Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (31 μέλη και 232 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.535
Πόντοι
46.232

Επισκέπτης
βγήκα με τον λουστ!!!! το μεσημέρι...δεν διάβασες.
η μπαρμπαρα είπες οτι αδυνάτισε ..επειδή εχω να τη δω πάνω απο 6 μηνες και όταν την είχα δει είχα τρομάξει...εννοείς ότι έχει φτάσει στα κιλά που ηταν παλιά η απλώς έχει γίνει απο φάλαινα θαλάσσιος ελέφαντας; :grin: εντωμεταξύ είχε χαθεί για κανένα μήνα από φωκαιας ξέρεις τίποτα γιατί αυτη οταν φεύγει συνήθως είναι τουλάχιστον 2μηνα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
φίλε baros, γιατί μένουν μεταξεταστέες οι 2 πρώτες?
με βασει τα δικα μου κριτιρια εμφανησης δε μου κανουν,για αλλους ισως να κανουν απο συμμετοχη μπορει να ειναι σουπερ αλλα....................βεβαια ποτε δε λεω ποτε ισως στο μελλον να αλλαξω γνωμη ποιος ξερει :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
με βασει τα δικα μου κριτιρια εμφανησης δε μου κανουν,για αλλους ισως να κανουν απο συμμετοχη μπορει να ειναι σουπερ αλλα....................βεβαια ποτε δε λεω ποτε ισως στο μελλον να αλλαξω γνωμη ποιος ξερει :grin:
το μαλι θα το κοψεις  :birdman:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
η μπαρμπαρα είπες οτι αδυνάτισε ..επειδή εχω να τη δω πάνω απο 6 μηνες και όταν την είχα δει είχα τρομάξει...εννοείς ότι έχει φτάσει στα κιλά που ηταν παλιά η απλώς έχει γίνει απο φάλαινα θαλάσσιος ελέφαντας; :grin: εντωμεταξύ είχε χαθεί για κανένα μήνα από φωκαιας ξέρεις τίποτα γιατί αυτη οταν φεύγει συν
ήθως είναι τουλάχιστον 2μηνα.

η Μπάρμπορα δουλεύει Αδάνων 2η βάρδυα την πήρε εχθές ο μπέμπας με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις.... ;)

κόντεψα να καυλώσω εγώ που τους άκουγα στο σαλόνι το μιλφ είναι για δυνατό γαμήσι και ξύλο αλλά κάποια κιλά παραμένουν....αλλά φακλάνα δεν την λες ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δεν έχει τίποτα το αξιόλογο έκτος απο μία ιταλίδα απο την αλβάνια...

η φίλη μου η Κάρλα είναι καλή περίπτωση και τίμια κατάθεση πάντως. Επίσης την τσατσά Μαρίνα (οχι η θεόχοντρη η άλλη) την είχα πάρει καμια-δύο φορές όταν δουλευε εκει. Πρέπει αν εχω και κριτική κιόλας!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Tην πηρα χθες τη Μπαρμπορα στο Αδανων.....
Δεν ξερω αν ειχε παχυνει κλπ καθως 2-3 φορες την εχω δει στη ζωη μου, παντως τωρα εχει ΣΩΜΑΤΑΡΑ, με τα απαραιτητα πιασηματα!  :cum:
τη να πω :idiot:πάντως για να εχει σωματαρα θα πρέπει να έχει χάσει απο την τελευταία φορα τουλάχιστον 10-12 κιλά.πάντως απο πιασίματα ποτέ δεν υστερούσε και βυζαρού και κολάρα εχει :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα της παρω να σου κανω βουντου να τρως φολες..  :birdman:
URL]]
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
με βασει τα δικα μου κριτιρια εμφανησης δε μου κανουν,για αλλους ισως να κανουν απο συμμετοχη μπορει να ειναι σουπερ αλλα....................βεβαια ποτε δε λεω ποτε ισως στο μελλον να αλλαξω γνωμη ποιος ξερει :grin:
Τί λες ρε συ?
Δεν σου αρεσει η Ερικα?
Την Κατσαριδα παλι μονο το μονιμο χαμογελο της και το ναζι της φτανουν, ενω την βαζεις κατω και την κανεις οτι θες και γουσταρει!
Κορίνα εχουν οι χύστες κριτικές μωρέ.
xlexlekias και καποια αλλα παιδια. Δες στο κολωνου γωνια ισογειο κριτικες, μπορει να βαλω και εγω...

Αν σου προτεινω Ειρήνη απο φωκαιας 27 παλι θα μου πεις οτι δεν σ αρεσει  :tickedoff: :tickedoff:
 

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
μικρή ερώτηση: τώρα τελευταία φυλής, έχω πετύχει κάτι σέρβες που δε μιλάνε γρι σέρβικα, τελευταία ήταν η τζούλια μελαχροινή με ωραίο σωματάκι, μήπως ξέρετε από που είναι ?? (αλβανία ??)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
καρνεζης
καντε
σαριεγκι
μαρινος
σιμαο
κατσουρανης
βιτολο
κουινσι
ζεκα
χριστοδουλοπουλος
 

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
μικρή ερώτηση: τώρα τελευταία φυλής, έχω πετύχει κάτι σέρβες που δε μιλάνε γρι σέρβικα, τελευταία ήταν η τζούλια μελαχροινή με ωραίο σωματάκι, μήπως ξέρετε από που είναι ?? (αλβανία ??)

Αλβανίδες από το Κόσσοβο πρέπει να είναι γι΄αυτό δηλώνουν 'Σέρβες' :-)
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ακα (μεχρι προχθες τουλαχιστον) ποτε δεν ακουσα να το αναφερουν...  :-
Μπορει να το κανουν και αυτες επιλεκτικα, με συγκεκριμενους πελατες  ;)

Tύπε η Αλίσια 100% κάνει ακά, απλά δεν τα παίρνει πλέον όπως επί Φω19.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Άσχετο αλλά σε μια περιήγηση σήμερα στο Μετάξι, είδα ότι έχει ανοίξει ημιυπόγειος οίκος Μεγάλου Αλεξάνδρου, δίπλα στο 22 (από την μεριά του ξενοδοχείου). Το λέω γιατί δεν τον βλέπω στον κατάλογο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom