Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (44 μέλη και 243 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
ευχαριστουμε φιλε για τη σωστη ενημερωση..καλη σου μερα..
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ευχαριστουμε φιλε για τη σωστη ενημερωση..καλη σου μερα..
μη κανεις παραθεση ολο το ποστ του τζοκερ,μας κουραζει και σερνεται το σαιτ
Φυλής 109 κάτω
Φυλης 109 πανω
 



Φυλής 86 κάτω-
Φυλής 86 άνω
Φυλής 84α ανω

Άγκυρας 12 αριστερά
Άγκυρας 12 δεξιά
πανω,κατω,αριστερα δεξια μπερδευτηκα,μην τα γραφεις ετσι,γραψε α,β κτλ
Επισης αγκυρας 12 αριστερα δεξια,δεν βγαζω ακρη...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
πρωινη μινι-τσαρκα στο μεταξι...
ξανα στη λαβινια (ιασ.46)...αυτη τη φορα δεν ημουν τοσο γρηγορος η μαλλον δεν ηθελα να ειμαι τοσο γρηγορος,ετσι φανηκαν τα μειονεκτηματα της...βιασυνη,κρεμα,προσπαθεια ξεπετας κ.τ.λ...ξεψαρωσε κι'αυτη...

-ιασ.43,η τσιγγανα με φουλ,ωραιο κορμι...
-ιασ.30 κατω,αντζελα,μιλφ καβλιαρικο αλλα μεσα γαμησε τα...φουλ προγραμμα
-ιασ.30 πανω,αστερι μοντελε καινουργιο...τρεξτε...
-ιασ.33,ξανθουλι ομορφο...
και...
μ.αλεξανδρου 17,γιαγιουλα τεραστια...
τα περισσοτερα ηταν κλειστα ακομα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πρωινη μινι-τσαρκα στο μεταξι...
ξανα στη λαβινια (ιασ.46)...αυτη τη φορα δεν ημουν τοσο γρηγορος η μαλλον δεν ηθελα να ειμαι τοσο γρηγορος,ετσι φανηκαν τα μειονεκτηματα της...βιασυνη,κρεμα,προσπαθεια ξεπετας κ.τ.λ...ξεψαρωσε κι'αυτη...

-ιασ.43,η τσιγγανα με φουλ,ωραιο κορμι...
-ιασ.30 κατω,αντζελα,μιλφ καβλιαρικο αλλα μεσα γαμησε τα...φουλ προγραμμα
-ιασ.30 πανω,αστερι μοντελε καινουργιο...τρεξτε...
-ιασ.33,ξανθουλι ομορφο...
και...
μ.αλεξανδρου 17,γιαγιουλα τεραστια...
τα περισσοτερα ηταν κλειστα ακομα...
Tί στα κομμάτια?
Για σαλέπι βγήκες και είχες και μπλοκάκι με στυλό μαζί? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Επισκευτικα πρωτη φορα χτεσ το απογευμα την Σελενα απο φωκαιασ και ενω ημουν μεσα κανα 5λεπτο η τσατσα χτειπαει την πορτα σε 2 λεπτα παλι το ιδιο ευτιχοσ ειχα τελειωσει με τη κοπελα η οποια δεν βιαζοταν. Παντα ετσι κανει η καριολα η τσατσα η ετυχε.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Ανοιξε νεο σπιτι διπλα στο Ιασονοσ 33 εχει παει κανεις.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Χθες το απόγευμα Διδύμου 18Β,Ελένη αν θυμάμαι καλά ανέφερε η τσατσά :idiot: :think:,με κλασσικό σώμα ελλεινίδας,αλλά λόγω υπέρμετρης καύλας έδωσα το μπλε χαρτονόμισμα και μπήκα :jerking: :jerking:.Ο σκοπός μου ήταν ξεκάθαρος:Άφιλτρο+κώλος :pipa2:+ :zfuck:.Αλλά και σ'αυτά υπήρξαν επιπλοκές(ακολουθεί κριτική).Το σίγουρο είναι ότι και η συγκεκριμένη πουτάνα και το μπουρδελάκι μπαίνουν στη μαύρη λίστα μου >:( :tickedoff: :headbang:.Ο γυρισμός μου τώρα από Βικτώρια μέχρι Πειραιά ήταν άλλη μια Οδύσσεια(όπως και ο πηγαιμός φυσικά :birdman: :birdman:)Είπα να πάρω ένα τρόλει μέχρι Ομόνοια και από εκεί με το 049 να φτάσω Πειραιά για πιο γρήγορα :rolleyes:.Όσο λοιπόν ήμουν μέσα στο λεωφορείο στην αφετηρία,απ'έξω τα είχα δει όλα.Σε απόσταση 2 μέτρων από το λεωφορείο ένα ζευγάρι γύρω στα 23-25 ρούφαγε σκόνη μέσα 'ένα καρτοτηλέφωνο :o,πιο δίπλα ομάδες από 3-4 άτομα,κάθονταν κάτω και βαράγανε ενέσεις :o :o και ανάμεσά τους περιπλανιόντουσαν άντρες και γυναίκες με μαύρο στο στόμα.Και όλα αυτά 21:30 το βράδι ακριβώς δίπλα στη στάση του λεωφορείου.Σόρυ για το οφ τόπικ,αλλά η κατάσταση είχε ξεφύγει από νωρίς χθες στην Ομόνοια κι εγώ προσωπικά είχα πολύ καιρό να δω τέτοια σκηνικά από τόσο νωρίς.Η αστυνομία έσκασε μύτη κατά τις 22:00 και απλά το όλο σκηνικό μεταφέρθηκε στους γύρω δρόμους.Η απόλυτη παρακμή ακριβώς στο κέντρο της πόλης
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
μη κανεις παραθεση ολο το ποστ του τζοκερ,μας κουραζει και σερνεται το σαιτπανω,κατω,αριστερα δεξια μπερδευτηκα,μην τα γραφεις ετσι,γραψε α,β κτλ
Επισης αγκυρας 12 αριστερα δεξια,δεν βγαζω ακρη...

Μακάριοι οἱ πραεῖς, ὅτι αὐτοὶ κληρονομήσουσιν τὴν γῆν.
(Αγία Γραφή, κατά Ματθαίον Ευαγγέλιον)

 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
πανω,κατω,αριστερα δεξια μπερδευτηκα,μην τα γραφεις ετσι,γραψε α,β κτλ
Επισης αγκυρας 12 αριστερα δεξια,δεν βγαζω ακρη...
Οπως λοιπον εγω καθομαι και διαθετω το χρονο μου για να ενημερωσω καποια παιδια που περιμενουν με λαχταρα να πανε καπου που εχουν υποψιν τους ετσι και συ διεθεσε καποια δευτερολεπτα απ το χρονο σου να δεις που ειναι τα α και τα β τα πανω και τα κατω
πας  κοντρα στα λεγομενα  σου
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.153
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
μη κανεις παραθεση ολο το ποστ του τζοκερ,μας κουραζει και σερνεται το σαιτπανω,κατω,αριστερα δεξια μπερδευτηκα,μην τα γραφεις ετσι,γραψε α,β κτλ
Επισης αγκυρας 12 αριστερα δεξια,δεν βγαζω ακρη...

Μα δεν είναι δύσκολο.
Πάνω είναι ότι είναι πάνω από το κεφάλι σου κάτω ότι είναι κάτω από το κεφάλι σου.
Το ποιό είναι το αριστερα και το δεξιά είναι μάθημα προνηπίου, μάλλον αργά για σένα.

Με όλο το συμπάθιο είσαι παλιό μέλος και από όσο θυμάμαι πάντα σωστός στις ενημερώσεις σου, τυπικός στα σχόλια σου ... αλλά τώρα τελευταία κάτι έπαθες και κινείσαι επιθετικά.
Μπερδεύεσαι τάχα μου με τα κουκούρια μου και τα πάνω-κάτω αριστερά-δεξιά όσων χρησιμοποιούν αυτόν τον προσδιορισμό.

Μήπως ήρθε η ώρα για θρεντ - δημοψήφισμα τύπου "Πως θέλετε να τα γράφουμε?"
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Tην ιστορια που εγινε την κυριακη δεν προκειται να την αφησω ετσι,ακομη και αν προκειται να παω κοντρα με ολα τα μελη του σαιτ,μου ειναι ειλικρινα αδιαφορο
Δεν μ ενδιαφερει να μου ζητησει καποιος συγγνωμη,μ ενδιαφερει ομως μετα απο αυτες τις ενημερωσεις το μονο σχολιο που γινεται να ειναι οτι μπερδευω τον κοσμο,δηλ προκαλω και ταλαιπωρια στα μελη επειδη εβαλα α και οχι β.Θα ηταν πολυ ευκολο να τα παρατησω και να πω οτι φευγω αλλα δεν προκειται να κανω σε κανενα αυτη τη χαρη,και το αν θα ενημερωσω η' οχι θα το δω στη συνεχεια,ειναι καθαρα δικο μου θεμα.Αυτο που σιγουρα θα προσπαθησω να πετυχω εδω ειναι ν αποτρεψω καποιους ν ασχολουνται με τα γραπτα μου,κανοντας κρισεις,αυτο εστω και αν χαλασω τη ψυχικη μου ηρεμια ειμαι σιγουρος οτι θα το πετυχω
Υ.Γ Free ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ,ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΤΥΠΩΝΕΙΣ ΑΠΟΨΗ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ?ΕΙΔΕΣ ΠΩς ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ?
Οι ενημερωσεις που εγιναν 13,14 και 15/2 ειναι οι παρακατω...

Ενημερωση τωρα από φυλης 13/02/11
Φωκαιας
19 φλοριντα από φυλης 65 και 92
25α πρωι ηταν η ξενια με μινιον μελαγχροινο,απογευμα τωρα  η λαουρα από το 25α μαζι με την μονικα,το διδυμο αυτό φαινεται να εχει βρει τα πατηματα του και να συνεργαζονται αρμονικα
25β πρωι η λαουρα που ανεβηκε απογευμα διπλα στο πανω και τωρα απογευμα η καρλα ,ξανθια σεξοβομβα ,με μπουταρες ,κωλαρες,βυζαρες,γνωστη από φωκαιας 17β και φυλης 71α,πιθανον γυφτοπουλα ,σκουρα επιδερμιδα και φυσικα βαμενη ξανθια
Φυλης
80 μονικα
84α τζουλια με φουλ προγραμμα αλλα δεν την ειδα
84β ιρενη,τελικα δεν θα τη τιμησω
86α,δυο σεξι κοριτσια,η μαρινελα που ολο και ομορφαινει και η αλισα ,διδυμο που ηταν και χτες
86β πρωι η τερεζα,τωρα η ρωξανα
65α κοντοπουτανο συμπαθητικο μελαγχροινο
67 αντινα,μελαγχροινο μλφ,καπως αγριο όμως στο προσωπο
69α χριστινα,πηρε λιγα κιλακια
71β η αννα
92 υπογειο παλι η αννα
Μονης προδρομου η γνωστη ιωαννα με το πρωκτικο,κριμα που δεν μου βγαινει να την παρω
66 λαουρα η γνωστη
66 καινουργιο,η εκφυλη καβλομουνα ιωαννα από φυλης 134,μελαγχροινη για αγριες καταστασεις που για τωρα δεν ημουνα
Αγκυρας 12 παλιο η ξανθια βικτωρια από τη παρασκευη,καλο σωμα
Διδυμου
18β η αλιονα,μιλαμε για περηφανο αλογο,νομιζω τελικα ότι θα ενδωσω,τη ρωτησα αν εχει κανει χορο το μαναρι μου και μου πε όχι.Αυτη να την ειχες στα 25 της θα ειχες λιγα χρονια ζωης…τελος
20 η παμελα από αγκυρας 12
Σημερα πρωι στη φυλης
Φωκαιας
17α η αλινα που πιθανον να εννοει ο στρατηγος,κανονικο υψος,καλο κορμι
19 η ξανθια μαρια από τα 67 και 80 με πρωκτικο
25α η ξενια,πολύ ωραια σημερα και αν θυμαμαι καλα η μαρια,μινιον μελαγχροινο,το πιο κοντο μαζι με την κατερινα από το 66
25β λαουρα,επιβεβαιωνω για το ακα
Φυλης
80 η μπιανκα,γλυκο μελαγχροινο πιπινι,παραδοξως καλες συστασεις από συναγωνιστη αν και αλλα ηξερα
84α δυο κοριτσια όπως και στο β όπως και στο 86α
84 αλεξανδρα  με το καλο κορμι και μαλλον μαρινελα ,αν θυμαμαι καλα,αλλιως στο β πανω
84β σιγουρα η ιρενα με πρωκτικο,το κοριτσι που από τη κυριακη μου χει αναψει φωτιες αλλα που δε ρισκαρω να μπω και αλινα η μελαγχροινη με τα μαυρα μαλια,τα γατισια ματια και το σουβλερο στηθος που μια φορα που μπηκα στο δωματιο αρνιοταν να βγαλει το σουτιεν και αποχωρησα.Εχει κανει και περασματα ως ντουεντο με τη τζουλια στη φωκαιας 25 πανω,αμφιλεγομενες κριτικες
86α δυο κοριτσια,η μιχαελα,όχι όμως η γνωστη κουκλα αλλα ετερη μελαγχροινη λεπτη ψιλη που σαφως υστερει από τη γνωστη μιχαελα,μειονεκτημα επισης οι αχαρες κινησεις της στο σαλονι για την προσελκυση πελατων και η αλινα,σεξι μελαγχροινη,γνωστη στην αλυσιδα
86β τερεζα,το μελαγχροινο πιπινι με τη χαμηλη ιπποδυναμη παλαιοτερα στο 66
Μονης προδρομου,δυο κοριτσια,η γνωστη ρωξανα με τις υπεροχες βυζαρες και η ξανθια χαζοχαρουμενη κομμωτρια που ανεφερα στη χτεσινη ενημερωση
92 υπογειο,η αννα από χτες και ετερο μελαγχροινο με πιασιματακια σαφως κατωτερο ,η αννα εχει ωραιο κορμακι και γλυκο προσωπακι
67 η αννα με ακα,μελαγχροινη λεπτη και γνωστη γυρολογος της φυλης
71β η ιωαννα με πρωκτικο κυριως από το 92,εκφυλη φατσα
71γ skinny πιπινι που δεν μ επεισε καθολου για μεσα
134α αντζι
109β κατερινα η γυφτοπουλα
109α τελος,μαργαριτα,καταθεση,στο δωματιο εκατσα ένα τεταρτο σιγουρα,ολες οι στασεις,πανω αυτή ,πανω εγω,πλαγια ,πισω και αφου περασε το τεταρτο μου ειπε ότι τελειωσα και γρηγορα,σαφως πολύ καλη επιλογη για μενα και σαν εμφανιση κοπελας και σαν χωρος
12/02/11
H ενημερωση ειχε γραφτει το μεσημερι αλλα λογω προβληματος αναγκαστηκα να την ξαναγραψω και να γινει τωρα
Υ.Γ Αλκοβιαδου oliver δεν περασα,εγγυηση η νταιανα η βουλγαρα στο 16α και η ξανθια κατερινα στο 16γ αρκετα αξιοπιστη αν
11/02/11
Eνημερωση τωρα από φυλης
54α λαουρα,η ψιλη κοπελα που ειδα την κυριακη και ηθελα να περασω.Σημερα μου βγηκε λιγο παραπανω στα κιλα απ ότι υπολογιζα χωρις σε καμια περιπτωση να είναι χοντρη,κανονικοτατο σωμα και πολύ μετριο προσωπο που τελικα με απετρεψαν να δωσω το εικοσαρικο
80 η ξανθια μονικα
84α,δυο κοπελες,η ξενια και η ιρενα με πρωκτικο,πολύ σεξι κοριτσι,το ειχα δει τη κυριακη στο 84β και με πρεσσαρε αρκετα για να περασω,τοσο πολύ που τη σκεφτομουνα συνεχεια τις επομενες ωρες
84β,δυο κοπελες,η αλεξανδρα και η μαργαριτα με το πρωκτικο
86α,δυο κοριτσια επισης,μαρινελα και μιχαελα
92,τα ιδια,αννα,γλυκο μελαγχροινο με καλο σωματακι και λαρισα,μωρο με πολύ ωραιες καμπυλες,ηθελα να περασω και για τα δυο αλλα σε αυτό το χωρο δεν μου βγαινει με τιποτα να πηδηξω
Μονης προδρομου 16β στο υπογειο,δυο κοριτσια,η μια ηταν η γνωστη ρωξανη
65α, δυο κοριτσια,εκ των οποιων η μια ειναι η καρμεν,μελαγχροινη με σεξι καμπυλωτο μαυρισμενο σωμα,την ειχα δει την κυριακη στο υπογειο της μονης προδρομου
65β νελι
67,δυο κοριτσια,η σεξι αντριαννα και μια ξανθια κοπελα με τα πιασιματακια της χωρις να είναι αντιαισθητικη,στυλ γλυκιας και ζουμερης κομμωτριουλας
109α μαρια,μελαγχροινη γλυκια κοπελα που μολις βγηκε από το δωματιο ηρθε και με φιλησε στο στομα,μειονεκτημα ενώ είναι λεπτη η καπως ανοιχτη περιφερεια με χαμηλο το πισω συστημα,προσωπο καλο
Φωκαιας
19 δυο κοριτσια,η ψιλη φλοριντα από το 65α και μια καστανοξανθη κανονικου αναστηματος με πολυ σεξι βλεμα
25α κλαουντια,το πιο ωραιο κοριτσι που ειδα στη φυλης,ψιλη μελαγχροινη με ωραιο λεπτο σωμα,μετα θυμηθηκα ότι την ειχα παρει πριν αρκετο καιρο στο 86α χωρις να μου μεινει αξεχαστη
25β,δυο κοριτσια ,η λαουρα το πιπινι και η μονικα,γλυκο κοριτσι που τη κοιταζα στα ματια και αυτή το ιδιο
Διδυμου
8α χριστινα η απατη και ας ηταν πολύ σεξι με το μαυρο κορμακι που φορουσε
8β αλεξανδρα,νεα κοπελα,ξανθια και ελληνιδα με υφος και ομιλια ιδιο με τη μητσι,το ξανθο κοριτσι-ρολος του λαζοπουλου από τους δεκα μικρους μητσους
16 η ζανα με το βασιλικο τσιμπουκι
18α δυο γυναικες,η βερονικα,μελαγχροινηφαλαινα και η ελενη,ο νικος ριζος στο θηλυκο,κοντοπουτανο με πλαδαρο σωμα τυπου ξεχειλωμενης σαμπρελας
18β αλιονα,ξανθο mlf,η γνωστη ουκρανεζα που μεντυπωσιασε η κορμοστασια της και το στητο της περπατημα,η γυναικα εχει κανει σιγουρα χορο,δεν το συζητω
20 η παμελα από αγκυρας 12α
Αγκυρας
12α βερονικα,ξανθια με ωραιο πισω και κατω συστημα,την ειδα δυο φορες καθως ηθελα να περασω,στην αρχη μ εξιταρε όπως την ειδα γιατι εμοιζε με φρεσκο και αβγαλτο κοριτσακι αλλα τη δευτερη φορα που μου μιλησε κιολας φανηκε ότι εχει κανει χιλιομετρα
12β ξανθο σεξι κητος
Αχαρνων
106 κατερινα,η δευτερη πολύ ωραια παρουσια μαζι με την κλαουντια που ειδα,ψιλη μελαγχροινη με ωραιο σωμα και γλυκο προσωπο, δυστυχως η προσφατη κριτικη του βραχιολακια δεν με βοηθησε για να δω αν θα μπω,την ειδα και αυτή δυο φορες,σαν εμφανιση είναι αψογη αλλα εξερχομενο συναγωνιστη που ρωτησα δεν μ ενθαρρυνε καθως την εκρινε μετρια στην αποδοση
85 τζεσικα η ξανθια από το 134
Μαραθωνος και αχιλλεως 48,σιμονα,πολύ γλυκο και ζουμερο κοντοπουτανο μελαγχροινο,αν ειχα μια καλη κριτικη στα υποψιν μου πολύ ευκολα θα εμπαινα,
Hardcora ξερουμε τιποτα?
Μαραθωνος 59α η γνωστη λαουρα
Τελικα ειτε λογω κουρασης που μου βγηκε ειτε λογω αμφιβολιων για ορισμενα κοριτσια που ηθελα δεν κατεθεσα αλλα επιφυλασομαι σαφως για το σαββατοκυριακο που θα εχω και περισσοτερες δυναμεις και καλυτερη διαθεση
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Απιστευτος !!!! Με Ipad κατεγραψες αυτη τη Λιστα!!!!
Ιβανα γνωριζουμε αμα ακομα δουλευει? Απο Διδυμου και αγκυρας? Ευχαριστω...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οντως

απο 5 κ μετα φυλης-χωματιανου-λιοσιων σχεδον ολα κλειστα.

το ιδιο και τα στουντιο της κασσανδρας.

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
οντως

απο 5 κ μετα φυλης-χωματιανου-λιοσιων σχεδον ολα κλειστα.

το ιδιο και τα στουντιο της κασσανδρας.

Απόγευμα λέτε έτσι??? Τι έγινε. Για να ενημερώσει όποιος γνωρίζει κάτι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom