Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (23 μέλη και 184 επισκέπτες)

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
gomenie αρχίζεις και με τρομάζεις!!Πρέπει οπωσδήποτε να περάσω 1 βόλτα απο εκεί αύριο!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Χμμμ..Είσαι σίγουρος;Σήμερα το απόγευμα που πήγα δεν ήταν εκεί,και θυμάμαι που είχε πεί οτι θα έφευγε κάποια στιγμή τον Αυγουστο...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Την είχα δει πριν 3 ημέρες απογευματινή βάρδια . Μπορεί και να έχει περίοδο .
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
ελπίζω τουλάχιστον η Ιβάννα να είναι στο πόστο της και να είναι τόσο καλή όσο περιμένω  :cheesy:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Η Ιβάννα είναι γαμάτη αλλά πρέπει να έχεις χύσει τουλάχιστον 1 φορά πρίν για να την ευχαριστηθείς,αλλιώς δεν θα προλάβεις να την γαμήσεις.Είναι πραγματικό 'μηχανάκι' στο τσιμπούκι και θα σε κάνει να χύσεις μέσα σε 30 δευτερόλεπτα! Αυτό τους βολεύει άλλωστε...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
άλλωστε δεννομίζω πως όποιος πάει στο συγκεκριμένο σπιτάκι πάει για αυτόν τον λόγο!!Και όσοι πάνε το πιο πιθανό είναι να μην προλαβαίνουν να το κάνουν!
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
529
Κριτικές
3
Like
103
Πόντοι
6
οταν λέω πως δεν πάω για να μαμήσω εννοω πως πάω για να εξετάσω το πόσο καλή είναι στο φλάουτο και μόνο για αυτό!
 

melenios7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Χμμμ..Είσαι σίγουρος;Σήμερα το απόγευμα που πήγα δεν ήταν εκεί,και θυμάμαι που είχε πεί οτι θα έφευγε κάποια στιγμή τον Αυγουστο...
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Σύντεκνοι η Ντενίζα ακούσα να λέει η τσατσά σε προηγούμενο συναγωνιστη οτι θα επιστρέψι στις 28/8.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Τίποτα το ιδιαίτερο το απόγευμα..όλα κλειστά..Γιατί άραγε?Τα μόνα που ίσως άξιζαν στο 54 ένα ξανθό λεπτό ψηλό με ωραία βυζόμπαλα που κάνει και ισπανικό και στο 134 στο ισόγειο ένα κοντούτσικο μελαχρινό με ωραίο αφράτο κωλαράκι και καυλωτικό βυζί..ίσως ξαναπεράσω αν δεν έκλεισαν όλα..Αυτά..
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Τίποτα το ιδιαίτερο το απόγευμα..όλα κλειστά..Γιατί άραγε?Τα μόνα που ίσως άξιζαν στο 54 ένα ξανθό λεπτό ψηλό με ωραία βυζόμπαλα που κάνει και ισπανικό και στο 134 στο ισόγειο ένα κοντούτσικο μελαχρινό με ωραίο αφράτο κωλαράκι και καυλωτικό βυζί..ίσως ξαναπεράσω αν δεν έκλεισαν όλα..Αυτά..

Φύγανε για διακοπές απο Σεμπτέμβρη τα καλά. ;)
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μου έκανε εντύπωση όμως ότι κλείνανε από τις 20:00...
 

Επισκέπτης
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ότι σήμερα το απόγευμα πέρασα από Μεταξουργείο. Ήταν αρκετά ανοιχτά (σε αντίθεση με την Φυλής) αλλά... παίζει ΠΟΛΥ μπάζο ρε αδερφάκι μου! Και σε ΟΛΑ σου κάνουν 10 τεμενάδες για να μπεις!!!

Ερώτησις: Έχετε κόψει μια μελαχροινή καβλιάρα, με μακρύ μαλλί, σφιχτό σωματάκι και γαμάτο κώλο στο Ιάσωνος 20Α? Την έχω πετύχει 4-5 φορές αλλά... ρε παιδιά δεν την έχω πετύχει ΠΟΤΕ μέσα σε δωμάτιο... ΜΑ ΠΟΤΕ!!! Η γκόμενα κατά την γνώμη μου είναι πολύ δυνατό μουνί, ιδιαίτερα για τα standards του Μεταξουργείου. Ο λόγος όμως ότι είναι ΠΑΝΤΑ διαθέσιμη με έχει κάνει να μην μπω... Την έχει πάρει κανείς? Λέει τίποτα ή έχει φάει μαύρο κι αυτή και δεν πατάει άνθρωπος? :cheesy:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Σημερινή απογευματινή τσάρκα από Φυλής όπου ήταν όλα κλειστά εκτός του Φυλής 109 πάνω μέχρι της 18:00 που πέρασα εγώ . Στον δρόμο είδα και την Λαρίσσα μαζί με την τσατσά του 69 κάτω . Μετά κατηφόρισα προς Μεταξουργείο οπού έκανα και μία κατάθεση στην Βανέσσα από Ιάσωνος 20α η κοπέλα καλύτερη από την άλλη φορά που την είχα πάρει αλλά γενικά έχει πέσει η απόδοσή της από τότε που έφυγε από Φυλής , τώρα στα άλλα Ιάσωνος 30 πάνω μαύρη με πολύ καλό βυζί στο Ιάσωνος 20γ μια καλούτσικη ξανθιά στο 20β μια μελαχρινή καλή και τώρα τα καλύτερα Ιάσωνος 19 πάνω θεόμουνο ξανθό με τούμπανο βυζί και κάτω το ίδιο αλλά λίγο κατώτερης ομορφιάς από το πάνω . Όποιος ξέρει όνομα να το ρίξει σύντομα θέλω να την επισκεφτώ .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ότι σήμερα το απόγευμα πέρασα από Μεταξουργείο. Ήταν αρκετά ανοιχτά (σε αντίθεση με την Φυλής) αλλά... παίζει ΠΟΛΥ μπάζο ρε αδερφάκι μου! Και σε ΟΛΑ σου κάνουν 10 τεμενάδες για να μπεις!!!

Ερώτησις: Έχετε κόψει μια μελαχροινή καβλιάρα, με μακρύ μαλλί, σφιχτό σωματάκι και γαμάτο κώλο στο Ιάσωνος 20Α? Την έχω πετύχει 4-5 φορές αλλά... ρε παιδιά δεν την έχω πετύχει ΠΟΤΕ μέσα σε δωμάτιο... ΜΑ ΠΟΤΕ!!! Η γκόμενα κατά την γνώμη μου είναι πολύ δυνατό μουνί, ιδιαίτερα για τα standards του Μεταξουργείου. Ο λόγος όμως ότι είναι ΠΑΝΤΑ διαθέσιμη με έχει κάνει να μην μπω... Την έχει πάρει κανείς? Λέει τίποτα ή έχει φάει μαύρο κι αυτή και δεν πατάει άνθρωπος? :cheesy:
Η βανέσσα είναι στην φυλής ήταν καλύτερη τώρα στο μεταξουργείο έχει πέσει κατά πολύ .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μάλλον είναι αυτή που λέω στο post μου.... πρέπει να έχει πέσει ΠΑΡΑ πολύ γιατί δεν την γαμεί κανείς!!!
η ίδια είναι απλός έχει αλλάξει look από τότε που ήταν στην φυλής και έχει κάνει και tatoo .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom