Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 345 άτομα (53 μέλη και 292 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Συναγωνιστές ανακάλυψα οτι έχω κολλήσει "παράσυμο"... κονδυλώματα είπε ο γιατρός!¨ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Πιθανολογώ απο το Φ86Β στο οποίο και τον έδεινα ακάλυπτο, αν και ο γιατρός είπε οτι μπορείς να κολλήσεις και με προφυλακτικο...
Ρε γαμώ την τύχη μου!

Φίλε λέγε λεπτομέρειες αν ήταν η ψηλή μελαχρινή Ρωξάνα για να πάμε να κάνουμε ομαδικές εξετάσεις στου Συγγρού. Όλος ο κόσμος την έχει γαμίσει αυτήν χωρίς να έχουμε ακούσει ακόμη παράπονα και σ' εσένα έτυχε το λαχείο; 
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Λοιπόν, πέμπτη καταδρομική στο μετάξι, με το γνωστό στόχο. Τελευταία ευτυχώς.

Κο32κα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Κο32υπ - δεν θυμάμαι
Κο32πα - η Ιωάννα, βασικό
Κο30πα - μελαχροινή μέτρια, βασικό
Κο30κα - ξανθιά προμίλφ, βασικό
Κο27κα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Κο27πα - Ξανθό μπάζο, βασικό, κρίμα η τσόντα στο σαλόνι
Κο11υπ - Μελαχροινή πολύ μέτρια
Κο11κα - η Σαμπρίνα από Φυ59, βασικό
Κο11πα - δεν ανέβηκα γιατί κατέβαινε λεφούσι την κλειστοφοβική σκάλα. Μπάζο μου είπαν
Κε15κα - Μελαχροινό μπάζο
Κε15πα - Μελαχροινό μπάζο
Κε13κα - Μελαχροινό πιπίνι, φάκαμπλ
Κε13 υπόλοιπα - μπάζα, δεν θυμάμαι καν πως ήταν
Ια1κα(α) - κλειστό
Ια1πααρ(β) - μελαχροινό μπάζο, βασικό
Ια1παδε(β) - η πρωινή, στο τσακ ήμουν να περάσω
Ια1κα(γ) - δεν θυμάμαι
Ια19πα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Ια19κα - Καστανή μέτρια, βασικό
Ια20κα(γ) - η "Κλεοπάτρα" "ελάτε παιδάκια να περάσουμε καλά"
Ια20πα(β) - η Άννα-Πίτσος. Η περιήγηση σταμάτησε εδώ.
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν, πέμπτη καταδρομική στο μετάξι, με το γνωστό στόχο. Τελευταία ευτυχώς.

Κο32κα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Κο32υπ - δεν θυμάμαι
Κο32πα - η Ιωάννα, βασικό
Κο30πα - μελαχροινή μέτρια, βασικό
Κο30κα - ξανθιά προμίλφ, βασικό
Κο27κα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Κο27πα - Ξανθό μπάζο, βασικό, κρίμα η τσόντα στο σαλόνι
Κο11υπ - Μελαχροινή πολύ μέτρια
Κο11κα - η Σαμπρίνα από Φυ59, βασικό
Κο11πα - δεν ανέβηκα γιατί κατέβαινε λεφούσι την κλειστοφοβική σκάλα. Μπάζο μου είπαν
Κε15κα - Μελαχροινό μπάζο
Κε15πα - Μελαχροινό μπάζο
Κε13κα - Μελαχροινό πιπίνι, φάκαμπλ
Κε13 υπόλοιπα - μπάζα, δεν θυμάμαι καν πως ήταν
Ια1κα(α) - κλειστό
Ια1πααρ(β) - μελαχροινό μπάζο, βασικό
Ια1παδε(β) - η πρωινή, στο τσακ ήμουν να περάσω
Ια1κα(γ) - δεν θυμάμαι
Ια19πα - Μελαχροινό μπάζο, βασικό
Ια19κα - Καστανή μέτρια, βασικό
Ια20κα(γ) - η "Κλεοπάτρα" "ελάτε παιδάκια να περάσουμε καλά"
Ια20πα(β) - η Άννα-Πίτσος. Η περιήγηση σταμάτησε εδώ.

βασικα καλησπερα σας
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ συνταγματάρχα, ΠΙΤΣΟΣ ξεΠΙΤΣΟΣ, το πατούρι δεν κρύβεται τελικά...  ;)
Πεζικάριε, πλάκα-πλάκα πρέπει να κάνουμε ΚΙΝΗΜΑ! :ak: Με αρχηγό τον Φύλ-αρχο!
Ποιος όμως είναι αρχηγός της Φυλής;

Η Άννα-ΠΙΤΣΟΣ σου είπε αν δουλεύει τα πρωϊνά και που; Την είδες βιαστική;
Πόσα λεπτά έκατσε μέσα;


Συναγωνιστές ανακάλυψα οτι έχω κολλήσει "παράσυμο"... κονδυλώματα είπε ο γιατρός!¨ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Πιθανολογώ απο το Φ86Β στο οποίο και τον έδεινα ακάλυπτο, αν και ο γιατρός είπε οτι μπορείς να κολλήσεις και με προφυλακτικο...
Ρε γαμώ την τύχη μου!
[size=14pt]Θεσμικός συναγωνιστής είχε αναφέρει οτι κόλλησε Σ.Μ.Ν. από την Ροξάνα-Ντανιέλα στο Φυλής 92 παλαιό.ΠΡΟΣΟΧΗ![/size]

Χωματιανού 11 κάτω-Άνκα ο Χρονοδιακόπτης:
παιδια βρεθηκα σημερα στην λιοσιων κατα τισ 11 και ειπα να κανω μια τσαρκα για να περασει η ωρα χωρις να εχω καυλες,το αντιθετο θα ελεγα,μπαινω στον οικο επι της χωματιανου 11 στο ισογειο,ευγενικη η τσατσα μου λεει να περιμενω,βγαινει μια κοπελια στο 1,70 περιπου ξανθια...
Έμαθε για το κράξιμο που υπέστη και στους δύο ιστότοπους (εκτός από το επιτόπιο) και δίνει πάλι εξετάσεις.

Ισοβίτη, λίγα λόγια και καλά-στρατιωτικά.Κόψε την παράθεση.

 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Η Φωτεινή είναι παλιά γνωστή, μιας και την τιμάω εδώ και τουλάχιστον 5 χρόνια. Ξεκίνησε από Ια30πα και δούλεψε για πολλά χρόνια σε αυτή την αλυσίδα (Ια30πα, Ια30κα, Ια33). Είχα την εντύπωση ότι είχε αποσυρθεί, αλλά τελικά άλλαξε αφεντικό. Στα 29 της πλέον, έχει αρχίσει να σπάει εμφανώς. Ο πανδαμάτωρ χρόνος κτλ κτλ Δεν ήταν ποτέ της όμορφη, αλλά πάντα είχε πολύ καλή παρουσία στο δωμάτιο, ήταν καλή στο γαμήσι και φυσικά ήταν και Ελληνίδα (τσαμπικάκι). Επίσης, είναι μια από τις λίγες που ξέρω με χαρτιά. Μπορώ να πω ότι χάρηκα που την είδα, γιατί πάντα περνάω καλά μαζί της. Πόσο μάλλον όταν έχει ρίξει την αμοιβή της στα 10 ευρώ και έχει προσθέσει και κουλούρι στο μενού. Βέβαια, επειδή η φτήνια τρώει τον παρά, έφυγα τελικά κατά 30 ευρώ φτωχότερος, μιας και πήρα δύο γύρους τελικά. Δεν πειράζει το άξιζε. Το δε κορυφαίο ήταν ότι έσκασε τύπος μέσα, βιαστικός, και για να μην περιμένει την πήρε στην τουαλέτα.

Τώρα αυτό με τα χαρτιά είναι άλλη ιστορία.
Το κατά πόσο είναι αληθινά κτλ.
Το θέμα είναι πως η τύπισσα φαίνεται να κάνει/έκανε σκληρά...
και δεν ενοοώ γαμήσια.
Λιωμένη με φυλακόβιο τατου καρδια και γεμάτη στίγματα  :think:

Βεβαίως ξένους φούλ μέσα....
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Πεζικάριε, πλάκα-πλάκα πρέπει να κάνουμε ΚΙΝΗΜΑ! :ak: Με αρχηγό τον Φύλ-αρχο!
Ποιος όμως είναι αρχηγός της Φυλής;


Ισοβίτη, λίγα λόγια και καλά-στρατιωτικά.Κόψε την παράθεση.
??????εεεεεε? τι στρατιωτικα ρε μαγκα?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Πεζικάριε, πλάκα-πλάκα πρέπει να κάνουμε ΚΙΝΗΜΑ! :ak: Με αρχηγό τον Φύλ-αρχο!
Ποιος όμως είναι αρχηγός της Φυλής;

Η Άννα-ΠΙΤΣΟΣ σου είπε αν δουλεύει τα πρωϊνά και που; Την είδες βιαστική;
Πόσα λεπτά έκατσε μέσα;

Απ' ότι κατάλαβα, θα δουλεύει εκεί απογεύματα. Βιαστική; Χμ... στα στάνταρντς από Φυ65πα.
Με μένα έκατσε περίπου 12 λεπτά, και μετά είχαμε έξωθεν παρεμβάσεις...

Σημειωτέον, έχει προσθέσει βάρος σε σχέση με την εποχή Ια1 και Κο32πα. Λίγο, μην φανταστείς τίποτα τρελά πράγματα.

Τώρα αυτό με τα χαρτιά είναι άλλη ιστορία. Το κατά πόσο είναι αληθινά κτλ.
Το θέμα είναι πως η τύπισσα φαίνεται να κάνει/έκανε σκληρά... και δεν ενοοώ γαμήσια.
Λιωμένη με φυλακόβιο τατου καρδια και γεμάτη στίγματα  :think:
Βεβαίως ξένους φούλ μέσα....

Πέραν των ξένων (τυπικό πράγμα στο Μετάξι), στα υπόλοιπα νομίζω ότι είσαι υπερβολικός.

Τέσπα, δεν θέλω ν' ακούγομαι και σαν νταβάς της. Πάντως όσες φορές την είχα συζητήσει, ήταν πάντα νηφάλια.
Επίσης έχει τύχει να την δω και έξω, στα KFC της Ομόνοιας. Εγώ μ' έναν φίλο, αυτή με έναν τύπο, ίσως γκόμενο.
Μια χαρά μου φάνηκαν στο φως της μέρας, τυπικό ζευγάρι είχαν έρθει με μοτοσυκλέτα για φαγητό.
Όταν αυτός έφυγε, χαιρετηθήκαμε και μιλήσαμε λίγο.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Πεζικάριε, πλάκα-πλάκα πρέπει να κάνουμε ΚΙΝΗΜΑ! :ak: Με αρχηγό τον Φύλ-αρχο!
Ποιος όμως είναι αρχηγός της Φυλής;

Η Άννα-ΠΙΤΣΟΣ σου είπε αν δουλεύει τα πρωϊνά και που; Την είδες βιαστική;
Πόσα λεπτά έκατσε μέσα;

[size=14pt]Θεσμικός συναγωνιστής είχε αναφέρει οτι κόλλησε Σ.Μ.Ν. από την Ροξάνα-Ντανιέλα στο Φυλής 92 παλαιό.ΠΡΟΣΟΧΗ![/size]

Χωματιανού 11 κάτω-Άνκα ο Χρονοδιακόπτης:Έμαθε για το κράξιμο που υπέστη και στους δύο ιστότοπους (εκτός από το επιτόπιο) και δίνει πάλι εξετάσεις.

Ισοβίτη, λίγα λόγια και καλά-στρατιωτικά.Κόψε την παράθεση.

Ρε μάγκες τι την έχουμε τη καριόλα τη Ρωξάνα και σουλατσάρει με τις βλεννόρροιες και τις σύφιλες στη περιοχή. Πάντως πριν μερικές ημέρες που πέρασα από το συγκεκριμένο οίκο Φ86Β περάσανε δυο τρεις μέσα στα δωμάτια :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: για να τη πηδήξουν.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 2/2/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

Παρέα που συγκροτήθηκε από CHEYENNE, Biker, SPEED και nick025

Το άγαλμα στην πλατεία Βικτωριας στέκεται «ακίνητο», πράγμα το οποίο (όπως πολύ σωστά θα μου πείτε) είναι λογικό μην μπορώντας να ανατρέψει την πραγματικότητα που δεν θυμίζει τίποτα από το χθες. Την εικόνα, σκοτεινή μουντή και αλλοπρόσαλλη συμπληρώνουν οι μετανάστες που στέκονται τοποθετημένοι μέσα στην υγρασία και στο κρύο της πλατείας αναμετρώντας τις ψευδεπίγραφες ελπίδες για μια καλύτερη (Ευρωπαϊκή) ζωή

63798628680950599055.jpg


ΦΥΛΗΣ 40
Νικολέτα με κοντά ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, σκληρό βλέμμα με πρόσωπο καθημερινής κοπέλας, μάλλον μέτρια στο ύψος, αχλαδοειδές σώμα με βυζιά μέτρια σε μέγεθος και ποιότητα κάτω του μέσου αποδεκτού όρου.
Βλέποντας ο  SPEED ότι η τσατσά με χαιρέτησε με οικειότητα, δεν έχασε την ευκαιρία και με παρότρυνε να του κανονίσω ιδιαίτερη συνάντηση μαζί της. 

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΟΡΟΦΟΣ
Χριστίνα από Φωκαίας 22 υπερυψωμένο ισόγειο, Τροφωνίου 11 όροφος, Ιάσωνος 37 ισόγειο (συνήθως σε πρωινή βάρδια περιστασιακά) με σπαστά ξανθά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, πορνικό βλέμμα με συμπαθητική πρόκληση, μέτρια στο ύψος, λεπτή με ενδιαφέρουσες αναλογίες, μικρά (μάλλον) βυζιά και υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο

ΔΙΔΥΜΟΥ 8 ΙΣΟΓΕΙΟ
Ειρήνη με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικά χαρακτηριστικά προσώπου με ύφος συγκράτησης και περιορισμένο κοίταγμα, μάλλον μέτρια στο ύψος, σχεδόν κανονικό σώμα με αποδεκτά βυζιά και συμπαθητικό κώ(ο)λο σε χαμηλή πτήση

Κάποιος είχε πετάξει την κάλτσα (του) στο δάπεδο και το αντιληφθήκαμε σε απόλυτη αντιστοιχία ή ομοιότητα σαν να (μας) πέταξε το γάντι, οπότε αποφασίζουμε να μονομαχήσουμε με την Αλόνα   

13794895761073047755.jpg


ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλόνα από το Ντονέτσκ της Ουκρανίας με ξανθά μαλλιά πιασμένα ψηλά, υπερ-πορνικό βλέμμα μεγαλοκοπέλας με αποφασιστική πουτανιά και μεγάλες ψεύτικες βλεφαρίδες, μέτρια προς ψηλή, μέτρια στο μέγεθος βυζιά αλλά και όχι μόνο, αποδεκτό σώμα με διακριτή και υποφερτή κυτταρίτιδα
Αξιοπρεπής πίπα με ικανοποιητικό γλύψιμο στα αρχίδια
Συνεργάσιμη στις διάφορες στάσεις
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Στην Ειρηνη περασα χθες.  Τικ τακ το ρολοι, τοκ τοκ η πορτα. Γραψε ακυρο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω σκεφτηκα να κανω μηνυση για αποπειρα βιασμου με αυτα που επαθα την τεταρτη  :2funny: :2funny:
Πραγματικά δεν έχω ξαναπεράσει κάτι παρόμοιο...


3 Συνεχιζω στο ιασ.46 το 3ο με το μικρο διαδρομο. Βγαινει ενα πολυ νεαρο που εχω ξαναδει με ωραία αθώα φάτσα. Χωρις να πει τιποτα ερχεται και μου δινει ενα φιλι στο στομα και καθεται μπροστα μου. Ευτυχως της ζητησα να κανει ακάποτο, οπότε εφυγε αυτή τρεχοντας τωρα  :2funny: :2funny: , στο τσατσοδωματιο αφυ της εκανα αισχρη πρόταση.

Μετα τα 3 συνεχομενα πατατράκ, δεν είχα άλλο τόσο στενο μαρκάρισμα, πώς μου ηρθαν απανωτα δεν ξερω. Ηταν και πολυ πρωι και θελαν να κανουν σεφτε μαλλον!

ΕΓω θα μπαινα.... πολυ ρομαντικη φαση  :rockon: :rockon:
κανουν και τετοια στο μεταξουργειο? τι μαλακας πρεπει να παω καμια
μερα....

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φίλε λέγε λεπτομέρειες αν ήταν η ψηλή μελαχρινή Ρωξάνα για να πάμε να κάνουμε ομαδικές εξετάσεις στου Συγγρού. Όλος ο κόσμος την έχει γαμίσει αυτήν χωρίς να έχουμε ακούσει ακόμη παράπονα και σ' εσένα έτυχε το λαχείο;  

ε θελατε κεντρικα τυπε  :2funny: :2funny: :2funny:
οταν τα λεει ο μαυρος εδω ομως καποιοι τον νομιζουν
οτι αποφευγει και
για φυγο-μπουρδελιαρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φίλε λέγε λεπτομέρειες αν ήταν η ψηλή μελαχρινή Ρωξάνα για να πάμε να κάνουμε ομαδικές εξετάσεις στου Συγγρού. Όλος ο κόσμος την έχει γαμίσει αυτήν χωρίς να έχουμε ακούσει ακόμη παράπονα και σ' εσένα έτυχε το λαχείο; 
Εύστοχη απορία ...  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φυλής 2/2/2011 και το ρολόι της Ελλάδας να δείχνει 20.30’

Παρέα που συγκροτήθηκε από CHEYENNE, Biker, SPEED και nick025

ΔΙΔΥΜΟΥ 18 ΙΣΟΓΕΙΟ
Αλόνα από το Ντονέτσκ της Ουκρανίας με ξανθά μαλλιά πιασμένα ψηλά, υπερ-πορνικό βλέμμα μεγαλοκοπέλας με αποφασιστική πουτανιά και μεγάλες ψεύτικες βλεφαρίδες, μέτρια προς ψηλή, μέτρια στο μέγεθος βυζιά αλλά και όχι μόνο, αποδεκτό σώμα με διακριτή και υποφερτή κυτταρίτιδα
Αξιοπρεπής πίπα με ικανοποιητικό γλύψιμο στα αρχίδια
Συνεργάσιμη στις διάφορες στάσεις
Ενα μικρο συμπληρωμα, κατα την διαρκεια του "αγωνα¨που εδινε ο Frakeli με την Αλόνα
Διδυμου 16 : Ριτα.Ξανθο milf, με ισια μαλλια.Συναμενο κουνάμενο στο σαλόνι.
Τροφαντη περιφέρεια, πεσμενο σχετικα στηθος, οσο αυτο φαινοταν απο το διαφανες συνολο που φορουσε.
Ρωσσιδα κατα δηλωσην. 
 

player28

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
39
Like
2
Πόντοι
0
παιδια θελω βοηθεια γιατι δεν ειμαι απο αθηνα. πια κανει την καλητερη πιπα στην φυλης και σε πιο σπιτι ειναι?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Καποιος πιο εμπειρος να προτεινει κατι στο τυπο?Συνηθως τα milf-gilf ειναι δυνατες στη πιπα!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
συναγωνιστες αν εχετε την υποψια οτι καποια κοπελα σας κολλησε κατι ,εχετε δικαιωμα να ζητησετε να δειτε το βιβλιαριο υγειας της.με αυτο το τροπο ολα μπαινουν στη σωστη τους θεση.ειτε ειστε βεβαιοι 100% οτι μια κοπελα εχει κατι οποτε αναλαμβανει τις οποιες ευθυνες της,ειτε διαπιστωνετε οτι ειναι υγιης οποτε ολες οι υποψιες προς αυτη καταλαγιαζουν και αναζητειται αλλου ο αληθινος ενοχος.
πιστευω οτι ειναι η πιο σωστη και δικαιη λυση
 

asslacta

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
102
Like
2
Πόντοι
1
Τι αλλο?Αντριαννα...Διδιμου 18Α πρωινη βαρδια εχω την εντυπωση πωσ ειναι συνηθως...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ειχα πιασει κουβεντα με μια τσα2 και μου ειπε οτι εμεις δεν αναγκαζουμε τα κοριτσια να κανουν ακαποτο,μονες τους το επιλεγουν(δεν το πιστευω) και μου λεει ενταξει δεν κολλας ειτζ με το ακαποτο...Της λεω δεν ειναι μονο το ειτζ αλλα και αλλα αφροδισια και απορρησε!!Υπαρχει αγνοια μεγαλη!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom