Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (12 μέλη και 153 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η Αλιόνα τι ώρα πιάνει βάρδια; 12;
Γιατί το τελευταίο μετρό είναι 12.15...
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ακους Προεδραρα??????  :2funny:
Ο BMW δεν κανει ποτε λαθος...
Τα λεγα εγω στην τσατσα Ευα οτι τη γαμησα στο 69Β πριν 3 χρονια, αλλα αυτη επεμενε οτι ΜΟΛΙΣ τωρα ηρθε Ελλαδα..  :jerking:
Τοτε ηταν απιστευτο επιπλο, μιλαμε παροτι την θεωρω ΑΝΕΤΑ πες τις 3 πιο ομορφες γυναικες στη Φυλης, δεν μου σηκωθηκε απ το ξενερωμα...
Θα την δοκιμασω ξανα τωρα, ελπιζω να βελτιωθηκε..  :-
Στην Ευα βρηκες να τα πης :2funny:.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Κύριοι,

πολυ κατατοπιστικές οι πληροφορίες που παρατίθενται ανωτέρω για σωστή πλοήγηση στον μπουρδελόκοσμο των Αθηνων. Κανονικο μπουρδελοgps.  

:tits: Μιας και βρισκομαι Αθηνα περιστασιακα, οποιαδήποτε οδηγια, σε ποια μέρη διατίθενται γκόμενες με ωραίες βυζουμπες και πλούσιες καμπύλες, ειδικα αν ειναι και ψιλονταρντανες, τελεια. Για ένα χρόνο πηγαινα σε μια τέτοια γκομεναρα με απίστευτα οπίσθια (εκτός Αθηνων), αλλα τωρα αποσύρθηκε για λιγο, και μου έχει μείνει 'απωθημένο'.    
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ειναι και 2η στο Διδυμου 18!!
Τι σημαίνει 2η και 3η;
Ωρες θέλω ρε μάγκες...

Κάποιοι πάμε με συγκοινωνία και άτακτα...δεν μπορούμε να προγραμματίσουμε τις καύλες μας...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Τι σημαίνει 2η και 3η;
Ωρες θέλω ρε μάγκες...

Κάποιοι πάμε με συγκοινωνία και άτακτα...δεν μπορούμε να προγραμματίσουμε τις καύλες μας...

η 2η αν δεν κάνω λάθος είναι από 5-12 παρά το βράδυ και η 3η ξεκινάει από τις 12-6 το πρωί ίσως να σχολάει και αργότερα :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ρε εμπειροι συναγωνιστες η Βαλερια απο Διδυμου 20 δε θυμιζει καπως μια Βαλεντινα που ηταν φυλης 40 και μετα 84 πανω? Πριν 2-3 χρονια?
Οχι ακριβως chevalier,ξερω ποια βαλεντινα λες,πολυ ωραια γκομενα,την ειχα παρει και στο 40 και στο 86 πανω ,οπου ειδικα εκει περναγα πολυ καλα μαζι της.Η βαλεντινα ηταν λιγο πιο πληθωρικη,πιο θηλυκη,η βαλερια ειναι πιο λεπτη,πιο μοντελε
Μοιαζουν στο χρωμα της επιδερμιδας,στο υψος και εχουν και οι δυο πολυ ωραιο σωμα
Η μπιανκα απο ξανθιπης και φυλης που περασε ο αμαντεους εχει φτασει σε αξιοπρεπη πια επιπεδα συμμετοχης και δεν το κλαις το εικοσαρικο,χωρις να ειναι κατι εκρηκτικο.Φευγεις παντως περισσοτερο με το αισθημα της ικανοποιησης παρα της απογοητευσης ,ενω ειναι και συνεργασιμη  σ αυτα που θα της ζητησεις απο πριν
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Οχι ακριβως chevalier,ξερω ποια βαλεντινα λες,πολυ ωραια γκομενα,την ειχα παρει και στο 40 και στο 86 πανω ,οπου ειδικα εκει περναγα πολυ καλα μαζι της.Η βαλεντινα ηταν λιγο πιο πληθωρικη,πιο θηλυκη,η βαλερια ειναι πιο λεπτη,πιο μοντελε
Μοιαζουν στο χρωμα της επιδερμιδας,στο υψος και εχουν και οι δυο πολυ ωραιο σωμα
Η μπιανκα απο ξανθιπης και φυλης που περασε ο αμαντεους εχει φτασει σε αξιοπρεπη πια επιπεδα συμμετοχης και δεν το κλαις το εικοσαρικο,χωρις να ειναι κατι εκρηκτικο.Φευγεις παντως περισσοτερο με το αισθημα της ικανοποιησης παρα της απογοητευσης ,ενω ειναι και συνεργασιμη  σ αυτα που θα της ζητησεις απο πριν
Τα σεβη μου!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ελα εδω ρε μαλακα ακορεστε οταν λεω καλο ντουετο εννοω να μου γλυφουν και 2 μαζι το καυλι η μια η μια μια η αλλη
και να τις εχω στημενες και τις δυο και να γαμαω ενναλαξ ξερεις ποιες γουσταρουν ετσι.
Αν ειναι να παρω ντουετο και να γαμαω τη μια και η αλλη να κοιταει ε οχι ευχαριστω προτιμω να χυσω 2 φορες με αυτα τα χρηματα,ειναι απλα τα πραγματα πραγματικο τριο με 2 κοπελες κανουν στα μπουρδελα η να το ξεχασω :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
:boobies: :boobies: :cum: :cum: :cum:

Πραγματικο ντουετο σε μπουρδελο...
Εγω μια φορα το πετυχα στα ιασωνος44-46 με 2 αλβανίδες, την Μιραντα και ενα ντολμά  :zfuck:
Εκανε ωραιο γλειφομουνι ο ντολμας στην μιραντα, ενω καναμε και 3πλό γλωσσόφιλο  :grin: :grin: :grin:
Γενικα τις ειχα και τις 2 απασχολημενες για ενα 20λεπτο, ο,τι καλυτερο!

Αυτες δεν τις βρισκω πια, αλλά ετσι κι αλλιώς δεν θα σου αρεσαν.
Και εγω ψαχνω ρε ντουέτο, αλλά δεν βρισκω τιποτα καλό...
Η Γκαμπριελα κανει πολυ ωραιο γαμησι, της εχω κριτική στο διπλανο μπουρδελο ειναι απο της Νικολ.
Άμα την πετυχεις με καμιά καλη, παρτες ντουετο τί να σου πω.
Γενικα όπου βλεπεις 2, ρωτα αν κανουν παιχνιδακια μεταξυ τους.

Πσντως Ειρηνη και Γιάννα παιζει να σου κανουν και μαζι πίπα. Η Γιάννα ειναι ανετη, η Ειρήνη δεν ξερω πώς θα ειναι μαζι με την άλλη!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
:boobies: :boobies: :cum: :cum: :cum:

Πραγματικο ντουετο σε μπουρδελο...
Εγω μια φορα το πετυχα στα ιασωνος44-46 με 2 αλβανίδες, την Μιραντα και ενα ντολμά  :zfuck:
Εκανε ωραιο γλειφομουνι ο ντολμας στην μιραντα, ενω καναμε και 3πλό γλωσσόφιλο  :grin: :grin: :grin:
Γενικα τις ειχα και τις 2 απασχολημενες για ενα 20λεπτο, ο,τι καλυτερο!

Αυτες δεν τις βρισκω πια, αλλά ετσι κι αλλιώς δεν θα σου αρεσαν.
Και εγω ψαχνω ρε ντουέτο, αλλά δεν βρισκω τιποτα καλό...
Η Γκαμπριελα κανει πολυ ωραιο γαμησι, της εχω κριτική στο διπλανο μπουρδελο ειναι απο της Νικολ.
Άμα την πετυχεις με καμιά καλη, παρτες ντουετο τί να σου πω.
Γενικα όπου βλεπεις 2, ρωτα αν κανουν παιχνιδακια μεταξυ τους.

Πσντως Ειρηνη και Γιάννα παιζει να σου κανουν και μαζι πίπα. Η Γιάννα ειναι ανετη, η Ειρήνη δεν ξερω πώς θα ειναι μαζι με την άλλη!
αν πληρωνουμε για ντουετο να κανουμε κανονικο ρε
αν ειναι να αλλαζουμε ελαστικα καθε τρεις κια λιγο μεσα μπηκαμε :grin:το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο αλλα οταν το προσφερουν θα πρεπει να το προσφερουν σωστα και οχι να γαμας με θεατη :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Χτες το μεσημερακι περασα απο καλυμνου 36 να δω τη συλβανα του professorx,καλο κομμματι,ψηλη και με καλο σωματακι,εδωσα πενηνταρικο για να μπω αλλα δεν ειχε ρεστα και ετσι αναβληθηκε η επισκεψη.Παντως απο τη κριτικη του προφεσορα που διαβασα μετα μαλλον μπορει να την παταγα αφου φιλακια στο λαιμο δεν δεχεται
Περασα και απο φωκαιας 27 οπου ηθελα να δω την ειρηνη του ακορεστου,συμπαθητικο ξανθο,ηταν μαζι με τη γιαννα
Επισης διδυμου 8 κατω παλι ηταν η καρμεν,ενω αγκυρας 12 με τη μπλε πορτα η ξανθια αντζελα,ενα mlf γιγαντιαιων διαστασεων με κωλλαρες,μπουταρες και βυζαρες αλλα για ενα περιεργο λογο δεναν αρμονικα μεταξυ τους και δεν ηταν αντιαισθητικο αλλα μαλλον εντυπωσιακο το θεαμα
 

m13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καμια πληροφορια για το Βολο?? τι παιζει αυτη την εποχη...εχω να τα επισκευτω 2 χρονια σχεδον!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε σεις, κανεις δεν γαμησε τελικά την Έρικα?
Ειναι τόσο καυλα η γυναικα, παρθενα θα μου την αφησετε μεχρι να την ξανατιμήσω?  :2funny: :2funny:

Μπαρε μπες μαζι της και θα με θυμηθείς  :zfuck:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Η Ερικα ειναι καλη μεσα χωρις βιασυνες,περιπου 15-20 λεπτα,τοσο περιμενω οταν ειναι στο δωματιο για να την δω!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ειναι για να την απολαυσεις όση περισσοτερη ωρα μπορεις και δεν βιαζεται, αλλά γαμιεται πολυ δυνατα και πρεπει να σκεφτεσαι το Μητσοτάκη για να μην χυσεις  :2funny: :2funny: :2funny: ή να εχεις γαμησει άλλες 2 γκόμενες πιο πριν(εγω το 2ο κάνω  :zfuck: ).

Bmw δωσε της χαιρετίσματα απο εμενα με το μικρο μου ονομα(Με ρωτησε την 1η φορα και την 2η το θυμοταν) και πες της οτι ανυπομονω να ξαναπαω!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χτες το μεσημερακι περασα απο καλυμνου 36 να δω τη συλβανα του professorx,καλο κομμματι,ψηλη και με καλο σωματακι,εδωσα πενηνταρικο για να μπω αλλα δεν ειχε ρεστα και ετσι αναβληθηκε η επισκεψη.Παντως απο τη κριτικη του προφεσορα που διαβασα μετα μαλλον μπορει να την παταγα αφου φιλακια στο λαιμο δεν δεχεται

εχει αμφιλεγόμενες κριτικές. Καλές και κακές, αλλα αυτό και μόνο είναι αρκετό για να τσεκαριστεί!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ρε σεις, κανεις δεν γαμησε τελικά την Έρικα?
Ειναι τόσο καυλα η γυναικα, παρθενα θα μου την αφησετε μεχρι να την ξανατιμήσω?  :2funny: :2funny:

Μπαρε μπες μαζι της και θα με θυμηθείς  :zfuck:
εσυ εισαι μεγαλος γαμιας ρε μαν εγω ακομα ειμαι μικρακι :birdman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom