Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 291 άτομα (45 μέλη και 246 επισκέπτες)

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Σε μεταμεσονύκτια τσάρκα στην Λιοσίων με τον σύντροφο SPEED στο Τροφωνίου 13 (κάτω) εντοπίσαμε την γνωστή milf Ταμάρα, από το studio της οδού Σερβιων…..
Δυστυχώς η υπηρεσία δεν ανέφερε όνομα.

τι στο μπουτσο εχει παρει σβαρνα ολα τα μπουρδελα της α8ηνας
πολυ ενδιαφερουσα πληροφορια
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα δεν πηγε κανενας η βαριουνται να γραψουν κριτικες?
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Επισκεψη σημερα στη φυλης  για να δουμε τι παιζει καθως η σχεδον μονογαμικη μου σχεση με τη μαργαριτα από το 109 που σημειωτεον εχει κοσμο στα δωματια όταν δουλευει (μ εξαιρεση μια μικρη παρασπονδια ξανα με τη παμελα από αγκυρας 12 τη παρασκευη) με ειχε απορροφησει αρκετα αμελωντας την ενημερωση των συναγωνιστων και τη δικη μου
Πολύ ωραια μερα σημερα στη φυλης,ωραια ατμοσφαιρα στα σπιτια που δεν ειχαν κοσμο και σκηνες τρουμπας ,ομορφες στιγμες με τη μιχαελα από το 86 στο μπαλκονι μ εταιρη εργατρια της ηδονης να με προσκαλουν στα ενδοτερα.Παμε λοιπον στην ενημερωση που σημερα εκρυβε ευχαριστες εκπληξεις
Φωκαιας
25 κατω, δυο κοπελες,η λαουρα,πολύ γλυκο μελαγχροινο πιπινι και ένα μελαγχροινο λεπτο λιγο πιο κοντο και σαφως πιο μετριο
25 πανω,παλι δυο κοπελες,η μαργαριτα με τα ωραιο σωμα  και πρωκτικο,και εταιρο μελαγχροινο πιπινι ,μοιαζανε αρκετα με το δευτερο να υστερει ,όχι όμως πολύ
19 δυο κοριτσια και εδώ,ένα πραγματικα skinny πιπινι για συναγωνιστη που το ζητουσε,και ένα χαζοχαρουμενο ξανθο,τυπου κομμωτριας με τα πιασιματακια του
17 κατω δεν θυμαμαι ακριβως,αλλα μετριας εμφανισης μελαγχροινο επισης λεπτο
Φυλης
80 η μονικα,μαλλον θα τα ξαναπουμε
59 κατω η σαμπρινα,πιο αδυνατισμενη
59 πανω,η αννα το λεπτο κορμι με τις βυζαρες και την μαλλον ψυχρη συμμετοχη
65 πανω,επισης λεπτο μελαγχροινο αδιαφορο
67 αντινα,με πρωκτικο
71β αννα,η μελαγχροινη λεπτη γυρολογος που εχει περασει από 65,67,92 και αλλου με γυμνο στοματικο
84α,δυο κοπελες,η αλεξανδρα με μαυρη περουκα και η μαρινελα,το λεπτο πιπινι που στο κρεβατι πρεπει να είναι πολύ καλο όπως μου επιβεβαιωσε συναγωνιστης που βγηκε
84β,δυο κοπελες και παλι,εγω ειδα την ιρενα,μελαγχροινο με ακα και πρωκτικο που πολύ με καβλωσε καθως με χουφτωνε,είναι λιγο χαμηλοκωλο αλλα πολύ σεξι,αν δεν ημουν κουρασμενος από τις καταθεσεις παρασκευη και σαββατο και φοβομουν ότι θα στερευα από δυναμεις για το υπολοιπο της ημερας,ευκολα θα εμπαινα καθως το μαρκαρισμα ηταν πολύ στενο.Ειχα φανταστει και το σκηνικο,δεν θα την επαιρνα στο κρεβατι,χαμουρεμα στ ορθιο και τελειωμα πισωκολλητα στον τοιχο
86β η μιχαελα
86α η τερεζα,δεν μου λεει και πολλα τη μια φορα που τη πηρα πριν πολύ καιρο,χαμηλης ιπποδυναμης
Μονης προδρομου 16β ,δυο κοριτσια,η ξανθια χριστινα με τις βυζαρες,εδώ ισχυει ότι και για την ιρενα από το 84β,μου ξυπνησε αγριες διαθεσεις και ένα λεπτο μελαγχροινο πιπινι
Τελος το κλου της βραδιας αν και είναι πρωι,φυλης 92,τρεις κοπελες!,βρηκαν και το καταλληλο μπουρδελο να τις βαλουν,το πιο μικρο της φυλης,η φλοριντα από φυλης 65 πανω,το ψιλο με τα μαυρα μακρια μαλια,ένα κοντο μελαγχροινο πιπινι,και ένα μωρο με πρωκτικο που φορουσε κοκκινα εσωρουχα και ειχε αρκετα σεξι σωμα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ιάσωνος 37 καινούριο καβλέτο μάλλον αθίγγανη με μακριά μαλλιά με κόκκινες ανταύγειες.Λεπτή κοπέλα.2 προγράμματα.Πρωκτικό με 15 ευρώ.Και Πρωκτικό,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,69 με 20 ευρώ.Δελεαστικό πακέτο υπηρεσιών με εμφάνιση.Στα υπόψιν.
Καλημέρα  :grin:  Ωραίο μωράκι είναι!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
Επισκεψη σημερα στη φυλης  για να δουμε τι παιζει καθως η σχεδον μονογαμικη μου σχεση με τη μαργαριτα από το 109 που σημειωτεον εχει κοσμο στα δωματια όταν δουλευει (μ εξαιρεση μια μικρη παρασπονδια ξανα με τη παμελα από αγκυρας 12 τη παρασκευη) με ειχε απορροφησει αρκετα αμελωντας την ενημερωση των συναγωνιστων και τη δικη μου
Πολύ ωραια μερα σημερα στη φυλης,ωραια ατμοσφαιρα στα σπιτια που δεν ειχαν κοσμο και σκηνες τρουμπας ,ομορφες στιγμες με τη μιχαελα από το 86 στο μπαλκονι μ εταιρη εργατρια της ηδονης να με προσκαλουν στα ενδοτερα.Παμε λοιπον στην ενημερωση που σημερα εκρυβε ευχαριστες εκπληξεις
Φωκαιας
25 κατω, δυο κοπελες,η λαουρα,πολύ γλυκο μελαγχροινο πιπινι και ένα μελαγχροινο λεπτο λιγο πιο κοντο και σαφως πιο μετριο
25 πανω,παλι δυο κοπελες,η μαργαριτα με τα ωραιο σωμα  και πρωκτικο,και εταιρο μελαγχροινο πιπινι ,μοιαζανε αρκετα με το δευτερο να υστερει ,όχι όμως πολύ
19 δυο κοριτσια και εδώ,ένα πραγματικα skinny πιπινι για συναγωνιστη που το ζητουσε,και ένα χαζοχαρουμενο ξανθο,τυπου κομμωτριας με τα πιασιματακια του
17 κατω δεν θυμαμαι ακριβως,αλλα μετριας εμφανισης μελαγχροινο επισης λεπτο
Φυλης
80 η μονικα,μαλλον θα τα ξαναπουμε
59 κατω η σαμπρινα,πιο αδυνατισμενη
59 πανω,η αννα το λεπτο κορμι με τις βυζαρες και την μαλλον ψυχρη συμμετοχη
65 πανω,επισης λεπτο μελαγχροινο αδιαφορο
67 αντινα,με πρωκτικο
71β αννα,η μελαγχροινη λεπτη γυρολογος που εχει περασει από 65,67,92 και αλλου με γυμνο στοματικο
84α,δυο κοπελες,η αλεξανδρα με μαυρη περουκα και η μαρινελα,το λεπτο πιπινι που στο κρεβατι πρεπει να είναι πολύ καλο όπως μου επιβεβαιωσε συναγωνιστης που βγηκε
84β,δυο κοπελες και παλι,εγω ειδα την ιρενα,μελαγχροινο με ακα και πρωκτικο που πολύ με καβλωσε καθως με χουφτωνε,είναι λιγο χαμηλοκωλο αλλα πολύ σεξι,αν δεν ημουν κουρασμενος από τις καταθεσεις παρασκευη και σαββατο και φοβομουν ότι θα στερευα από δυναμεις για το υπολοιπο της ημερας,ευκολα θα εμπαινα καθως το μαρκαρισμα ηταν πολύ στενο.Ειχα φανταστει και το σκηνικο,δεν θα την επαιρνα στο κρεβατι,χαμουρεμα στ ορθιο και τελειωμα πισωκολλητα στον τοιχο
86β η μιχαελα
86α η τερεζα,δεν μου λεει και πολλα τη μια φορα που τη πηρα πριν πολύ καιρο,χαμηλης ιπποδυναμης
Μονης προδρομου 16β ,δυο κοριτσια,η ξανθια χριστινα με τις βυζαρες,εδώ ισχυει ότι και για την ιρενα από το 84β,μου ξυπνησε αγριες διαθεσεις και ένα λεπτο μελαγχροινο πιπινι
Τελος το κλου της βραδιας αν και είναι πρωι,φυλης 92,τρεις κοπελες!,βρηκαν και το καταλληλο μπουρδελο να τις βαλουν,το πιο μικρο της φυλης,η φλοριντα από φυλης 65 πανω,το ψιλο με τα μαυρα μακρια μαλια,ένα κοντο μελαγχροινο πιπινι,και ένα μωρο με πρωκτικο που φορουσε κοκκινα εσωρουχα και ειχε αρκετα σεξι σωμα
αφου σου πω ενα μεγαλο ευγε να προσθεσω
φυλης 61 υπογειο ωραιοτατο προμιλφ ρωσιδα,ξανθια  με ακαποτο
φωκαιας 22 κατω ξανθο κοντο αδιαφορο
22 πανω μιλφ μελαχρινο με σεξυ γοβοπεδιλο με φατσα ψιλοπεριεργη
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ωρα πεντε σημερα και κανοντας ξανα τη βολτα μου στη φυλης είναι απιστευτο ποσο ωραιο είναι να βγαινεις εξω απογευμα με ανοιξιατικο καιρο,μου θυμιζει καποιες παλιες βολτες εκει περιμενοντας με αγωνια να δω και να γευτω καποια παλια φανταστικα σκανδιναβικα κορμια που ερχονταν τοτε,ανοιξιατικα και καλοκαιρινα απογευματα.Παμε λοιπον να ολοκληρωσουμε τη σημερινη μας ενημερωση
Φωκαιας
25 κατω,δυο πιπινια,η λαουρα από το πρωι και ένα επισης πολύ γλυκο κοριτσι με παρομοια χαρακτηριστικα,η μονικα
25 πανω,η ελενα με τις βυζαρες από το 59 κατω και ένα μελαγχροινο κοριτσι με πρωκτικο που τουρλωνε τοσο ατσουμπαλα το μικρο της κωλαρακι ,σαν να ηθελε να μου δειξει τη σημανση πρωκτικο,που μ εκανε ελαφρα από μεσα μου να γελασω,λεπτο και καπως ψιλο
19 δυο πιπινια,η skinny κοπελα από το πρωι και η ξανθια μανταλενα με καλο κορμακι
17 κατω η αλινα,καλο κορμι,μετρια συμετοχη μεσα,δουλευε στο 84β και στο 71α
59 κατω η αννα που ηταν πανω το πρωι
59 πανω σακιρα
80,δυο καταπληκτικα πιπινια,η τζουλια,λεπτο μελαγχροινο με κιτρινο στρινγκακι και η μανταρινα,φανταστικο κορμι,μελαμψο,αψογο
84α ξενια
84β δυο πιπινια.η μαργαριτα με πρωκτικο που ηταν πρωι στη φωκαιας 25 και ένα μινιον μελαγχροινο τυπου κατερινας από το 66,ζωηρο στο σαλονι
86β η ρωξανη-ντανιελα,καλειται ο van pac να ενημερωθει για την παρουσια της
92 υπογειο,δυο κοριτσια,η φλοριντα από το πρωι και η αννα,λεπτη καστανη πολύ μου αρεσε όπως μου τριφτηκε
65α ένα μελαγχροινο αδιαφορο
67 η αννα που ηταν το πρωι στο 71β
69β η μπιανκα
71β η αννα η ξανθια που εγινε μελαγχροινη,μεγαλη η μαλακια της,δεν της παερι καθολου
Μονης προδρομου δυο πιπινια,η ρωξανη με τις βυζαρες αν και λεπτο και η καρμεν,ξεκωλο με μουλατο κωλο και ψιλα τακουνια για δυνατα τελειωματα,μελαγχροινο με καμπυλες
66 τατιανα η ξανθια κομμωτρια από φωκαιας 17 το πρωι
66  το καινουργιο,ραμονα,ψιλο νταρντανομωρο αλλα δε μ επεισε
54β ντενισα
54α λαουρα,καλο μελαγχροινο ψιλο νταρντανομωρο που ηθελα πολύ να παρω
Διδυμου 8 πανω χριστινα,η γνωστη ξανθια από αγαθουπολεως,ουσιαστικα προκειται για απατη,καταθεση,ακολουθει ωραια όμως κριτικη και πολλα απολαυστικα δρωμενα στο δωματιο οπου μιλησε η καρδια του πρωταθλητη
 

Επισκέπτης
Κυριακή πρωί:
Φώκαιας 19 δυο κοριτσια και εδώ,ένα πραγματικα skinny πιπινι για συναγωνιστη που το ζητουσε,και ένα χαζοχαρουμενο ξανθο,τυπου κομμωτριας με τα πιασιματακια του
Το χαζοχαρούμενο ξανθό ήταν η παχουλή πλέον Νέλη-Μινέλη από Φυλής 67,65κάτω,71άνω-κάτω.

Φυλης 80 η μονικα,μαλλον θα τα ξαναπουμε
[size=14pt]Προσοχή στην σκουρόχρωμη γριά τσατσά.Κτυπά στα 7-8 λεπτά.[/size]

Μαζί της και η Αλέξια-καλτσοδέτα από Φυλής 86 κάτω.

Φυλής 134 ισόγειο-Ναταλί η πουτσοφάγος
Φυλής 109 κάτω-Κατερίνα σταθερά.Η μελαγχροινή σκουρόχρωμη κανονικού πάχους.Τα βασικά.
Φυλής 109 άνω-Τζούλια.Έκφυλο πρόσωπο, καστανή με κόκκινες αποχρώσεις, λεπτή με ενδιαφέροντα κώλο.Τα βασικά.
Φυλής 136-Η Μιχαέλα έφυγε από την αλυσίδα.Στη θέση της ήταν μία αδιάφορη κοντή καστανόξανθη μεσήλικη, έντονα βαμμένη.

Καλύμνου 36-Λίζα.Μελαγχροινή ευτραφής μεσήλικη με "σπέσιαλ περιποίηση" κατά τον υπηρέτη.
Μαγνησίας 1-Άντζελα.Ξανθιά ευτραφέστατη γηραιά κυρία, βαμμένη ξανθιά.Ακάποτο και τελειωτικό.
Περγάμου 1 άνω-Ντιάνα.Παχουλή αθίγγανη.
Περγάμου 1 κάτω-Καστανή λεπτή κοπέλα με καλές αναλογίες σώματος.Τα βασικά.Καινούργια φάνηκε.
Αγ.Πέτρου 7-Αλίνα.Καστανή κοινότυπη κοπέλα κανονικού πάχους.Τα βασικά υποτίθεται.Κακά σχόλια




 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Μπράβο και απο εμένα στους συναδελφους για τις ενημερώσεις!  :thumbsup:
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
τζοκερ σχετικα με αυτο που λες για το φωκαιας 19-οτι δηλαδη η ξανθια ηταν η νελυ πιστευω οτι κανεις λαθος.την ειδα απο πολυ κοντα και μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι ηταν αυτη.απο την αλλη κατεχεις τα πραματα πολυ καλα.εισαι 100% σιγουρος για αυτο που λες?
 

Επισκέπτης
..εισαι 100% σιγουρος για αυτο που λες?
Δύσκολο να το πιστέψω κι εγώ.Στην Νέλυ-Μινέλυ έχω καταθέσει δύο φορές.Η πρώτη ήταν πριν κάνει πλαστική στα βυζιά.Τέλη του 2007.
Το περπάτημά της, το κούνημα του κώλου της και το σοβαροφανές ύφος στο σαλόνι δεικνύουν Νέλυ.
[size=14pt]Να κάνει αυτοψία ο στρατηγός farkeli και βέβαια για την περίσταση αναβαθμίζεται σε στρατηγό...[/size]

Επιπρόσθετα για το πρωί, στο Βέργας 6 άνω ήταν η gilf Άντζελα από Τροφωνίου.Ακάποτο.
Είχε πελάτη στο δωμάτιο και όταν η Άντζελα βγήκε, πλήρωσε για να μπει και άλλος...
Μπράααβο η Άντζελα...η γριά η κότα έχει το ζουμί...
 

Επισκέπτης
[size=14pt]Διδυμου 8 πανω χριστινα,η γνωστη ξανθια από αγαθουπολεως,ουσιαστικα προκειται για απατη[/size],καταθεση,ακολουθει ωραια όμως κριτικη και πολλα απολαυστικα δρωμενα στο δωματιο οπου μιλησε η καρδια του πρωταθλητη
Την είχα δοκιμάσει Φυλής 54 στο πάνω.Προσποιητά νευρικά χαμόγελα υποδοχής,κατ'ευθείαν καπότα σε πεσμένο πούτσο,υποτυπώδης πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο ενώ καθόταν σε απόσταση από εμένα για να μην πιάνω τίποτα.
Όπως οι μαλακισμένες Ελλεϊνίδες του 1980.
Ως αντιστάθμισμα έβαλα τη φαντασία μου σε ενέργεια,κάβλωσα και σηκώθηκα να μου κάνει πίπα στα όρθια:
Πέσαν οι μάσκες απότομα!!!
Ενώ τίποτα δεν είχε διαμοιφθεί ανάμεσά μας άρχισε να φωνάζει με εκνευρισμό (λες και την έπνιγε το δίκιο) οτι τώρα πρέπει να κάνουμε πισωκολητό.
Και στήθηκε αμέσως στα τέσσερα από μόνη της για να ολοκλήρωσει την ΞΕΠΕΤΑ μιλώντας σπαστικά-εκνευριστικά.
Ακολούθησαν διαξιφισμοί κατά τους οποίους άκουσα το εξής εκπληκτικό:
"Ο προηγούμενος δεν ήθελε πίπα στα όρθια,έκανε τη δουλειά του και έφυγε!!!
Πιστεύουν οτι αρπάξαν τα λεφτά και δεν πρόκειται να τα δώσουν πίσω.Γελάστηκαν παιδιά!!!.Πάρτε την αστυνομία,κάντε φασαρία και μη φοβάστε ούτε νταβατζήδες ούτε τίποτα!!!

Τέτοιες κουτοπονηριές έλεγε και σε μένα.Όταν άρχισε να φωνάζει στα καλά καθούμενα της λέω με ήρεμο και τρυφερό ύφος μήπως "σώσω την παρτίδα":Μωρό μου γιατί φωνάζεις; Είσαι ψυχρή και απότομη.Μόνο με ηρεμία μωρό μου γίνεται αυτή η δουλειά.

Η απάντησή της κεραυνός εν αιθρία:
Αυτά τα  "μωρό μου" να τα πεις σε καμμιά χαζή,ήρθα εδώ να κάνω την δουλειά μου και εσύ με βρίζεις.(Το άλλοθί της απέναντι στην τσατσά)

Εγώ:Τι βρισιά σου είπα;
ΧΡΙΣΤΙΝΑ:Με είπες ψυχρή

Κουτοπονηριά και θρασύτητα σε όλο τους το μεγαλείο....για να φάει το 20άρι αγάμητη.

Οταν την είδα μετά από δύο χρόνια στου Αγαθοπόλεως 54 σηκώθηκα να φύγω αμέσως και η ευγενική τσατσά "έκανε το λάθος" να με ρωτήσει "γιατί δεν περνάς;".Εριξα ένα ξεχέσιμο,η Χριστίνα με άκουγε βουβή από την κουζίνα,η τσατσά με άκουγε με προσοχή,μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε οτι "τώρα άλλαξε η Χριστίνα, (ΕΔΩ ΓΕΛΑΜΕ) δεν είναι αυτή που ξέρατε".

Στο Αγαθουπόλεως 54-LCD TV την πέτυχα μια-δυό φορές.Όταν οι συναγωνιστές κι εγώ κάναμε μεταβολή και φεύγαμε, στρίγλιζε ψευτοευγενικά-υστερικά καταπιέζοντας το "κακό" της:
"Μην φεύγετε,δεν ξέρετε τι χάνετε"

                                   ΟΥΣΤ ΜΩΡΗ ΑΠΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟ ΔΩ  
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Διδυμου πρωινα γνωριζουμε?
Και Η Μπαρμπαρα ακομα στη Φωκαιας ειναι?

Ευχαριστω πολυ....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
η νελι-μινελη ειναι αλλη κοπελα,ψιλη ξανθια με ωραιο σωμα και πλαστικο στηθος πια
Εγω ειδα αλλη κοπελα στη φωκαιας 17α το πρωι και φυλης 66 το απογευμα μιας που εκανε διπλοβαρδια,κοντουλα με τα πιασιματακια της,η κομμωτρια της γειτονιας με λιγα λογια που τη λενε ρουλα,τουλα σουλα,στη συγεκριμενη περιπτωση τατιανα
Η χριστινα απο αγαθουπολεως που πηρα σημερα νομιζω εχει αρκετα ψυχολογικα προβληματα,υφος μπεμπεκας,με ψευτικες κραυγουλες κοριτσιου,περιεργα χαμογελα και εκφρασεις στο προσωπο που δεν ταιριαζουν μ εμπειρη ιεροδουλο.Τελος παντων,αυτα συμβαινουν απλα πρεπει να τους λες καποια πραγματα γιατι νομιζουν οτι η δουλεια αυτη ειναι παιδικη χαρα για μικρα παιδια
 

BackTrack

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
399
Like
0
Πόντοι
1
Διδυμου πρωινα γνωριζουμε?
Και Η Μπαρμπαρα ακομα στη Φωκαιας ειναι?

Ευχαριστω πολυ....

Τελευταία φορά που είδα την Μπάρμπαρα, ήταν στης διαφημίσεις για studio που έχει στα πλαϊνά το site. Δυστυχώς δεν θυμάμαι σε ποιο studio ήταν.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
γεια σας παιδια  :rockon:
Ποια Χριστινα λετε? Την αφανα με το μικρο κενο αναμεσα στα μπροστινα δοντια?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Την Αντριαννα την πετυχαινεις και τριπλοβάρδια αμα λαχει!
Την ειχα πετυχει το ιδιο πρωι και το απογευμα και μετα τα μεσανυχτα  :grin: .

esythele, εμενα μου ειχε πει η μπαρμπαρα φιλε οτι θα συνεχιζει εκει απο εδω και περα(27 κατω). Για τσεκαρε με επιτόπια!
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία φορά που είδα την Μπάρμπαρα, ήταν στης διαφημίσεις για studio που έχει στα πλαϊνά το site. Δυστυχώς δεν θυμάμαι σε ποιο studio ήταν.

H Μπαρμπαρα σε στουντιο? Παντα μας εκπληση αυτη η κοπελα...ευχαριστω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom