Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
... μεσσαιο στηθος
... μεσσαιο στηθος
.... μεγαλο στηθος και Τατιανα μελαχροινη με μεγαλο στηθος
... milf ρωσικο με μεγαλο στηθος
... ψηλη μεσσαιο στηθος
... χοντρη με τεραστιο στηθος
... μεσσαιο στηθος
....

Έχετε σαγηνευθεί από τα βυζιά.
Σας καταλαβαίνω...
Τα βυζιά είναι μια από τις τρεις Μεγάλες Αλήθειες της ζωής. Οι άλλες δύο είναι τα μπούτια και οι κώλοι.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κατάθεση στο πιπίνι Αλίνα/Ελίνα (ή όπως την λένε) στο Φυλής 54Β. Πολύ καλές εντυπώσεις, αύριο πρωί θα γράψω κριτική.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Εξηκίου 18 σε ρόλο κοπέλας η τσατσα Κωνσταντίνα μελαχρινή μίλφ με μακρύ μαλλί χοντρή με 4άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.

παιδες τι γινεται με αυτη τη τσατσα? την εχει παρει κανεις?
δουλευει ως εκδιδομενη τωρα?
την ειχα παρει πριν 1,5 χρονο περιπου

ειναι bbw.η κωλαρα της εχει απειρο λιπος και κυτταριτιδα.τα βυζια της δεν τα θυμαμαι μεγαλα...

μεσα καλη ηταν,αλλα υπερκινητικη και αγχωμενη ας πουμε

αλλα αν δεν εχει καποιος βιτσιο με το λιπος,δε βλεπω το λογο να την παρει
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
την ειχα παρει πριν 1,5 χρονο περιπου

ειναι bbw.η κωλαρα της εχει απειρο λιπος και κυτταριτιδα.τα βυζια της δεν τα θυμαμαι μεγαλα...

μεσα καλη ηταν,αλλα υπερκινητικη και αγχωμενη ας πουμε

αλλα αν δεν εχει καποιος βιτσιο με το λιπος,δε βλεπω το λογο να την παρει
ωραιος χυστη μου  :thumbsup:
 

thanoshot83

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
την ειχα παρει πριν 1,5 χρονο περιπου

ειναι bbw.η κωλαρα της εχει απειρο λιπος και κυτταριτιδα.τα βυζια της δεν τα θυμαμαι μεγαλα...

μεσα καλη ηταν,αλλα υπερκινητικη και αγχωμενη ας πουμε

αλλα αν δεν εχει καποιος βιτσιο με το λιπος,δε βλεπω το λογο να την παρει

την ειχες παρει ως τσατσα ή ως κοπελα?
τι προγραμμα κανει?
ευχαριστω
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
την ειχες παρει ως τσατσα ή ως κοπελα?
τι προγραμμα κανει?
ευχαριστω
ως τσατσα.εμφανιζεται και ως κοπελα?φοραει δηλαδη εσωρουχα και τετοια?ή απλα η δηλωση της αλλαζει?

εμπλουτισμενο απλο προγραμμα κανει :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
πιθανών να είναι αυτή. Είχε διάφορα τατού, ψηλή, μελαχρινή. Μπορεί να άκουσα λάθος.
Έχω κριτική στο Φ.54,αυτή είναι δεν παίζει άλλη...εκτός της Λίζας...παρά μόνο η Τζούλια... :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Έχω κριτική στο Φ.54,αυτή είναι δεν παίζει άλλη...εκτός της Λίζας...παρά μόνο η Τζούλια... :rockon:

διάβασα την κριτική. Αυτή είναι όντως. Απλά εμένα μου συστήθηκε ως Ελίνα ή κάπως έτσι. Έγραψα και εγώ. Καλά πέρασα θα κοιτάξω να ξαναπάω. 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
διάβασα την κριτική. Αυτή είναι όντως. Απλά εμένα μου συστήθηκε ως Ελίνα ή κάπως έτσι. Έγραψα και εγώ. Καλά πέρασα θα κοιτάξω να ξαναπάω. 
Καλούλα είναι,είχα κάνει τον κασκαντέρ...δοκιμάζοντας την.....ίσως περάσω πάλι...αλλά αν παίζει η μουνάρα Τζούλια δύσκολα..... :cum:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.603
Κριτικές
31
Like
13.180
Πόντοι
5.097
Καλούλα είναι,είχα κάνει τον κασκαντέρ...δοκιμάζοντας την.....ίσως περάσω πάλι...αλλά αν παίζει η μουνάρα Τζούλια δύσκολα..... :cum:
αν θες να κανεις τον πραγματικο κασκαντερ
περνα στη ζανα  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Στην 3η βάρδια χθες, στο 84α, νεοαφιχθέν πλάσμα θανατηφόρο, με ερωτεύσιμο πρόσωπο και κορμί σφιχτό μεν-που προδίδει την ηλικία δε. Γκαμπριέλα. Ξανθή, λεπτή, με ναζιάρικο σαλονάρισμα. Τώρα για το μέσα....χέσε μέσα! Πρώτη της μέρα και η υπηρεσία έκοβε εισιτήρια αβέρτα.. Τιπ της βραδιάς η ταμιακή (!!!!!!!) :new_shocked: μέσα στη κουζίνα, που όπως έμαθα είναι χαλασμένη αλλά σύντομα θα λειτουργήσει!!!!! Ααααα ρε τρόικα τι μας φτιάχνεις..... Τελικά ο συνδυασμός άγχους λόγω πολυκοσμίας, και έκτακτου συμβάντος λίγο πριν την είσοδό μου, με την καλτίλα του χώρου και την αμηχανίας της "άστρωτης" Γκάμπυ, έφεραν το αρνητικό πρόσημο και το 20άρι έφυγε ατσαλάκωτο...... :(
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
οι βάρδιες των μπουρδέλων της Φυλής, (πρωινή απογευματινή κλπ) μπορεί κανείς να μου πει κατά προσέγγιση ποιές ώρες είναι?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
οι βάρδιες των μπουρδέλων της Φυλής, (πρωινή απογευματινή κλπ) μπορεί κανείς να μου πει κατά προσέγγιση ποιές ώρες είναι?
Πρωινή γύρω στις 11 νομίζω ξεκινάει,απογευματινή στις 5 με 5μιση και βραδινη πάει 11 μέχρι το πρωί αλλά Φυλής λίγα είναι ανοιχτά όλο το βράδυ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom