23:30 με 24:00 . Την Ρωξάνη την είχα πετύχει στο 66δ απόγευμα που και εκεί ισχύει το ίδιο και με το 69 ίσως όμως να είναι και πρωινή και να κάνει διπλοβάρδιες που εκεί ισχύει από 09:30 με 10:00 μέχρι και της 17:00 . H Βικτόρια είναι πρωινή στο Φωκαίας 25 κάτω όπου και εκεί παίζει το ίδια πρωινή βάρδια με την Φυλής .
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη σε Φ65 Σάντρα από Σεβίλλη Ισπανίας Πιπίνι με τέλειο στήθος 4-5 ,πίπα σχεδόν καλή συμμετοχή μέτρια, αξίζει να γευτεί κανείς το ωραίο στήθος της που δέχεται τα χάδια  αδιαμαρτήρητα
 

prasinos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα παιδια αυτη η λαρισσα που λετε κανει πρωκτικο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom