Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 331 άτομα (34 μέλη και 297 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
χθεσινή βολτούλα στο Μεταξουργείο!!

Κολωνού 27Α, Νατάσσα.... ξανθιά βυζοφορούσα νεαρά με πιασιματάκια και high heels  :dancing:
την έχω πάρει, λεπτομέρειες εδώ...
Κολωνού 30Α, επιτέλους η Κατερίνα έφερε μιλφ.... όμορφη εμφανησιακά με διάφανα high heels :rockon:... και συμπαθητικό στήθος.... στα υπόψιν... ;)

Ιάσωνος 19Α κάτω, νεαρή κοπέλα αλοδαπή που φόραγε παντόφλες.... :headbang:... ξενέρωσα και την έκανα... >:(

Ιάσωνος 20Α, μαυρομάλλα νεαρά, αδύνατη ψηλή με κόκκινα διάφανα high heels  :rockon: και emo look!! άχτι το χα να πηδηξω emo.... :2funny:....

τελικά σε αυτήν κατέθεσα... μπήκε στο δωμάτιο ενώ ξεντυνόμουν (δεν το περίμενα τόσο γρήγορα), τον παίζει λίγο για να σηκωθεί, φοράει καπότα και αρχίζει πίπα!! καλή ήταν... με κοίταζε καυλιάρικα όπου το emo λουκ της με καύλωνε περισσότερο, ειδικά το eyeliner!!!

1η στάση ανάσκελα όπου τα πόδια της ήταν στην ανατολή και δύση και πιάνοντας τα τακούνια της την κάρφωνα :rockon: και στους ώμους μου  :rockon: !!!

2η στάση στα 4 με το θεσπέσιο κωλαράκι της και το όμορφο ταττουάζ χαμηλά στην πλάτη όπου εξακολουθούσα να την καρφώνω πιάνοντας με το ένα χέρι το βυζί της (ωραίο, γέμιζε η παλάμη) και με το άλλο το τακούνι της (μην ξεχνιόμαστε ;) )

μετά από λίγο της χάρισα τον μαγικό ζωμό μου! Με ξενέρωσε λίγο που ενώ της έδινα τις τελευταίες σταγόνες, πάει να βγει, τότε την κράτησα λίγο αλλά μετά βγήκε... δε βαριέσαι...

στα μείον το σκοτεινό δωμάτιο (όπως μπαίνουμε στο μπουρδέλο, αριστερά) όπου λειτουργούσε μία λάμπα που έφεγγε σαν μισή >:(  ,
και το χαλασμένο/μισοσπασμένο κρεββάτι!! Εννοείτε πως δεν ξάπλωσα και δεν το συνιστώ σε κανέναν  ;)!! οι φότος στον κατάλογο είναι από άλλο δωμάτιο... ;)

αυτάαα.....

είχα πολύυυ καιρό να βρεθώ στο Μεταξουργείο και να έχω 3 επιλογές!!  ;)
 

kpn

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
192
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια εχτες ηθελα να παω αλκαμενους 117 γιατι εχω δει πολυ καλα σχολια εδω μεσα αλλα εκανα ποσες γυρες και δεν εβρισκα παρκινγκ και βιαζομουνα κιολας και λεω δεν γαμιετε θα παω αλου να βρω και παρκινγ,και πηγα τελικα στη λιοσιων δεν θυμαμαι νουμερο σε εκεινο το μπουρδελο που εχει 2 εισοδους και απο μπροστα και απο πλαι καταλαβατε,ητανε μια ρωσιδα Μαρια την λεγανε καλο μουνι μελαχρινη λεπτη αλλα ητανε ψυχρη κατα την γνωμη μου,η τσατσα που εμοιαζε με την μητερα του σταλονε στο (ο μπατσος της μαμας) συμπαθεστατη μονο καφε δεν με κερασε.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Σήμερα πρωινή περίπολος

Φυλής 66 κοντή μελαχρινή με βυζί 0 έως 1 Κατερινα το όνομα
  ""    80 η Γκλόρια με ωραία πιασίματα και βυζί 2+
  ""    59Β πιτσιρίκα με πολύ ωραίο στηθος οβίδα Νο 2-3 αχρωμη ομως.
  ""    67 μία αθίγγανη με τριχοφυια στο πρόσωπο
  ""    71Α η Καιτούλα ξανθιά
  ""    86Β ένα ξανθό μετριο προς καλό
  ""    84Α τόσο αδιαφορη που την ξεχασα...
Φωκαίας 17Α μελαχρινή με ωραίο κορμί αλλά όχι ωραίο πρόσωπο.
    ""    17Β μελαχρινή με πολύ πιο ωραίο κορμί αλλά όχι ωραίο πρόσωπο - όπου και έγινε η κατάθεση αλλά .... ΜΑΥΡΟ (βλ. κριτική)
Φωκαίας  25Β ξανθιά αλόγα άχαρη με βυζί 1+
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εχθές Πέμπτη 22-5-08 σε σύντομη τσάρκα στη Φυλής τα περισσότερα σπιτάκια ήταν κλειστά. Μόνο το Φυλής 99 και κανα δύο άλλα είχαν φως. Τι τόθελα??? Μπήκα στο 99 . Η περι ού ο λόγος ξανθιά προστυχόφατσα και απο οτι διαπίστωσα μετά εγχειρισμένος τράβελος! Δε βαριέσαι τι είναι 25 Ε, ας μπώ να αδειάσω! Περίμενα κανα τέταρτο αν και ημουν ο μονος πελάτης. Μπαίνει η ντίβα και λέει κάτσε να στην παίξω να τελειώνεις! Τιιιιιιιιιι????
Και δεν πιστευω να κάνεις ώρα γιατι πονάει και το χέρι μου!!! Πωωωωωωωως??????
Με έκανε να νοιώσω ηλίθιος, δεν γουστάριζα να την βλέπω άλλο μπρός μου,
την εδιωξα απο εκεί που ήλθε, δεν καταλαβαίνω γιατί την βάζουν να κάνει αυτη τη δουλειά. Θα τους το κλείσει το κατάστημα σίγουρα άν συνεχίσουν να την βάζουν εκεί!
Συμπολεμιστές μακριααααααά ότι πιό χειρότερο!
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
Εχθές Πέμπτη 22-5-08 σε σύντομη τσάρκα στη Φυλής τα περισσότερα σπιτάκια ήταν κλειστά. Μόνο το Φυλής 99 και κανα δύο άλλα είχαν φως. Τι τόθελα??? Μπήκα στο 99 . Η περι ού ο λόγος ξανθιά προστυχόφατσα και απο οτι διαπίστωσα μετά εγχειρισμένος τράβελος! Δε βαριέσαι τι είναι 25 Ε, ας μπώ να αδειάσω! Περίμενα κανα τέταρτο αν και ημουν ο μονος πελάτης. Μπαίνει η ντίβα και λέει κάτσε να στην παίξω να τελειώνεις! Τιιιιιιιιιι????
Και δεν πιστευω να κάνεις ώρα γιατι πονάει και το χέρι μου!!! Πωωωωωωωως??????
Με έκανε να νοιώσω ηλίθιος, δεν γουστάριζα να την βλέπω άλλο μπρός μου,
την εδιωξα απο εκεί που ήλθε, δεν καταλαβαίνω γιατί την βάζουν να κάνει αυτη τη δουλειά. Θα τους το κλείσει το κατάστημα σίγουρα άν συνεχίσουν να την βάζουν εκεί!
Συμπολεμιστές μακριααααααά ότι πιό χειρότερο!







θες να πεις πως ξαφνικα με το μπηκε πηγε να στη παιξει???? και δεν ηθελε γαμηση??
μαλλον δεν μας τα λες καλα φιλε...μηπως δε σου σηκωθηκε και ηθελε να στον παιξει και ντρεπεσαι να το πεις?....... :cheesy:
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
εχθες μικρη τσαρκα απο φυλης το απογευμα.περασα απο αγκυρας 1 και στο σπτακι η ευα εγχειρησμενη τραβελοφατσα με βυζια φισκα στη σιλικονη μιλαμε για πολυ μεγαλο νουμερο και στιτο.καταθεσαστην αλκαμενους 117 μια milf αξιολογη με μαυρισμα dark tank hawaiian tropic νουμερο 4 πολυ επαγγελματιας ομως.δεν βιαζετε αλλα φαινοταν καθαρα τα ψευτικα απιφωνιματα της.η κοπελα κανει owo και cim καιαπο γαμησι απο πισω και για λιγη ωρα.δεν θα πω οτι δεν ηταν καλη αλλα δυσκολα θα παω σε καποια που το παιζει τοσο επαγγελματιας
 

Επισκέπτης
Σχεδόν θεσμός η περιήγησις το Σάββατον, λόγω και του προκεχωρημένου της ανοίξεως.

Αγαθουπόλεως 54 δεξιά δυστυχώς κλειστόν. Ας ελπίσωμεν ότι είναι παροδικόν και ότι αι θετικαί κριτικαί της τελευταίας εβδομάδος δεν είλκυσαν την προσοχήν ιθυνόντων της δημοσίας τάξεως (οίτινες ανελιπώς αναγιγνώσκουν άπαντα τα εις τον ιστότοπον γραφόμενα - αργομισθίαι γαρ).

Αγαθουπόλεως 54 αριστερά υπηρεσία και εργαζομένη αμφότεραι με απαράδεκτον συμπεριφορά.

Φυλής 134 υπόγειον η νεανίς Τίνα εκ Ρουμανίας όπου και κατεθέσαμεν. Γενικώς αρνητικαί εντυπώσεις. Ακολουθεί κριτική.

Φυλής 109 η μυστηριώδης μελαγχροινή νέα περί της οποίας εκάμαμεν λόγον και εις παλαιοτέραν τοποθέτησίν μας. Ομοφυλόφιλος υπηρέτης παρουσιάζων απαράδεκτον εικόνα.

Φυλής 92 (υπόγειον) ελκυστική εργαζομένη με βαθύχροον κόμη. Ομοφυλόφιλος υπηρέτης προσπαθών να δελεάση νεανία.

Συνεχής, ενοχλητική και άσκοπος παρουσία της αστυνομίας ανα τας οδούς.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αργοπορημένη Ενημέρωση Πέμπτη 22 Μαίου.
Εκκίνηση κατά τις 19:30
Ρεμούνδου 19 Ντενίζα θεά, αλλά λίγο κουρασμένη.
Ρεμούνδου 21 και 20 τίποτα το αξιόλογω μπροστα στη Ντενίζα
Αλκαμένους 117, Τζούλια συμπαθείς
Αλκαμένους 113- Βρήκα ποιος μου έφαγε το φαι το Πάσχα
Στη Περγάμου ένα που έχει, συμπαθείς κοπέλα, αλλά δεν μου έκανε κλίκ.

Φεύγω για Μεταξουργείο 20:20
Κεραμεικού 13Β Συμπαθές πορνίδιο νέας σοδειάς όπως είπε η τσατσά αλλά φορούσε στηθόδεσμο (προσωπικό βίτσιο, δεν καταθέτω αν φοράει στηθόδεσμο)
Κεραμεικού 13Α Παχουλοκομψό πορνίδιο
Κεραμεικού 15Β Πολύ λεπτό και άβυζο τσουλάκι που τράβαγε τους πακιστανούς να μπουν. Μακριά
Κεραμεικού 15Α Συμπαθές, πορνίδιο με πιασίματα.
Κολωνού από της Κατερίνας:
1. Ωραία κοπέλα, καθόλου χαμόγελο και 1 δευτερόλεπτο παρουσία (μαυρο)
2. Ψηλή ωράια κοπέλα ηλικίας 25 με ωραίο στήθος και πιασίματα, χαμογελαστή και καβλ...αρα
3. Κοντό, ξανθό, πρόστιχο, έκφυλο, αλλα με στηθόδεσμο....
4. Βρήκε μια νταλίκα 2 μέτρα, σκέτη ντουλάπα. Ξαφανίστηκα μην με δείρει
Πάω στα 2 χαμηλά Κολωνού 11
Ισόγειο: Πρεζόνι τελειωμένο
1ος: Μαύρη σε όλα
Κατεβαίνω Αγησιλάου, ακόμα απορώ γιατί κάνω πάντα αυτό το λάθος. Στο πρώτο που μπήκα είχε τον γιαπωνέζο κινγκ κόνγκ και στο δεύτερο το μαύρο. Εξαφανίστηκα.
Λεονιδίου 6, στις Μάρθας...
Βγαίνει η απόλυτη γυναίκα. Φυσική κοκκινομάλλα, κοντούλικο με ωραίο βυζάκι και ζουμερό κολαράκι.
Έχω φάι όμως κόλλημα να πάω για κατάθεση στη Ντενιζ.
Από εδώ και κάτω ξεκινάει η καταστροφή.
Φεύγω για Ρεμούνδου 19 και φτάνω 21:20. Κλειστό.
Το ξεπερνάω εύκολα, γιατί είχα καβάτζα τη Λεονιδίου 6. Φτάνω 21:30, αναμαμένο φωτάκι, μπαίνω στο στενάκι στο πλάι, παρκάρω πάνω στο πεζοδρόμιο, βγαίνω στο δρόμο, κοιτάω,κλειστό το φωτάκι.
Ποιος με είχε μουτζώσει δεν ξέρω.
Ξενέρωσα τρελά.
Το τελειωτικό χτύπημα ήρθε όταν αποκλειστηκε η Τσεχία από τη Ευροβίζιον.
Η μαύρη μέρα της ΠορνοΝτισνευλαντ.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
ημερησια ενημερωση απο πρωινη βολτα στην φυλης και εχουμε:

φ40 η γνωστη,αλβανιδα μου φαινεται,με τον ωραιο κωλο το οποιο θαλω καποια στιγμη να πιτσιλισω
διδυμου 8α η μαρια το γνωστο milf οπου και κατεθσα.δεν αντεξα στην επιστροφη της
διδυμου 8β η αννα milf ρωσιδα.μας την ειπε η τσατσα γιατι δεν πηγαμε.ξυπνησε και αυτη.
διδυμου 18α το υπογειο η αλεξανδρα granny κατασταση και με 69.τιμη 20ευρω αν και καποτε το 69 το εκανε με +5ευρω.
φωκαιας 17β μια καχεκτικη κοπελιτσα γνωστη φατσικως απο τα μερη της φυλης με τατου στον ωμο.αλλξε το μαλλι και ηθελε να το παιξει νεο αιμα.
φωκαιας 17α καινουριο μωρο με τατου στην ωμοπλατη λεπτη και μινιον καταστασεις
φ59κατω η μισελ
φ80 η γκλορια(για τον φιλο συναγωνιστη που με ειχε ρωτησει αν δουλευε στο ηρακλειο ρωτησα και μου ειπαν οχι.και να δουλευε ομως σιγουρα δεν νομιζω να μου λεγανε.μια ματια φιλε απο εσενα που την γνωριζεις θα ελεινε τις αποριες)
φ65βη κοπελιτσα που ειχα δει στο φ69πανω και ο τσατσος ελεγε για γλυψημο αο πανω μεχρι κατω.τιποτα ιδιαιτερο απο θεμα εμφανησης
φ71κατω η καιτουλα
φ86κατω μια γνωστη αδιαφορη που  ηθελε να μπω για να περασω καλα.ασε την εχω παθει απο αυτην.
φ69κατω μια κοπελιτσα αξια πιτσιλισματος  και πολλα υποσχομενη.δεν ξερω απο που ειναι αλλα μου μοιαζει για αραβια πλευρα.τουλχιστον το σκουρο δερματακι και ειδικα τα ματια μου θυμησαν τις κοπελες απο αιγυπτο.
 

Επισκέπτης
χιστες μιστεσ  μπικτεσ ευχομαι  ενα ομορφο μεσιμερι σε ολουσ τουσ μπουρδελιαριαριδες!
σιμερα λοιπον  εγινε ι μεγαλι εκστρατια !
ο μικροσ τιμοροσ εγινε ενασ λιποτακτισ  τισ καυλας!απεδρασε απο τον ελινικο στρατο και με ενα γριγορο τιλεφονιμα στον πιστο ιποτι τισ ιδονισ σκιντο  οδευσαμε προσ τα καυτα ιλιολουστα οικιματα τισ οδου φιλισ!
αφφου λοιπον αρχισα να τρελενομαι και σικοθικα και εφιγα απο το στρατοπεδο βρικα ψιχικο  διεξοδο στα σοκακια τισ φιλισ!
κανενασ λοιπον δεν μπορει να ιποταξει εναν τιμορο!ι  εξουσια τον καραβαναδον ειναι ελαχιστι για να εμποδισει τιν απροσμενι γηοιτεια ενοσ ταπινου στρατιοτι τισ γκαυλας!
ενασ στρατιοτισ που γενιθικε για να ιπιρετει τον βομο τισ καυλασ και οχι τιν ψιχροτιτα και τιν σαπιλα του ελινικου στρατου!
το σκινικο πιρε εκτασι σε ενα πολισιχναστο οικιμα τισ οδου φιλισ 84β!
πορνιδιο εν ονοματι ροζα εκ ρουμανιασ ιρεμισε τισ αβισαλεες ορεξεις του μικρου πιτσιλιζατερ μου!
τσαχπινιαρικο πιτσιλισμα με μονο   μιονεκτιμα να ειναι λιγο κλιστι στα φιλακια!
pitsilable πορνιδιο!
μετριου αναστιματοσ καστανοξανθο μακρι μαλι και ζουμερο κολαριδιο!
αξιζει ενα πιτσιλισμα!
ετσι λοιπον εσπασα τα δεσμα τισ καυλας και τορα μπορο ισιχα και ομορφα να γιρισο στιν παντοτινι σκλαβια του ελινικου στρατου!
αυτα απο μενα....ελπιζο οι πεντε μινεσ που εχο ακομα να  περασουν και να επιστρεψο στιν πιτσιλιαρα ζοουλα μου!
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.391
Πόντοι
15.775
διδυμου 18α το υπογειο η αλεξανδρα granny κατασταση και με 69.τιμη 20ευρω αν και καποτε το 69 το εκανε με +5ευρω.
τι εκανε λεει???εχε γουστο να παρουν και οι αλλες γραμμη την δουλεια και να μας ζητανε εξτρα λεφτα..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι εκανε λεει???εχε γουστο να παρουν και οι αλλες γραμμη την δουλεια και να μας ζητανε εξτρα λεφτα..
νομιζω οτι το παληκαρι μιλαει για πτωση τιμης, οχι για αυξηση..
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
359
Κριτικές
42
Like
0
Πόντοι
5.760
πτωση τιμης οχι αυξηση.απο οτι φαινεται οι συναδελφοι μποικοταρανε την εν λογω κυρια και ερηξε τιμες.το μποικοταζ πρεπει να συνεχιστει για να εχουμε καλυτερη ποιοτητα.αναφερατε καθετι παραξενο για να μπορουμε να μην πεφτουμε θυματα και να ριχνουμε μαυρο στα πονηρα πορνιδια.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μετά από brutal death metal συναυλία, κατηφόρισα στα σπιτάκια του Μεταξουργείου!!
Μέτρια πράματα!!

Ιάσωνος 19Α κάτω, ξανθιά κοπελιά με μαύρα εσώρουχα, πολύ εμφανίσημη!!!

Κολωνού 27Α, η Ελένη!! Βαμμένο ξανθό μιλφάκι, αδύνατο αρκετά με μικρό στήθος,
ψηλή με λαυκά high heels πέδιλα..... :dancing: :dancing:

Ε... δε χρειάστηκα κάτι άλλο για να περάσω...χεχε... :grin: !! 15 ευρώ το μαλλί!!
Πίπα όρθιος κι εκείνη στα 4 στο κρεββάτι με το μικρό τουρλωμένο κωλαράκι της να
βλέπει τον καθρέπτη, όπου το πασπάτευα με χαστούκια!!
Στη συνέχεια ανάσκελα όπου τα πόδια της έβλεπαν πότε το ταβάνι και πότε την ανατολή και δύση και πότε ήταν στους ώμους μου!!!! :cheesy: :cheesy:

Με την θέα των λευκών high heels, δεν άργησα να της δώσω το υγρό μου αυτόγραφο, το οποίο
θα το έπαιρνε στη μάπα με κάτι εχτρά, μαλακία μου που δε ρώτησα πόσο αλλά ούτως η άλλως δεν είχα πάνω μου πολλά!! Ίσως next time!!! ;) ;)

αυτάααα...... με τις υγείες μας!!!  :grin: :rockon:

α.... μείνανε και 5 ευρώ για ένα βρώμικο μετά ;) :grin:
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σάββατο βράδυ, γύρω στις 01:00 το πρωί, περνούσα από την Ιουλιανού, και είδα φως. Συνήθως κλείνει 23:00. Άρα λέω, για να μένει ανοιχτό, θα έχει τίποτα καινούριο. Παρκάρω και μπαίνω. Βγαίνει ένας πουστότσατσος, ο οποίος μου λέει "πάλι εδώ? Μεσημέρι βράδυ?". Είναι γεγονός ότι είχα περάσει και πριν από δύο εβδομάδες το μεσημέρι, αλλά και τί έγινε? Θα μας απαγορεύσει να κοιτάζουμε πριν περάσουμε μέσα? Είναι ένας μαλάκας και μισός. Η κοπέλα ήταν όντως καινούρια, μελαχρινή με κοντό μαλί και αρκετά συμπαθής. Αν δεν ήταν ο μαλάκας ο τσάτσος, θα έμπαινα. Όχι μόνο δε μπήκα, αλλά έχω να σας πω και τα χειρότερα γι' αυτό το μαλάκα, που μου έχει κάνει παράπονα ακόμα και μία τάνα που δούλευε στο μαγαζί. Είναι Απαράδεκτος. Τελικά από τα νεύρα μου, γύρισα σπίτι.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ιάσωνος 19Α κάτω, ξανθιά κοπελιά με μαύρα εσώρουχα, πολύ εμφανίσημη!!!
Αυτο το σπιτακι ειναι εγγυηση!
Οσες φορες εχω παει μερα η νυχτα εχω βρει μουναρες.
Με κορυφαια το κοντοπουτανο Μαριαννα.
Την εχει παρει κανας αλλος?
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.391
Πόντοι
15.775
πτωση τιμης οχι αυξηση.απο οτι φαινεται οι συναδελφοι μποικοταρανε την εν λογω κυρια και ερηξε τιμες.το μποικοταζ πρεπει να συνεχιστει για να εχουμε καλυτερη ποιοτητα.αναφερατε καθετι παραξενο για να μπορουμε να μην πεφτουμε θυματα και να ριχνουμε μαυρο στα πονηρα πορνιδια.
Το καταλαβα οτι μετα απο καποια στιγμη εριξε την τιμη..Το θεμα ειναι οταν παρατηρουμε τετοια φαινομενα να τα αναφερουμε και να μποικοταρουμε τα μαγαζια που το κανουν..Επισης καλο θα ειναι να μην δινουμε διαφορα εξτρα στις τανες γιατι καλομαθαινουν..Πρεπει να τηρουνται οι ισσοροπιες..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Φυλής 69Α (αυτο με τις σκαλίτσες) σήμερα το μεσημέρι. Περίμενα να βρώ το Χρηστινάκι και είδα μια ψηλή εμφανίσιμη κοκκινομάλα ονόματι Ανδριάνα (αν θυμάμαι καλά). Τι το ήθελα να περάσω; Η γκόμενα ήταν τελείως άθλια μέσα με πίπα 30 δευτερολέπτων (σπρόχνοντας ταυτοχρονα το χέρι μου που προσπαθούσε να της χαιδέψει το βυζάκι) και μετά άνοιξε τα πόδια της με ύφος "αντε τελείωνε". Οταν μπήκε έριξε τις πιο ψευτικές δήθεν φωνές που έχω ακούσει ποτέ μου. Τι να πω; Οταν τον παίζω πιο πιστα φωνάζει η κοπελούδα στην φωτογραφία...Εγώ ο μαλάκας φταίω που δεν πήγα στο εκατοντριαντακάτι που είχε μια υποσχόμενη τσαχπίνα βυζαρού...
 

paykiller

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
205
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
σήμερα σύντομη απογευματινή βόλτα ..
φυλής 59 - αυτό δίπλα στο βενζινάδικο

μια πολύ όμορφη παρουσία , μικρή σκουρόχρωμη και με τέλειο στήθος και ρώγα που βγάζει μάτι ..

μπαίνει μέσα ,, πίπα ξενέρωτη ..
να φιλήσω στήθος ? όχι
να το χαϊδέψω ? οκ αλλά δεν με άφηνε για πολύ.
πάω να χαϊδέψω κωλο κλπ .. η ξενερα.... πολύ χάλια επιδερμίδα
όσοι έχουν κόλλημα με την επιδερμίδα πχ κορινα από μεταξουργείο , Κάτια παλιά από 134 , και γενικά δέρμα ανατολικού μπλοκ  ας μείνει μακριά..
συμμετοχή χάλια

στα 8ετικα , απίστευτο στήθος που όταν την πηδαγα ήθελε δεν ήθελε το χάρηκα όσο πήγαινε ..
εντωμεταξύ έψαχνα για ουλές γιατί μου έκανε για σηλικονατο στην αφή ,, αλλά πουθενά..

Ελπίζω να  βοήθησα κάποιους συναγωνιστές από εδω μέσα που δίνουν βάρος σε αυτά που δίνω και εγώ , και να τους γλυτώσω από ένα πεταμένο 20αρι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom