Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 206 άτομα (17 μέλη και 189 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Η Ελβίρα είναι μια τσιγγανοειδής κορασίδα στα προ-εόρτια της αισθητής και αντι-αισθητικής ωρίμανσης με ξανθές ανταύγειες στα μαλλιά, φιλόξενη συμπεριφορά στο σαλόνι με αρμοδιότητες παρουσίασης των προγραμμάτων, μέτρια στο ύψος με σχετικά πεσμένα βυζιά και αποδεκτό μη αξιοπρόσεκτο κώ(ο)λο τον οποίο παρέχει στις υπηρεσίες...
Συνήθως (λένε) η γριά κότα έχει το ζουμί

Μπορεί να ήταν η δίδα που πέτυχα στο Φ. 73.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μάλλον λες για το Φυλής 71Γ υπόγειο;

Έτσι όπως την περιγράφεις μπορώ να πω ότι αυτή πρέπει να ήταν κατα 99,99%
Εξάλλου η Ελβίρα συνήθως δουλεύει στα πορνο-καταστήματα της γνωστής αλυσίδας

;)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
εφτασα εχτες κατα τις 1 το βραδυ στο μεταξι γυριζοντας απο εξοδο με φιλο...
πετυχα τελικα αυτη που μ'αρεσε στο...

-ιασ.37 πανω...
μπιανκα...τελικα δεν ειναι και τοσο ωραια απλα εχει αρκετα εκφυλο προσωπο
και μου εκανε κλικ αμεσως (γουστα ειν'αυτα)...εχει μαυρα μαλλια μακρυα με ξανθες ανταυγιες πολυ περιποιημενα και εντονο βαψιμο στο προσωπο,αδυνατο σωμα με ψηλο κολαρακι και μικρο στηθος...
στα ενδοτερα...λιγα προκαταρκτικα,καλη πιπα (φαινεται να το κατεχει),2 στασεις... απο πανω αυτη,τελειωμα πισωκολλητο (πολυ ωραια θεα)...δεν βιαζοταν και ειχε και καλη συμμετοχη,γενικα αξιζε το 15αρι...απλα πραγματα βεβαια οχι τιποτα το φοβερο...

να τονισθει και παλι η παρουσια αστυνομιας (σταθμευμενο οχημα) καθως και περιπολιας 2 ενστολων καταμηκος της ιασωνος οπου καθιστα τα πραγματα ανετα και ασφαλη πλεον...φαινεται να παγιωνεται τελικα και αυτο ειναι καλο...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μάλλον λες για το Φυλής 71Γ υπόγειο;

Έτσι όπως την περιγράφεις μπορώ να πω ότι αυτή πρέπει να ήταν κατα 99,99%
Εξάλλου η Ελβίρα συνήθως δουλεύει στα πορνο-καταστήματα της γνωστής αλυσίδας

;)

Σαν μεταγραφή όμως στρατηγέ, μιας και κατά δήλωση της, ο κανονικός τόπος εργασίας ήταν το Κω166πα.
Επειδή είχε εμπειρία (από το 2006 στην Ελλάδα) και καλά ελληνικά, συνήθως συνόδευε νεότερες και σαν τσα^2.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η μπάρμπαρα ξέρει κανείς αν που δουλεύει?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα το μεσημερι στη φυλης
54α ντιανα,ξανθια σχετικα ψηλη κοπελα με κανονικο όχι γυμνασμενο σωμα,αρκετα ενδιαφερουσα σαν εμφανιση,εχω την εντυπωση όμως ότι στερειται πουτανιας
59 κατω η σορενα,λεπτη μελαγχροινη κοπελα ρουμανικου στυλ,θα μελετησω τις κριτικες και αν είναι ενθαρυντικες θα την δοκιμασω σιγουρα..με μια προχειρη ματια ειδα τη κριτικη του πολυ καλου συναγωνιστη amadeus και μαλλον θα το επιχειρησω
59 πανω η ξενια απο φωκαιας 25 πανω και κυριως φυλης 84-86
74 δυο κοριτσια,η κοντοπουτανη αδυνατη μαρια και η βαμενη ξανθια ελβιρα σαφως πιο ενδιαφερουσα με πλαδαρο ωστοσο σωμα,και τα δυο κοριτσια δουλευαν ως διδυμο και στο 80 πριν λιγες μερες,φουλ προγραμμα
80 μαρια η αγελαδιτσα,πολύ κατω από τον μεσο ορο των κοριτσιων που συνηθως φερνει αυτό το μαγαζι και στο προσωπο αλλα κυριως στο σωμα
Φωκαιας
19 δυο κοριτσια,η μαρια του hardcora με πολλα κεφια στο σαλονι και η ξανθια χυμωδης καμελια με τ ωραιο στηθος
25α σιλβια,ξανθια mlf με μαυρο νυχτικο προφανως για να κρυβει τις παχυρευστες καμπυλες,τριαρι στηθος αλλα πεσμενο το μονο θετικο που εντοπισα,φουλ προγραμμα
Διδυμου
8α αννα η κλασσικη εκει και στην αλκαμενους mlf με μπεμπεδιστικο στυλ τοσο από ενδυματολογικης πλευρας φορωντας ένα κοριτσιστικο babydoll oσο και από πλευρας ομιλιας που εμοιαζε πολύ με την αντιστοιχη της ευγενιας μανωλιδου..σε αυτή την ωριμη ηλικια το mlf πρεπει να μιλαει αισχρα,προστυχα η’ με πονηρα υπονοουμενα όπως αρμοζει στην εμπειρια της
8β κατερινα από αγ μελετιου,45+ αλλα νομιζω θα την κανω την αποπειρα με την πρωτη ευκαιρια
Ελλης 3 ισαβελλα μελαγχροινη γυρω στα 35 αλλα με δυσαναλογα μεγαλη περιφερεια σε σχεση με το πανω μερος του κορμιου της
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σαν μεταγραφή όμως στρατηγέ, μιας και κατά δήλωση της, ο κανονικός τόπος εργασίας ήταν το Κω166πα.
Επειδή είχε εμπειρία (από το 2006 στην Ελλάδα) και καλά ελληνικά, συνήθως συνόδευε νεότερες και σαν τσα^2.
Έτσι είναι streetwalker. Όπως τα σημείωσες ...  :)

Πάντως για να πω και μια ... "καλοσύνη", νομίζω ότι της πάει περισσότερο το τσατσιλίκι ...  :grin:
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Έτσι είναι streetwalker. Όπως τα σημείωσες ...  :)

Πάντως για να πω και μια ... "καλοσύνη", νομίζω ότι της πάει περισσότερο το τσατσιλίκι ...  :grin:
Φιλε Φαρκέλι την αδικείς λίγο. Το σαββάτο την πέτυχα στο δρόμο  την ώρα που τραβούσε τον δρόμο για την δουλειά.. Εντάξει δεν είναι κανένας μούναρος, αλλά έτσι όπως περπατούσε χαλβάδιαζα την κωλάρα της  μέσα στο κολάν που φορούσε και το μετάνιωσα που δεν την έχω πάρει ποτέ. Μάλιστα κοιταχτήκαμε 1-2 φορές και φρόντισε να φωνάξει σε μία τσα2 με ρεπό πως θα είναι στο 74 (τυχαίο?) το σκέφτηκα να περιμένω και να πάω, αλλά εχω μια καταραμένη μανία με τα μικρά που δεν με  αφήσε και πάλι να πάω.  ;)
Απο κριτικές τι λέει γιατί δεν θυμάμαι  :think:

ΥΓ για την κόντρα με τον Μουνελάνο μου έχετε δώσει και οι 2 πολύ καλή εντύπωση από τα γραφόμενα σας και είναι κρίμα να αρπάζεστε συναγωνιστές άνθρωποι. Ο γραπτός λόγος όσο ταξιδιάρης μπορεί να είναι, άλλο τόσο καμια φορά μας μπερδεύει και πέφτουμε σε παρανοήσεις.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φιλε Φαρκέλι την αδικείς λίγο. Το σαββάτο την πέτυχα στο δρόμο  την ώρα που τραβούσε τον δρόμο για την δουλειά.. Εντάξει δεν είναι κανένας μούναρος, αλλά έτσι όπως περπατούσε χαλβάδιαζα την κωλάρα της  μέσα στο κολάν που φορούσε και το μετάνιωσα που δεν την έχω πάρει ποτέ. Μάλιστα κοιταχτήκαμε 1-2 φορές και φρόντισε να φωνάξει σε μία τσα2 με ρεπό πως θα είναι στο 74 (τυχαίο?) το σκέφτηκα να περιμένω και να πάω, αλλά εχω μια καταραμένη μανία με τα μικρά που δεν με  αφήσε και πάλι να πάω.  ;)
Απο κριτικές τι λέει γιατί δεν θυμάμαι  :think:


Εντάξει δεν είναι και για πέταμα αλλά νομίζω ότι έχει μεγαλύτερη ευχέρεια και της πάει καλύτερα το τσατσιλίκι. Εγώ παρότι την θεωρώ συμπαθητική φατσούλα δεν μου έκανε το κλικ να περάσω

Δεν είδα να έχει κριτικές, ούτε στο Φωκαίας 22 ούτε στο Φυλής 71 υπόγειο ...  :think:

 

Επισκέπτης
Συμφωνῶ μὲ τὸν κ. ἀδίστακτον μέρμηγκα ὅτι ἡ ἐμφανισθείσα σύγκρουσις μεταξὺ κ.κ. Μουνελάνου καὶ farkeli εἶναι ἀναίτιος καὶ ἄνευ νοήματος.

Ὁ κ. farkeli δὲν ἦτο ποτὲ πιεστικὸς καὶ δὲν ἔχει δείξει τάσεις αὐταρχισμοῦ. Αἱ ἐνημερώσεις του χαρακτηρίζονται ὑπὸ ἀξιομνημονεύτου μεθοδικότητος.

Αἱ αἰτιάσεις τοῦ κ. Μουνελάνου εἶναι ἀκατανόηται.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απο κριτικές τι λέει γιατί δεν θυμάμαι  :think:

Φιλότιμη είναι πολύ, αλλά το σκαρί της έχει διογκωθεί αρκετά πλέον.
Αν καλύπτει τα στάνταρντς σου πάντως, θα περάσεις καλά.

ΥΓ. Ειρήνη υμίν συναγωνιστές...
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
φιλε xlink,αν μου επιτρεπεις,να την κανεις την αποπειρα...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:thumbsup:

...

Επικίνδυνο Μεταξουργείο 15/4/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

Μπουρδελότσαρκα στα καταστήματα της υπερ-επικίνδυνης περιοχής και από κοντά το σπαστικό ψιλοβρόχι να μην μας αφήνει να λάβουμε ικανοποιητικές και καθοριστικές αποφάσεις

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 15 ΙΣΟΓΕΙΟ
Άννα μικροκαμωμένο καστανό πορνίδιο με καστανά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια προς κοντή, στητά 2-3άρια βυζιά, κανονικό σώμα με καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο  

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 ΥΠΟΓΕΙΟ
Λίδια με ξανθά μαλλιά κοντά, επεισοδιακή φάτσα με σχετικά γαμψή μύτη, μάλλον μέτρια προς ψηλή, λεπτή με μικρά αόρατα βυζιά και στεγνό κώ(ο)λο

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΥ 13 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ανίτα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, ωραία και συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου αλλά με κάπως απόμακρο ύφος, μάλλον ψηλή με αποδεκτά βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο
Έχει tattoo στο αριστερό μπράτσο (νομίζω) και κάπου αλλού στο σώμα (δεν είδα καλά)

ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΟΡΟΦΟΣ (ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ)
Μόνικα από Μεγάλου Αλεξάνδρου με ξανθά μπουκλωτά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά μπαλκονάτα και στρουμπουλό κώ(ο)λο

ΚΟΛΩΝΟΥ 27 ΙΣΟΓΕΙΟ (ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ)
Δυο κοπέλες
Σιμόνε μελαχρινό απόλυτο κοντοπούτανο με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου, λεπτή με μικρά βυζιά και στριμωγμένο κώ(ο)λο
Κάρλα που δεν κάθησα να την δώ

ΙΑΣΩΝΟΣ 19 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ανίτα (επίσης) μελαχρινή με συμπαθητικά χαρακτηριστικά και ύφος καθημερινής κοπέλας, μάλλον κοντή, κάπως λεπτή με μικρά βυζιά και κώ(ο)λο σε χαμηλή πτήση ως προς το κέντρο βάρους του σώματος της, κοινώς χαμηλοκώ(ο)λα

ΙΑΣΩΝΟΣ 19 ΟΡΟΦΟΣ
Μαρία (νομίζω) με μαλλιά μελαχρινά μέχρι τις πλάτες, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου με προκλητικό ύφος, μέτρια στο ύψος, ικανοποιητικά βυζιά και χορευτικό κώ(ο)λο με στρογγυλευμένη μορφή



Στη συνέχεια μου την έπεσαν τρεις Αιγύπτιοι στο Ιάσωνος 1 και μου τα πήραν όλα. Πορτοφόλι, τραπεζικές κάρτες και κινητό, που είχα βγάλει και φωτογραφίες (για αυτό δεν θα έχει απόψε φωτογραφίες η ενημέρωση μου... σορρυ)

Κρατούσαν και λεπίδα και έκανα πίσω. Έφαγα μερικές (κεφάλι, μέση πόδια) και γλύτωσα τα χειρότερα γιατί κρατούσαν και λεπίδα

   
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Mεσημεριανή επίσκεψη στη Φυλής και ώρα 13:00
Φυλής 71Β  Το καυλοπίπινο Λάουρα με τουρλωτό κωλαράκι. Είναι πολύ ωραίο αλλά τελικά δε σε προδιαθέτει για καλό κρεβάτι, κάτι της λείπει ακόμη, μάλλον η προστυχιά. Απλό πρόγραμμα και δεν ειπώθηκε για ελεύθερο στοματικό ή πρωκτικό.
Φυλής 67 Η γνωστή Αντριάνα εμφανώς ταλαιπωρημένη από τις υπερωρίες
Φυλής 80 Η αγελάδα …….. κάποιος συναγωνιστής μπαζογαμιάς μπήκε στο δωμάτιο χωρίς πολλές πολλές κουβέντες για να τη πηδήξει
Φωκαίας 17 Μπιάνκα με ελεύθερο στοματικό, 69 πιασίματα κλπ. Έχει αρχίσει και σπάει η γκόμενα εμφανισιακά

Νυχτερινή επιθεώρηση στο Μετάξι και ώρα 23:00
Η Ιάσωνος είχε μερικά ετοιμοθάνατα ζάκια, αστυνομία, ένα πάκι μαχαιρωμένο στ΄ αυτί έξω από ένα μπουρδέλο όπου η τσατσα με δύο πουτάνες του παρείχαν τις πρώτες βοήθειες. Αυτή ήταν η γενική εικόνα.
Ιάσωνος 46 Α Η Μαρία με λίγα περιττά κιλάκια λευκόδερμη καστανή. Μου την έπεσε στο σαλόνι με φιλιά στο στόμα και πιάσιμο τα @@. Με έσπρωχνε να μπω στο δωμάτιο αλλά την έκανα.
Ιάσωνος 46Β Στο βρωμόσπιτο αυτό ήταν δύο υπερωκεάνια, μία ξανθιά και μία μελαχρινή και είναι αρκετά ψηλές. Εμφανίζονται συχνά στην εκεί  αλυσίδα. Κάτι ακάποτα άκουσα και τέτοια. Πήρα δρόμο.
Ιάσωνος 43. Είναι το ίδιο μπάζο που εμφανίζεται και στην Ιάσωνος 37Β. Κοντή με στομάχια και ξεχυμένους κώλους. Κάνει απ΄ όλα,  οθωμανικό, ελεύθερο στοματικό κλπ.
Ιάσωνος 46 πάνω  Μία Μαρία αλβανοειδής  και μία πολύ κοντή μαυριδερή με μακριά μαλλιά που φόραγε τακούνια και είχε ύψος 1,50 και έφτανε με τη βία μέχρι τα παπάρια μου. Είχε ύφος μοντέλου,  όλος ο κόσμος την έκανε. Και η δύο κάνανε πρωκτικό ελεύθερο στοματικό και φυσικά παρτούζα αλλά τουρκ.
Ιάσωνος 37Β Ψηλή ξανθιά αρκετά αδύνατη με κανονικό πρόγραμμα. Αυτή την είχα πάρει πέρυσι σε στούντιο της κασσάνδρας όταν είχε πρωτοέρθει από τη Ρουμανία και με είχε ξεσκίσει. Μετά την συνάντησα και τη πήδηξα στην  Κολωνού 30Β. Εκεί είχε γίνει ξεπετιάρα. Δε θυμάμαι όνομα.
Ιάσωνος 30Β υπόγειο. Ένα καστανό λευκόδερμο μπάζο με κανονικό πρόγραμμα
Ιάσωνος 30Α επάνω. Ξανθιά κανονικών κιλών με λίγη περιφέρεια. Απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 20Α Ελένη η Αλβανίδα με τις αφέλειες και μαλλί κάτω από τους όμους. Απλό πρόγραμμα. Δεν πείθει για τις υπηρεσίες της.
Ιάσωνος 1Β δύο ρωσίδια η Τατιάνα, αδύνατη καστανή με αρκετά χαλαρό σώμα και την άλλη δε  θυμάμαι όνομα αλλά ήταν ανοιχτόχρωμη πολύ ξανθιά και λίγα παραπανίσια κιλά. Απλό πρόγραμμα
Ιάσωνος 1Γ πάνω αριστερά Η γνωστή πια σε όλους μας Ελβίρα από Φωκαίας. Ένας συναγωνιστής μόλις την είδε έκανε σα τρελλός και παρά λίγο να της τον χώσει μπροστά μας. Πρέπει να την είχε πηδήξει καμιά 100 φορές γιατί της έκανε κάτι νοήματα αφού αυτή δε καταλαβαίνει γρι ελληνικά
Ιάσωνος 1Α Ένα ξανθό μπαζάκι που πέρασε σφαίρα από μπροστά μας και χώθηκε στη κουζίνα. Ύποπτη για ξεπέτα
Κολωνού 11Β Δύο ενδιαφέρουσες κορασίδες, η μία με λίγα περιττά κιλάκια, μελαχρινή και κλεοπατρέ look ενώ η άλλη πιο μαζεμένη ανοιχτόχρωμη με piercing στο άνω χείλος. Κανονικό πρόγραμμα
Ακομινάτου 2Β Αλίνα, Ρουμάνα 21 ετών, έχει ελάχιστα περιττά κιλάκια στη κοιλιά από γέννα. Είναι ξανθιά εκ βαφής με μαύρα μάτια. Είναι ωραίο μουνάκι κάνει πολλά παιχνίδια στο δωμάτιο, ιδίως άμα γουστάρει κανείς φάση στα όρθια,  γονατίζει μπρος στο καθρέφτη και σου παίρνει πίπα άνευ κάλυψης καρφωμένη με τα μάτια επάνω σου. Το πισοκολητό της μέτριο. Την έχω πάρει στο παρελθών 4-5 φορές. Για 15 ευρώ αξίζει.
Αυτά για σήμερα    

         


 

Επισκέπτης
:thumbsup:

...

Επικίνδυνο Μεταξουργείο 15/4/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

[...]

Κρατούσαν και λεπίδα και έκανα πίσω. Έφαγα μερικές (κεφάλι, μέση πόδια) και γλύτωσα τα χειρότερα γιατί κρατούσαν και λεπίδα
[/i]

Τη συμπάθεια μου συναγωνιστή farkeli, για το άτυχο περιστατικό. Εύχομαι να μη συμβεί τίποτα τέτοιο ξανά.

Η Μόνικα που γράφεις, στο Κολ.27 όροφος (με τα εκπιδευτικά τηλεοπτικά (lcd) προγράμματα στο σαλόνι) πρέπει να είναι αυτή που πήγα εγώ νωρίτερα.Έχει επίμηκες τατουάζ στην πλάτη και είναι γλυκούλα. Σίγουρα ήταν στο πάνω; Δεν θυμάμαι να ανέβηκα σκάλες.
Εκτός αν έπαθα μεταγαμησιακή σύγχυση. :2funny: :2funny:2
(πράγμα που δεν αποκλείεται....)

Να συμπληρώσω ότι είδα την εσταυλισμένη επί μακρόν στα έναντι ιδρύματα μιλφ με το καρέ μαλί να κάθετε στα σκαλιά του Κολ. 30, προς άγρα πελατών ή απλή απόλαυση σιγαρέτου.

Κeep walking carefully!
 

Επισκέπτης
Πλήρης μπουρδελοενημέρωση σήμερα, από το team ενημερωτών του bou.
Ευχαιστούμε με ακόμα μία (κλασική) εικονογραφημένη Καληνύχτα!

 

Συνημμένα

  • Giovanni Bellini-1515.jpg
    Giovanni Bellini-1515.jpg
    59,6 KB · Εμφανίσεις: 36

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μια μονο ειδηση απο την σημερινη μεταμεσονυχτια μπουρδελοτσαρκα στην Φυλης με τον SPPED και τον Lex80

Στο Φυλης 86 (οροφος) η Καρλα η καυλα απο την Φωκαιας μιας και απ΄οσο θυμαμαι καποιος συναγωνιστης την εψαχνε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom