Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 214 άτομα (24 μέλη και 190 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Προχθές στο Φωκαίας 19 ήταν στην πρωϊνή βάρδια δυο ρουμανάκια πιπίνια γάλακτος!! Έχει δοκιμάσει κανείς; Σκέφτηκα να πάρω και τις δυο (φτηνά ήτανε για 40 ευρώ) αλλά το μετάνιωσα και δεν πέρασα.
 

Επισκέπτης
Eίναι δύο καστανόυλες που μοιάζουν; Η μια πιο κοντή από την άλλη; Αν ναι είχα δοκιμάσει τη δεύτερη (απογευματινή βάρδια). Ωραίο παιδάκι, βιαστική στο δωμάτιο. Έχω κριτική.
Δεν θυμάμαι αν αναφέρουν τίποτα οι ενημερώσεις 8 με 9 του μήνα.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Πρωινή καύλα και εξόρμηση στα στενά της πληρωμένης ηδονής.

Πιπ. 65: Φώτα ερμητικά σβηστά για να κρύψουν ένα ανθυπομέτριο προ-μιλφ, που με σιγανή φωνή με παρακαλούσε να περάσω.
Φυλ. 134 Ισ.: η ξανθούλα σφριγιλοκαμπυλόγραμμη γλυκιά στο σαλόνι αλλά μέτρια στο δώμα Ρωσσίδα Νατάσσα.
Φυλ. 134 1ος: ένα τάπα-μπαζο με μπείμπι ντολ. Απορώ πως δεν σκοτώθηκα στις σκάλες φεύγοντας !
Φυλ. 136: Άννα "ΠΙΤΣΟΣ"
Φυλ. 92 νέο: η κοντή Αλβανίδα αδύνατη με το φούλ. Έπαιζε Φωκ. 22 φορώντας περούκα προχτές
Φυλ. 92 παλαιό: Μια μελαχρινη εμφανίσιμη με λίγο πιο μεγάλη περιφέρεια, έπαιζε στο Φυλ. 65 επάνω πρόσφατα. Νομίζω η Φλορίντα
Φυλ. 73: Ένα γυφτο-καστανο-κοκκινο μάλλικο με φούλ. Ελαφρά κοιλίτσα. Γνωστή της αλυσίδας
Μ. Πρ. αετοφωλιά: Κλειστό
Μ. Πρ. 16: Ένα πιπινάκι γάλακτος ονόματι Νταϊάνα (μάλλον του xilnik). Αν και νέο στην δουλειά μίλαγε Ελληνικά. Από εμφάνιση έχει παιδικό πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο & ματάκια, ψηλό-λιγνή, μαλλάκι ίσιο λίγο πιο κάτω από τους ώμους. Μικρό στηθάκι, αλλά μεγαλούτσικες ρόγες. Στα ενδότερα, έχει άνεση χρόνου (και η μικρή & η τσα2) καθαρό νεανικό νιμού, χαδιάρικο, χαμογελαστό με παιχνιδιάρικα ματάκια σαν χάντρες. Ευχάριστη συνεύρεση που θα επαναληφθεί.
Φυλ. 71β: η γνωστή νεαρά με το κοντό μαλλί και φούλ πρόγραμμα, αλλά άσχημες κριτικές
Φυλ. 80: η ξανθιά λυγερόκορμη Μονικα με το ακά και τελειωτικό.
Φυλ. 74: φωτάκι ανοιχτό, πόρτα κλειστή
Φυλ. 59 άνω: Κλειστό
Φυλ. 59 κάτω: η πάλαι ποτέ Σορένα, που έπαιζε παλιότερα εκεί. Ρουμανάκι δυνατό από εμφάνιση, νεανικό κορμί, αψεγάδιαστο. Επειδή με θυμήθηκε και εκείνη και μου χαμογέλασε, πέρασα. Στην τελευταία μου κριτική για την κοπελιά, είχα αναφέρει την πιθανότητα μόλυνσής της από κονδυλώματα (βλ. κριτική στις 6-4-10 στο εν λόγω οίκο). Λοιπόν, η "απειλή" αυτή ισχύει ακόμα! Παρόλο που σαν εμφάνιση με εντυπωσιάζει, σαν υπηρεσίες μέσα στο δωμάτιο με το τέντωμα του νεανικού της κορμιού, με το πώς κουνιέται όταν βρίσκεται από κάτω, με το πώς σφίγγει το "γατάκι" της προσπαθώντας να σε ξεζουμίσει, με τις απαλές κραυγούλες της και τα δαγκωματάκια στο μπράτσο μου, εντόπισα ξανά γύρω από τις 2 τρυπούλες της ένοχα σπυράκια που κατάφεραν να μου στείλουν την καρδιά μου στην κούλουρι. Ευτυχώς που είχα μαζί μου αντισηπτικά μαντιλάκια & καθαριστικό χεριών, οπότε λούστικα ολόκληρος. η τσα2 δεν ήξερε καλά Ελληνικά, οπότε θεώρησα ανούσιο να ρωτήσω για χαρτιά γιατρού. Εγώ προσωπικά, για να έχω τα κεφάλια μου ήσυχα, ΔΕΝ θα ξαναπάω μαζί της. Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος. Αλλά ο φόβος φυλάει τα έρημα! Αν θέλει κάποιος μπορεί να μας πει την γνώμη του. . .  . .

Αυτά   
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Mπορεί φίλε τα σπυράκια να είναι ερεθισμός από ξύρισμα.όχι ότι δεν υπάρχουν πιθανότητες η κοπελα να είχε κάποιο αφροδίσιο.Τελοσπάντων...Προσοχή! Να ρωτήσω ρε παίδες κάτι.Καμμιά καλή μιλφούλα που να δέχεται τελείωμα στο στήθος ή στο πρόσωπο ξέρετε? Ευχαριστώ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν νιαουρίζει πλέον.
Τα ανέμελα χρόνια πέρασαν...
μπηκα σημερα τυπε
οντως το σταματησε αν και σε καποια φαση εκανε κατι γκριρρρρρρρρρρ :2funny:
η δυναμη της συνηθειας :2funny:
παντως μου φανηκε οτι εχει βελτιωθει στο γαμησι,ειναι πιο καυλιαρα απο πριν
 

Dr. Emmett Brown

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
5
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας. Διαβασα πιο κατω οτι δουλεύει στο διδυμου 8 η γνωστη απο το στουντιο παρανταιζ στην κυψελη κατερινα. Μου εκανε μεγάλη εντυπωση καθως ήταν απο τα δυνατα κομματια του εν λογω στουντιο ( για το οποιο παρεπιπτοντως εχω να δω καιρο κριτική ). Μεγαλουτσικη βέβαια αλλα ωραιο σωμα και καλό πρόγραμμα(τουλαχιστον πριν 2-3 χρονια). Αν μπορει καποιος ας επιβεβαιωσει το γεγονος καθώς και οτι γνωριζει για τις ωρες και το προγραμμα που κανει.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Π Ευτυχώς που είχα μαζί μου αντισηπτικά μαντιλάκια & καθαριστικό χεριών, οπότε λούστικα ολόκληρος.

Δεν προστατεύεσαι καθόλου από αυτά τα χαρτομάντιλα γιατί δεν είναι αντισηπτικά (μούφες από έγκυρη πηγή) αλλά μόνο δροσιστικά και καλλυντικά. Άρα ξέχνα την αντισηψία μ΄ αυτά. Το μόνο καλό αντισηπτικό και  εγγυημένο  είναι η betadine
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Δεν προστατεύεσαι καθόλου από αυτά τα χαρτομάντιλα γιατί δεν είναι αντισηπτικά (μούφες από έγκυρη πηγή) αλλά μόνο δροσιστικά και καλλυντικά. Άρα ξέχνα την αντισηψία μ΄ αυτά. Το μόνο καλό αντισηπτικό και  εγγυημένο  είναι η betadine

Αυτό όμως δεν καταστρέφει την χλωρίδα/πανίδα της ευαίσθητης περιοχής? Ίσως αυτό είναι πιο επικίνδυνο.  :helpplea:  :priest:

Πάντως, δεν μοιάζει να είναι από ξύρισμα, αφού είναι στην εσωτερική περιοχή των προσαγωγών. Εκεί καμιά γυναίκα δεν έχει τριχοφυΐα, για να χρειάζεται ξύρισμα, πολύ περισσότερο δε αυτό το πιπινάκι! 

Επίσης, όταν την ρώτησα τότε και τώρα περί αυτών των θυλάκων, μου απάντησε ότι παλιότερα ήταν πιο παχουλή και επειδή τα έχασε απότομα, της βγήκαν αυτά! Είναι ποτέ δυνατόν ? Μόνο από την απάντηση που δίνει μου γεννά υποψίες! Εκτός του ότι ο σωματότυπός της δεν μαρτυρά κάτι τέτοιο (κοιλιακοί, ποδαράκια, χεράκια, στηθάκη), αλλά όσο ξέρω, κατά την απότομη απώλεια βάρους εμφανίζεις ραγάδες, ΟΧΙ σπυράκια!  :uglystupid:    :idiot:    :headbang:

Τέλος πάντων, μην σας τρομοκρατώ. Όποιος την επισκεφθεί, ας το ψάξει. Εγώ προειδοποίησα.  :woldman:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Αυτό όμως δεν καταστρέφει την χλωρίδα/πανίδα της ευαίσθητης περιοχής? Ίσως αυτό είναι πιο επικίνδυνο.  :helpplea:   :priest:

Εγώ κάτι στοματικά ακάποτα που έδωσα τώρα τελευταία σε κάτι ψώλες εκεί (ελπίζω και τα τελευταία που έδωσα), κατ΄ ευθείαν τον έπλυνα με σαπούνι και μετά έριξα αμέσως betadine σε όλο το καβλί και την γύρω περιοχή. Μόλις έφτασα σπίτι έγινε γενική απολύμανση  με βούρτσες πράσινα σαπούνια και το betadine το ξέπλυνα. Μια χαρά είναι έτσι. Τώρα αν έχει καμιά σίφυλη ή κονδυλώματα τότε γάμησε τα, δε σε πιάνει τίποτα, μόνο στου Συγγρού έχεις ελπίδες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγώ κάτι στοματικά ακάποτα που έδωσα τώρα τελευταία σε κάτι ψώλες εκεί (ελπίζω και τα τελευταία που έδωσα), κατ΄ ευθείαν τον έπλυνα με σαπούνι και μετά έριξα αμέσως betadine σε όλο το καβλί και την γύρω περιοχή. Μόλις έφτασα σπίτι έγινε γενική απολύμανση  με βούρτσες πράσινα σαπούνια και το betadine το ξέπλυνα. Μια χαρά είναι έτσι. Τώρα αν έχει καμιά σίφυλη ή κονδυλώματα τότε γάμησε τα, δε σε πιάνει τίποτα, μόνο στου Συγγρού έχεις ελπίδες.
τυπε κλιβανο δοκιμασες? :2funny:
URL]]
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
τυπε κλιβανο δοκιμασες? :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.analytika.gr/images/stories/Image/p_original/000099.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Αυτα ειναι μαλακιες!
Νερο με οζον τυπε μου!
Μονο την συφιλη και το aids δεν μας εχει πει ο γιατρος οτι θεραπευει.
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Πέρασα μια βόλτα από κεί (στο πάνω μαγαζί) κατά τις 8 το απογευματάκι έπειτα από 1-2 μπυρίτσες και είχε ήδη 3-4ς συναγωνιστές στο περιμένε. Η τσατσά πηγαινοερχόταν μέσα-έξω και έλεγε το ποίημα μια στο τόσο (20 γιούρια, ισπανικό, ελεύθερα πιασήματα, κλτ), ενώ σιγά-σιγά οι υπόλοιποι την έκαναν καθότι βαριόντουσαν. Εν τέλει μετά από κανένα τέταρτο σύνολο, μπήκα σε άδειο δωμάτιο και ετοιμάστηκα για μάχη.

Η Αλέξια (δεν γνωρίζω από που, λίγο σπαστά μίλαγε τα Ελληνικά) είναι περίπου αυτό που ψάχνω σε πουτανάκια: μέτριο ύψος, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, μικρό-προς-μέτριο στητό βυζάκι, λεπτή μέση και τατουάζ πάνω απ'τον κώλο (τον οποίο δυστυχώς, απ'ότι κατάλαβα, δεν δίνει, αλλά δεν μπορούμε να τα 'χουμε κι όλα).

Ξεκίνησε με μια χειρονακτική για ανέβει το ηθικό και να μπεί σκούφος. Μετά άρχισε την πίπα η οποία, όπως είπε και ο προηγούμενος, είναι αρκετά καλή (ήμουν και φρεσκοξυρισμένος) και παραλίγο να το 'χάσω', οπότε και της είπα να ανέβει πρώτη στάση πάνω. Μετά από κανένα πεντάλεπτο το γυρίσαμε στο πισωκωλλητό και με θέα το τατουάζ πάνω απ'το όμορφο στητό κωλαράκι της δεν ήθελα πολύ να τελειώσω! Αρκετά πρόθυμη και άντεχε το σφυροκόπημα. Στα μείον ότι ήταν λίγο αθόρυβη, αλλά το προτιμώ απ'τα ξενέρωτα ψευτοβογγητά που ακούω κατά καιρούς από άλλες. Λίγο ξεπέτα λόγω ώρας και τον συνωστισμό από την πιτσιρικαρία στο σαλονάκι, αλλά αν τύχει να πάτε σε πιο χαλαρή ώρα, θα βρείτε ότι αξίζει τα 20 ευρώπουλα και εγώ προσωπικά θα την ξανατιμήσω σύντομα! Αν είστε λάτρεις των κοριτσιών που πιπινοφέρνουν, περάστε άφοβα.

ΥΓ Αυτο αφορα πριν απο καιρο στην φωκαιασ - φυλησ και το κοριτσι ητεν η Αλεξια!!! μηπωσ ρε παιδια ξερει κανενασ που δουλευει τωρα???? Αν καποιοσ γνωριζει παρακαλω πολυ οπωσ μμου στειλει πρωσοπικο μηνυμα!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :fuck2:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Προχθές στο Φωκαίας 19 ήταν στην πρωϊνή βάρδια δυο ρουμανάκια πιπίνια γάλακτος!! Έχει δοκιμάσει κανείς; Σκέφτηκα να πάρω και τις δυο (φτηνά ήτανε για 40 ευρώ) αλλά το μετάνιωσα και δεν πέρασα.

Πήγαινε και από Φυλής 74, το νεο δυσυπόστατο μπουρδελάκι, με την έννοια ότι έχει μια είσοδο με δυο σαλόνια   ;)

Στο ένα σαλόνι εμφανίζεται (συνήθως) μια Ρωσίδα (κατα τσατσική και όχι τσαρική δήλωση) κάπως γεματούλα με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου που κάνει ακάπωτο στα 20e και στο άλλο (δεξιά όπως μπαίνουμε) συνεργάζονται δυο προκλητικά μελαχρινά πορνο-κόριτσα με τον ίδιο σχεδόν σωματότυπο. Η μια είναι η Κάρμεν από το Φυλής & Προδρόμου (βαπόρι).

Το μόνο αρνητικό που έχει επισημανθεί για αυτό το (νέο) μπουρδέλο από όλους τους συναδέλφους είναι το ακατάστατο ωράριο λειτουργίας.

Πότε είναι ανοικτό και πότε είναι κλειστό...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πήγαινε και από Φυλής 74, το νεο δυσυπόστατο μπουρδελάκι, με την έννοια ότι έχει μια είσοδο με δυο σαλόνια   ;)

Στο ένα σαλόνι εμφανίζεται (συνήθως) μια Ρωσίδα (κατα τσατσική και όχι τσαρική δήλωση) κάπως γεματούλα με συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου που κάνει ακάπωτο στα 20e και στο άλλο (δεξιά όπως μπαίνουμε) συνεργάζονται δυο προκλητικά μελαχρινά πορνο-κόριτσα με τον ίδιο σχεδόν σωματότυπο. Η μια είναι η Κάρμεν από το Φυλής & Προδρόμου (βαπόρι).

Το μόνο αρνητικό που έχει επισημανθεί για αυτό το (νέο) μπουρδέλο από όλους τους συναδέλφους είναι το ακατάστατο ωράριο λειτουργίας. Πότε είναι ανοικτό και πότε είναι κλειστό...
Σε επιβεβαιωνω αγαπητε!
Η ξανθούλα, γεματούλα που λες στο αριστερό σαλόνι και οι μελαχρινες στο δεξι. Οπως μπαινουμε παντα.
Η καρμεν ηταν αυτη; Και κατι μου θυμισε αλλα δεν πηρα ορκο. Παντως ηταν παρομοια ντυμενες με μαυρα εσωρουχα, διχτυωτες καλτσες κτλ κτλ!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...
Φυλ. 92 νέο: η κοντή Αλβανίδα αδύνατη με το φούλ. Έπαιζε Φωκ. 22 φορώντας περούκα προχτές
...
Δεν δούλευε μαζί με την Ελβίρα;

...
Η καρμεν ηταν αυτη; Και κατι μου θυμισε αλλα δεν πηρα ορκο. Παντως ηταν παρομοια ντυμενες με μαυρα εσωρουχα, διχτυωτες καλτσες κτλ κτλ!
Ναι αγαπητέ. Η Κάρμεν ήταν...
και φόραγαν ίδια (σχεδόν) εσώρουχα που τις έκανε να μοιάζουν σαν δίδυμες    ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν την γνωρίζω την κυρία.
...
Η Ελβίρα είναι μια τσιγγανοειδής κορασίδα στα προ-εόρτια της αισθητής και αντι-αισθητικής ωρίμανσης με ξανθές ανταύγειες στα μαλλιά, φιλόξενη συμπεριφορά στο σαλόνι με αρμοδιότητες παρουσίασης των προγραμμάτων, μέτρια στο ύψος με σχετικά πεσμένα βυζιά και αποδεκτό μη αξιοπρόσεκτο κώ(ο)λο τον οποίο παρέχει στις υπηρεσίες...
Συνήθως (λένε) η γριά κότα έχει το ζουμί


...
Πάντως, την εν λόγο Αλβανίδα, πάντα μόνη της την πετυχαίνω . . . .  . .
Αυτά συμβαίνουν ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom