Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 271 άτομα (34 μέλη και 237 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φυλής 71Α Άννα-Μαρία Ρουμάνα και 71Β Κάρμεν Βουλγάρα με το τατουάζ και τα δαχτυλίδια. Κάτω του μετρίου αμφότερες. Χειρότερη μάλλον η Κάρμεν που ούτε σουτιέν βγάζει ούτε να την ακουμπήσεις καλά-καλά δεν αφήνει. Η πίπα της πραγματικά πολύ κακή.
Για την Άννα-Μαρία η τσατσά είπε ότι παίζει και 69, αλλά αν την καλοδείς από κοντά σου κόβεται η όρεξη.
θα συμφωνίσω με τον admin η κάρμεν απο της χειρότερες που έχουν περάσει απο το 71 και έχει μια κολοτρυπίδα καζάνι εύκολα μπαίνουν δυο πούτσοι μη σου πω τρεις .
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
σημερα μεσημερι και συνεχιζοντας απο free
φυλης 80 η κατια,ετρωγε το πουλακι μου στο δωματιακι της
φ84 α ενα καβλιαρικο αγριο σε ρουμανικο στυλ
φ84 β η ιλιανα
φ 86α η τζουλια του scorpioυ ,ρωτησα σημερα τ ονομα της
φ 86β ενα ξανθο αδιαφορο απο νεα λιοσια
φ 65 πανω μια στρουμπουλη μπαλαρινα,η μπουμπου
φ 65 κατω η ροξανα,νεο μελαγχροινο κοντοπουτανο με καλο σωματακι,εδω ειχαμε και ενα περιεργο,πρωτα βγηκε απ το δωματιο ο πελατης ντυμενος και μετα απο λιγο το κοριτσι!
φ 67 η ελλη,γεματα τα δωματια παλι,δεν εφυγε
φ69 πανω η γνωστη χριστινα
φ69 κατω χριστινα,αδυνατο μελαγχροινο
φ71 πανω μπαρμπαρα
φ71 κατω η αννουλα η βουλγαρα η γνωστη απο το 134 το μεσαιο
φ92 η τζενη,mlf μελαγχροινο,αλλα πρεπει να ναι καλο μεσα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
η βουλγαρα απο φ.67 , εγω την πιτσιλισα 4 αυγ. και μου ειπε οτι θα κανει την βαρδια μεχρι και 6 αυγ....δηλαδη και σημερα ....και μετα παλι πισω το σεπτεμβριο......αλλα τελικα μαλλον την εκανε νωριτερα.....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Πουσου ρε πουστη κι ερχομουν σημερα Αθηνα.. :headbang:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
φ 67 η ελλη,γεματα τα δωματια παλι,δεν εφυγε
Φτου σου  :headbang: δεν μπήκα καν γιατί λέω απόγευμα είναι δεν θα είναι τώρα - μία και είμαι πρωινός - την έχασα (για το βιογραφικό μου λέω δεν σκάω κιόλας)

φ71 κατω η αννουλα η βουλγαρα η γνωστη απο το 134 το μεσαιο

Ναί μωρέ δεν θυμόμουν το όνομα της και έλεγα σά'πια να'ναι σά'πια να'ναι  :think:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Φρεσκια ενημερωση σημερα πρωι απο φυλης
φ 67 μια μελαγχροινη κοπελά με μαυρα μακρια μαλια,μικρο στηθος,ωραιο σωμα,οχι λεπτο η' αδυνατο,κανονικο,ισως η κοπελα που διαφημιζεται,βγηκε στο σαλονι με πολυ αερα,σεξι στυλ τ οποιο μπορει
να ερεθισει ακομη περισσοτερο ενα ηδη καβλωμενο συναγωνιστη που θελει να σπρωξει γρηγορα και δυνατα η' να φοβισει ενα συναγωνιστη
που θελει να το παει πιο αργα και ανησυχει μηπως χυσει πιο γρηγορα
η κοπελα ηταν και το σαββατο το ΠΡΩΙ
ρε παιδια,αφου υπαρχει ενημερωση
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά καλή μαύρη παίζει?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.154
Κριτικές
150
Like
2.896
Πόντοι
6.925
Ναι κουράστηκε να το γράψει και είπε μην πάει χαμένο ας το βάλει σε 5-6 θρεντς να "πιάσει τόπο"
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερινη μινι ενημερωση απο φυλης
φυλης 65 πανω η ροξαννη,μελαγχροινο με κοντο κατσαρο μαλι,καλο σωματακι,καλη στο σαλονι,μαλλον κακη μεσα
φ65 κατω η σαντρα,μιλαμε για την αλεξαντρα με το πολυ ωραιο και μεγαλο στηθος που εχει δουλεψει κυριως στο 71 κατω ,στο 66 και στο παρον,μελαγχροινη,δεν μιλαμε για την σδυνατη αλεξαντρα
φ67 η μονικα
φ71 κατω η αννι,δεν συστηνεται,υπηρχε κριτικη προσφατα
φ92 η τζενη,καλο mlf ,μοιαζει με κινεζορωσιδα
φ 134 μεσαιο η τιανα,καταθεση,μια σταση απο την αρχη μεχρι το τελος,
πολυ ομορφα
Θα ηθελα σε αυτο το σημειο,μιας που αυριο φευγω για ξεκουραση απο αυριο,να ευχηθω καλη διαμονη σε αυτους που θα μεινουν εδω και καλη ξεκουραση
σε μας που θα φυγουμε απο αθηνα για μερικες μερες

 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Μινι πέρασμα, συστημένος από τις ενημερώσεις συναθλητων, καρφί για Φυλής 67 , φυλής 80 και φωκαιας 25α για Ελλη/Ελένη, Λαρίσσα και Βικτωρία αντίστοιχα. Ψάχνοντας να παρκάρω είδα ιδιαίτερη κίνηση στις πορτούλες με τα φωτάκια. Μόλις πάρκαρα και επισκέφτηκα τα ιδρύματα, επιβεβαιώθηκα καθώς ξανάκλεινα την πόρτα πριν καλά καλά την ανοίξω.
Κοσμοσυρροή παρά την ζέστη. Άσε που έκοψα κάτι τύπους μέσα σαν τους ZZ Top, σαν αλλοδαπούς άστεγους. Απογοητευμένος, είπα μιας και πάρκαρα ας πάω και απο Φωκαίας. Μπαίνω, ρωτάω την "βοηθό" ποια δουλεύει, απαντάει "Η ψηλή η ξανθιά..."
"Όνομα?" "Βικτώρια" απαντάει και πριν προλάβω να χαρώ βγαίνει και το μωρό...
Μένω μαλάκας... :jerking:
Άγγελος! Ήθελα να ρωτήσω "μπορώ να γαμήσω αυτό το πλάσμα έναντι 20ευρου?" αλλά το απέφυγα, και πέρασα...
Κριτική στον κατάλογο
 

MOUNOLATRIS

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τσάρκα στην Φυλής Τετάτη απόγευμα. Αποφάσισα να καταθέσω Φυλής 92 σε μία Τσέχα νταρντάνα που οι βυζάρες της μου κίνησαν την περιέργεια. ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΘΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΠΕΡΙΦΗΜΑ... Απεύλασα τις βυζάρες της στο ισπανικό ενώ και στο τσιμπούκι ήταν ρουφήχτρα. Η κοπέλα άξιζε τα λεφτά της και με το παραπάνω...χωρίς βιασύνη και χαμογελαστή ενώ οι βυζάρες της ήταν το κάτι άλλο. Τέτοια πουτανάκια με κάνουν να τιμώ ξανά και ξανά την Φυλης. ΤΟ όνομα της είναι Νικόλ και κάνει και ΣΕΞ ΣΟΟΥ και 69 από ότι μου είπε. Δουλεύει και το πρωί της Παρασκευής στο ίδιο μέρος και θα προσπαθήσω να την ξανατιμήσω ;)
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χιστες σημερα ξερει κανεις αν στο 99 ειναι η τανια ; εχω διαβασει πολυ καλες κριτηκες....
 

Επισκέπτης
καλησπερα η βικτωρια που ειναι φωκαιας 25 ειναι αυτη που δουλευε παλια στο φ71?
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα.Χτες την πέτυχα κι εγω τη Έλλη στο 67.Πολύ καλή οπως περιγράφεται και strip και πέτρα όλα καλά.Μόνο μου φάνηκε κάπως κουρασμένη.γμτ κρίμα τώρα βρήκε να φύγει..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα σημερινή απογευματινή τσάρκα από Φυλής και πέριξ με μέτρια πράγματα αλλά με δυο καταθέσεις στο τσεπάκι μου .

Ρεμούνδου 20 Μαρίνα
Ρεμούνδου 21 πάνω μαύρη νταρντάνα κάτω Ντενίζα
Φυλής 134 μεσαίο η γνωστή Άννα πάνω Κατερίνα υπόγειο ξανθιά με ανταύγες μάλλον καινούργια
Φυλής 80 Μόνικα όπου έγινε η πρώτη κατάθεση η κοπέλα μελαχρινή από Βουλγαρία αλλά στο δωμάτιο δυστυχώς ψυγείο δεν το συνιστώ .
Φυλής 40 μελαχρινή νταρντάνα όπου η τσατσά είπε την μαγική λέξη "κωλαράκι" .
Φυλής 71 πάνω μελαχρινή μάλλον η Μπάρμπαρα με κάτι μπότες μέχρι το γόνατο και με καλό βυζάκι κάτω το ίδιο μελαχρινή μάλλον η Άννι αν άκουσα καλά από την τσατσά με καλό βυζάκι .
Φυλής 69 κάτω Λαρίσσα που κάνει και 69 και όλα αυτά 20 ευρουλίνια και την τσατσά να λέει της ίδιες παπαριές "όποιος δεν περάσει καλά τα χρήματα πίσω" πάνω η Χριστίνα που μου έκανε στριπτίζ στο σαλόνι μαζί με την Εύα που έλεγε τα δικά της .
Φυλής 65 κάτω Αλεξάνδρα πάνω μελαχρινή με καλό βυζί αλλά μάπα πρόσωπο
Φυλής 92 χοντρή με μεγάλες βυζάρες
Φυλής 84 κάτω μάλλον καινούργιο καστανό πάνω ξανθιά μάλλον η Σελίνα η δεν ξέρω τι άλλο όνομα έχει .
Φυλής 86 πάνω Σοφία που η τσατσά την διαφήμιζε σαν Τσέχα και όχι σαν Ρωσίδα που ξέρω εγώ , κάτω το φωτάκι ανοιχτό αλλά η τσατσά ήταν έξω και έλεγε πως δεν έχει έρθει ακόμα η κοπέλα μάλλον η Τζούλι θα ήταν μετά ξαναπερνάω γύρος στης 20:40 και ξαναλέει η τσατσά ότι δεν έχει έρθει ακόμα εμένα στα αρχίδια μου .
Φυλής 59 κάτω Μύριαμ ξανθό καλό πάνω μελαχρινή με καλό βυζί
Φυλής 66 Ρωξάνη εκεί έκανα και την δεύτερη κατάθεση η κοπέλα μελαχρινή 19 χρονών από Ρουμανία ήταν πάντως καλύτερη από την Μόνικα συμμετείχε με πολλές στάσεις και είχαμε και κραυγούλες και με αισθησιακή πιπούλα .
Φυλής 54 πάνω ξανθιά νταρντάνα μάλλον η Λίντα
Διδύμου 8 πάνω μία με καστανό μαλλί με ανταύγες κάτω Άννα μελαχρινή
Φωκαίας 17 κάτω καστανή πάνω Ισπανίδα με ξανθό  μαλλί
Φωκαίας 22 Αλεξάνδρα
Φωκαίας 25 πάνω μελαχρινή κάτω νταρντάνα ξανθιά
Φωκαίας και Αχαρνών στην αποθήκη που λέω και εγώ μια ξανθιά μιλφ μπαζάκι και τέλος
Φυλής 67 Μία η Γερμανίδα



 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Η γνωστή Αλεξάνδρα με το τατοο έφυγε?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Πηρα κι εγω τη Μονικα στο Φ80..ενω στο σαλονι σε προδιαθετει για καλα πραματα στο δωματιο μενεις με τη "προδιαθεση" στο χερι..
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ευχαριστώ φίλε..Εκτός από τα παραπάνω καμιά καλή πρόταση?Αύριο έρχομαι μετά από πολύ καιρό και θέλω κάτι καλό..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πηρα κι εγω τη Μονικα στο Φ80..ενω στο σαλονι σε προδιαθετει για καλα πραματα στο δωματιο μενεις με τη "προδιαθεση" στο χερι..
σωστός το ίδιο έπαθα και εγώ .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom