Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (33 μέλη και 229 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.538
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.538
Πόντοι
46.232
εμας 25...  :think:
αλλα ο Οπεθ μας ειπε οτι την ειχε παρει κ αυτος με 20 μετα απο λιγο παζαρι..  :S
τι να πω...
της άλλες φορές που είχαμε περάσει και μαζί 25 είχε πεί...
μήπως μερικές φορές λέει 20 μπας και περάσει κανείς......
συνεχίζεις της εξορμήσεις άξιος....σήμερα το απόγευμα θα είμαι και εγώ διαθέσιμος για βόλτα μαζί σας.... 
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
εμας 25...  :think:
αλλα ο Οπεθ μας ειπε οτι την ειχε παρει κ αυτος με 20 μετα απο λιγο παζαρι..  :S
τι να πω...
και εμάς τη περασμένη εβδομάδα η τσατσα μας είπε 25, και της είπαμε bye bye  :tickedoff:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρε εμπειροι συναγωνιστες η Βαλερια απο Διδυμου 20 δε θυμιζει καπως μια Βαλεντινα που ηταν φυλης 40 και μετα 84 πανω? Πριν 2-3 χρονια?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
δεν θα μπορω εγω σημερα...  :headbang:
σχετικα αργα το βραδι θα ξεμπερδεψω, αν εισαστε ακομα στην πιατσα θα σας δω εκει   :rockon:
σας ζηλεύω ρε τύποι, καλά να περάσετε και ρίξτε και τπτ και για μας τους "παντρεμένους"  :grin:
BMW εσένα εμπιστεύομαι περισσότερο γιατί οι άλλοι θα πα΄νε σε σάπιες κουραδόγριες  :tooth:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
σας ζηλεύω ρε τύποι, καλά να περάσετε και ρίξτε και τπτ και για μας τους "παντρεμένους"  :grin:
BMW εσένα εμπιστεύομαι περισσότερο γιατί οι άλλοι θα πα΄νε σε σάπιες κουραδόγριες  :tooth:

ρε τύπε πάρε την μεγάλη να μας ακολουθήσεις....εχθές γυρίσαμε όλες τις πιάτσες Αθηνών-Πειραιά :sunglasses:

Υ.Γ δεν παντρευτηκες ακόμα ;) :grin:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
ρε τύπε πάρε την μεγάλη να μας ακολουθήσεις....εχθές γυρίσαμε όλες τις πιάτσες Αθηνών-Πειραιά :sunglasses:

Υ.Γ δεν παντρευτηκες ακόμα ;) :grin:
το ξέρω, διάβασα τα καμώματά σας, κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό, το οργανώνω  :rockon:
τώρα που η γυναίκα δεν δουλέυει είναι δύσκολο να τη κάνω  :jerking:
όχι ακόμα δεν παντρεύτηκα
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
το ξέρω, διάβασα τα καμώματά σας, κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό, το οργανώνω  :rockon:
τώρα που η γυναίκα δεν δουλέυει είναι δύσκολο να τη κάνω  :jerking:

η παρέα χρειάζεται νέους χύστες να την συνδράμουν ;) :grin:

Υ.Γ εγώ μόνο Σαββάτο κατεβαίνω που γίνεται η μεγάλη τσάρκα σε πολλά επίπεδα ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.538
Πόντοι
46.232
Τεταρτη επιστρεφει ο Στρατηλατης και κατι μου λεει οτι θα εχει ορεξη για ΠΟΛΥ ΑΚΡΑΙΕΣ ΣΚΛΗΡΕΣ ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΕΣ ΓΚΙΛΦ!  :badair: :tooth:
που της βαθμολογεί μάλιστα στην εμφάνιση με 9αρια και 10αρια....
αν έβλεπε την βαλέρια πόσο θα της έβαζε 20!!!!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Βαλερια απο Διδυμου???  :think:
Αυτη ειναι πιτσιρικα για το Στρατηλατη ρε.... το πολυ 5-6 να της εβαζε...  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ απάντηση του Στρατηλάτη στον BmwPower όταν ερωτήθηκε περί Μπάρμπορας......εννοείται να την πάρεις πάρτε την παρτούζα με τον μάκη :2funny: :2funny: :2funny:

 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ο Στρατηλατης κοιμαται και παρτουζες ονειρευεται..  :tooth: :tooth: :tooth:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά κάτσε να γυρίσει εσένα θα ψάχνει για να σε μυήσει στα γκίλφ και στην μεταλλαγμένη ηδονή ;) :grin:

Υ.Γ εγώ θα την κάνω την παρασπονδία μου χωρίς να πέσει καραμούζα ;)
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Καμιά άλλη σαν το τσιμπούκι της Αλιόνας;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Γρηγορη καταδρομικη σημερα σχετικα νωρις το απογευμα, με τον Προεδρο να αγωνιζεται διπλα μου...Προς εκπληξη μας ειδαμε αρκετo νεο αιμα στην περιοχη...2η Βαρδια ηταν τα εξης..

Φτου, ρε γαμώτο.
Ήταν η Μόνικα στο Φ. 86 ?
Νόμιζα ότι θα ήταν πάλι σε 2-βάρδια η Μιχαέλα . . .  .

Πάντως, οι περισσότερες "νέες" ήταν Ρουμανο-Τσιγγανάκια και μάλλον καμπυλόγραμμες παρά πιπίνια.

Απλά για ενημέρωση των υπολοίπων, κάποιες διευκρινήσεις:

Φωκ. 17: η Χριστίνα που παίζει στο Φ.71 1ος τα πρωινά.
Φυλ. 69 ισ.: η Άννα η Βουλγάρα που παίζει πρωινά φ.69 1ος. Έχει αδυνατίσει και είναι μούρλια.
φυλ. 71 ισ.: η Μπιάνκα η γλυκούλα που έπαιζε: Φωκ. 17, Φ. 69, 66 και Ξανθίπης.

Μιας και δεν έπαιζε κάτι σπουδαίο, αλλά και η μαλακία μου να μην περάσω από το Φ. 86 1ος, κάναμε κατάθεση σε Λάουρα/Μπάρμπορα και Μπιάνκα.

Την Λάουρα στο Φ.92 όλοι πλέον την γνωρίζουμε. Φορούσε κατι περίεργα στον αστράγαλο των ποδιών και ένα λευκό κορμάκι , όπου με καύλωσε. Θύμιζε άλογο κούρσας stalion σε ιππόδρομο. Αφού έψαχνε για αναβάτη, προσφέρθηκα. Στο δωμάτιο τα κλασσικά της. Πίπα με και με προσπάθεια για deep throat. Συχνές ματιές που εναλλάσονταν μεταξύ εμένα και καθρέπτη. Άνεση χρόνου, σφιχτό κορμί, γλυκιά παρουσία, για μια φορά καλή είναι. Δεν φεύγεις απογοητευμένος, αλλά κι ούτε ικανοποιημένος. Αν ψάχνεις gfe δεν κάνει. Με καταλαβαίνει ο xilnik.

Όσο για την Μπιάνκα, την θυμάμαι όταν έπαιζε στο Φ.69 και ήταν ένα απίθανο κοντοπούτανο καυλάκι, άβυζο μεν, αλλά απίθανο δε. Τότε δεν έκανε κανένα έξτρα. Όταν πήγε στο Φ.17, είχε πάρει αρκετά κιλά πια, αλλά και έκανε αρκετά έξτρα (69, ακά). Τώρα κάνει μόνο 69 και έχει βάλει και στήθος σιλικονάτο. Σαν κορμί δεν είναι άσχημο, αφού το λείο δέρμα της και το νεανικό της σφρίγος, την διατηρούν ακμαία. Αρκετή άνεση χρόνου, παρόλο που είχε πολύ κίνηση σήμερα η Φυλής. Μα καλά, κανείς δεν βλέπει το ντέρμπυ? ? ?
Ομιλητική όσο χρειάζεται, πίπα με και ελαφρώς γρήγορη/δυνατή. Ευχάριστη , αέρινη, ευγενική. Δεν το κλαίς το 20αρικο.

Άντε να δούμε, πότε θα στριμώξω την Μόνικα . . . . .



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom