Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (45 μέλη και 237 επισκέπτες)

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Ειχα πιασει κουβεντα με μια τσα2 και μου ειπε οτι εμεις δεν αναγκαζουμε τα κοριτσια να κανουν ακαποτο,μονες τους το επιλεγουν(δεν το πιστευω) και μου λεει ενταξει δεν κολλας ειτζ με το ακαποτο...Της λεω δεν ειναι μονο το ειτζ αλλα και αλλα αφροδισια και απορρησε!!Υπαρχει αγνοια μεγαλη!!
Οτι να ναι φιλε μου μην το ψαχνεις...και εμενα μου εχει τυχει αυτο..
 

kwlotripidakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
94
Κριτικές
44
Like
537
Πόντοι
290
Φίλε λέγε λεπτομέρειες αν ήταν η ψηλή μελαχρινή Ρωξάνα για να πάμε να κάνουμε ομαδικές εξετάσεις στου Συγγρού. Όλος ο κόσμος την έχει γαμίσει αυτήν χωρίς να έχουμε ακούσει ακόμη παράπονα και σ' εσένα έτυχε το λαχείο; 
ναι φιλε μου...η παλια Ντανιέλα. Αλλα όπως σου είπα δεν μπορώ να είμαι σίγουρος!
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω ενημέρωση απογευματινής βάρδιας για:
α) Καλύμνου
β) Διδύμου

Έρχομαι Αθήνα στις 7.

Φίλε Bolt περιμένω.....
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
παιδια θελω βοηθεια γιατι δεν ειμαι απο αθηνα. πια κανει την καλητερη πιπα στην φυλης και σε πιο σπιτι ειναι?

Βασιλική πίπα απο την Ζάννα. Στην Περγάμου δίπλα απο την γωνία με την Αλκαμένους. τα απογεύματα. δεν θα σου αρέσει πιθανόν σαν γκόμενα αλλά δεν υπάρχει τέτοια πίπα τα τελευταία 24 χρόνια.
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Βασιλική πίπα απο την Ζάννα. Στην Περγάμου δίπλα απο την γωνία με την Αλκαμένους. τα απογεύματα. δεν θα σου αρέσει πιθανόν σαν γκόμενα αλλά δεν υπάρχει τέτοια πίπα τα τελευταία 24 χρόνια.

Και Τζουλια απο αλκαμενους 117 ...Φωτεινη και ιβανα απο διδυμου 20  και αγγυρας...  πολυ σαλιο και φτησιμο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Θέλω ενημέρωση απογευματινής βάρδιας για:
α) Καλύμνου
β) Διδύμου

Έρχομαι Αθήνα στις 7.

Φίλε Bolt περιμένω.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε τυπε....

ρε μαγκες επειδη εχω αρχισει να φοβαμαι και εγω τωρα....
με καποτα κολλας τιποτα? ακομη και αν εχει βλενορροια η αλλη  :huh: :huh: :-
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
α ρε τυπε....

ρε μαγκες επειδη εχω αρχισει να φοβαμαι και εγω τωρα....
με καποτα κολλας τιποτα? ακομη και αν εχει βλενορροια η αλλη  :huh: :huh: :-
ο φοβος ειναι ο χειροτερος εχθρος..πολυ προσοχη,απλα..ετσι κι αλλιως το αθλημα μας αρεσει κι επειδη εμπεριεχει ρισκο..να σαι καλα συμμαχητη
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Επίσης, αλκαμένους μόλις δειγμάτισα (στο Γ) Σάρα, τέλεια πίπα, VFM 10 ...... (+ σιλικόνες) πρωινή βάρδια συνήθως
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
α ρε τυπε....

ρε μαγκες επειδη εχω αρχισει να φοβαμαι και εγω τωρα....
με καποτα κολλας τιποτα? ακομη και αν εχει βλενορροια η αλλη



βαλε λιγο το μυαλο να δουλεπσει. αν η τανα ειναι φορεας καποιου ιου αφροδισιου κ οχι μονο κ εχει καποια ανοικτη ουλη στο στομα η στα ουλα ειτε απο καποια επεμβαση οδοντιατρου ειτε δε ξερω απο τι αλλο, και σου κανει ελευ8ερο στοματικο....αυτοματως αυξανονται οι πι8ανοτητες της μεταδοσης του.
ΑΠΟ την αλλη ειναι κ 8εμα τυχης...μπορει να πας χωρις προφυλακτικο  με μια γκομενα  που ειναι φορεας του ειντς και οποιουδηποτε αλλου νοσηματος,και να μην κολλησεις τιποτα.
δε μπορω να σε πεισω να προφυλαχτεις με το ακαποτο.ειναι τρομερη προκληση.οχι τοσο στην πραξη..ακομα κ με την ακοη απο την τσα2.
ηχει κατα ενα τροπο μαγικο κ διαπεραστικο


τη βρισκω τη βρισκω με το ρισκο  .ρρρρρρρρρρρρρρρριιισκο!!!
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Mαγκες,αυριο θα κανω καταδρομικη επιχειρηση στο μεταξι....γνωριζει κανεις πρωινη ωρα αν παιζει κανενα petit/skinny?
Aλλα για πολυ skinny η petit,εχω ορεξη για κοκκαλοσουπα,τωρα που βρεχει κιολας.

04.jpg


 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Δεν ξερω που θα βρεις, αλλα προσεχε μην τρυπηθεις με δαυτες...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Mαγκες,αυριο θα κανω καταδρομικη επιχειρηση στο μεταξι....γνωριζει κανεις πρωινη ωρα αν παιζει κανενα petit/skinny?
Aλλα για πολυ skinny η petit,εχω ορεξη για κοκκαλοσουπα,τωρα που βρεχει κιολας.

04.jpg

Φίλε, το ωραιότερο μουνί skinny/petit του Μετάξι είναι ή ήταν η ρουμάνα Μιχαέλα στο τρίδυμο Ιάσωνος 46A, 46B, 44 εκεί που γίνονται τα όργια με τα γλωσσόφιλα αρχιδοπιασίματα δαγκώματα στο σαλόνι και τα σκληρά ακάποτα με χυσίματα στα στώματα και παρτούζες στα δωμάτια (διαστάσεις της Μιχαέλας: ύψος περίπου 1,70, βάρος όχι πανω από 45-48 kg πολύ μαύρο μακρύ μαλλί, λευκόδερμη ηλικίας περίπου 19-20 πολύ όμορφη και πολύ καυλιάρα στο δωμάτιο σαν φωτομοντέλο. Στα μείον είναι τα σάπια δόντια της από τις πολλές πίπες). Δυστυχώς και αυτή έκανε απίστευτο ακάποτο όπου σε κάνει λιώμα. Είχα τη τιμή να της τον δώσω μία μόνο φορά στο στώμα όπου στη ουρά μετά από εμένα περιμένανε και καμιά διακοσαριά πάκια για να γαμήσουν, οπότε καταλαβαίνεις τη διάσταση του προβλήματος. Τελευταία φορά που την είδα στο Μετάξι ήταν τα Χριστούγεννα, έκτοτε είναι αγνοούμενη και ίσως μόνο η συνπαρτουζόβια της Λίλη ξέρει κάτι.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Σε ευχαριστω πολυ Larson...αυριο θα το εχω υποψην το ονομα της...αν κανεις συναγωνιστης εχει τιποτα αλλο στο μυαλο του βοηθηστε μαγκες.......


*ρε παιδια πριν 1-1,5 χρονο επαιζε στο Ιάσωνος 30Α ενα
κοντουλι,σαν τσιγγανακι σε χρωμα,αλλα ελληνιδα,20-25χρονων,ψιλοκαθαρη,μαυρο μαλλι,πααααααρα πολυ αδυνατο αλλα απιστευτο στο κρεββατι πουτανακι πρωινες ωρες και εχω χασει τα ιχνη του...την προηγουμενη εβδομαδα που  :fuck2:(εκανα και review) την εψαξα εκει αλλα τιποτα  :'(
Κανενας κομμαντο ξερει κατι?
 

silicone

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ ισχύει το...Μετά την απομάκρυνση από το ταμείο ουδέν λάθος αναγνωρίζεται!
συναγωνιστες αν εχετε την υποψια οτι καποια κοπελα σας κολλησε κατι ,εχετε δικαιωμα να ζητησετε να δειτε το βιβλιαριο υγειας της.με αυτο το τροπο ολα μπαινουν στη σωστη τους θεση.ειτε ειστε βεβαιοι 100% οτι μια κοπελα εχει κατι οποτε αναλαμβανει τις οποιες ευθυνες της,ειτε διαπιστωνετε οτι ειναι υγιης οποτε ολες οι υποψιες προς αυτη καταλαγιαζουν και αναζητειται αλλου ο αληθινος ενοχος.
πιστευω οτι ειναι η πιο σωστη και δικαιη λυση
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Mαγκες,αυριο θα κανω καταδρομικη επιχειρηση στο μεταξι....γνωριζει κανεις πρωινη ωρα αν παιζει κανενα petit/skinny?
Aλλα για πολυ skinny η petit,εχω ορεξη για κοκκαλοσουπα,τωρα που βρεχει κιολας.
Αυτό σου κάνει ή θέλεις πιο λεπτό?  :boobies:

img1354dx.jpg



ΕΓω θα μπαινα.... πολυ ρομαντικη φαση  :rockon: :rockon:
κανουν και τετοια στο μεταξουργειο? τι μαλακας πρεπει να παω καμια
μερα....
Τυπε παντου συμβαινουν τετοια σκηνικά. Δεν εχεις διαβασει και για Αλίνα που με κυνήγαγε στο φυλης84?  :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom