Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 292 άτομα (31 μέλη και 261 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν βλεπω λογο να αρπαχτω απο το ιντερνετ απλα θεωρησα ειρωνικο το σχολιο σου αφου εκανες πλακα τελος!!!
 

Επισκέπτης
ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16/9/11
:thumbsup:  [size=14pt]Πάντα τέτοια![/size]

Αλλά πρέπει να σε ψέξω  :woldman: για σωρεία σοβαρών παραλείψεων στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!!! :

Μέγαρο Μαξίμου-Γιωργάκης Παπανδρέου.Πλήρες πρόγραμμα + υποτακτικό.

Υπουργείο Οικονομίας-Βενιζέλος Βαγγέλης.Φάλαινα Όρκα.Μπάζο.Πλήρες πρόγραμμα + υποτακτικό.

Βουλή Των Ελλήνων-Για τα μπάζα.Πλήρες πρόγραμμα + υποτακτικό.

Φυλής 65Α ως τις 4.30 η Καρολάιν , γνωστή βυζαρού.
:thumbsup:
Ενέτεινε τις επισκέψεις σου!

 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
αδελφια συναγωνιστες αυριο αναιβενω επιτελουσ απο επαρχια για διπλοκαταθεση πολυ γρηγορη .....ξερει κανεις τι βαρδιες θα βρω την μιραντα απο το 86κατω και την αννα την μολδαβη στο 71β? .....Με αγαπη .........
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
αν τις ειδατε σημερα ενημερωστε με για να κανω τα κουμαντα μου .και η ρενατα 71β στα υποψιν μου....Κυριακη ακολουθει αναλυτικη περιγραφη .........
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
αδελφια συναγωνιστες αυριο αναιβενω επιτελουσ απο επαρχια για διπλοκαταθεση πολυ γρηγορη .....ξερει κανεις τι βαρδιες θα βρω την μιραντα απο το 86κατω και την αννα την μολδαβη στο 71β? .....Με αγαπη .........
η Αννα απο οτι μου ειπε ο τσατσος θα δουλευει 12 το βραδυ με 6 το πρωι.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Θα το διπλοξεσκισω το μιραντακι τοτε .......Πολυ κολοτρυπιδα παιδια  την οποια εγω προσωπικα την ξεσκισα  πριν εναμιση μηνα..........Φιλια πολλα
 

Επισκέπτης
1ον η κοπελα απο εκει δεν λειπει σχεδον ποτε και εμενα μου κανει παντα πρωκτικο
2ον δεν πηγα γιατι την πηρα εχτες και περασαμε καλα πιασαμε και την κουβεντα γαι κανα 30λεπτο μετα.. και δεν ηθελα σημερα να μπω και να φυγω
3ον το λεω οτι δεν ανεβηκα και δεν το εκανα αβαβα
4ον πηγα σε 31 σπιτια και επειδη δεν μπηκα σε [size=20pt]1[/size] μου την λες οτι κανω ενημερωση απο το σπιτι ενω η ολη διαδικασια μου πηρε 3+ ωρες και το εκανα καθαρα για το σαιτ καθως ειχα γαμησει εχτες και απλα νοιθω την υποχρεωση που και που να κανω καμια ενημερωση για να ενημερωνω εδω!!! ενω εγω απο την αρχη δεν ηθελα να καταθεσω και αντι να παω σπιτι απο την δουλεια κατεβηκα στην φυλης για το σαιτ!!!!

υ.γ. αμα η μπαρμπαρα σου εχει κανει μαλακια δεν φταιω εγω. εμενα ισα-ισα μου κανει παντα (παω αρκετα σπανια) αρκετα καλο κρεβατι και πρωκτικο...
Ώπα φίλε με παρεξήγησες. Δεν στη λέω και ειλικρινά επικροτώ την ενημέρωσή σου. Απλά θα μπορούσαμε να πούμε ότι στο 71Α ήταν Πολωνέζα κατά πάσα πιθανότητα, στο Φωκαίας 19 η Ρωξάνη κλπ, ενώ μπορεί να είχαν περίδο φερ' ειπείν και να λείπανε.
Τελος πάντων, αν παρεξηγήθηκες ζητάω συγγνώμη.

Τώρα για την Μπάρμπορα πιθανόν επειδή την παίρνεις σπάνια να τυγχάνει να έχεις 100% επιτυχία στον κώλο. Δεν είναι όμως έτσι, πονάει πλέον και δεν δίνει συχνά. Έχει τύχει να περιμένω στο δωμάτιο για παράδειγμα και συναγωνιστές έξω να ρωτούν για πρωκτικό κι εκείνη να προσπαθεί να αποφύγει να απαντήσει. Μετά που ήρθε μέσα με ρωτούσε με παράπονο γιατί εμείς οι άντρες ζητούμε συνέχεια κώλο και πως δεν μπορεί και τέτοια. Και άλλα τέτοια σκηνικά. Εν πάση περιπτώσει, εμένα που πάω συχνά μου κάνει πάντα πολύ καλό κρεβάτι αλλά κώλο δίνει από μόνη της μόνο όταν έχει όρεξη.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Στο Φωκαίας 17 κάτω ήταν η Άννα Μαρία γαμώ τα κερατά μου;;; Την έψαχνα το πρωί στην Διδύμου και δεν κοίταξα προς Φωκαίας...
Θα ήθελα να συμπληρώσω ότι στο Φυλής 54 κάτω δεν ήταν κλειστό, αλλά είχε μία μουνάρα μελαχρινή με βυζάρες γυμνή στο σαλόνι και μου έλεγε να περάσω γιατί δεν είχε στρινγκ να βάλει...  :2funny: :2funny: :2funny:

Για κακή μου τύχη πήρα την Άννα Πίτσος από 109 κάτω για τρίτη φορά και ήταν η δεύτερη που έφυγε χωρίς να τελειώσω. Μαύρο λοιπόν από εμένα... Θα γράψω και κριτική.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
είχε μία μουνάρα μελαχρινή με βυζάρες γυμνή στο σαλόνι και μου έλεγε να περάσω γιατί δεν είχε στρινγκ να βάλει...  :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε opeth να αξιζει αυτη τι λες με την πειρα σου?
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Και κατι αλλο φιλε μου ...η μιραντα απο το 86β τι βαρδια μπορει να την πετυχω αυριο γιατι θα κανω μια καταδρομικη εξορμηση απο επαρχια ?με συγχωρεις που τα θυμαμαι ενα ενα
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Φιλε opeth να αξιζει αυτη τι λες με την πειρα σου?

Φίλε μου ήταν πραγματικά μουνάρα για τα γούστα μου. Τώρα δεν ξέρω αν θα είναι καλή και μέσα. Ελπίζω να την έχει πάρει κάποιος συναγωνιστής και να μας πει...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Και κατι αλλο φιλε μου ...η μιραντα απο το 86β τι βαρδια μπορει να την πετυχω αυριο γιατι θα κανω μια καταδρομικη εξορμηση απο επαρχια ?με συγχωρεις που τα θυμαμαι ενα ενα

Ήταν συνήθως την πρωινή στο 86 κάτω, αλλά τελευταία απουσιάζει. Προχτές την πέτυχα στο Φυλής 71 όροφος στην τρίτη βάρδια.
 

aouale

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
99
Κριτικές
13
Like
490
Πόντοι
291
ρε μαγκες για αυριο εκει στην φωκαιας ξερουμε αν παιζει κανενα καλο που να κανει κ πρωκτικο? :fuck1:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα το πω όσο γίνεται απλά και φιλικά

Ο Florian186 έχω παρατηρήσει ότι κάνει ενημερώσεις (αρκετά καλές) και προσπαθεί πετυχημένα (κατα την ταπεινή μου γνώμη) να δώσει χρήσιμες πληροφορίες

Θα παρακαλούσα (πέρα από τις ψιλο-διαχειρισο-φιλοσοφίες) να μην του παρα-ζαλίζουμε ... τον έρωτα !!!

Επιπλέον να σημειώσω ότι είναι πολύ καλή η συμπεριφορά του και οι αντιδράσεις του σε διάφορα ποστς που είναι αυξημένες οι πιθανότητες να παρεξηγηθούν 

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
Για κακή μου τύχη πήρα την Άννα Πίτσος από 109 κάτω για τρίτη φορά και ήταν η δεύτερη που έφυγε χωρίς να τελειώσω. Μαύρο λοιπόν από εμένα... Θα γράψω και κριτική.
Η Άννα-Πίτσος από Φυλής 65 όροφος, Κολωνού 32 όροφος, Φυλής 134 όροφος (όπως λέμε απο όροφο σε όροφο και από στέγη σε στέγη) είναι μια πορνο-κορασίδα που χαμογελάει πολύ στο σαλόνι (... με υποσχέσεις) και δουλεύει λίγο εως καθόλου στο δωμάτιο

Η ψύξη είναι πάντα ψύξη και χρησιμεύει μόνο σε περιόδους καύσωνα ...  :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Να σημειώσω ότι θα την δοκιμάσω ακόμη μια φορά (παρότι έχουν περάσει οι καύσωνες  :grin: )

και εύχομαι να κάνω λάθος ...

:grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Μετά απο αρκετή αποχή, σήμερα μαζί με τον dimit31, αποφασίσαμε να περπατήσουμε την φυλής!
Κοντά στην αλλαγή απογευματινής με βραδινή βάρδια.

Έχουμε και λέμε λοιπόν:

Αλκιβιάδου
Αριστερά: Η κατερίνα. Ευτραφής αδιάφορη. Δεν μπήκαμε κάν. Η τσατσά μας το ανακοίνωσε στην είσοδο.

Μεσαίο: Μια νεαρή κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί στον συγκεκριμένο οίκο. Ξανθιά, αρκετά αδύνατη, μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό. Πρέπει να αναφέρθηκε και τελειωτικό αλλα ήμουν ήδη στην έξοδο. Πρωκτικό δεν κάνει για τους φαν τους είδους.

Δεξιά: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Αδιάφορη εμφανισιακά. Καλό θα ήταν να κόψουν τα πικρόχολα σχόλια στον συγκεκριμένο οίκο γιατι με αυτήν την συμπεριφορά δεν κερδίζεις πελάτες.

Διδύμου 20: Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Αδύνατη με μικρό στήθος. Αλλάξτε και το νερό όταν σφουγγαρίζετε ρε πούστη μου. Μας πήρε η μπόχα.

Διδύμου 18Β: Η σύλβια. Ξανθιά με γεμάτο σώμα. Μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα στο οποίο προστέθηκε και το τελειωτικό στοματικό.

Διδύμου 18Α: Αντριάνα. Ξανθιά μεγαλοκοπέλα. Νορμάλ στήθος.

Διδύμου 16Α: Μελαχρινή μεγαλοκοπέλα αδιάφορης παρουσίας.



Φωκαίας 27 και αχαρνών
Πάνω: Η έλενα. Μελαχρινή νεαρή κοπέλα. Μετρίου αναστήματος. Θυληκό σώμα με μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα!
Κάτω: Νεαρή καστανόξανθη κοπέλα. Αδιάφορη παρουσία. Αδύνατη με μικρό στήθος. Προσπαθούσε με χορευτικές κινήσεις στο σαλόνι να μας παροτρύνει να μπούμε αλλά δεν το έχει. Νομίζω και εδώ απλό

Φωκαίας 24
Κάτω η τσατσά μου είπε πως είναι η Τάνια η ρωσίδα. Δεν περίμενα.
Πάνω αριστερά: Απο έξω είδα μια ευτραφή νεαρά που έχω πετύχει και σε άλλα σπίτια με επιθετικό στύλ που κατσικώνετε πάνω σου και δεν σε αφήνει να μπεις. Ούτε μπήκα.
Πάνω δεξιά: Νεαρή μελαχρινή, αδύνατη με μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα.

Φωκαίας 25Β: Κλασσικά η μόνικα που νιαουρίζει. Μελαχρινή αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό.

Φωκαίας 19: 2 κοπέλες. Μια με μικρό στήθος και μια με μεγαλύτερο αλλα πεσμένο στήθος. Αδύνατες αμφότερες. Ελεύθερο στοματικό.

Τα φωκαίας 17 ξανα-άνοιξαν...
Φωκαίας 17: πάνω: Τόσο αδιάφορη παρουσία που σχεδόν έχει διαγραφεί απο την μνήμη μου.

Φωκαίας 17: κάτω: Ξανθιά με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με περιφέρεια. Πολύ κόσμο στο σαλόνι.

Φυλής 66Δ: Μελαχρινή με θυληκό σώμα. Οχι χοντρή. Με μεγάλο στήθος. Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 66Α: Νεα κοπέλα στον χώρο σύμφωνα με την τσατσά. Άβγαλτη κοπέλα που με το ζόρι περπατούσε στα τακούνια. Αδύνατη, μικροκαμωμένη με μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59
Πάνω: 2 κοπέλες. Η σαμπρίνα είναι μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Θηλυκό κορμί με ωραία περιφέρεια. Μικρό στήθος.
Η δεύτερη κοπέλα ήταν μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα και μικρό στήθος. Συνήθως δούλευε δίδυμο με την σορίνα. Αμφότερες με ελεύθερο στοματικό.

Κάτω: Η σορίνα. Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Μινιόν κοπέλα.

Φυλής 84Α: Μελαχρινή με κοντά μαλλιά. Μικρό στήθος και ωραία περιφέρεια. Φουλ πρόγραμμα. Αυτή δούλευε πριν της 00:00.
Μετά της 00:00 που επέστρεψα δούλευε μια νεα κοπέλα στον χώρο σύμφωνα με την υπηρεσία, δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Ξανθιά με μαλλιά πιασμένα κοτσίδα. Αδύνατη με μικρό στήθος. ΠΟΛΥ ωραίο πρόσωπο που με τράβηξε είναι η αλήθεια. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84Β: Η Ιρίνα. Μελαχρινή, κανονικού αναστήματος, νορμάλ προς μεγαλούτσικο στήθος. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό χωρίς όμως το τελειωτικό στοματικό που είχε αναφερθεί πριν απο ενα μήνα σε προηγούμενη επίσκεψή μου. Η τσατσά φώναξε την κοπέλα να βγεί ενω ήταν στο δωμάτιο και εμείς στο σαλόνι.

Φυλής 86Β: Σορένα-Αφροδίτη. Μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά. Αδύνατη με μεγαλούτσικο στήθος. Ωραία παρουσία γενικά. Φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Χαρακτηριστικό το τατουάζ πεταλούδα χαμηλά στην πλάτη της.

Φυλής 86Α: Μια μελαχρινή αδιάφορη. Αδύνατη με μεγαλουτσικο στήθος, τουλάχιστον έτσι φαινόταν με το σουτιέν. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μονής προδρόμου και φυλής πάνω: Νεαρή αυτοπαρουσιαζόμενη. Μελαχρινή με μικρό στήθος το οποίο πάλευε να δείξει μεγάλο στριμωγμένο στο κόκκινο σουτιέν που φορούσε. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Ελεύθερο τελειωτικό.

Φυλής 71Α: Νεαρή ξανθιά με μακριά σπαστά μαλλιά. Μικρό στήθος, αδύνατη. Απλό πρόγραμμα εαν θυμάμαι σωστά.

Φυλής 71Β: Νεαρή με στητό-πεταχτό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Τατουάζ χαμηλά στην μέση. Πρέπει να ήταν η ιλόνα. Η τσατσά μου είπε οτι δεν την έχουν βαφτίσει ακόμα.

Φυλής 92Α: Λάουρα. Μελαχρινή πλέον και όχι κοκκινομάλλα. Αδύνατη με κανονικό στήθος. Ωραία περιφέρεια. Ωραία παρουσία γενικά αλλά δεν μου είχε αφήσει την καλυτερη εντύπωση.

Φυλής 92Β: Μίκη. Κλασσικά στην βάρδιά της. Ξανθιά με σπαστά μαλλιά. Μικρό και πεταχτό στήθος. Αδύνατη με στεγνό σώμα. Φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 109Α: Νεαρή ξανθιά κοπέλα. Αδύνατη με μακριά μαλλιά. Κανονικό στήθος. Όμορφη παρουσία. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109Β: Η κοπέλα αυτή είχε πολύ περίεργο σωματότυπο. Απο την μέση και πάνω φαινόταν νορμάλ. Απο την μέση και κάτω είχε μια περιφέρεια..... άλλο πράγμα. Πολύ κυτταρίτιδα! Δεν ξέρω πως να την περιγράψω.

Φυλής 134: Ξανθιά αδύνατη κοπέλα με κανονικό στήθος και μακριά μαλλιά. Εμφανίστηκε με γυαλάκια στο σαλόνι που τις ταιριάζουν. Απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134Β: Μελαχρινή, αδύνατη με στεγνό σώμα. Μικρό στήθος. Απλό πρόγραμμα με υποψία να ζητάει εξτραδάκια στο δωμάτιο.

Μετά απο αυτό δεν γινόταν να συνεχιστεί άλλο η βόλτα.

Απογοητευμένοι απο τις κοπέλες για ακόμα μια φορά αποφασίσαμε να φύγουμε. Στην πορεία όμως είχα την ιδέα να πάμε μεταξουργείο. Όπερ και εγένετο.

Είχε πλέον ξεκινήσει η βραδινή βάρδια.

Λεωνίδου 28 δεξιά. Βικτώρια. Ξανθιά, αδύνατη με μικρό στήθος. Σημάδια κυτταρίτιδας. Ελεύθερο στοματικό. 15€

Ιάσωνος 27Α: Μελαχρινή, αδύνατη με μικρό στήθος. Ελεύθερο στοματικό. 15€

Ιάσωνος 30Β: Σούζη, απο την τσεχία σύμφωνα με τον τσάτσο. Ο απρομάλης δροσερος τσάτσος με το μουσάκι μας έταζε λαγούς με πετραχήλια στο σαλόνι. Εμφανίστηκε μια μελαχρινή κοπέλα με μικρό στήθος και γεμάτη περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα 10€
Πολλοί μαύροι στο σαλόνι όπου ο ένας εξ΄αυτών σε μια στιγμή έβγαλε το κινητό και έβαλε κάτι σκυλάδικα καθώς δεν του άρεσε ο σταθμός που είχε επιλέξει ο τσάτσος. Cult στιγμές.

Κολοκυνθούς 38: Μελαχρινή που βαριόταν την ζωή της. Με προβλημάτισε ιδιαίτερα το γεγονός οτι σαλονάρισε πιάνοντας την μέση της λες και είχε λουμπάγκο. Φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο τελειωτικό. 15€

Κολοκυνθούς 63
Στο δεξιά είχε μια μελαχρινή αδιάφορη.
Στο αριστερά η τεραστίων διαστάσεων τσατσά μας παρουσίασε μια σκουρόχρωμη μελαχρινή με τσουπωτό σώμα και μεγάλο στήθος. Μάλιστα εδώ είχαμε και διαβαθμίσεις στην τιμή. 10€ το απλό πρόγραμμα. 15€ με πρωκτικό.

Μετά απο ΚΑΙ αυτό το σοκ αποφασίσαμε πως πρέπει να σταματήσουμε εδώ.


Ουφ τελείωσα!
:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom